PDA

Teljes nézet : D2 racing air suspension



Coito
2009. 04. 16., 13:50
Sziasztok.

Van itt a fórumon olyan akinek a D2Racing Air-ride rendszere van az autójában.
A magyar forgalmazó szerint egy Lancer-be már építettek ilyet.
http://www.d2racingsport.com/air-basic.htm
Esetleg ha valaki ismeri a tulajt az is sokat segítene.

Köszi!

Üdv:
Feri

tobakzoli
2009. 04. 16., 19:32
Sziasztok.

Van itt a fórumon olyan akinek a D2Racing Air-ride rendszere van az autójában.
A magyar forgalmazó szerint egy Lancer-be már építettek ilyet.
http://www.d2racingsport.com/air-basic.htm
Esetleg ha valaki ismeri a tulajt az is sokat segítene.

Köszi!

Üdv:
Feri


Szia !

Nekem van D2 gatlo szettem de nem Air-ride.
Elado ha erdekel!
Treningezni hasznalom a kocsit es kivettem belole ezeket a gatlokat ,mert szetrazta az agyamat!
Az utcai az en celjaimnak teljesen megfelel!
Ha esetleg az En gatlom erdekel, meg tudunk egyezni.
Uj ara 300 ezer folott van a mostani arfolyam alapjan. En joval olcsobban adom !
Hibatlan !!!

Udv

tobakzoli
2009. 04. 16., 19:33
D2 gatlo szett

Coito
2009. 04. 16., 20:21
Köszi, de nekem subarum van és konkrétan ez az air-ride-os cucc érdekelne.

tobakzoli
2009. 04. 16., 20:46
Köszi, de nekem subarum van és konkrétan ez az air-ride-os cucc érdekelne.


Ok :)

mumo
2009. 04. 17., 11:54
Sziasztok

Engem lehet hogy érdekelne a D2 gátloszett,ha mitsuba valo.Mennyit kérnél ért.
Köszi.Mumo

EvoSasa
2009. 04. 17., 13:33
Senkit nem akarok lebeszélni a D2 gátlóról de a saját véleményem róla hogy 1 akkora bóvli, hogy 10 forintot sem ér!! Magyar aszfaltra nem való ránézésre is élet veszényes, a gyári gátló szett fényévekkel jobb nála!

lezle
2009. 04. 17., 14:09
sosem próbáltam, de az biztos, hogy távol keleti másolat kategória
aki ismeri kicsit a piacot, az a gátlókról és a fékekről is azonnal látja, hogy melyik gyártó termékét vette a D2 alapnak :)

Feron
2009. 04. 22., 12:52
Sziasztok.

Van itt a fórumon olyan akinek a D2Racing Air-ride rendszere van az autójában.
A magyar forgalmazó szerint egy Lancer-be már építettek ilyet.
http://www.d2racingsport.com/air-basic.htm
Esetleg ha valaki ismeri a tulajt az is sokat segítene.

Köszi!

Üdv:
Feri

Haveromnak nemrég került be egy ilyen a lancerébe (nem evoba). Mi(k) a konkrét kérdése(i)d?

Coito
2009. 04. 22., 21:56
Szia Feron!

Az érdekelne hogy milyen a futómű viselkedése a gyárihoz képest, mennyire kemény?
Milyen az úttartása, elpattog-e a magyar utakon esetleg szokott-e felütni nagyobb úthibáknál?

Ha a legalacsonyabb állásban van akkor hogyan változik a rugózása az autónak, iylenkor kisebb a rugóút?

Ezek érdekelnének főként és persze minden tapasztalat vagy tanács ezzel kapcsolatban.
Előre is köszi!

Feron
2009. 04. 23., 09:27
Szia Feron!

Az érdekelne hogy milyen a futómű viselkedése a gyárihoz képest, mennyire kemény?
Milyen az úttartása, elpattog-e a magyar utakon esetleg szokott-e felütni nagyobb úthibáknál?

Ha a legalacsonyabb állásban van akkor hogyan változik a rugózása az autónak, iylenkor kisebb a rugóút?

Ezek érdekelnének főként és persze minden tapasztalat vagy tanács ezzel kapcsolatban.
Előre is köszi!


Okés, megkérdezem Neked, de köztudott,h airride-dal nem lesz kanyarkirály az autó.;) Ezt mondta Ő is,de magyarázott vmit,h felkeményíttette a gátlókat és akkor jobb lett.
Amint válaszol a kérdéseidre beírom Neked ide.;)

Coito
2009. 04. 23., 12:43
Köszi!

hunevo6
2009. 04. 23., 14:54
ugye most itt nem egy ralli legenda autó 7-es bmw krúzerré alakítása folyik?? LOL!

VGergo
2009. 04. 23., 15:45
ugye most itt nem egy ralli legenda autó 7-es bmw krúzerré alakítása folyik?? LOL!

airride kell xzibitnek is van a pimp my rideban nagy króm felnivel :)

Feron
2009. 04. 24., 07:34
Köszi!

Ezt mondta:

"igazából ez annyiból szerencsés, hogy be lehet állítani mindent. a keménysége kb 10 másodperc alatt átállítható. keménynek nem mondanám, bár én még csak közép-keményig tekertem, de puha állásban kicsit kezdett előjönni a dülöngélés. ezt én a kocsiba nem vettem észre, csak haver mondta aki mögöttem jött, tehát nem vészes. ha városban használod, akkor igazából a keresztirányú nagyobb úthibákra kell figyelni, mert nekem a hátulja egyszer felkoppant egy ilyenen. azt kell róla tudni, hogy minnél jobban fel van emelve, annál keményebb, mivel annál nagyobb a nyomás a párnákban. ha viszont le van engedve, úgy meg puhább, de a gátló viszont beállitás kérdése. én azt mondom, hogy ha haverod ilyet akar akkor nézze meg, mert ez 1.6 futómű, amit zokszó nélkül lecseréltem egy ilyenre, de egy evo azért máshttp://img.carstyling.hu/img/forum_icon_hahota.gif látni kell, és érezni, mert fura...de egyáltalán nem rossz"

Coito
2009. 04. 24., 16:16
Szia!

Köszi a segítséget és a részletes választ!

Üdv:
Feri

Feron
2009. 04. 25., 10:37
Szia!

Köszi a segítséget és a részletes választ!

Üdv:
Feri



Igazán nincs mit.;)

garybmw
2009. 05. 02., 12:05
Hello Coito!

Google-al keresgéltem, és véletlenül akadtam rá a kérdésedre, gondoltam megosztom veled a tapasztalataimat.nekem egy e46-ba lett beszerelve a basic rendszer novemberben azóta semmi gondom nem volt vele.A csövek elég véknyak úgyhogy gyorsanak nem mondanám az emelést, de nem is elviselhetetlenül lassú.A kompresszor tényleg csendes(legalábbis felhajtott hátsó ülésekkel) és túl sokszor nem kapcsol be, bár ez a használattól függ..
A keménység is állítható, de a leglágyabb beállításon is sokkal keményebb mint a gyári Mtech-es futómű volt, és néha kegyetlenül pattog,főleg a hátulja, úgyhogy a nagyon rossz utakat kerülni kell vele. A legalacsonyabb állásban nem lehet vele közlekedni mert nem tudod elfordítani az első kerekeket , és hátul is beleér a kerék az ívbe az csak rajolni jó:) de egyébként minél lentebb engeded annál jobban pattog.Ha gyári magasságban közlekedek vele,úgy egész komfortos,de általában sokkal jobban leültetem és úgy nagyon sasolni kell az úthibákat,ellenben egyáltalán nem billeg a kanyarokban.
nem bántam meg, hogy megvettem,nagyon praktikus, látványak se utolsó, és a gyári futóműnél jóval sportosabb.(bár jó lenne ha lehetne egy kicsivel puhábbra is állítani). sajnos 3 hete belémjöttek oldalról,és a az airride is sérült(elhajlott a gólyaláb):neutral:.Még nem tudni, hogy lesz pótolva, mert kérdéses, hogy külön lehet-e utánrendelni egyetlen db-ot.A gyár még nem méltatta válaszra a forgalmazót és ha lehet is egyet rendelni, kb 1 hónap míg megjön a cucc.ezt csak azért írtam le, hogy ne érjen meglepetés, ha megveszed a terméket és vmi gubanc lesz vele..
remélem segítettem;)

garybmw
2009. 05. 02., 12:10
most nézem,Feron hozzászólását .hát nekem az a tapasztalatom, hogy minél lentebb van annál kevesebbet rugózik,sokkal keményebb...
a kanyartartásról meg annyit, hogy gyári bmw futómű után nagyon jó.a lancer gyári futóművét nem ismerem, szóval viszonyítás kérdése.(bár nekem akkor se billen be az autó , ha esetleg nem finoman hozom vissza egyensebe az autót egy "drift" után.

S13
2009. 07. 11., 11:00
Senkit nem akarok lebeszélni a D2 gátlóról de a saját véleményem róla hogy 1 akkora bóvli, hogy 10 forintot sem ér!! Magyar aszfaltra nem való ránézésre is élet veszényes, a gyári gátló szett fényévekkel jobb nála!

Érdekes. A pro. drifterek között kb 15 autó megy D2-futóművel és mindegyik meg van vele elégedve.;)

leo
2010. 03. 04., 16:03
Na sziasztok!

Enyém a szóban forgó Lancer. Már 1 éve bennevan, teljesen jó, kifejezetten sportos, de a magyar utakat nem szereti(mint ahogyan egyik kemény sportfutómű sem), tehát a kátyúkra oda kell figyelni. Tartósságáról annyit, hogy 1 év garit adnak rá, de megkérdeztem, hogy mennyire kell rá vigyázni, az volt ra a válasz, hogy valszeg előbb törik ketté a kocsi, minthogy ennek baja legyen. A rendszer maga iszonatosan le van egyszerűsitve, ergó hibalehetőség = 0. Max a kábel megtörik, megszakad, ha sokat van benne, és használva is van, de azt kb 2 óra alatt kicseréli az ember, akár otthon is. Kanyarokat kifejezetten szereti, pl autópálya fel-lehajtó, ívelt, döntött hosszú kanyarokban verhetetlen. A lancernak a gyári hátsó futóműve eleve nagyon jól meg van épitve, fogja az utat, még nagy sebességnél sem volt baj soha(pl csippelt 4es golfok rajoltak a vácin, 100ig elmentek, utána kiértünk a kanyarokhoz, ott meg átléptem őket(egy airride-al!!!!!!). Továbbra is fenntartom, hogy EVO-ba, Subaruba nem vennék, akkor inkább valami TEIN, vagy D2 utcai sportfutómű, de nekem nagyon sokat javitott az egyébként sem rossz futóművemen.