PDA

Teljes nézet : EvoVIII 6 sebességes váltó gond



Leon
2009. 05. 26., 20:41
Sziasztok!

Van egy problémám a 6-os váltómmal(EVO8). Általában pályázás után jön elő, hogy nagyon szorul a 6. sebesség. Az első 5+rüki hibátlanul megy, de a 6-os befelé-kifelé is rettentő nehezen jár. Volt hogy pár hét után kilazult, de most nagyon gáz. Valakinek volt ilyen tapasztalata?

Köszi!

bsz
2009. 05. 26., 21:38
Sziasztok!

Van egy problémám a 6-os váltómmal(EVO8). Általában pályázás után jön elő, hogy nagyon szorul a 6. sebesség. Az első 5+rüki hibátlanul megy, de a 6-os befelé-kifelé is rettentő nehezen jár. Volt hogy pár hét után kilazult, de most nagyon gáz. Valakinek volt ilyen tapasztalata?

Köszi!


vegyél bele 5öst:cool:

Feron
2009. 05. 27., 08:41
Sziasztok!

Van egy problémám a 6-os váltómmal(EVO8). Általában pályázás után jön elő, hogy nagyon szorul a 6. sebesség. Az első 5+rüki hibátlanul megy, de a 6-os befelé-kifelé is rettentő nehezen jár. Volt hogy pár hét után kilazult, de most nagyon gáz. Valakinek volt ilyen tapasztalata?

Köszi!

Igen,mert asszem vmi olyasmi van,h 6.ban nincs neki önálló kenése - és ugye ez akkor jön elő,ha tartósan mész 6.ban - ergo pályán mész:)

bunker
2009. 05. 27., 09:38
Igen,mert asszem vmi olyasmi van,h 6.ban nincs neki önálló kenése - és ugye ez akkor jön elő,ha tartósan mész 6.ban - ergo pályán mész:)

Pálya = ring

Feron
2009. 05. 27., 09:55
Pálya = ring

De Ő is most erre gondolt?:D Akkor nemtom, én ezt csak autópályázás után hallottam...passz:-k

Leon
2009. 05. 27., 23:50
ööö igen, ringre gondoltam :) de sajna nem hiszem, hogy ez a megoldás, mert először a Euroringen jött elő, ahol még 4.-et is alig kell használni...