PDA

Teljes nézet : EVO IX, fehér, Amerikai változat vki vmit tud róla?



tRebroN
2009. 08. 23., 10:55
Sziasztok!

Hirdetésben szereplő autóról van vkinek vmi infója? Konkrétan pl az érdekelne szerintetek evvel az "extra listával" nem úgy tűnik mint egy edző autó??
http://www.hasznaltauto.hu/3203359_mitsubishi_lancer_2006

Másik ami nekem feltűnt a hátsó lökhárító. Amerikai változatoknál nem kis rendszámnak van csak hely?? Le lett cserélve esetleg?
Bármilyen infója van vkinek ossza meg

Köszi: tRebroN

EVO-010
2009. 08. 23., 11:02
Sziasztok!

Hirdetésben szereplő autóról van vkinek vmi infója? Konkrétan pl az érdekelne szerintetek evvel az "extra listával" nem úgy tűnik mint egy edző autó??
http://www.hasznaltauto.hu/3203359_mitsubishi_lancer_2006

Másik ami nekem feltűnt a hátsó lökhárító. Amerikai változatoknál nem kis rendszámnak van csak hely?? Le lett cserélve esetleg?
Bármilyen infója van vkinek ossza meg

Köszi: tRebroN

Szerintem regadó nélküli az ár, és még így is fognak rajta 1-1,5 misit...

wrcfrenky
2009. 08. 23., 11:29
No ez engem is nagyon is erdekel.Megyek is majd megnezem.

tRebroN
2009. 08. 23., 11:40
Szerintem regadó nélküli az ár, és még így is fognak rajta 1-1,5 misit...

Mért ha Amcsiból hozod be ennyire olcsók a IX-esek már? 4-4,5 regadó és átírás nélkül? Nehezen hiszem el hogy ennyiből be is hozza az ember, pl az Ebayből kiindulva. Most persze törésmentes autóra gondolok nem olyanra aminél a fél kocsi cserélve volt meg fújva.

wrcfrenky
2009. 08. 23., 11:50
Nekem meg jobb az ara,mert nalunk nincs regado,kb 70-80e ft-bol rendszamon van.A vam erre ki van fizetve szerintetek?

manumission
2009. 08. 23., 11:58
Nekem meg jobb az ara,mert nalunk nincs regado,kb 70-80e ft-bol rendszamon van.A vam erre ki van fizetve szerintetek?




nem egyszerübb felhívni? :cool:

wrcfrenky
2009. 08. 23., 12:02
Nem veszik fel egyenlore.

EVO-010
2009. 08. 23., 13:31
Mért ha Amcsiból hozod be ennyire olcsók a IX-esek már? 4-4,5 regadó és átírás nélkül? Nehezen hiszem el hogy ennyiből be is hozza az ember, pl az Ebayből kiindulva. Most persze törésmentes autóra gondolok nem olyanra aminél a fél kocsi cserélve volt meg fújva.

Nem kell feltétlenül péppé töröttnek lennie ahhoz, hogy olcsó legyen. Amerikában nem akkora divat az autó javíttatás, inkább vesznek egy újat. Ez alatt persze nem azt értem, hogy egy sárvédő csere miatt eladják az autót. Végig kell csinálni és megéri...nagyon;)

Itt egy példa: kb. 17.000 $-ért fogják elvinni, hazahozva ez kb. az itteni új ár felébe lesz...

http://kepfeltoltes.hu/090823/463378596n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

na jó, ennél jóval olcsóbb egy 2006-os IX-es,
ha valakit komolyan érdekel ez a X-es, akkor pü-ben tudok segíteni!
http://www.copart.com/c2/homeSearch.html?_eventId=getLot&execution=e1s2&lotId=11647199

wrcfrenky
2009. 08. 23., 13:49
A kocsi ket eve volt behozva.

manumission
2009. 08. 23., 15:23
na jó, ennél jóval olcsóbb egy 2006-os IX-es,
ha valakit komolyan érdekel ez a X-es, akkor pü-ben tudok segíteni!



Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy a mai körülményeket figyelembe véve, hogy lehet Amerikából behozott autót forgalomba helyezni ?!
Mert egy-két hónapja az összes vizsgáztató állomás úgy behúzta a féket..

manumission
2009. 08. 23., 15:25
na jó, ennél jóval olcsóbb egy 2006-os IX-es,
ha valakit komolyan érdekel ez a X-es, akkor pü-ben tudok segíteni!



Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy a mai körülményeket figyelembe véve, hogy lehet Amerikából behozott autót forgalomba helyezni ?!
Mert egy-két hónapja az összes vizsgáztató állomás úgy behúzta a féket amennyire csak lehet!

tRebroN
2009. 08. 23., 15:55
Nem kell feltétlenül péppé töröttnek lennie ahhoz, hogy olcsó legyen. Amerikában nem akkora divat az autó javíttatás, inkább vesznek egy újat. Ez alatt persze nem azt értem, hogy egy sárvédő csere miatt eladják az autót. Végig kell csinálni és megéri...nagyon;)

Itt egy példa: kb. 17.000 $-ért fogják elvinni, hazahozva ez kb. az itteni új ár felébe lesz...

http://kepfeltoltes.hu/090823/463378596n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

na jó, ennél jóval olcsóbb egy 2006-os IX-es,
ha valakit komolyan érdekel ez a X-es, akkor pü-ben tudok segíteni!
http://www.copart.com/c2/homeSearch.html?_eventId=getLot&execution=e1s2&lotId=11647199

Ha veszek is valaha 10-est nem vennék 9-es szvsz a nyerő az kiforrott technika...félre ne értsd 10-es gyönyörű, de szvsz már elment az eladhatóság felé kissé puncimerci feelingje van és nehéz. :-k

Stunczer
2009. 08. 23., 16:37
Ha veszek is valaha 10-est nem vennék 9-es szvsz a nyerő az kiforrott technika...félre ne értsd 10-es gyönyörű, de szvsz már elment az eladhatóság felé kissé puncimerci feelingje van és nehéz. :-k

és úgy megy mint egy kompresszoros vti:D:D:p

tRebroN
2009. 08. 23., 16:43
és úgy megy mint egy kompresszoros vti:D:D:p

de csak fordulatról és kanyarban nem próbáltuk igaz valszeg elég bénának kell lenned ahhoz, hogy kikapj:D most értem el arra a pontra ahol már nem látom értelmét költeni a kocsira...egy 2JZ lenne az igazi mert bármit veszek az húzva lesz avval meg 600-700 ló ig nem sok baj van...:cool:

jordan6
2009. 08. 23., 17:15
és úgy megy mint egy kompresszoros vti:D:D:p
http://crxforum.flix.hu/images/smilies/felirat/vtiMindentVisz.gif

EVO-010
2009. 08. 23., 17:45
Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy a mai körülményeket figyelembe véve, hogy lehet Amerikából behozott autót forgalomba helyezni ?!
Mert egy-két hónapja az összes vizsgáztató állomás úgy behúzta a féket amennyire csak lehet!

Volt erről szó mostanában. A saját példámból kiindulva kicserélem EU-sra a biztonsági öveket, fényszórókat, műszerfalat, fűtéskapcsolókat és a gumikat. A Királyi közlekedési Felügyeletnél nem ragaszkodnak az üvegek cseréjéhez, mert az felesleges, a X-esnél (bárhova gyártják), ugyanaz a technológia. Az ABS is megegyezik. A felnik is azonosak. Az összes közüll a fényszóró a lényeges, de az USA kivitel is már asszimetrikus bi-xenonnal készül. Az E bötű meg ott legyen, oszt kész. A bibi csak most jön! Az USA kivitelnél a magyarországi importőrnek igazolnia kell a szennyezőanyag kibocsátás mértékét. Ezt biztos, hogy nem fogják kiadni. Ilyenkor megoldás lehet az is, hogy egy amerikai forgalmazó által kiadott bizonyítvány alapján engedik műszakira az autót, ami át is megy a vizsgán, mert megfelel az EU-s előírásoknak. Ez az egész röhelyes és csakis a pénzről szól. Mire ide ér egy autó Japánból, lassan a kétszereséért lehet megvenni annyi adó, járulék és még ki tudja mi rakódik rá. Az importőr meg éppen ezért alig tudja eladni. A magyar ember meg mint tudjuk leleményes...:D

manumission
2009. 08. 23., 18:36
Volt erről szó mostanában. A saját példámból kiindulva kicserélem EU-sra a biztonsági öveket, fényszórókat, műszerfalat, fűtéskapcsolókat és a gumikat. A Királyi közlekedési Felügyeletnél nem ragaszkodnak az üvegek cseréjéhez, mert az felesleges, a X-esnél (bárhova gyártják), ugyanaz a technológia. Az ABS is megegyezik. A felnik is azonosak. Az összes közüll a fényszóró a lényeges, de az USA kivitel is már asszimetrikus bi-xenonnal készül. Az E bötű meg ott legyen, oszt kész. A bibi csak most jön! Az USA kivitelnél a magyarországi importőrnek igazolnia kell a szennyezőanyag kibocsátás mértékét. Ezt biztos, hogy nem fogják kiadni. Ilyenkor megoldás lehet az is, hogy egy amerikai forgalmazó által kiadott bizonyítvány alapján engedik műszakira az autót, ami át is megy a vizsgán, mert megfelel az EU-s előírásoknak. Ez az egész röhelyes és csakis a pénzről szól. Mire ide ér egy autó Japánból, lassan a kétszereséért lehet megvenni annyi adó, járulék és még ki tudja mi rakódik rá. Az importőr meg éppen ezért alig tudja eladni. A magyar ember meg mint tudjuk leleményes...:D


Egyébkénet az a vicc, hogy ha mondjuk szlovákiában már az amerikai autót forgalomba helyezed, és nem elsőkézből lépteted be az usából, akkor már simán megy a vizsga.. kabaré! Kivánom, hogy sikerüljön neked. Mi is kértünk ilyen papírt amit említettél, de nem fogatták el, pedig nem kevés jatt volt rá feldobva. Igérgetések voltak, de lassan magyarország összes olyan vizsga állomásán voltunk ahol első forgalomba helyezést csinálnak, Nagykanizsától - Miskolcig :evil:

tRebroN
2009. 08. 23., 19:10
http://crxforum.flix.hu/images/smilies/felirat/vtiMindentVisz.gif

Ne offoljál inkább infót tolj az evoról kicsirigó:D:D:D

jordan6
2009. 08. 23., 19:37
Ne offoljál inkább infót tolj az evoról kicsirigó:D:D:D
infóm az nincs sajna, de elgondolkodtató a KPM idei viselkedése. vizsgáztatás USA autóknál, vagy a Váci úti szívatás(lásd Feron topikja). úgy gondolom azzal, hogy 18-as felnim van a gyári 17-es helyett lassan felér egy emberiség elleni bűnnel.

tRebroN
2009. 08. 23., 19:39
infóm az nincs sajna, de elgondolkodtató a KPM idei viselkedése. vizsgáztatás USA autóknál, vagy a Váci úti szívatás(lásd Feron topikja). úgy gondolom azzal, hogy 18-as felnim van a gyári 17-es helyett lassan felér egy emberiség elleni bűnnel.

Tudod erről az egész kpm-es rendőrösdiről már kifejtettem a véleményemet máshol...:neutral:

jordan6
2009. 08. 23., 20:15
Tudod erről az egész kpm-es rendőrösdiről már kifejtettem a véleményemet máshol...:neutral:
arról sajna lemaradtam, copyzd ide pls, vagy egy linket kérek.

Tomó
2009. 08. 23., 20:19
infóm az nincs sajna, de elgondolkodtató a KPM idei viselkedése. vizsgáztatás USA autóknál, vagy a Váci úti szívatás(lásd Feron topikja). úgy gondolom azzal, hogy 18-as felnim van a gyári 17-es helyett lassan felér egy emberiség elleni bűnnel.
OFF
Azért,ha átalakítod és engedély nélküli dolgokat teszel fel,majd ezzel megfognak nem biztos,hogy a rendőr a hülye.
Lehet kergetőzni(ha látsz esélyt),vagy lehet lapítani,visszaalakítani kpm-re és kezdődhet elölről.
ON

jordan6
2009. 08. 23., 20:34
OFF
Azért,ha átalakítod és engedély nélküli dolgokat teszel fel,majd ezzel megfognak nem biztos,hogy a rendőr a hülye.
Lehet kergetőzni(ha látsz esélyt),vagy lehet lapítani,visszaalakítani kpm-re és kezdődhet elölről.
ON
nem is állítom, hogy ők a hülyék, de úgy látom, hogy nem mindig arra megy ki a játék, hogy biztonságosabb legyen a közlekedés. pld. ha én felrakok egy 18-as felnit attól autóm nem veszélyesebb, mint egy 30 éves, elhanyagolt autó fék nélkül és/vagy 4 különböző mintázatú gumival. vagy példánál maradva: USA autó a fontosabb dolgokat EU szabályoknak megfelelően átalakítva nem veszélyesebb a forgalomban közlekedőkre, mint az előbb említett autó.

tRebroN
2009. 08. 23., 21:41
OFF
Azért,ha átalakítod és engedély nélküli dolgokat teszel fel,majd ezzel megfognak nem biztos,hogy a rendőr a hülye.
Lehet kergetőzni(ha látsz esélyt),vagy lehet lapítani,visszaalakítani kpm-re és kezdődhet elölről.
ON

Nekem jó pár éve mikor még új volt a verdám és tök gyári tudod mibe kötöttek bele? Kerékanyába baszki a gyári uborkaszeletelő felnin nem voltak jók a gyári acélfelnihez kapott anyák, mivel nem volt a vége befedve, így lehetett látni hány menettel fogja oda a felnit, a csávó meg kitalálta, hogy ez nem szabályos, mert kevés menet fogja (kb. 2-3 menetnyit volt beljebb ahhoz képest, hogy a pöcs és az anya csavar teteje egy szintben legyen).
Erre berendeltek vizsgálatra...azon felül, hogy vehettem ki szabadságot mert persze, hogy csak munkaidőben van ez a szar, még le is gomboltak rólam 8 rugót mondván eljárásidíj, holott a kurva anyja se kérte őket erre.

Szal ennyit az engedély nélküli dolgokról azóta kerülöm a KPM-et meg a rendőröket vagy ki vagy el. Így jobb mindenkinek, de főleg nekem.

Tomó
2009. 08. 23., 22:53
Nekem jó pár éve mikor még új volt a verdám és tök gyári tudod mibe kötöttek bele? Kerékanyába baszki a gyári uborkaszeletelő felnin nem voltak jók a gyári acélfelnihez kapott anyák, mivel nem volt a vége befedve, így lehetett látni hány menettel fogja oda a felnit, a csávó meg kitalálta, hogy ez nem szabályos, mert kevés menet fogja (kb. 2-3 menetnyit volt beljebb ahhoz képest, hogy a pöcs és az anya csavar teteje egy szintben legyen).
Erre berendeltek vizsgálatra...azon felül, hogy vehettem ki szabadságot mert persze, hogy csak munkaidőben van ez a szar, még le is gomboltak rólam 8 rugót mondván eljárásidíj, holott a kurva anyja se kérte őket erre.

Szal ennyit az engedély nélküli dolgokról azóta kerülöm a KPM-et meg a rendőröket vagy ki vagy el. Így jobb mindenkinek, de főleg nekem.
Pont így értettem én is!
Kpm-re még nem hívtak,de mikor kiszednek,hogy nincs rendszám,más a kerék...megfújom a szondát,hallgatok és kapom a csekket.
Ez ilyen,tudomásul vettem és kerülöm őket.

tRebroN
2009. 08. 23., 23:39
Pont így értettem én is!
Kpm-re még nem hívtak,de mikor kiszednek,hogy nincs rendszám,más a kerék...megfújom a szondát,hallgatok és kapom a csekket.
Ez ilyen,tudomásul vettem és kerülöm őket.

Hát ez az, hogy megállsz:D:D:D

RT_
2009. 09. 01., 12:00
most akkor ezt a fehér 9est senki nem nézte meg?:)

Fapuma8
2009. 09. 01., 12:52
most akkor ezt a fehér 9est senki nem nézte meg?:)

Nehogy vegyél nekem magadnak egy gusztustalan fehér evót...

Szégyeld magad.:D:cool:

Fapuma8
2009. 09. 01., 12:55
Pont így értettem én is!
Kpm-re még nem hívtak,de mikor kiszednek,hogy nincs rendszám,más a kerék...megfújom a szondát,hallgatok és kapom a csekket.
Ez ilyen,tudomásul vettem és kerülöm őket.

Nekem a tavaszi kiskunlacházi gyorsulásról hazafelé a kiskörűton rajtprogramról rajtolni kellett zöld lámpára az utolsó rendőri igazoltatásról.Külön kérte mert szép a hangja , főleg ott a visszaverődő hangorkán a falakról...:D

Az a rendőr normális volt , motorteret is nézett meg dumáltunk is.:cool::D

tRebroN
2009. 09. 01., 20:44
Nehogy vegyél nekem magadnak egy gusztustalan fehér evót...

Szégyeld magad.:D:cool:

Végre lenne egy autója ami nem hullik szét vagy nem kurják meg az utcán:D:D:D:D
Viccet félretéve 10 seces evóra jóval több zsetonja menne el mint az Audira hiába nem japán régivágású sportautó az is és mint ilyen számos helyen jól túl van méretezve na most egy evo erőátvitel az minden csak nem túlméretezett legalábbis nem annyira maennyire RT szeretné...gyri teljesítmény közel 3x-án mászkál vele evóból nálam 550 ló volt a top amit láttam, de az rally cross volt és széjjel baszkodott mindent...

wrcfrenky
2009. 09. 07., 20:14
Nem tud senki semmit az autorol?

Mx Roli
2009. 09. 07., 23:30
Már nagyon régóta hirdetik , 2008júliusban édeklődtem felőle. edzőautónak készült azt mondta, akinek a száma meg volt adva , mert a gazdi külföldre költözött vagy mi . Állitólag K-Speed- ben építették , ott kéne érdeklődni felőle . Annyit tudok még hogy tötve hozták, és elég sok elem festve lett rajt.

wrcfrenky
2009. 09. 08., 23:23
Már nagyon régóta hirdetik , 2008júliusban édeklődtem felőle. edzőautónak készült azt mondta, akinek a száma meg volt adva , mert a gazdi külföldre költözött vagy mi . Állitólag K-Speed- ben építették , ott kéne érdeklődni felőle . Annyit tudok még hogy tötve hozták, és elég sok elem festve lett rajt.

Torott mar nem kell soha.