PDA

Teljes nézet : 3"(76)-os nyitott titánium komplett kipufogó rendszer!!!!



nonga
2009. 12. 16., 15:45
Sziasztok!Szeretném meghirdetni megmaradt kipufogómat.
3"-as (76-os) nyitott titánium komplett kipufogórendszer sportkatalizátorral!
Márkája: Cobra motorsport! Japán stílusú ,GYÖNYÖRŰ HANGJA VAN!!!
Irányár : 150.000ft! Közel olyan jó mint egy APS és kevesebb mint a fele árban....
0620/4513636

Mint ahogy kiderült esetleg kell némi átalakítás a felrakáshoz...

Viktor
2009. 12. 16., 15:59
Milyen autóra?:)

hunevo6
2009. 12. 16., 16:59
köszönjük a hírdetéseket, mint szoktuk volt mondani csak azért nem illik bereggelni, hogy el nyomj valamit. Vagy vegyél részt a "community"-ben, vagy nem tudom, de mindenesetre ez így gáz.

nonga
2009. 12. 16., 18:43
Milyen autóra?:)

Nekem a Subarumon volt de sztem jó evóra is....;)

nonga
2009. 12. 16., 18:44
köszönjük a hírdetéseket, mint szoktuk volt mondani csak azért nem illik bereggelni, hogy el nyomj valamit. Vagy vegyél részt a "community"-ben, vagy nem tudom, de mindenesetre ez így gáz.

Nézd meg hogy mikor regisztráltam mielőtt beszólogatsz alaptalanul...........

HKSTOMEVO9
2009. 12. 16., 19:18
Subaru kipuff biztos hogy nem jó a Mitsura.

Mx Roli
2009. 12. 16., 19:36
Nézd meg hogy mikor regisztráltam mielőtt beszólogatsz alaptalanul...........

looooooooooooool :D

Miki
2009. 12. 16., 19:38
Szóljatok ha zárható a topic :)

Mx Roli
2009. 12. 16., 19:42
Nekem a Subarumon volt de sztem jó evóra is....;)

persze hogy jó, ha van rajt tetőcsomagtartó.

ricsimae
2009. 12. 16., 19:53
persze hogy jó, ha van rajt tetőcsomagtartó.

:D

Tomó
2009. 12. 16., 20:02
nézd meg hogy mikor regisztráltam mielőtt beszólogatsz alaptalanul...........
:d :d :d :d :d :d :d

nonga
2009. 12. 16., 20:30
Subaru kipuff biztos hogy nem jó a Mitsura.

Már miért ne lenne jó???:eek: ez egy kipufogó...akár rakhatnád egy sedan szuzukira is....Senki sem mondta hogy Subaru kipufogó...én csak azt mondtam hogy nekem azon volt...

Komolyan mondom felrakok egy árva hirdetést és egyből mindenki elkezd kötekedni....nem értem...akinek kell az megveszi akinek meg nem az ne írjon ide és ne okoskodjon...

Miki
2009. 12. 16., 20:36
Ugye nem baj, hogy ha megkérlek, Te idomulj az itt lévő többséghez, és ne mi hozzád?

Eddigi hozzászólásaid kizárólag hirdetések voltak - lehet azt szépen, szerényen is. Ha meg nem, hirdesd máshol! Köszi.

Mx Roli
2009. 12. 16., 20:38
a kipufogó rendszer az nem egy sima dob, az csak arra típusra jó amire tervezték. ha csak 1 dob lenne azt talán rá lehetne alakítani, de azért meg sok a kért összeg.
itt ezt bizti nem veszi meg senki, de talán próbáld meg a suzuki forumot ott talán megveszeik, de lehet ott is csak 1 jó mókás st-t csinálsz pár embernek.

nonga
2009. 12. 16., 20:41
Ugye nem baj, hogy ha megkérlek, Te idomulj az itt lévő többséghez, és ne mi hozzád?

Eddigi hozzászólásaid kizárólag hirdetések voltak - lehet azt szépen, szerényen is. Ha meg nem, hirdesd máshol! Köszi.

Én normálisan meghirdettem 2 dolgot, erre egyből jönnek az oltogatások...
És azért nem írtam eddig mert csak nézelődni járok ide mivel én a Subarufórum aktivistája vagyok mert Subarum volt...

És nem tudom miért zavar bárkit is hogy ide is feltettem 2 hirdetést....:eek:

Mx Roli
2009. 12. 16., 20:49
Én normálisan meghirdettem 2 dolgot, erre egyből jönnek az oltogatások...
És azért nem írtam eddig mert csak nézelődni járok ide mivel én a Subarufórum aktivistája vagyok mert Subarum volt...

És nem tudom miért zavar bárkit is hogy ide is feltettem 2 hirdetést....:eek:

nem zavarna senkit ha , így kezdted volna az ídézeted.
Jóóóóónapot kííííííívánok! ezt az álltalános iskolába már tanították, vagy már jóval elöbb is.

Üdv: Roli
egyébként én eldumcsizgatnék veled de szerintem már sokan unják.

nonga
2009. 12. 16., 20:58
a kipufogó rendszer az nem egy sima dob, az csak arra típusra jó amire tervezték. ha csak 1 dob lenne azt talán rá lehetne alakítani, de azért meg sok a kért összeg.
itt ezt bizti nem veszi meg senki, de talán próbáld meg a suzuki forumot ott talán megveszeik, de lehet ott is csak 1 jó mókás st-t csinálsz pár embernek.

Adott egy hátsó dob meg hozzá egy 3 méteres üres cső a végén egy katalizátorral!
Miért ne lehetne felrakni bármilyen kocsira??Max a katalizátor csatlakozásánál lenne gond de az is megoldható..szóval elmagyaráznád kicsit pontosabban hogy miért nem jóóó???

Ezt a kipufogót nem hiszem hogy kifejezettem egy konkrét autóhoz gyártották de ti biztos sokkal jobban tudjátok hiszen ott voltatok a gyártósor mellett....

Mx Roli
2009. 12. 16., 21:12
Ha gyártósoron készült! akkor biztos hogy csak az adott típushoz jó.
Todod ezek az autók nem olyanok hogy csak úgy mindenki magátol nekiálljon faragni rajtuk.Egyébként igazad van fel lehet rá tenni , de át kell alakítani,és nem kis meló.De 150.000 ért komplett rendszert lehet rá venni , amit csak fel kell csavarozni a gyári helyére .
De kíváncsi lennék ha felcserélném a típisokat és feladnám a hírdetést a Subaru forumon , mi lenne a reakcióóóóó.
Szép ST-t.

hunevo6
2009. 12. 26., 19:35
Én normálisan meghirdettem 2 dolgot, erre egyből jönnek az oltogatások...
És azért nem írtam eddig mert csak nézelődni járok ide mivel én a Subarufórum aktivistája vagyok mert Subarum volt...

És nem tudom miért zavar bárkit is hogy ide is feltettem 2 hirdetést....:eek:

Nem oltogatunk téged, ez itt nem kórház- ez itt egy klub amit egy baráti társaság éltet és tart fent. Szépen meg lettél kérve elsőnek egy moderátor által -ez lennék én-, aztán meg a fórum tulaj által is (Miki). Arcoskodás helyett inkább figyelj oda arra, hogy ki írja neked a postot- tudod név alatt olvasható- mielőtt ki leszel innen bannolva. Köszi.