PDA

Teljes nézet : Lexus



jordan6
2009. 12. 17., 11:04
http://en.wikipedia.org/wiki/Lexus

http://www.canibeat.com/wp-content/uploads/2009/12/4184012266_851ecdd518_o.jpg

gtr
2010. 01. 02., 00:14
Nekem csak rx450h-m van meg sc 430-am de valahogy a lexus nem a száguldásról meg a tuningról szól, hanem a finom csendes suhanásról, és a megbízhatóságról.
Imádom az sc-t megy ha muszály de nem az a lételeme szeret finoman siklani, még a motort is alig hallani, de nagyon kényelmes és csendes ahhoz képest hogy kabrió, soha nem tuningolnám.

Richie
2010. 01. 04., 21:06
Az új Top Gearben benne volt az LF-A, jó kis autó. Olyan a hangja mint a régi f1-s autóknak. És a műszerfal is szenzációs benne. Viszont kicsit drága lett: 6 db GT-R-t lehet venni belőle... és igy sem nyereséges a toyotának a gyártás állítólag...

jordan6
2010. 01. 04., 21:50
Az új Top Gearben benne volt az LF-A, jó kis autó. Olyan a hangja mint a régi f1-s autóknak. És a műszerfal is szenzációs benne. Viszont kicsit drága lett: 6 db GT-R-t lehet venni belőle... és igy sem nyereséges a toyotának a gyártás állítólag...
500 db-os a széria, ha jól olvastam, az tényleg nem sok(k)

hunevo6
2010. 01. 04., 22:29
sorry de inkább egy ferka 599- sokkal olcsóbban...

RSTom
2010. 01. 05., 10:13
sorry de inkább egy ferka 599- sokkal olcsóbban...

+1

De azért az idelye elég jó lett 3 másodpercet vert a Gallardora (az volt a leggyorsabb ezidáig amit esőben tesztelt STIG....

zsoltika
2010. 01. 05., 22:47
Nürburgring-en is nem hivatalos kör idő de megvan 3mp-vel a rekord ez nem hivatalos de állítólag megvan

gtr
2010. 01. 05., 23:16
Nürburgring-en is nem hivatalos kör idő de megvan 3mp-vel a rekord ez nem hivatalos de állítólag megvan

Jó ez az autó nagyon, de nem ennyi pénzért, kb a harmadáért ez lenne a csúcs, de nem 100M-ért, annyira nem jó hogy lexus emblémával ennyibe kerüljön.
Sajnos a többi lexus is ebbe az irányba megy el.
Az LS 600h -t is túlárazták egy kicsit és az rx450h is nagyon drága egyszerűen nem ér annyit.

zsoltika
2010. 01. 05., 23:22
Jó ez az autó nagyon, de nem ennyi pénzért, kb a harmadáért ez lenne a csúcs, de nem 100M-ért, annyira nem jó hogy lexus emblémával ennyibe kerüljön.
Sajnos a többi lexus is ebbe az irányba megy el.
Az LS 600h -t is túlárazták egy kicsit és az rx450h is nagyon drága egyszerűen nem ér annyit.

de a sok h*lye mégis megveszi amugymeg lehet nem nyereséges ez a toyotanak majd a sima kis utcai verdákkal behozzák a veszteséget nekik megéri szerintem igyis

gtr
2010. 01. 05., 23:35
de a sok h*lye mégis megveszi amugymeg lehet nem nyereséges ez a toyotanak majd a sima kis utcai verdákkal behozzák a veszteséget nekik megéri szerintem igyis

Mivel ennyire keveset csinálnak belőle ezért sok nagyon gazdag gyűjtőnek megéri megvenni hogy ez a különlegesség se hiányozzon a gyűjteményéből.
Egyszerű normális ember nem fog ilyet venni.
A gt-r -be azt szeretem hogy elég kiugró menetteljesítménye és menettulajdonságai vannak de mindezt gyakorlatilag bárki számára megvehető áron adja.
(most nem a tescós fizetésekre gondolok)

zsoltika
2010. 01. 05., 23:41
Mivel ennyire keveset csinálnak belőle ezért sok nagyon gazdag gyűjtőnek megéri megvenni hogy ez a különlegesség se hiányozzon a gyűjteményéből.
Egyszerű normális ember nem fog ilyet venni.
A gt-r -be azt szeretem hogy elég kiugró menetteljesítménye és menettulajdonságai vannak de mindezt gyakorlatilag bárki számára megvehető áron adja.
(most nem a tescós fizetésekre gondolok)

bár a toyota igazgatója azt nyilatkozta hogy olyanoknak akarják eladni akik használni is fogják nemcsak a garázsban áll és ennyi meglehet nézni pénzért.... nem ezt akarják elérni amugy a magyar lexus oldalán lehet bejelentkezni a verdára ha van 20000 dolcsid:D:D

zsoltika
2010. 01. 07., 23:35
lfa-nak jön új ellenfél... ferrari 599 GTO 100milla forintba van több olcsobb biztos nem:D:D



vezess.hu

zsoltika
2010. 01. 11., 19:47
aki megszeretné nézni vagy venni annak Londonba kell mennie mert Európában csak ott kapható

EVO-010
2010. 01. 15., 20:52
http://car.deluxe.hu/cikk/20100115/lexus-lfa-japan-siker

carkillerz
2010. 02. 23., 17:42
Huhh:

http://www.hahu.hu/magazin/20091021/vilagpremier-tokioban-debutalt-a-lexus-lfa-2082

gtr
2010. 02. 25., 01:13
Bocsi csak egyszer akartam, nem frissült az oldal azért nyomtam rá párat erre ennyi hsz lett.

EvoSasa
2010. 03. 04., 10:27
Keresgélek éppen ültető rugót az is hez, nagyon buta magas az autó de a fenti képek azért extrémek! :)

jordan6
2010. 03. 04., 10:29
Keresgélek éppen ültető rugót az is hez, nagyon buta magas az autó de a fenti képek azért extrémek! :)

főleg az itthoni utakra:mad:

EvoSasa
2010. 03. 05., 19:15
A Szőkét meg én ültetnémle enyire :)

Füli
2010. 05. 11., 16:22
ütös, milyen korszerü igy megint! föleg fehérben!
már rájöttem, fehér autó kell nekem!

Fehér??? Mi van az ezüst-el? Mármint a TME? Megvan már?

HUN337
2010. 05. 11., 20:35
Fehér??? Mi van az ezüst-el? Mármint a TME? Megvan már?

Sajnos nem :(

robee1328
2010. 06. 24., 21:01
http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/06/24/meghalt_a_toyota_legjobb_tesztpilotaja/

EvoSasa
2010. 08. 03., 08:42
Lexus Euro assistance 24
/Ugyan az mint a Toyota assistance híváskor kiderült/



Kocsi meghibásodik, telefonok stb a Bp-i szervíz készséggel álna a rendelkezésemre de az autó Pécsett van. sebaj hívjam az asistancot garanciális autóról van szó majd ők felszállítják. Meg is tettem, hölgy telefont felveszi adatok egyeztetése stb. majd közli hogy pár perc múlva vissza hív.

Vissza hívás megtörténik közli ha üzemképes az autó akkor menjek el a pécsi Toyota márkaszervizbe, ha nem akkor ők oda tudnák beszállítani mert az a legközelebbi szerviz. Erre én igen köszönöm tőlem az 1000m re van és menet közben oda begurultam és kiolvasták belőle a hibakódokat ami alapján alkatrész kell az autóhoz de ők garanciális alkatrészeket nem tudnak cserélni, tehát köszönöm ez nekem nem jó bp-re kell mennem a kocsival. Erre a hölgy kicsit körbe kérdezősködve a kollégáktól közli hogy ők csak oda tudják szállítani mert az a legközelebbi szerviz és amúgy sem cserélnék sehol az alkatrész garanciában.

Kicsit értetlenkedve álltam a dologhoz majd arra jutottam márpedig Bp.-re kérném a szállítást Pécs nekem nem jó a garanciális alkatrész csere miatt amit itt nem tudnak elvégezni. Visszahívást ígért a hölgy ami meg is történt örömködve közli, hogy sikerült elintézni a a fuvart Bp-re egy bibi van nekem kell fizetnem!

Mondom MI VAN??!!!! Szóval nem jutottunk dűlőre el panaszoltam neki hogy tudom hogy ő is csak áldozat a telefon másik végén de azért halgasson meg, egy garanciális autóról beszélünk ami nem olcsó darab, meghibásodik vészprogram vagy mi a tökömön Horvátországból haza jövök vele, nem kevés idő alatt. Majd másnap a kocsi már vészprogramon is alig döcög a munkahelyem felé útközben ki olvastatom a hibát a Toyotánál, garanciális alkatrész kell a kocsihoz amit ők nem tudnak számomra biztosítani. az autó a Toyota szerviznél már alig akar elindulni nagy nehezen sikerül, a telephelyünkig eljövök kb. 1 km majd leállítom és hívom az asistancot erre ők így állnak a dologhoz. EGY GARANCIÁLIS LEXUSHOZ!!! A hölgy ezek után is a saját illetve a kötelező szöveget tudja csak mondani a legközelebbi márkaszerviz a pécsi Toyota szalon ők csak oda tudják szállítani vagy térítés ellenében Bp-re, és higgyem el sehol sem csinálják meg a kocsimat garanciában.

Hát erre én is csak azt tudom mondani amit egyik fórumon olvastam első luxus autóm utolsó Lexusom!!

A Bp-i szalonban már megrendelték a hibás alkatrészeket kézségesen állnak a dologhoz, várják hogy a hátamon felvigyem az autót a garanciális alkatrészcsere elvégzésére!

Sztem ahogy tehetem kiszállok az autóból, és bele ülök az egyik Német márkába amitől igazából hányingerem van de minden utcasarkon van belőle szerviz és alkatrész!

Miki
2010. 08. 03., 10:14
Kemény... Mi romlik el mindig benne? Asszem a motor meg körülötte a csingilingi ugyanaz mint az Avensisben, nekem a multkor a turbónyomás ment el, leesett egy cső. De gyanús, hogy egy nappal a kötelező szerviz után, sztem ott nem húztak meg valamit.

Amúgy van nálunk egy LS600h, ügyfél leadta, full-full-full, nagyon komoly darab :shock:

Viszont az IS nekem még mindig nagyon tetszik, kár hogy nincs a dízelből automata, annál jobb nekem nem is kéne.

VGergo
2010. 08. 03., 16:19
mi az hogy nem cserélik gariban ?? mit akarnak, építsd be te ? Ő dolguk h megoldják a szervizelést és olyan helyre vigyék ahol tudnak vele foglalkozni. Ezért van az assistance + gari az autón. Szerintem Pesten személyesen a Lexus szalonba határozott felépés kis balhézás megoldaná :( persze ettől még szomorú.. de sajnos sok hibát lehet olvasni a 2.2 177lovas toyota motorról :(

EvoSasa
2010. 08. 03., 19:08
Sajnos kicsit elkapkodták ezt az egr szelepes részecskeszűrős dolgot 2 hónapja egr szelep csere most részecskeszűrő és újra egr szelep vagy egr tisztítás még nem tudom mert mindkét hibakod szerepel.

Jövőhét Keddre kaptam időpontot a szervizben akkor kell feljuttatnom, tegnap este már nem tudtam felmenni előttünk a dombon/ Katicánál/ és ott áll az autó az út szélén!

Nem tudom mit szólna hozzá az importőr ha a 6 os út mellet hagynám itt a cégnél előttünk, és tennék a hátsó ablakba egy elakadás jelző 3 szöget!? Szerintetek hány ember látná 1 hét alatt az elakadt Lexust 40-50 ezer de lehet hogy 100?

Az autó tényleg fasza nagyon, de a hozzá állás kicsapta a biztit.

EvoSasa
2010. 08. 03., 19:10
mi az hogy nem cserélik gariban ?? mit akarnak, építsd be te ? Ő dolguk h megoldják a szervizelést és olyan helyre vigyék ahol tudnak vele foglalkozni. Ezért van az assistance + gari az autón. Szerintem Pesten személyesen a Lexus szalonba határozott felépés kis balhézás megoldaná :( persze ettől még szomorú.. de sajnos sok hibát lehet olvasni a 2.2 177lovas toyota motorról :(

Gergő a szalonnal ahova járok semmi probléma maximálisan segítőkészek és minden problémámat megoldották eddig és sztem ez után is. Csak az autó itt szerviz ott!

gtr
2010. 08. 03., 21:20
Sajnos kicsit elkapkodták ezt az egr szelepes részecskeszűrős dolgot 2 hónapja egr szelep csere most részecskeszűrő és újra egr szelep vagy egr tisztítás még nem tudom mert mindkét hibakod szerepel.

Jövőhét Keddre kaptam időpontot a szervizben akkor kell feljuttatnom, tegnap este már nem tudtam felmenni előttünk a dombon/ Katicánál/ és ott áll az autó az út szélén!

Nem tudom mit szólna hozzá az importőr ha a 6 os út mellet hagynám itt a cégnél előttünk, és tennék a hátsó ablakba egy elakadás jelző 3 szöget!? Szerintetek hány ember látná 1 hét alatt az elakadt Lexust 40-50 ezer de lehet hogy 100?

Az autó tényleg fasza nagyon, de a hozzá állás kicsapta a biztit.
Én mindig mondom hogy autóba benzines motor való főleg egy lexusba.
A dízel kályhába való meg kamionba.
Nekem volt több lex is idáig csak benzines sé soha semmilyen baja nem volt.
Ezt a 2.2kályhát nem kellett volna beleeröltetni egy lexusba.
Legalább keveset eszik ha már minden baja van?
1.5 éve megvan egy most 3 éves sc430 kabriónk (4.3L v8) és semmi baja, de nem is eszik sokat, nyugis tempóban városban is 11-12L, országúton is 10L körül eszik, pályán 140-nél is 10L 160-180-nál 12L
Akár hogy nyomom neki 13-14L-nél nem tud többet lenyomni a torkán 100km-enként, és csendes finoman húz alacsony fordulatról, ja és kb 1-2 évente nyitjuk ki a motorháztetőt olajcserénél.

Leon
2010. 08. 03., 22:04
Ez èrdekes, eddig meg voltam gyözödve hogy lexus hozza a szintet... De ez...

gtr
2010. 08. 04., 00:04
Ez èrdekes, eddig meg voltam gyözödve hogy lexus hozza a szintet... De ez...
A lexus hozza is a szintet csak sajna csináltak egy autót olyan motorral ami nem való bele, csak hogy megfeleljenek az európai igényeknek, és ez lett a vége.

gtr
2010. 08. 04., 01:28
Egy kis lexusos tapasztalat:
Autó 2007.05 SC430 kabrió, lemerült a télen az állásba az akksija, faternál állt garázsban, azt mondja tavasszal amikor el akartem hozni hogy nem lehet tölteni meghal az akksi.
Felhívom őket, azt mondják jó gariban cserélik, odavittem ki is cserélték.
Az autó luxemburgi eladás, német rendszámmal és a gari idő lejárta előtt 1 hónappal kicserélték szó nélkül, amikor olajszervízre vittük akkor is gyorsan tisztán megcsináltak mindent és olcsón ajándék szendvics meg üditő, ott voltam összesen kb fél max háromnegyed órát, a számlán meg pár ft volt csak az olajat én viszem mindig.
Ugyanez volt az rx400h-kkal is iagz azokkal se volt baj 2-3 évig amig nálunk voltak.
Ezt egy német autószervízben nem tudják, az a8-ammal egész napokat szoktam el.aszni a mozaikba vagy a pohu-nál, igaz nem fizetek sokat, de ha nincs ismerős akkor milliós összegekkel is lehet készülni, mert úgy lerántják az embert ahogy csak nem szégyenlik, a munka szar sokszor amit elvégeznek drágán.
Igaz alkatrész van dögivel bontott de kell is hozzá mert beszarik minden amit csak el lehet képzelni.

Én inkább a japánt választanám, csak nem dízellel, hanem benzinmotorral azzal nem lesz semmi gond.
Az IS is jó autó a IS250 nincs semmi baja.
A v8 430 motor agonüthetetlen például és nem is eszik sokat.
Ilyan nincs a németeknél.

Bazsi007
2010. 08. 04., 08:21
Ezt tapasztaltam már én is! Igaz a IS220d-vel! A Szervíz nagyon korrekt! És hihetetlen gyors!!!!!

HUN337
2011. 11. 16., 18:36
Egyre inkább az 1 autós megoldás felé tendálok - mert amig külföldön vagyok nem látom értelmét otthon tartani egy versenyautót.

Az autó meg ugye japán, ez nem kérdés....

Toyotam van, nagyon szeretem csak kezd sok lenni benne a KM. Mivel ugye szeretnék fejlödni autócserénél a logikus lépés egy Lexus, azon belül meg az IS. Ha meg IS akkor IS-F ;) Jövö héten megyek megnezek egy párat :)


http://www.youtube.com/watch?v=hzp7xHaC4NA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=QV-OE6xgpxg

MES-Racing
2011. 12. 08., 12:33
Egyre inkább az 1 autós megoldás felé tendálok - mert amig külföldön vagyok nem látom értelmét otthon tartani egy versenyautót.


Off
nagy titokban csak sikerült venned egy N-es VI-ost???

HUN337
2011. 12. 09., 03:37
Off
nagy titokban csak sikerült venned egy N-es VI-ost???
nem (még) :)

[jó régen ott volt a LRen, csak soha nem tudtam hol kell editelni. Most megkerestem....]

HUN337
2012. 05. 24., 12:35
Még mindig szerelmes vagyok ebbe a kocsiba!

2011 es modellévtöl màr sperres, 2012es modellévben màr LEDes làmpa, màs müszerfal stb. KELL






http://lacarguy.files.wordpress.com/2012/02/lexus-is-f-3-copy.jpg


http://lacarguy.files.wordpress.com/2012/02/lexus-is-f-6-copy.jpg


http://lacarguy.files.wordpress.com/2012/02/lexus-is-f-11-copy.jpg


http://lacarguy.files.wordpress.com/2012/02/lexus-is-f-18-copy.jpg



http://lacarguy.files.wordpress.com/2012/02/lexus-is-f-20-copy.jpghttp://lacarguy.files.wordpress.com/2012/02/lexus-is-f-17-copy.jpg

Marschall
2012. 05. 24., 12:49
Tényleg nagyon Baba! thumbs_up Műszakilag is biztos k...jó ? abból kiindulva, hogy Lexus.

Marschall
2012. 05. 24., 12:52
http://www.youtube.com/watch?v=Qag9eKGFDeg&feature=related

Stunczer
2012. 05. 24., 13:04
2011 es modellévtöl màr sperres


Már 2009től az.

HUN337
2012. 05. 24., 13:07
Már 2009től az.

Az akkor MY10? én ugy tudtam hogy MY11töl, amit ha minden igaz 2009 végén àrultak màr, de lényeg az hogy ràjöttek hogy sper nélkül nem menö ilyen autót gyàrtani :D

Eskü jobban kellene mint egy GTR!

Stunczer
2012. 05. 24., 13:17
Nem tudom így modellév alapján, de 2009től már sperrel jöttek :)

Richie
2012. 05. 24., 13:20
Hátsó kipuffot jobban is megcsinálhatták volna, de azért túltenném magam rajta. :twisted:

HUN337
2012. 05. 24., 14:13
Hátsó kipuffot jobban is megcsinálhatták volna, de azért túltenném magam rajta. :twisted:


Ha nagyon zavar van megoldàs:

Greddy Titanium kipuff. És még 16LE is hoz elvileg. Ha még egy K&N hideglevegös légszüröt is kap a kocsi akkor 467LE elvileg ami nem rossz annyira :D
http://3.bp.blogspot.com/-xtjX8GqK7pw/TbdSZhmbJ6I/AAAAAAAAB5Y/q8R8YGqP7W0/s1600/Blog_GReddyISF_ti.jpg

Richie
2012. 05. 24., 16:04
Ha nagyon zavar van megoldàs:

Greddy Titanium kipuff. És még 16LE is hoz elvileg. Ha még egy K&N hideglevegös légszüröt is kap a kocsi akkor 467LE elvileg ami nem rossz annyira :D
http://3.bp.blogspot.com/-xtjX8GqK7pw/TbdSZhmbJ6I/AAAAAAAAB5Y/q8R8YGqP7W0/s1600/Blog_GReddyISF_ti.jpg

Ez sem tetszik. :) Olyan kéne ahol vízszintben van a két cső, valahol láttam már olyat... Vagy két nagy ovális volt a kocsi hátulján, olyasmi mint az RS4 4.2.

HUN337
2012. 08. 17., 22:42
Szerelmes vagyok bele - KELL


http://www.youtube.com/watch?v=QyD2mWWPRrk

http://www.youtube.com/watch?v=wO2Sl2B7gxk

HUN337
2012. 08. 17., 22:49
Amugy néhány mod-al 450 rwhp kihozható belöle (leömlö, kipuff, légszürö, portolt ez-az :D)

HUN337
2012. 09. 12., 17:12
pénteken teszt - majd irok róla 2 sort :)

manumission
2012. 09. 12., 20:36
pénteken teszt - majd irok róla 2 sort :)

melyiket?

HUN337
2012. 09. 13., 01:48
melyiket?
IS-F, mindjárt 200.000 van az Avensisben, nem húzom tovább a cserét! (csak nem tudom akarok e ISF-et mint mindennapi)

Kuma
2012. 09. 13., 07:18
IS-F, mindjárt 200.000 van az Avensisben, nem húzom tovább a cserét! (csak nem tudom akarok e ISF-et mint mindennapi)

szerintem igen! :)

HUN337
2012. 09. 14., 15:50
Csak röviden:

Vezettem ma reggel egy 2008as ISFet (még no LSD) meg ültem elég sokat egy 2012esben (csak az 0km-es). Mit ne mondjak - nagyon jó! Hihetetlenül erös kocsi, felül megy, alul megy - mindenhol. Ez az elönye egy 5.0 V8nak!
Az Automata borzasztóan gyors, 2estöl "direct lock" - tehát nem "csúszik". Ha Manuálban használod és beleforgatod a tiltásba nem vált magátol, dadog a redlineon amig kezdesz vele valamit :D
Futómü: Ebben a 2008asban elég kemény volt - de nem kényelmetlen. Azt mondta az emberünk hogy azóta egy picit puhitottak a szetten, de sok gumi-szilentet cseréltek keményebbekre hogy direkt maradjon a kocsi. Szerintem nagyon kezes-bárány. nagyon jól lehet terelni a kis kocsikát, jó a kormányáttétel is.
Fék: 6dugós 360mm Brembo elöl, 4dugós 343mm Brembo hátul - fém tárcsa. Böven elég.
Belseje: Luxus telyes mértékben. 80.000km volt ebben az ISFben, egy nyikorgás nem volt észlelhetö benne. 3500rpm alatt ha nem nyomod (és a 8 sebesség miatt ezt soha nem éred el kb) szinte SEMMI zaj belül. Picike gördülés, pici szél, nagyon kellemesen a Motor de csak ha odafigyel az ember. A gombok kézre esnek, a '12esben sokkal szebbek mint a '08ban, de ez részletkérdés. Igazá Farkas a báránbörben.
Fogyasztás: A Szalon tulajdonosa régi ISFe volt a teszter, mutatta hogy 75.000km alatt 11l volt az átlag - és azért nem 100al gurult (saját elmondása szerint). Szerintem a 11-12 reális (nekem most 2x volt :D )

Szerintem egy nagyon jó kis kocsi, ha kell elegánsan sportos, ha kell vadállat. Mindenképpen egy jó kompromisszum.

DE a nap fénypontja nem ez volt.
Mivel látta a szalon tulaja hogy komolyan gondolom és érdekel, sajnálta hogy nem tudtam kipróbálni '12 ISFet mondta hogy visz egy kört egy tavalyi Lexusban... Gondoltam az új ISFjéröl van szó, de közben kiderült hogy a kereskedésben van 4 (!) LFA, közte az egyetlen az EUban jelenleg létezö Nürburgring Edition ami a sajátja. Egy "sima" LFAval vitt 15-20 kilométert és hát mit ne mondjak... Eddig azt hittem hogy az R34 GTR V-Spec II Nür volt a legdurvább kocsi amiben ültem (pedig ültem Enzo-ba, Lambók stb), már az LFA az. Egy igazi sportkocsi. Életemben nem láttam motort igy felpörögni 9ezerig. kicsit ideges padlóra a popsija, nem nagyon, de látni lehetett rajta hogy kell fogni a kormányt 2 kézzel... Nem az a "beleülök és mindent megold" tipusu kocsi, ami nekem nagyon szimpatikus! A V10 szenzációs, gyorsan forog, a hangtol még mindig dobog a szivem...ultra! KELL! majd valamikor...

üdv
Kristóf

HUN337
2012. 09. 14., 20:02
Na itt még egy kép a kocsirol, belülröl nem volt szabad csinálni se képet se videót mert eladó a kocsi :D

A sárgával vittek, mögötte az LFA Nürburgring Edition, jobbra meg az ISF (fehér)...

http://i524.photobucket.com/albums/cc327/HUN337/86DAA58E-608D-4A80-A41B-01ED7E4B1B02-10268-0000089931538A26.jpg

Itt meg látszik mind a 4: Nürburgring Edition, elötte a sárga, balra egy kék (elöl az ajtó mellett) és jobbra egy letakart matt fekete ami iszonyatossan bjuuuuuutiful!
http://i524.photobucket.com/albums/cc327/HUN337/01637F64-CB80-4535-B564-244FE7FDDC03-10268-0000089939914D02.jpg

EDIT: u.i.: ami a legdurvább volt az az hogy mennyire érezhetö hogy ez a kocsi mennyire egyben van. A legapróbb hullámra az úton egyböl "ideges" lett a motor, picit megugrott a fordulat mint egy motornál - ez a V10 tényleg döbbenetes, 100% érzödnek az F1-gyökerek!!!

HUN337
2012. 09. 29., 03:10
finom...

http://www.youtube.com/watch?v=YBjbos7ISfI

Lasi
2015. 01. 14., 10:04
:love_heart:

http://www.youtube.com/watch?v=Bnz2Zd9rnb0&feature=youtu.be

Lasi
2015. 04. 13., 20:12
:love_heart: