PDA

Teljes nézet : 76mm-es alu csőhajlítás



gtr
2010. 04. 28., 18:48
Szeretnék csináltatni új intake csöveket 3"-os alu csőből de ebben az országban nem találtam olyat aki tud hajtani 76mm-os alu csövet.
Ismertek ilyet esetleg?

bunker
2010. 04. 28., 19:10
Keresd Karkus Tomit, egy próbát megér:
http://www.karkuskipufogo.com/kezdolap

Miki
2010. 04. 28., 19:14
Pár éve felmerült ez, akor nem volt az országban ilyen gép, több tízmilliós beruházás. Azóta nem hiszem hogy változott a helyzet...

hunevo6
2010. 04. 28., 19:24
Szeretnék csináltatni új intake csöveket 3"-os alu csőből de ebben az országban nem találtam olyat aki tud hajtani 76mm-os alu csövet.
Ismertek ilyet esetleg?

Borók Dávid úr símán tudja, hogy ki hajlít ilyen csövet- ugyanis ő ismeri a fószert aki egy olyan szép 3"-os csövet hajlított, hogy nem hittem el. Én láttam a saját szememmel a végeredményt egy kipuff formájában- gyönyörű volt.

berkes
2010. 04. 28., 19:34
Borók Dávid úr símán tudja, hogy ki hajlít ilyen csövet- ugyanis ő ismeri a fószert aki egy olyan szép 3"-os csövet hajlított, hogy nem hittem el. Én láttam a saját szememmel a végeredményt egy kipuff formájában- gyönyörű volt.

Alu kipufogó????????????????

aronmatic
2010. 04. 28., 20:15
sajnos ilyet nem fogsz talalni itthon, viszont hajlitott idomokat konnyu venni. alu cso hajlitas ilyen meretben, az egy kulon faj.

hunevo6
2010. 04. 28., 20:18
Alu kipufogó????????????????

természetesen acél volt. Alut nem tud aki tud ilyen méretű acélt? Lehet egy kérdést megérne.

VGergo
2010. 04. 28., 20:26
Nekem 323GTR ajánlott Bp-től nem messze egy kipuffogost ! tátva maradt a szám is sráctól amit láttam precizitás anyagok dobok, csővek, kanyarívek, kipuffsorok mindentől ! nagyon szépen dolgozik ! láttam intercooler csőveket saját készités látni kell fogni, komoly darabok nagyon és rajta van kidudorodás is amibe bekakad a bilincs h ne csusszon le ! pár supra skyline megfordult már nála. Outlanderre most fog késziteni egy 3" rendszert majd dobok fel képet beszámolót. Ha sor kerül rá később akkor az intercooler csővek is vele fognak készülni !

EVO-010
2010. 04. 28., 20:28
Nekem 323GTR ajánlott Bp-től nem messze egy kipuffogost ! tátva maradt a szám is sráctól amit láttam precizitás anyagok dobok, csővek, kanyarívek, kipuffsorok mindentől ! nagyon szépen dolgozik ! láttam intercooler csőveket saját készités látni kell fogni, komoly darabok nagyon és rajta van kidudorodás is amibe bekakad a bilincs h ne csusszon le ! pár supra skyline megfordult már nála. Outlanderre most fog késziteni egy 3" rendszert majd dobok fel képet beszámolót. Ha sor kerül rá később akkor az intercooler csővek is vele fognak készülni !

bíztató amit mondassz, mert nekem is kellene egy alu kanyar:)

gtr
2010. 04. 28., 22:09
Nekem 323GTR ajánlott Bp-től nem messze egy kipuffogost ! tátva maradt a szám is sráctól amit láttam precizitás anyagok dobok, csővek, kanyarívek, kipuffsorok mindentől ! nagyon szépen dolgozik ! láttam intercooler csőveket saját készités látni kell fogni, komoly darabok nagyon és rajta van kidudorodás is amibe bekakad a bilincs h ne csusszon le ! pár supra skyline megfordult már nála. Outlanderre most fog késziteni egy 3" rendszert majd dobok fel képet beszámolót. Ha sor kerül rá később akkor az intercooler csővek is vele fognak készülni !
Budaörs környékén van ez az ember?
Beszéltem elég sokkal és alut nem tud hajtani senki ekkora méretben csak acélt, de az is jó lenne végső megoldásként, van szép rozsdamentes anyag fel lehet polírozni tükörfényesre meg egy ilyen kis darab cső nem sokkal nehezebb mint az alu.

gtr
2010. 04. 28., 22:13
Egy ilyen ehhez hasonló cső kéne, a lényeg hogy 76mm-s legyen, mert a gyári 63mm-es kicsi, a maf szenzor kifut az 5volt-ból majdnem még a gyári injektorral is, nagyobb injektorral mindenképpen és az nem túl jó.

Feron
2010. 04. 28., 23:21
Én anno csináltattam Karkus Tomiékkal kipufogót, ők hajlítgatnak mindenfélét, szerintem őket meg lehetne kérdezni.;)

Karkus Tamás
061/4054065
http://www.karkuskipufogo.com/


(csak most láttam,h Bunker már ajánlotta őket, bocs az ismétlésért:))

gtr
2010. 04. 28., 23:48
Kösz mindenkinek, megkeresem holnap a karkus csapatot, elég szépeket csinálnak acélból polírozva is, kinéz legalább úgy mint az alu.