PDA

Teljes nézet : KTM X-Bow



Roland
2010. 05. 06., 22:38
Tavaly ROC (Race of championon) mentek ezek a ketyerék.Látványosan fordultak, fékeztek, gyorsítottak. Tetszett a 6 sebességes váltója. De igazából nem nagyon ismerem ezt a gépezetet. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Én osztrákoknál láttam egyet élőben. Van megjelenése!

jordan6
2010. 05. 06., 22:44
egyébként próba nélkül Ariel Atomra szavazok, abban mégiscsak japán szív dobog! VTEC!:)

Roland
2010. 05. 06., 22:47
"Motort azt az Auditól vette meg egy az egyben a KTM. A közvetlen befecskendezéses, turbófeltöltős, kétezer köbcentis benzinmotor (TFSI) 240 lóerőt tud leadni 5500-as fordulatszámon. A 800 kilót ez nyilván pokolian mozgatja!

Roland
2010. 05. 06., 22:48
egyébként próba nélkül Ariel Atomra szavazok, abban mégiscsak japán szív dobog! VTEC!:)

Ariel Atom egyértelműen jobb. Én úgy gondolom. De ez az autó valahogy megfogott. KÉNE!!:D Még arra vagyok kíváncsi, hogy az aerodinamika igényli-e a bukósisakot utcára?!?!

Leon
2010. 05. 06., 23:38
Pont Pannónia Ringen volt a bemutatójuk a multkori nyiltnapon, a béna fakezű újságirokat alig tudtam követni az EVO-val... Aki vezette csak áradozik róla, hogy milyen fenomenális..
http://totalcar.hu/tesztek/2010/04/22/r_mint_nagyon_durrrrva/

Roland
2010. 05. 06., 23:41
Sokkal olcsóbb, mint a KTM!plusssssz De nekem akkor is KTM!:D

bunker
2010. 05. 07., 00:38
A X-Bow egy műalkotás a többihez képest!
Lehet élményben nagyobbat ad egy Atom, vagy a Radical, de dizájnban meg sem közelíti egyik sem, bár itt nem ez a lényeg elsődlegesen.

Most megkapja a X-Bow az új 5 hengres turbós motort, azzal már szaggatni fog rendesen.

VGergo
2010. 05. 07., 01:34
A X-Bow egy műalkotás a többihez képest!
Lehet élményben nagyobbat ad egy Atom, vagy a Radical, de dizájnban meg sem közelíti egyik sem, bár itt nem ez a lényeg elsődlegesen.

Most megkapja a X-Bow az új 5 hengres turbós motort, azzal már szaggatni fog rendesen.

Radical az nagyon király lehet de KTM.nek van megjelenése

Sanci
2010. 05. 07., 05:29
Tomcat volt tesztelni a Radical-t, írta is aszem a Pannónia ringes topicban.
Nem volt elájulva a minőségtől.:(
Szerintem is a KTM más kategória, mondjuk 2x annyiba is kerül.

tomcat
2010. 05. 07., 13:39
Tomcat volt tesztelni a Radical-t, írta is aszem a Pannónia ringes topicban.
Nem volt elájulva a minőségtől.:(
Szerintem is a KTM más kategória, mondjuk 2x annyiba is kerül.
A KTM nagyot üt minőségben. A Radical pályán jobb, de azon a napon pl. nem tudtam követni egy X-BOW-t, igaz az a kimondott pályára árult Superlight volt. Nagyon stabilnak tűnt minden tekintetben. Az Ariel Atom félelmet keltően bünteti a legkisebb vezetői hibát is. Ha lenne zsém akkor KTM-et vennék, de a Radical tudja ugyanazt rosszabb minőségben.
Ui.: KTM sokkal tágasabb, mert a Radicalban valami nagyon nyomta a combomat. Egy tenyérnyi felületet 2-3 napig nem éreztem. :D:D:D

hunevo6
2010. 05. 07., 13:47
... a Radicalban valami nagyon nyomta a combomat. Egy tenyérnyi felületet 2-3 napig nem éreztem. :D:D:D

figyu nem így kéne hencegni a szerszám méretével...

tomcat
2010. 05. 07., 13:49
figyu nem így kéne hencegni a szerszám méretével...
Én kérek elnézést! :D