7. oldal, összesen: 20 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
121-140, összesen: 384

  1. #121
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ma már 150e volt a két első.

    Szerintem ilyet siman lehetne csinaltatni valakivelPlane,ha nem csak egy garniturarol van szo.

  2. #122
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ma már 150e volt a két első.
    sorry, lehet, hogy a stab rudak voltak 110 és ezért összekevertem.

    egyébként meg egy full gagyulák 3 alulapból kireszelt fos az egész pont forint 20-at ér, csak senki nem gyártja :-/
    Kell egy jó program

  3. #123
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    sorry, lehet, hogy a stab rudak voltak 110 és ezért összekevertem.

    egyébként meg egy full gagyulák 3 alulapból kireszelt fos az egész pont forint 20-at ér, csak senki nem gyártja :-/
    Mindegy, már itt van mellettem, szépek nagyon.
    Holnap viszem a kspeedbe az autót, napokban jön a futómű is, nagyon kíváncsi vagyok a különbségre.

  4. #124
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Mindegy, már itt van mellettem, szépek nagyon.
    Holnap viszem a kspeedbe az autót, napokban jön a futómű is, nagyon kíváncsi vagyok a különbségre.
    el kell vinni Montihoz miután be van rakva és kérj max utánfutást és 3-3.5 fok dőlést - vérmérsékleted szerint. Ez a jó utcára. Pályára én meg most már a Hring után azt mondom kell a 4 fok dőlés!
    Kell egy jó program

  5. #125
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    el kell vinni Montihoz miután be van rakva és kérj max utánfutást és 3-3.5 fok dőlést - vérmérsékleted szerint. Ez a jó utcára. Pályára én meg most már a Hring után azt mondom kell a 4 fok dőlés!
    Kedden megyek hozzá, akkor kérek v.mi extrém beállítást a Pannóniaringre, oda-vissza úton úgysem fogok sietni.

  6. #126
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    nekem nem tudtak 2-3 foknál többet állítani, vmiért nem enged többet a technika... Pedig max utánfutás van a toronycsapágyon...
    Ex - Lancer Evo VIII

  7. #127
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Leon: Hozzászólás megtekintése
    nekem nem tudtak 2-3 foknál többet állítani, vmiért nem enged többet a technika... Pedig max utánfutás van a toronycsapágyon...
    ez érdekes. Gyárilag 2.5 fok az utánfutás...
    dőlést meg gyári cuccal el lehet vinni -2,8 fokig...
    HKS csapággyal, kis reszeléssel dőlés 5 fokig utánfutás 5.5 fokig ha nincs a bölcső még megütve.
    Kell egy jó program

  8. #128
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    dőlést nem tudnak nagyobbat adni neki, a toronycsapágy úgy lett legyártva, hogy max utánfutás van rajta.
    Ex - Lancer Evo VIII

  9. #129
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    Továbbra is kérdésem hozzátok!
    Az alulkormányzás még mindig probléma, amióta bent van a KW, megvan a hátradöntött toronycsapágy, és azóta folyamatosan azt tapasztalom, hogy sokkal rosszabbul veszi a lassú szűk kanyarokat, tempónál pedig úszik, mintha a hátulja nem tapadna rendesen. Dőlés max. amennyit engedett a futómű, de érdekes, hogy annyit nem lehetett rajta állítani mint az előzőnél.
    Euroringen is ezt tapasztaltam, de akkor a gumira fogtam főleg, de most uccán is érezhetően rosszabb.
    Beállítással próbálkozzak, vagy tegyem vissza a gyári toronycsapágyat és nézzem meg azzal?

    Ki-Berugózást hogy érdemes összehangolni??
    Ex - Lancer Evo VIII

  10. #130
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Leon: Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is kérdésem hozzátok!
    Az alulkormányzás még mindig probléma, amióta bent van a KW, megvan a hátradöntött toronycsapágy, és azóta folyamatosan azt tapasztalom, hogy sokkal rosszabbul veszi a lassú szűk kanyarokat, tempónál pedig úszik, mintha a hátulja nem tapadna rendesen. Dőlés max. amennyit engedett a futómű, de érdekes, hogy annyit nem lehetett rajta állítani mint az előzőnél.
    Euroringen is ezt tapasztaltam, de akkor a gumira fogtam főleg, de most uccán is érezhetően rosszabb.
    Beállítással próbálkozzak, vagy tegyem vissza a gyári toronycsapágyat és nézzem meg azzal?

    Ki-Berugózást hogy érdemes összehangolni??
    szerintem az első, hátsó össze-szét tartást vizsgáld felül- ott lesz a kutyus elhantolva.
    Kell egy jó program

  11. #131
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    igen nekem is ez lesz az első, de ha nem az, akkor nincs több ötletem...

    Okosabbak azt mondták még az Eringen, hogy puhábbra kell állítani a gátlót, mert a nagy kerékdőlés miatt nem tud az autó rátámaszkodni rendesen a kerékre szűk kanyarban, igy csak a belseje tapad. Az érdekes az, hogy a nagyobb kerékdőléssel jobbnak éreztem az autót, bár lehet, hogy az előző gátló puhább volt.

    Kérdés! A túl nagy utánfutás tud rossz lenni??
    Ex - Lancer Evo VIII

  12. #132
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Leon: Hozzászólás megtekintése
    igen nekem is ez lesz az első, de ha nem az, akkor nincs több ötletem...

    Okosabbak azt mondták még az Eringen, hogy puhábbra kell állítani a gátlót, mert a nagy kerékdőlés miatt nem tud az autó rátámaszkodni rendesen a kerékre szűk kanyarban, igy csak a belseje tapad. Az érdekes az, hogy a nagyobb kerékdőléssel jobbnak éreztem az autót, bár lehet, hogy az előző gátló puhább volt.

    Kérdés! A túl nagy utánfutás tud rossz lenni??
    gyakorlatilag ez az amiből semennyi sem elég- azon kívül ugyanis, hogy nehezebb kitekerni a kormányt az egyenesfutásból nincs káros hatása viszont pozitív annál több. Valaki nyomott egy képet egy ford WRC-ről, pont az első keréknél lehetett belátni és frankón mondom legalább 20 fokos utánfutása volt a keréknek- agyament meredek volt, a kerékagytól egyenesen a szélvédő/gépháztető vonalához- aka esőcsatornához tartott a gólyaláb vonala...

    ami a keménységet illeti nekem most attól lett baszott jó, hogy hátul visszakerültek a lágy rugók előre meg jó kemények mentek.
    Kell egy jó program

  13. #133
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Villanykörte

    Hölgyek, Urak!
    Futóműbeállításhoz kellene nekem a 9-eshez (EU) gyári érték elöl és hátul is. (kerék összetartás, -dőlés, -utánfutás).
    Meg tudja mondani ezeket valaki?

    Előre is köszönöm!

  14. #134
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    mi az email címed ?
    mert itt valamiért nem tudom elküldeni. írd le és már küldöm is a gyári adatokat .

  15. #135
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    elküldtem

    üdv.

  16. #136
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet mx roli: Hozzászólás megtekintése
    elküldtem

    üdv.
    kösz szépen!

  17. #137
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Villanykörte

    A generálimportőrtől az alábbi választ kaptam (meglepetésemre válaszoltak), gondoltam infoként megosztom, hátha másnak is kell egyszer:

    "Levelére válaszolva küldöm vevőszolgálatunk tájékoztatását a Lancer EVO 9 gyári futómű beállítást adataival kapcsolatban:
    Elöl
    Kerék összetartás: 0+-2 mm
    Kerékdőlés: -1o00’+-30’, vagy -2o+-30’; kétoldali eltérés max 30’
    Kerék utánfutás: 3o55’+-30’; kétoldali eltérés max 30’
    Hátul
    Kerék összetartás: 3+-2 mm
    Kerékdőlés: -1o00’+-30’; kétoldali eltérés max 30’

    Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a Lancer EVO futóműve a szokásosnál bonyolultabb, összetettebb rendszer, amelynek beállítása komoly szakismeretet és berendezéseket igényel, ezért javasoljuk, hogy a beállításokat márkaszervizben végeztesse el.

    További szép napot és balesetmentes közlekedést kívánok Önnek!"




  18. #138
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ez jó: 0 +- 2 mm. Kb. olyan mintha azt mondaná este a Vissy Károly, hogy holnap -10 és +30 fok között lesz a hőmérséklet. (De legalább válaszoltak.)

  19. #139
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Ez jó: 0 +- 2 mm. Kb. olyan mintha azt mondaná este a Vissy Károly, hogy holnap -10 és +30 fok között lesz a hőmérséklet. (De legalább válaszoltak.)
    Akkor nem csak nekem szúrta a szemem, bár szerintem elírták.
    Leon tudna mesélni, hogy állították a futóművét márkaszervizben, mondjuk az eredmény jó lett, csak, ahogy eljutottak odáig az volt a vicces. :-D

  20. #140
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Hat k..va gyanus az egesz, uh meg nem is mertem beallittatni. Jo lenne mar tudni hogy vegulis most mi a helyes config. Megnyugtato lenne egy komolyabb helyet is talalni, mert mikor ide bevittem csak a sima lancer adatait talaltak es kerdeztek, hogy az jo lesz-e... )))

7. oldal, összesen: 20 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO4-EVO6 Futómű különbségek?!
    By Zambelly Ákos in forum Futómű
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2016. 06. 14., 13:34
  2. AST Futómű
    By ATTILA EVO 7 in forum Futómű
    Hsz-ok: 40
    Utolsó hozzászólás: 2010. 02. 18., 08:56
  3. Futómű
    By Miki in forum Keres
    Hsz-ok: 16
    Utolsó hozzászólás: 2008. 01. 15., 20:17

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva