10. oldal, összesen: 20 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
181-200, összesen: 384

  1. #181
    Rezidens Musitz laci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 06.
    Hely
    Kapospula
    Hsz-ok
    905

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Beállítás értékekkel bajban vagyok. Elöl dőlést még csak-csak, de utánfutást nem lehet állítani, hátul meg állítólag koppra bedöntve épp a gyári értéket adja.
    Pont most szombaton állitattam be, csak épp az a biz. kormányközép nem sikerült. Meg okosba fújtak a slick-ekbe 2.0 bar-t.
    Ezen felül a beállítást megelőzte egy gátló mérés, mely minő meglepetés, kiváló értéket mutatott. Én csak azon csodálkoztam, hogy a hátsó ajtó ki nem szakadt, ahogy az 5cm rugóutas, 30-ból kb 18-ra betekert gátlóval rázatták a seggét.


    Szia Simigeri.

    1 fok utánfutást tudtam neki adni (5.5 fok lett) úgy hogy a tornyokat 1cm-rel hátrább vittem.

  2. #182
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap 5let

    Íme egy 5let ami más fórumokon szerintem jól működik.

    http://www.nsxprime.com/forums/showthread.php?t=133341

    Azaz futómű beállítás adatok, íme egy példa:

    Driver:

    Zsolt, Hungary, 4 years track experience

    Car:

    '92 Honda NSX

    Suspension:

    Tein Flex (10/12)
    SOS sway bars

    Front :
    Camber : -1.5 ° / -1.5 °
    Toe : -1.0 mm / -1.0 mm
    Rear :
    Camber : -2.5 ° / -2.5 °
    Toe : +2.0 mm / +2.0 mm


    Modifications:

    SOS SC with Laminova intercooler
    SOS headers
    Taitec straight pipes
    Comptech exhaust
    MOMO tuner steering wheel
    DF NSX-R wing
    D2 BBK
    Ferrodo pads
    NSX-R chassis bars

    Wheels & Tires:
    Advan RS black 17/18
    Work XD7 bronze 17/18
    Work CR-Kai 17/18

    Yokohama A005 slicks, 230/610/17 and 280/650/18
    Dunlop slicks 230/605/17
    Michelin slicks 30/65/18

    Picture:
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  3. #183
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Beállítás értékekkel bajban vagyok. Elöl dőlést még csak-csak, de utánfutást nem lehet állítani, hátul meg állítólag koppra bedöntve épp a gyári értéket adja.
    Pont most szombaton állitattam be, csak épp az a biz. kormányközép nem sikerült. Meg okosba fújtak a slick-ekbe 2.0 bar-t.
    Ezen felül a beállítást megelőzte egy gátló mérés, mely minő meglepetés, kiváló értéket mutatott. Én csak azon csodálkoztam, hogy a hátsó ajtó ki nem szakadt, ahogy az 5cm rugóutas, 30-ból kb 18-ra betekert gátlóval rázatták a seggét.
    Milyen futóműved van?

  4. #184
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    De ugye senki nem "érzésre" állít futóművet???

    Nem az számít, hogy mennyire érzi az ember jónak ahogy fordul a gép, hanem az, hogy a stopper mit mutat. Idén már két teljes napot szántam erre, és nagyon megérte!

    Persze , teljesen igazad van!
    Seggre minden kocsi jó "uhhh de durva" amikor mész időre ,akkor van vakarózás!

  5. #185
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Milyen futóműved van?
    Itt megtekinthető, amit adtak hozzá, talán ez mond el legtöbbet róla.

  6. #186
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Itt megtekinthető, amit adtak hozzá, talán ez mond el legtöbbet róla.
    Itt meg egy kis marketinges cucc.

  7. #187
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Itt meg egy kis marketinges cucc.
    Bent van már? Kár, úgy feltettem volna shock dyno-ra. Ha esetleg valakit érdekel ilyesmi, szóljon, Kárászy-ék dyno-jához van kapcsolat.

  8. #188
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Bent van már? Kár, úgy feltettem volna shock dyno-ra. Ha esetleg valakit érdekel ilyesmi, szóljon, Kárászy-ék dyno-jához van kapcsolat.
    S mit csinál az?

  9. #189
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    S mit csinál az?
    Megméri, hogy mekkorát csillapít. Nem vagyok szakember, de szerencsére az ottani fiúk és a "kapocs" az. Jó kis shock dyno grafot rajzol, megmutatja, hogy keményítésre pl. növekszik a csillapítás és hogy a négy gátlónál egyenletesen vagy sem. Mutat karakterisztikát is, hogy mennyire degresszív a gátlót, mert elméletileg az a fasza. Ahhoz viszont asszem kevés vagyok, hogy a miérteket is elmagyarázzam, én is csak most tanulom az ügyet. Egy szakértő ezekből a mérésekből meg tudja mondani, hogy az adott szett gátló klassz vagy sem és mennyire illik a kocsihoz.

  10. #190
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Megméri, hogy mekkorát csillapít. Nem vagyok szakember, de szerencsére az ottani fiúk és a "kapocs" az. Jó kis shock dyno grafot rajzol, megmutatja, hogy keményítésre pl. növekszik a csillapítás és hogy a négy gátlónál egyenletesen vagy sem. Mutat karakterisztikát is, hogy mennyire degresszív a gátlót, mert elméletileg az a fasza. Ahhoz viszont asszem kevés vagyok, hogy a miérteket is elmagyarázzam, én is csak most tanulom az ügyet. Egy szakértő ezekből a mérésekből meg tudja mondani, hogy az adott szett gátló klassz vagy sem és mennyire illik a kocsihoz.
    Óóóóóó, hát itt azért még nem tartok. Nekem épp elég volt, hogy a magasságot kedvemre variálhatom. Minden esetre annyi kiderült a mérésből, hogy a tengelyeken a két gátló közti eltérés 1%, ill 2% volt, ami nekem már elég is.

  11. #191
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Megméri, hogy mekkorát csillapít. Nem vagyok szakember, de szerencsére az ottani fiúk és a "kapocs" az. Jó kis shock dyno grafot rajzol, megmutatja, hogy keményítésre pl. növekszik a csillapítás és hogy a négy gátlónál egyenletesen vagy sem. Mutat karakterisztikát is, hogy mennyire degresszív a gátlót, mert elméletileg az a fasza. Ahhoz viszont asszem kevés vagyok, hogy a miérteket is elmagyarázzam, én is csak most tanulom az ügyet. Egy szakértő ezekből a mérésekből meg tudja mondani, hogy az adott szett gátló klassz vagy sem és mennyire illik a kocsihoz.
    A KW-m is ott kezdte,átment

  12. #192
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    De ugye senki nem "érzésre" állít futóművet???
    Szerintem fontos,hogy biztonságban érezd magad.
    Egyébként az alaphoz képest eltérés irányára gondoltam,hogy érezni kell,mert stilus függő.
    A hátsó széttartásra gondolok,pl. van akinek a lobogós a gyors,mert íven "nem tud" gyors lenni.

    De tök igazad,van versenyen a stopper számít.(mondjuk itt több az utcai Km )

  13. #193
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    A mai este a tekergetés jegyében telt,érezhetően jobb lett,a többit a stopper mutatja majd.

  14. #194
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Mikinek igaza van! Volt olyan edzés ahol "zseniálisnak" éreztem az autót utána eltekertük és szenvedtem a pályán! A stopper viszont 1,2 " javulást mutatott!
    És időmérőn is bejött pedig seggre megesküdtem volna hogy vesztettem a kanyar tempóból!

    Ha végre csinálunk egy pálya napot akkor vigyünk ki egy szakembert aki segít a beállításba!!!!

    Mi kell hozzá?
    Előtte egy padon bemérni az értékeket, illetve egy alapbeállítás! A papírrt magaddal hozni! Pár kőr a pályán tapasztalatok elmondása a szakinak ő átalít egy extrém értékre! onnan megint pár kőr megint egy másik extrém, utána a 3 közül melyik volt a jobb és onnan finom állítás kb 4-5 finomhangolás és megvan a tutti (ahhoz a gumihoz ahhoz a pályán) akkor vissza a padra ahol először voltál adatok felírása megjegyzése.
    Nem lessz 2 fillér nem lessz 2 perc, de ha komolyan gondolod akkor rád van hangolva az autó!

  15. #195
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Kell az a pár viszonylag egyszerű eszköz és szerszám, ami a futóműállításhoz kell, valaki aki állítgatja (aláfekszik, stb.). Kell továbbá egy lezárt rész, az elején meg a végén egy fotocellával. Valamint sok idő és türelem, a végén ebből volt már a legkevesebb, de ez a tuti!!

    Én is csak becsatlakoztam valakihez, de nem szégyen tanulni, most már legalább tudom És működik!!

  16. #196

    Alap

    Ennyi türelme csak egyetlen embernek van Mo.-on!

    (gy.k.: az ország legmagasabban fekvő városának lakosa)

  17. #197
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Jó helyen kapisgálsz, mint általában

  18. #198

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Jó helyen kapisgálsz, mint általában
    Naugye.

  19. #199
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    a Montival erről kb egy éve beszéltem és teljesen benne lenne egy ilyen pálya napban. Szerintem fel kéne élénkíteni a tárgyalásokat. Úgy is megyek hozzá jövő héten, akkor megkérdem, hogy milyen feltételekkel vállalna egy ilyet.
    Kell egy jó program

  20. #200
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Stabrudat szeretnék venni előre-hátra.

    Visszaolvastam a topik ezzel foglalkozó részét, de csak gyártóval kapcsolatos infót találtam (Cusco, Whiteline, Perrin).

    Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen vastagságút érdemes venni, ha főként ringen szeretném használni?

    A fent felsorolt márkák közül gyakorlatilag mindegy melyiket választom?

10. oldal, összesen: 20 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 8 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 8 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO4-EVO6 Futómű különbségek?!
    By Zambelly Ákos in forum Futómű
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2016. 06. 14., 14:34
  2. AST Futómű
    By ATTILA EVO 7 in forum Futómű
    Hsz-ok: 40
    Utolsó hozzászólás: 2010. 02. 18., 09:56
  3. Futómű
    By Miki in forum Keres
    Hsz-ok: 16
    Utolsó hozzászólás: 2008. 01. 15., 21:17

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva