17. oldal, összesen: 20 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
321-340, összesen: 384

  1. #321
    Rezidens Dino74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.530

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    A Niesz STW -s BMW.- je, még durvább beállításokkal megy,
    úgy hiszem.
    Na jó, a totalcalron olvastam

  2. Az alábbiaknak tetszik Dino74 hozzászólása:


  3. #322

  4. 3 tagnak tetszik Tomó hozzászólása:


  5. #323
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    ez egy über mini wrc, és ami érdekes, nem is gondoltam volna:

    Sort wheelbase or not?
    "The wheelbase Lancer Evo VI is 2510 mm, Ford Fiesta S2000 is 2489 mm
    and wheelbase the Mitsubishi Colt Evo 2520 mm"

    és amitől így fordul:

    The target are get a Colt a more responsive with better traction and more balanced. At year 2009 autumn we get new wrc-type rear suspension and in 2010 spring also front suspension has update to WRC-type fully adjustable fabricated steel links. Both end use Reiger external reservoir dampers and blade/tube type adjustable anti-roll bars.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  6. #324
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Kicsit Off csak....

    használt valaki itt FRT gátlót? (ferencz racing)

    használható, vagy felejtős, ja és hogy van-e komolyabb kategóriás cucca...

  7. #325
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    A honlapjuk szerint elég komoly cuccaik vannak. Mi is FRT-t akartunk csináltatni, de sokszor e-maileztem neki, de soha nem válaszolt, pedig telefonon többször beszéltünk. Aztán az ilyen hozzáállás miatt hagytuk az egész FRT-t, meg közben sikerült mást szerezni.
    Ha megnézed a referenciáikat használnak itthon is. Nekünk a Béres ajánlotta, szerinte is jó, de nem olcsó. A Benisék állítgattak egy tereprally autót amibe ilyet csináltak, azt mondta tökéletes lett. Igazából amilyen árakat mondott, abból lehet venni használt Proflexet vagy Reigert, pl amennyiért árultad a Reigert annyi lenne nála is szerintem, vagy még több. A H/P Sportot nem ismerem, az is komolynak tűnik egyébként.

    Idézet András: Hozzászólás megtekintése
    Kicsit Off csak....

    használt valaki itt FRT gátlót? (ferencz racing)

    használható, vagy felejtős, ja és hogy van-e komolyabb kategóriás cucca...

  8. #326
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Vannak elég erős (nem tudom a pontos adatokat már, de a Katona szerint evo-ra jó) Eibach rugóink a Dynamic gátlókról. Ha valakinek lenne lágyabb 35-60 -as közötti azokra cserélnénk, vagy akár vennénk ilyesmi rugókat.

  9. #327
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    A honlapjuk szerint elég komoly cuccaik vannak. Mi is FRT-t akartunk csináltatni, de sokszor e-maileztem neki, de soha nem válaszolt, pedig telefonon többször beszéltünk. Aztán az ilyen hozzáállás miatt hagytuk az egész FRT-t, meg közben sikerült mást szerezni.
    Ha megnézed a referenciáikat használnak itthon is. Nekünk a Béres ajánlotta, szerinte is jó, de nem olcsó. A Benisék állítgattak egy tereprally autót amibe ilyet csináltak, azt mondta tökéletes lett. Igazából amilyen árakat mondott, abból lehet venni használt Proflexet vagy Reigert, pl amennyiért árultad a Reigert annyi lenne nála is szerintem, vagy még több. A H/P Sportot nem ismerem, az is komolynak tűnik egyébként.
    kicsit már Reiger "utálatom" van. Volt Nekem használt, új is, eladtam mindet.
    Öhlins-t dicsérik nagyon, de láttam kint S1600 autóban FRT gátlót, és elég komolynak tűnt, meg nem is lomis autóban volt, egy 40-50.000 euros autóról beszélek...

    Csak hallottam hogy első párt 1800-2000 euro körül csinál , az meg nem sok, nyilván az a jó ha nem drága, de pl vetélytársak 2x ennyibe kerülnek.

    reiger, öhlins mind 7-8000 euro az uj a szett elsők-hátsók

  10. #328
    Rezidens jlaci74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 01.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    630

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    A honlapjuk szerint elég komoly cuccaik vannak. Mi is FRT-t akartunk csináltatni, de sokszor e-maileztem neki, de soha nem válaszolt, pedig telefonon többször beszéltünk. Aztán az ilyen hozzáállás miatt hagytuk az egész FRT-t, meg közben sikerült mást szerezni.
    Ha megnézed a referenciáikat használnak itthon is. Nekünk a Béres ajánlotta, szerinte is jó, de nem olcsó. A Benisék állítgattak egy tereprally autót amibe ilyet csináltak, azt mondta tökéletes lett. Igazából amilyen árakat mondott, abból lehet venni használt Proflexet vagy Reigert, pl amennyiért árultad a Reigert annyi lenne nála is szerintem, vagy még több. A H/P Sportot nem ismerem, az is komolynak tűnik egyébként.
    Megerősíteni tudom, én sem kaptam választ emailben feltett kérdésekre...
    Egyébként a Ladások dícsérik. ( gondolom erre sokan legyintenek, de azt az őskövület technikát nem egyszerű az úton tartani ... )
    A barátom épülő versenyautójába a Hadik csinált gátlószettet, még nincs beszerelve úgyhogy tapasztalat nincs, de amikor elhozta tőle volt a műhelyben Reiger is, azt mondta csak a matricában különbözött a két cucc ...

  11. #329

  12. #330
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet jlaci74: Hozzászólás megtekintése
    Megerősíteni tudom, én sem kaptam választ emailben feltett kérdésekre...
    Egyébként a Ladások dícsérik. ( gondolom erre sokan legyintenek, de azt az őskövület technikát nem egyszerű az úton tartani ... )
    A barátom épülő versenyautójába a Hadik csinált gátlószettet, még nincs beszerelve úgyhogy tapasztalat nincs, de amikor elhozta tőle volt a műhelyben Reiger is, azt mondta csak a matricában különbözött a két cucc ...
    email-re biztos nem írna vissza, ki kell menni hozzá személyesen, vagy telefonon egyeztetni vele... biztos kap nem kevés levelet...
    kiváncsi lennék mennyi a full opciós cucc. Nemhiszem hogy sokkal szarabb lehet mint egy Sachs vagy Bos.

  13. #331
    Rezidens jlaci74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 01.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    630

    Alap

    Idézet András: Hozzászólás megtekintése
    email-re biztos nem írna vissza, ki kell menni hozzá személyesen, vagy telefonon egyeztetni vele... biztos kap nem kevés levelet...
    kiváncsi lennék mennyi a full opciós cucc. Nemhiszem hogy sokkal szarabb lehet mint egy Sachs vagy Bos.
    off:
    Értem én, csak mégsem...
    1. akkor miért van megadva mail cím...?
    2. én pl. pont jobban szeretem a mail-t , mert a telefon mindig rosszkor csörög, amikor vagy nem tudom felvenni vagy nincs időm bájcsevegni, viszont ha van egy nyugis félórám akkor tudok olvasni-válaszolni , kommunikálni ...

    on:
    az előbb talán hülyén fogalmaztam, a Hadik is komoly külsőtartályos gátlószettet csinál ( a haveromnak nem Ladába, hanem BMW-be ) ,
    állítólag az ő Subarujába is a saját cucca van ...
    ( Majd kérek képet a cuccról és feldobom ide... )

  14. #332
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    [QUOTE=jlaci74;132915]off:
    Értem én, csak mégsem...
    1. akkor miért van megadva mail cím...?
    2. én pl. pont jobban szeretem a mail-t , mert a telefon mindig rosszkor csörög, amikor vagy nem tudom felvenni vagy nincs időm bájcsevegni, viszont ha van egy nyugis félórám akkor tudok olvasni-válaszolni , kommunikálni ...

    on:
    az előbb talán hülyén fogalmaztam, a Hadik is komoly külsőtartályos gátlószettet csinál ( a haveromnak nem Ladába, hanem BMW-be ) ,
    állítólag az ő Subarujába is a saját cucca van ...
    ( Majd kérek képet a cuccról és feldobom ide... )[/QUOT]


    kiváncsi lennék mennyiért csinálnak egy fullos FRT telót, "kiesős" opcióval stb...
    meg hogy a vetélytárs márkák között hova sorolnák... proflex, öhlins, sachs, bos, reiger....
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2014. 02. 03. 16:25-kor

  15. #333
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Én sem értem, direkt felhívtam, azt mondta nem kapott tőlem e-mailt. Elküldtem újra két címemről is, azt mondta válaszol. Időpontot akartunk egyeztettni, hogy ki is mehessünk. Soha nem válaszolt. Számomra komolytalan ez a hozzáállás.

    Én is kiváncsi lennék akár mennyi egy "sima" 3 utas első-hátsó szet, meg mennyi egy kiesős. Ha ezeket kinyomoztad oszd meg légyszíves, miből mennyibe kerülnek. A Katona féle Bilsteinek nekünk egy utasan közel 600 000-be kerültek anno.

    [QUOTE=András;132923]
    Idézet jlaci74: Hozzászólás megtekintése
    off:
    Értem én, csak mégsem...
    1. akkor miért van megadva mail cím...?
    2. én pl. pont jobban szeretem a mail-t , mert a telefon mindig rosszkor csörög, amikor vagy nem tudom felvenni vagy nincs időm bájcsevegni, viszont ha van egy nyugis félórám akkor tudok olvasni-válaszolni , kommunikálni ...

    on:
    az előbb talán hülyén fogalmaztam, a Hadik is komoly külsőtartályos gátlószettet csinál ( a haveromnak nem Ladába, hanem BMW-be ) ,
    állítólag az ő Subarujába is a saját cucca van ...
    ( Majd kérek képet a cuccról és feldobom ide... )[/QUOT]


    kiváncsi lennék mennyiért csinálnak egy fullos FRT telót, "kiesős" opcióval stb...
    meg hogy a vetélytárs márkák között hova sorolnák... proflex, öhlins, sachs, bos, reiger....

  16. #334
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    [QUOTE=Erikaviking77;132942]Én sem értem, direkt felhívtam, azt mondta nem kapott tőlem e-mailt. Elküldtem újra két címemről is, azt mondta válaszol. Időpontot akartunk egyeztettni, hogy ki is mehessünk. Soha nem válaszolt. Számomra komolytalan ez a hozzáállás.

    Én is kiváncsi lennék akár mennyi egy "sima" 3 utas első-hátsó szet, meg mennyi egy kiesős. Ha ezeket kinyomoztad oszd meg légyszíves, miből mennyibe kerülnek. A Katona féle Bilsteinek nekünk egy utasan közel 600 000-be kerültek anno.



    Írtam neki tegnap este, ma reggel kaptam is választ, kérte hívjam fel több dolog érdekelte, autó súlya, méretek hossz stb stb... kért adatokat mindent. Toronycsapágy nélkül 800-1500 euro /db attól függ, de kell hozzá neki csonkállványom stb.

    Nekem speciel rallycrossra kell, így a kiesős dolognak sok értelme nincs(nem mindig hasznos) főleg ha olyan stabilizátort használok, mivel ugye az tartja földön a kereket.

    Így telefonban sokmindent nem szűrtem le. Nekem azt mondta öhlins alkatrészeket használ.
    Egyenlőre eddig jutottunk.



    válasza: "

    Jozef Ferencz
    09:34
    címzett: saját magam





    Jo napot megkernem hivjon fol telefonon van tob technikai kerdesem .
    Koszonom .
    Ferencz
    00421095302938"

  17. #335
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Nem akartam új topikot nyitni. Olyan kérdésem lenne, hogy szoktátok-e centíroztatni a felniket pálya vagy rally slickekkel. Mert nekem mindig azzal jönnek, hogy úgy is annyit mozdul a gumi, szed össze csomó cuccot, hogy tök felesleges. Viszont múltkor a Ringen is elég nagy mértékű vibrációt tapasztaltam 140-150 felett, felnik rendben futnak, gumik sincsenek elfékezve...
    Ötlet, tapasztalat?

  18. #336
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam új topikot nyitni. Olyan kérdésem lenne, hogy szoktátok-e centíroztatni a felniket pálya vagy rally slickekkel. Mert nekem mindig azzal jönnek, hogy úgy is annyit mozdul a gumi, szed össze csomó cuccot, hogy tök felesleges. Viszont múltkor a Ringen is elég nagy mértékű vibrációt tapasztaltam 140-150 felett, felnik rendben futnak, gumik sincsenek elfékezve...
    Ötlet, tapasztalat?
    Én nem szoktam, de ártani nem árt. Nem üt vmelyik felni, vagy nincs nagyon elfékezve valamelyik gumi?

  19. #337
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam új topikot nyitni. Olyan kérdésem lenne, hogy szoktátok-e centíroztatni a felniket pálya vagy rally slickekkel. Mert nekem mindig azzal jönnek, hogy úgy is annyit mozdul a gumi, szed össze csomó cuccot, hogy tök felesleges. Viszont múltkor a Ringen is elég nagy mértékű vibrációt tapasztaltam 140-150 felett, felnik rendben futnak, gumik sincsenek elfékezve...
    Ötlet, tapasztalat?
    Mi csak görgőztetjük, értelmetlen használt slickkel centíroztatni.
    Ha kell hozzáértő nem kalapácsos gumis adom a számát.(16.ker)

  20. #338
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam új topikot nyitni. Olyan kérdésem lenne, hogy szoktátok-e centíroztatni a felniket pálya vagy rally slickekkel. Mert nekem mindig azzal jönnek, hogy úgy is annyit mozdul a gumi, szed össze csomó cuccot, hogy tök felesleges. Viszont múltkor a Ringen is elég nagy mértékű vibrációt tapasztaltam 140-150 felett, felnik rendben futnak, gumik sincsenek elfékezve...
    Ötlet, tapasztalat?
    Én mindig szoktam. Bár amelyikre féltenyérnyi gumidarabok vannak felragadva, azt tényleg értelmetlen.

  21. Az alábbiaknak tetszik bunker hozzászólása:


  22. #339
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Hozzáértőkhöz kérdés, ha az evon állitok 1,5-2centit kerekenként feljebb a magasságon, akkor kb mennyire megy el a kerékdőlésem?Jelentős mértékben változik => után kell állitani, vagy nem?Sajna a jelenlegi magassággal csak tolatva tudok lemenni a mélygarázsba, akkor nem ér le az eleje
    EVO VIII GSR

  23. #340
    Rezidens Musitz laci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 06.
    Hely
    Kapospula
    Hsz-ok
    905

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Hozzáértőkhöz kérdés, ha az evon állitok 1,5-2centit kerekenként feljebb a magasságon, akkor kb mennyire megy el a kerékdőlésem?Jelentős mértékben változik => után kell állitani, vagy nem?Sajna a jelenlegi magassággal csak tolatva tudok lemenni a mélygarázsba, akkor nem ér le az eleje
    Minden képen állíttass futóművet dőlés összetartás minden elmegy!

  24. Az alábbiaknak tetszik Musitz laci hozzászólása:


17. oldal, összesen: 20 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO4-EVO6 Futómű különbségek?!
    By Zambelly Ákos in forum Futómű
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2016. 06. 14., 13:34
  2. AST Futómű
    By ATTILA EVO 7 in forum Futómű
    Hsz-ok: 40
    Utolsó hozzászólás: 2010. 02. 18., 08:56
  3. Futómű
    By Miki in forum Keres
    Hsz-ok: 16
    Utolsó hozzászólás: 2008. 01. 15., 20:17

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva