2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 57

  1. #21
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Hát nemtudom... Mi több mint 1 éve 95-ös Carrera-t töltünk ÖMW-nél a masinába, és jobb a fogyasztás, és egyáltalán nem megy rosszabbul... sőt.... Nekünk az borzalmasan bejött, mi se hittük, hogy jobban fog menni, de tényleg érezhetően jobban halad az autó, és 12-vel eljárunk vele városban.

    szerintem cseresznyézzétek meg. 1 tankot megér :P

  2. #22
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    én nem nagyon mernék tuningolt autóba 95-öst tenni
    sőt asszem aki a Tiéteken az ECU tuning-ot csinálta, ő sem örülne ha tudná, hogy 95-el használjátok

  3. #23
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Bizony ez érdekes, bár nem tudom milyen benyához lett írva a program?

    Amúgy el lehet képzelni, hogy ha ennyivel jobb a 100-as a 98-asnál, mennyivel lehet jobb a versenybenya?

  4. #24
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Amúgy el lehet képzelni, hogy ha ennyivel jobb a 100-as a 98-asnál, mennyivel lehet jobb a versenybenya?
    Igen de annak nem 330Ft literje gondolom, kerozinnal erdemes kiserletezni kulonben azt tudok szerezni vagy az egesz mas, nem vagyok kemikus sajnos, nem tudom annak milyen az osszetetele.

    A sima OMW 95-ost sokan dicsertek kulonben, lehet igaszsag mert osztrakoktol jon arrol a szomszedom meselt 1-2 dolgot, o az OMW hazai behajoztatatoja, szallitoja.

  5. #25
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    no vasárnap ki próbáltam a shell 100-as (megújúlt V powa) benzinét. Nekem eredetileg Tarlós mester 100-as OMV carrerára programozta, úgy, hogy 98-as már nem is jó bele, azaz szépen kapott annyi előgyújtást amennyit csak lehet.
    A shell benzinnel teljesen más lett az alapjárat, folyamatos lett, viszont ritkán ki-ki hagy egyet. Eddig össze vissza alapjárat volt. Az ereje talán jobb lett, bár lehet, hogy a hideg miatt tudott többet a vas, mindenesetre a turbó 1.55-öt töltött be, ami nagyon jó!

    eddig elégedett vagyok- bár 340 forint volt egy liter :-/
    Kell egy jó program

  6. #26
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet wolfblind: Hozzászólás megtekintése
    Igen de annak nem 330Ft literje gondolom, kerozinnal erdemes kiserletezni kulonben azt tudok szerezni vagy az egesz mas, nem vagyok kemikus sajnos, nem tudom annak milyen az osszetetele.

    A sima OMW 95-ost sokan dicsertek kulonben, lehet igaszsag mert osztrakoktol jon arrol a szomszedom meselt 1-2 dolgot, o az OMW hazai behajoztatatoja, szallitoja.
    bocsánat kivételesen tudom, hogy a kerozin az egy kurva szar benzin, valami moslék, de olcsó, ezért megy vele a röpcsi. Oktán szám nulla. autó tönkre megy tőle.
    Kell egy jó program

  7. #27
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    bocsánat kivételesen tudom, hogy a kerozin az egy kurva szar benzin, valami moslék, de olcsó, ezért megy vele a röpcsi. Oktán szám nulla. autó tönkre megy tőle.
    sorry ezt nem tudtam azert is kerdeztem, kulonben Trabantban kiserleteztunk vele 2T-vel, de ott se volt az igazi, ok akkor ez nem ut

  8. #28
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    A kerozin (gázturbinás repülők üzemanyaga) a kőolaj lepárlásakor a gázolaj és a benzin közötti fázisban keletkezik. Tudjátok, kémiaóráról, benzin-kerozin-gázolaj-pakura-aszfalt-bitumen

    Sokan összetévesztik a repülőbenzinnel (dugattyús motorú repülők üzemanyaga), ami tulajdonképpen ólmozott 100-as benzin. És kék, hogy ne lehessen összekeverni mással.

  9. #29
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Hát figyeljetek, próba cseresznye... 95 Carrerra. beleraksz, pár litert abból nincs gáz ha üres tankba belenyomsz monjuk egy 10-est.... hamar kiürül.

  10. #30
    Törzsvendég Zana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    176

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Hát figyeljetek, próba cseresznye... 95 Carrerra. beleraksz, pár litert abból nincs gáz ha üres tankba belenyomsz monjuk egy 10-est.... hamar kiürül.
    Mi is ezt szoktuk bele rakni.Teljesen bevált

  11. #31
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    A nem tuningolt usa verzió oké, ha jól tudom azok 91-eshez vannak belőve?

  12. #32
    Törzsvendég Zana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    176

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    A nem tuningolt usa verzió oké, ha jól tudom azok 91-eshez vannak belőve?
    És ha Európaiba rakom bele,aminek kicsit megvan emelve a turbó nyomása,abba kárt tehet a 95ös Carrera?

  13. #33
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet Zana: Hozzászólás megtekintése
    És ha Európaiba rakom bele,aminek kicsit megvan emelve a turbó nyomása,abba kárt tehet a 95ös Carrera?
    Kérdés, hogy mihez van programozva?

    A nagyobb nyomás jobb benzint igényel, vagy többet, szóval sok függ attól, hogy mi lett módosítva a kocsin.

  14. #34
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Nekem 95-ossel nem bir menni,meg oriasi sokat eszik.Egy tartalynal kb 120 km-vel kevesebbet tudok menni.

  15. #35
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    én nagyon vigyáznék az alacsonyabb oktán számú benyával ugyanis ha nem Ecutek-ed van, vagy nem egy tökig felszenzorozott motec ecu-d akkor nagyon könnyeg gallyra vághatod a mocidat- becsörög, te nyomod, motor meg kampó.

    inkább fizess ki 30 ropit és kérj egy kopogás szenzoros vizsgálatot- az meg mondja, hogy mi a helyzet.
    Kell egy jó program

  16. #36
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én nagyon vigyáznék az alacsonyabb oktán számú benyával ugyanis ha nem Ecutek-ed van, vagy nem egy tökig felszenzorozott motec ecu-d akkor nagyon könnyeg gallyra vághatod a mocidat- becsörög, te nyomod, motor meg kampó.

    inkább fizess ki 30 ropit és kérj egy kopogás szenzoros vizsgálatot- az meg mondja, hogy mi a helyzet.
    Ja,csask ez egy olyan paraszt videk,hogy a legkozelebbi 98 feljebb kb 40 km-re van.Mire megjarom,majdnem oda a fel tartaly.Hozatni szoktam,mint a tejet,ha mar nagyon bant a lelkiismeret.:-D

  17. #37
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet wrcfrenky: Hozzászólás megtekintése
    Nekem 95-ossel nem bir menni,meg oriasi sokat eszik.Egy tartalynal kb 120 km-vel kevesebbet tudok menni.
    Mekkora tankod van neked?

  18. #38
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Nekünk annyira bejött, hogy azt el nem tudom mondtani... 12 litert eszik városba ha ilyen "tipik" városi menetre használod. Ha meg elkezded neki tolni, ugyan úgy megy mint a 98-assal.... Sőt szerintem még robbanékonyabb is 95-össel. Amerikai verzió, lényegtelen mert ecutec van benne szóval ott már 98-ra lövik be gondolom. Amúgy USA-ban 95-re van belőve a motor, tudom mert oda van írva a tanksapka alá

  19. #39
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Előző turbós audim-ba (s4), mikor megszünt a 98-as, kipróbáltam a 95carrera-t, de hármasban már becsörgött a motor padlónál, úgyhogy szépen áttértem a 100-asra (omv), az Evo-ba is csak azt tankolok.

  20. #40
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Vicc az egészben az, hogy nekünk az OMW 100-astól dadogott 6000 fölött... meg nem ment. 98-al se nagyon akarta magasan az igazat, de most lazán el lehet tolni 7500-ig is, nincs belőle gond, halad és nem csörög.

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva