1-20, összesen: 1465

Hibrid nézet

  1. #1

    Alap

    Csináltam a napokban egy Ciprusi Evo 8,5-t , a szokásos saját strokerem, ezzel nem tudok hibázni (annyit felrobbantottam már ), egész jó lett.

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]


  2. #2
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.069

    Alap

    Nem ekecselek több EVO-t mi...
    Ebből a klánból nem lehet kiszállni, csak néha szünetet tartani.

  3. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  4. #3

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Nem ekecselek több EVO-t mi...
    Ebből a klánból nem lehet kiszállni, csak néha szünetet tartani.
    Nem is akartam végleg kiszállni, de valóban nem is lehetne. Csak inkább az itthoni munkákat nem vállalom, régen sem kellett volna de ebbe most inkább ne is menjünk bele. . . Tudod mikor külföldre úgy tudok autót építeni hogy a kipufogócsonk többe kerül mint amit az itthoni evo tulajok éves "tuning költségvetése" az más liga, és még csak nem is ezzel van a fő baj. Azzal van a baj hogy elmégy egy Daewo Tico szakszervizbe és megnézed a kifüggesztett rezsi óra díjat, majd ennek a felét megpróbálod kifizettetni az itthoni evo tulajjal , úgy hogy a felét számolod azoknak az óráknak amit reszelgetéssel töltöttél akkor csak a nézés van, vagy mikor elmondom hogy a Rallycross Vb-n egy motor ami 608 lóerő, 920 Nm 40 millió Ft !!!, és 4 verseny után, ami kb. 300 versenykilométer a tesztekkel együtt, vissza kellett vigyem Franciaországba revízióra ami majdnem 8 millió Ft ! volt, majd a második futamon hengerfejes lett még én vagyok a hülye. Ezzel szemben itthon megépítettem egy evo 9-et ami 660 lóerő volt, 820 Nm-el, 5,7 alatt tudta a 100-200-at, és mindenki azon csámcsogott mikor fog szétesni, biztos nem annyi lóerő, stb. Hogy mikor fog szétesni b+ ? Amennyibe került az is csoda hogy lejött a padról ,tessék utánam csinálni az ész osztás helyett. Majd keress rá hogy mennyi autó tudja a 100-200-at 5,7 alatt a világon ha lesz kedved, csodálkozni fogsz.
    Nyilván utólag könnyű okosnak lennem nekem is, de az a helyzet ez az ország nincs készen az ilyen tuningra sem a tuner fronton, sem a tulaj fronton, természetesen a tuner alatt a pár évvel ezelőtti önmagamat is értem, egyszerűen hülye voltam hozzá hogy ezt lássam akkor ez a kőkemény igazság.

  5. 6 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  6. #4
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.069

    Alap

    Kis pénzű ország ez a komoly tuninghoz, akinek mag van pénze Ferrarit vagy Porsche-t vesz, azt nem kell tuningolni.
    Én inkább hiszek a gyártó által kitalált paraméterekben. Ha kevés lesz az EVO, veszek egy GT-R-t. Bár ez valószínűleg soha nem fog bekövetkezni. Egyrészt nem lesz kevés, másrészt ezt már úgy megszerettem...




    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Nem is akartam végleg kiszállni, de valóban nem is lehetne. Csak inkább az itthoni munkákat nem vállalom, régen sem kellett volna de ebbe most inkább ne is menjünk bele. . . Tudod mikor külföldre úgy tudok autót építeni hogy a kipufogócsonk többe kerül mint amit az itthoni evo tulajok éves "tuning költségvetése" az más liga, és még csak nem is ezzel van a fő baj. Azzal van a baj hogy elmégy egy Daewo Tico szakszervizbe és megnézed a kifüggesztett rezsi óra díjat, majd ennek a felét megpróbálod kifizettetni az itthoni evo tulajjal , úgy hogy a felét számolod azoknak az óráknak amit reszelgetéssel töltöttél akkor csak a nézés van, vagy mikor elmondom hogy a Rallycross Vb-n egy motor ami 608 lóerő, 920 Nm 40 millió Ft !!!, és 4 verseny után, ami kb. 300 versenykilométer a tesztekkel együtt, vissza kellett vigyem Franciaországba revízióra ami majdnem 8 millió Ft ! volt, majd a második futamon hengerfejes lett még én vagyok a hülye. Ezzel szemben itthon megépítettem egy evo 9-et ami 660 lóerő volt, 820 Nm-el, 5,7 alatt tudta a 100-200-at, és mindenki azon csámcsogott mikor fog szétesni, biztos nem annyi lóerő, stb. Hogy mikor fog szétesni b+ ? Amennyibe került az is csoda hogy lejött a padról ,tessék utánam csinálni az ész osztás helyett. Majd keress rá hogy mennyi autó tudja a 100-200-at 5,7 alatt a világon ha lesz kedved, csodálkozni fogsz.
    Nyilván utólag könnyű okosnak lennem nekem is, de az a helyzet ez az ország nincs készen az ilyen tuningra sem a tuner fronton, sem a tulaj fronton, természetesen a tuner alatt a pár évvel ezelőtti önmagamat is értem, egyszerűen hülye voltam hozzá hogy ezt lássam akkor ez a kőkemény igazság.

  7. #5
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.245

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Kis pénzű ország ez a komoly tuninghoz, akinek mag van pénze Ferrarit vagy Porsche-t vesz, azt nem kell tuningolni.
    Én inkább hiszek a gyártó által kitalált paraméterekben. Ha kevés lesz az EVO, veszek egy GT-R-t. Bár ez valószínűleg soha nem fog bekövetkezni. Egyrészt nem lesz kevés, másrészt ezt már úgy megszerettem...
    Egy 20G tuning csigusszal, jó progi meg egy pár tengely és nem kell GTR.... Meg jó Gumi!

    Csendbe jegyzem meg, hogy az "R35 GTR", a maga kis 580 le jével, Megizzadva tud jönni utánam mikor kergetőzünk . 140 -150 fölött megy el, de akkor nagyon... De ha van pár kanyar vagy körforgalom már megint nyúlik. Azt nem tudod át pattintani úgy a lapos padkán(kerékvető) mint az evot. Sem be fűzni . Pedig a srác ügyesen tereli. Sose akarják elhinni, hogy kb 330 Le az evom. (mindenki 300 tetejét 400 alját saccolja).

    Jani!?!? Lehet az, hogy egy bugeye 2.0 sti spec c fejekkel, 20G turbóval(1,6 bar), kovi belsővel, TMIC vel 410 le és 500nm fölött van tartósan? ( Dyno project mérés és program)
    Nekem a matek max 360 hp re jött ki... Tévedek? Ennyire csalhat a pad?
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 07. 28. 09:44-kor

  8. #6
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.069

    Alap

    Ezért is mondom hogy nem kell ezt az égig húzni.
    Egyenesbe szinte bármi utoléri kanyarba meg szinte semmi.

    Különben meg a tököm akar egyenes úton EVO-zni. Ha csak meg akarom mozgatni eljövök vele a 8-ason Veszprémbe dolgozni, de az nagyjából semmi. A Golf-al nagyobb élvezet, mert abban legalább szól a zene.
    Autózni meg irány a Bakony 3-4 számjegyű útjai, na ott lehet átfűzni minden kanyaron...


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Egy 20G tuning csigusszal, jó progi meg egy pár tengely és nem kell GTR.... Meg jó Gumi!

    Csendbe jegyzem meg, hogy az "R35 GTR", a maga kis 580 le jével, Megizzadva tud jönni utánam mikor kergetőzünk . 140 -150 fölött megy el, de akkor nagyon... De ha van pár kanyar vagy körforgalom már megint nyúlik. Azt nem tudod át pattintani úgy a lapos padkán(kerékvető) mint az evot. Sem be fűzni . Pedig a srác ügyesen tereli. Sose akarják elhinni, hogy kb 330 Le az evom. (mindenki 300 tetejét 400 alját saccolja).

    Jani!?!? Lehet az, hogy egy bugeye 2.0 sti spec c fejekkel, 20G turbóval(1,6 bar), kovi belsővel, TMIC vel 410 le és 500nm fölött van tartósan? ( Dyno project mérés és program)
    Nekem a matek max 360 hp re jött ki... Tévedek? Ennyire csalhat a pad?

  9. #7

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Egy 20G tuning csigusszal, jó progi meg egy pár tengely és nem kell GTR.... Meg jó Gumi!

    Csendbe jegyzem meg, hogy az "R35 GTR", a maga kis 580 le jével, Megizzadva tud jönni utánam mikor kergetőzünk . 140 -150 fölött megy el, de akkor nagyon... De ha van pár kanyar vagy körforgalom már megint nyúlik. Azt nem tudod át pattintani úgy a lapos padkán(kerékvető) mint az evot. Sem be fűzni . Pedig a srác ügyesen tereli. Sose akarják elhinni, hogy kb 330 Le az evom. (mindenki 300 tetejét 400 alját saccolja).

    Jani!?!? Lehet az, hogy egy bugeye 2.0 sti spec c fejekkel, 20G turbóval(1,6 bar), kovi belsővel, TMIC vel 410 le és 500nm fölött van tartósan? ( Dyno project mérés és program)
    Nekem a matek max 360 hp re jött ki... Tévedek? Ennyire csalhat a pad?
    Nincs nagy tapasztalatom Subaruval, de ha a 20G mérete stimmel az evo 20G méretével, és úgy tudom stimmel akkor én is soknak érzem a 410-et, azt mondják a tapasztalt Subarusok hogy ami lóerő kijön egy adott turbóval az evoból attól mindig kevesebb jön ki a Subaruval.

  10. #8
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 04.
    Hsz-ok
    229

    Alap

    Itt van 2 Dyno pad is az egyik egy full alap a másik fel van extrázva mindenfélékkel pl: időjáráspanel, és kb 20% az eltérés a mérések között!!! Az egyszerűbb többet mér! A másik sokkal pontosabb! Gyári kocsikon állították be hogy pontos legyen,és igényes erre a tulaj! Az egyszerűbb padon egy gyári Honda S 2000-s motorra 310 LE-t mértek amit egy Ladába tettek . HÁT NEM tudom.

  11. Az alábbiaknak tetszik timothy hozzászólása:


  12. #9
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.245

    Alap

    Talán az első magyar Evo-s Youtuber videó amit simán végig néztem. 0 Bazdmeg meg "mekkora gyökér vagy te nyomorék"- felkiáltás nélkül. Azért is kérdeztem, mi a srác háttér sztoryja? Beszéd alapján van valami tuning műhelyük vagy hasonló.

  13. #10
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Hétvégi gyerek/felnőtt élmény autóztatás ( a mai napig élek halok a hagjáért)


  14. 7 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  15. #11
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Talán az első magyar Evo-s Youtuber videó amit simán végig néztem. 0 Bazdmeg meg "mekkora gyökér vagy te nyomorék"- felkiáltás nélkül. Azért is kérdeztem, mi a srác háttér sztoryja? Beszéd alapján van valami tuning műhelyük vagy hasonló.
    Attila M3 néven itt is megtalálod
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  16. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  17. #12
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap


  18. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


  19. #13
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.069

    Alap

    Erős idegzetűeknek!



    Nem is tartalom miatt, hanem mert olyan hányinger kapott el 3 perc után a kamera kép rángása miatt hogy konkrétan 1 óra kellett hogy jobban legyek.
    Szóval aki nem bírja (mint én) akkor ne is kattintson. Ha nincs ilyen jellegű betegsége akkor is csak erős idegzetűeknek.

  20. #14
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    odabasz rendesen


  21. 4 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 7 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 7 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva