32. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 2230313233 UtolsóUtolsó
621-640, összesen: 652

  1. #621
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Az outlander Phev csoportba igen

  2. #622
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Az outlander Phev csoportba igen
    akkor tessék a hivatalos Mitsu klubba is belépni
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  3. #623
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    akkor tessék a hivatalos Mitsu klubba is belépni
    Van több is facen. Amelyik azt akarja tudni, hogy kivagyok mivagyok? Mutatkozzakbe stb..?

    Ezeken mindig jót nevetek. Sziasztok XYZ vagyok és Karácsonyfafüggő. Szeretem a Micsubocsikat haddlegyektag léccitek...

  4. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  5. #624
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Van több is facen. Amelyik azt akarja tudni, hogy kivagyok mivagyok? Mutatkozzakbe stb..?

    Ezeken mindig jót nevetek. Sziasztok XYZ vagyok és Karácsonyfafüggő. Szeretem a Micsubocsikat haddlegyektag léccitek...
    amelyiknek ez a hivatalos oldala: http://www.mitsubishiklub.hu/

    a fb csoport pedig ez: https://www.facebook.com/groups/mitsubishiklubhungary
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  6. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  7. #625
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

  8. Az alábbiaknak tetszik evoR hozzászólása:


  9. #626
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet evoR: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ebbe voltam tag. Sok gyökér miatt kiléptem. Egy idő után olvasni is fájdalmas volt.

    A másik aminél az X téli képen a "furcsa" felniken a "mutakozzbehabelépsz, beszéljmagadról csoport" . Lehet csak engem idegesít, elég sok csoportban benne vagyok, de az ideg rángat mikor belép valaki és csipog a face, "megint valaki köszöni, hogy itt lehet, ez volt a vágya c. hsz ektől". Teljesen felesleges + lopja a helyet az értelmes posztok elől, tele Spamelve az üzenőfalat.

    Magát az EVO sorozatot szeretem, volt 1.6 MY2015 0 km-s lancerem, nehezen viselem mikor ahhoz hasonlítják az autómat. Plusz áradoznak arról a "kalap" (dacia kényelmű és anyaghasználatú) valamiről. Általános mitsu klubba pont ezért nem vagyok megfelelő tag. Biztos utálnának, mikor a csillagköd nélküli (mercis csoport detto)véleményt leírom. Pont ezért csak AMG-s csoportban vagyok benne, a sima mercisben nem. (Saját autómat is gond nélkül körbe köpködöm, ha épp nem tetszik valami, de ez sokak egóját qvára bántja.).

    Pont ezért tetszik ez az Outlander PHEV csopi. 0 felesleges poszt, rengeteg info rendszerezve. Ha valaki Spamel azt azonnal törlik. Ha a GYIK be benne van amit kérdez és látszik, hogy csak lusta volt egyből regulázva van.

    Jah meg nem hiányzik, a "nem fúj hideget a klímám mi lehet a baj? "-c posztok, vagy a "nyekereg valami szerintetek?" Világít a piros fúrcsa lámpa...

  10. #627
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ebbe voltam tag. Sok gyökér miatt kiléptem. Egy idő után olvasni is fájdalmas volt.

    A másik aminél az X téli képen a "furcsa" felniken a "mutakozzbehabelépsz, beszéljmagadról csoport" . Lehet csak engem idegesít, elég sok csoportban benne vagyok, de az ideg rángat mikor belép valaki és csipog a face, "megint valaki köszöni, hogy itt lehet, ez volt a vágya c. hsz ektől". Teljesen felesleges + lopja a helyet az értelmes posztok elől, tele Spamelve az üzenőfalat.

    Pont ezért tetszik ez az Outlander PHEV csopi. 0 felesleges poszt, rengeteg info rendszerezve. Ha valaki Spamel azt azonnal törlik. Ha a GYIK be benne van amit kérdez és látszik, hogy csak lusta volt egyből regulázva van.

    Jah meg nem hiányzik, a "nem fúj hideget a klímám mi lehet a baj? "-c posztok, vagy a "nyekereg valami szerintetek?" Világít a piros fúrcsa lámpa...
    A Mitsubishi Klub Magyarország hivatalos FB csoportja azért nem kifejezetten a "mutatkozzbebelépsz"-ről szól Az Egyesület '95-ben alakult, egyike a legrégebbi japán márka klubboknak. Az Egyesület hivatalos oldalán még megtalálható a régi fórum, ami évtizedekig egy jól működő felülete volt az egyesületi tagoknak, márkaszervizeknek, magánszervizeknek, érdeklődőknek.
    Sajnos a social networking a fórumok számára egyenlő volt a lassú kihalással. A FB megjelenésével egyre inkább a közösségi platformokra tevődött át szinte minden csoport, egyesület működése - ez nálunk is elkerülhetetlen volt, haladnunk kellett a korral, így hoztuk létre az egyesület fb csoportját. Ide pedig nem csak azok jöttek, akiknek kifejezetten Mitsubishijük volt, jött mindenki. Meg is látszik a létszámon, mára több, mint 5 ezer csoporttag van. Ezt jó pár évvel ezelőtt már próbáltuk korlátozni, hogy lehetőleg csak azok kerüljenek be a csoportba, akiknek valami közük van a márkához - ezért is van belépésnél az a pár egyszerű kérdés.
    Sajnos sok volt a kéretlen vendég, sokszor voltak problémák az alkatrészekkel, amiket árultak, voltak átverések, lehúzások, így szigorítani kellett.
    Mára a hivatalos fb csoport már egy gyűjtőhely, az Egyesület tagjai egy másik zárt és nem publikus csoportban vannak, itt az őket érintő események, dolgok kerülnek fel, amik csak azokra tartoznak, akik egyesületi tagok (tagdíj, éves beszámoló, költségvetés, stb).
    Bármennyire is idegesítő egy-egy frissen belépett ember kommentje, hozzászólása, ez sajnos a fb alapvető működése. És én inkább jó néven veszem azt, ha valaki köszön, mint azokat, akik belépés után telespammelik hirdetéssel a csoportot.Így is nagy meló állandóan a jelentkezőket nézegetni és eldönteni, hogy be lehet-e engedni a csoportba, vagy sem, plusz a rakás hozzászólás, amit moderálni kell (kb 10 admin van, aki felügyeli a csoportot, és így is van rendesen tennivaló).

    Ettől függetlenül - és ez nem a reklám helye - az Egyesület eseményeire nem lenne rossz, ha nem csak 1-2 Evo jönne ki, mert ennél azért nagyobb a hazai állomány. Kicsit mindig irigykedve nézem a Subaruklubbos családi hétvégéket, ahol tömve van a rendezvény helyszíne mindenféle Impikkel, Forikkal, stb. Jó látni egy ilyen csapaton belül is a változatosságot. Sajnos ez nálunk eddig elég vérszegény.
    Utoljára szerkesztette: Coppermine; 2020. 12. 29. 11:16-kor
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  11. #628
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    A Facebook csoport első Admin szabályzati pontja a mitsubishi klubban, amiről beszélsz az, hogy idézem "pár mondatban Mutatkozz be! Majd blabla la.....

    Csoportba lépés előtt ha van szabályzat akkor már el szoktam olvasni.
    Ergó mindenkinek azzal kellene kezdenie... Elhiszem, hogy rengetegen vannak, sok a találkozó... Van aki éli ezeket a be állunk a sorban és sétálunk körbe típusú talikat. Engem a menjünk és csapassunk, aztán kaja közben meg pihenéskor majd dumálunk t. megmozdulások érdekelnek. Autózni szeretek nem nézegetni. Amts re se járok nagyok régóta mert a használhatatlanná tuningolt konszernektől csömöröm volt. Jártam még az 1 es gti golf fal haverok miatt több napos strandos (Balaton meg velencei tó) megmozduasokra is. De elegem lett mikor este a tahok a trédéivel felreszegen körbe korbe autózva rofogtetve verték a port. Mostanában az Adrenalin Rush Rally szerű autós túrák amik mozgatnak. Résztvevők több szűrésen átesve ajánlás alapján válogatva... Marha jó kis csapatok alakulnak így ki. Sajnos az idei külföldi túrák elmaradtak. Amiatt sem látsz evost szerintem ilyen rendezvényen (kivéve ha boyracer, vagy valami barát miatt) mert sajnáljuk rá az időt. Mi pl a helyi csapattal 24.en és tegnap is mentünk egy kört. Tegnap 100km fölött több megállóval, szerpentínezve marha jó képek is készültek. Sajnos nem evoval mentem, mert egy új fiatal tagunk lett, aki autó versenyző óvodás kora óta, de most lett meg csak a jogsija és mellé ültem be. Este azért még azzal is csapattam. Autóztatni kellett nah..24.en elég komoly Evo sort sikerült kiállítani evo 2, 4,5,6,6,9 volt jelen.

    Nem nézem le az öreg csoportot, félre értetted! Egyszerűen nem én vagyok a cél közönség. 3000 gt vr4 és evo 4 től 9ig érdekelnek a mitsuk. A többi az olyan nekem mint bármilyen vw vagy skoda. Hidegen hagy. Főleg mióta volt új mitsu lancerem, meg jártam asx el. Merci és BMW ből sem érdekelnek a "simák". Egy egyszerű m4 sem csigáz fel. Akkor inkább már a veterán autók. Főleg az olaszok

  12. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  13. #629
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    A Facebook csoport első Admin szabályzati pontja a mitsubishi klubban, amiről beszélsz az, hogy idézem "pár mondatban Mutatkozz be! Majd blabla la.....

    Csoportba lépés előtt ha van szabályzat akkor már el szoktam olvasni.
    Ergó mindenkinek azzal kellene kezdenie... Elhiszem, hogy rengetegen vannak, sok a találkozó... Van aki éli ezeket a be állunk a sorban és sétálunk körbe típusú talikat. Engem a menjünk és csapassunk, aztán kaja közben meg pihenéskor majd dumálunk t. megmozdulások érdekelnek. Autózni szeretek nem nézegetni. Amts re se járok nagyok régóta mert a használhatatlanná tuningolt konszernektől csömöröm volt. Jártam még az 1 es gti golf fal haverok miatt több napos strandos (Balaton meg velencei tó) megmozduasokra is. De elegem lett mikor este a tahok a trédéivel felreszegen körbe korbe autózva rofogtetve verték a port. Mostanában az Adrenalin Rush Rally szerű autós túrák amik mozgatnak. Résztvevők több szűrésen átesve ajánlás alapján válogatva... Marha jó kis csapatok alakulnak így ki. Sajnos az idei külföldi túrák elmaradtak. Amiatt sem látsz evost szerintem ilyen rendezvényen (kivéve ha boyracer, vagy valami barát miatt) mert sajnáljuk rá az időt. Mi pl a helyi csapattal 24.en és tegnap is mentünk egy kört. Tegnap 100km fölött több megállóval, szerpentínezve marha jó képek is készültek. Sajnos nem evoval mentem, mert egy új fiatal tagunk lett, aki autó versenyző óvodás kora óta, de most lett meg csak a jogsija és mellé ültem be. Este azért még azzal is csapattam. Autóztatni kellett nah..24.en elég komoly Evo sort sikerült kiállítani evo 2, 4,5,6,6,9 volt jelen.

    Nem nézem le az öreg csoportot, félre értetted! Egyszerűen nem én vagyok a cél közönség. 3000 gt vr4 és evo 4 től 9ig érdekelnek a mitsuk. A többi az olyan nekem mint bármilyen vw vagy skoda. Hidegen hagy. Főleg mióta volt új mitsu lancerem, meg jártam asx el. Merci és BMW ből sem érdekelnek a "simák". Egy egyszerű m4 sem csigáz fel. Akkor inkább már a veterán autók. Főleg az olaszok
    értem, amit mondasz / írsz, persze mindenkinek más és mást jelent ez az egész autós-evós mizéria, pár dolgot azért hozzáfűznék

    "an aki éli ezeket a be állunk a sorban és sétálunk körbe típusú talikat"
    na a Mitsu Klubbos találkozók pont nem ilyenek. A Gyémánttúra nevű itineres kb 40-50km-es autókázós közben különböző állomásokon megállós feladatos móka nagyjából egyidős a klubbal, és nagyon népszerű. Rengeteg élménybeszámoló van fent a klubboldalon (nem a fb) képekkel, nem az unalmas ácsorgós parkolóparádé lvl999 szintű dolog (azt mi sem szeretjük).

    "De elegem lett mikor este a tahok a trédéivel felreszegen körbe korbe autózva rofogtetve verték a port"
    ezt megértem - na ilyen itt nincs, nem is volt, mert az illető a következő hivatalos eseményre nem jöhetett. ennyi.

    "Sajnos az idei külföldi túrák elmaradtak"
    ezt annó 2010 környékén mi éltük, jártunk ki az osztrák klubeseményekre, de sikerült 2 éve eljutni a lengyel nagy Mitsu találkozóra, egész szép számmal megjelentünk ott, mint magyar kontingens, örültek is nekünk - nagy buli volt.

    "3000 gt vr4 és evo 4 től 9ig érdekelnek a mitsuk. A többi az olyan nekem mint bármilyen vw vagy skoda"
    persze, ez oké - nincs ezzel gond, mindenkinek meg van a saját érdeklődési köre. Csakhogy sajnos a Mitsuknál ez a szűk kategória, és ha ilyen jellegű autókat akar összehozni egy találkozóra az ember, az baromi nehéz. Plusz mivel a Mitsu márkához hozzátartozik az összes többi is, így természetesen mindenki welcome, akinek ileyn autója van. Én sem Evoval kezdtem a Mitsuzást annó.

    ... plusz ugye ... ami évek óta nincs - Evo klubbos esemény. Valahogy mindig elfogy a lendület, mire odaérnénk, hogy legyen valami, aztán ha lesz is, akkor szerény a létszám. Én nagyon élném újra a pályanapokat is, vagy közös autózásokat bármerre, miattam mehetünk az ország másik csücskébe is, nem muszáj mindig mindent Bp-n művelni ... csak legyen valami.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  14. 2 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  15. #630
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    A csillag túráról nem tudtam! Nekem skoda talin volt még Orfűn ilyen élmény nagyon régen. Azt éltem! Utána a szlalom versenyt meg is nyertük. Az 1/100 asok egyre népszerűbbek itthon. Előbb utóbb neki állok és össze rakom rá a 850 sportcoupe-t ami Abarth Ot Replika lesz. Azzal szeretnék majd járni rá. (lakatolas kezdődött csak el rajta, évek óta homokszorva várja a ráérő időt)

    Evo klub események személy szerint tőlem mindig minimum 2.5 óra kocsikázásra voltak. Ami oda vissza már 5 plusz az ott autózas. Van aki szeret ennyit menni vele. Nekem a max 4 óra amit szívesen töltök benne. Azt is megszakításokkal. Annyira kéri, hogy nyomjam neki, hogy nem bírok magammal 😝. A rövid váltó és az üvöltő kipu nem barátok hosszú távon. Autópálya nettó kínzás. Tudom vannak vastökűek, akiknek meg sem kottyan. Régen az 1 es gti vel kipu nélkül is el járkáltam. Most meg olyan lennék mint akit agyon vertek.

    Az Adrenalin Rush Rallyra is inkább az AMG vel megyek, mert abba nem kell az autópályán szenvedni. Plusz tudok vele nyugodtan is autózni. Magát a rendezvényt ajánlom amúgy mindenkinek. Tavaly előtt volt olyan túra, ahol montecarlo és a Ferrari múzeum is érintve volt. Csodásan osszerakott szerpentínekkel. Itinerrel, rádióval, és profi fotós valamint autó mentő csapattal.

  16. 2 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  17. #631
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Miről megy itt a diszkurzus vazze...
    Kicsit le is maradtam az ünnepek miatt, most pótolom.

    Hát igen közösséget összehozni nem egyszerű dolog manapság, és hogy mindez érdekes is legyen kell legalább egy közös téma vagy érdeklődési kör, vagy nettó szórakozás.
    Nekem egyébként mind a kettő változat tetszik. A kanyargós úton autózgatás, meg a parkolóban sztorizgatós is, persze ha jófej a brigád, és nem a farokméregetés megy.

    A távolság után még az időtényező ami rondítja a helyzetet, mert azért minden megmozdulás legalább 1 nap, ami nem tűnik soknak mert egyéb baromságra sokkal több idő megy el, de hogy sokaknak pont akkor legyen jó az időpont amikor... na az necces.

    2020-at elvitte a COVID, de talán majd az idén sikeresebbek leszünk.
    Mondjuk hogy egy olyan Subarus 3 napos mókát összerántson az ember ahhoz kell azért kitartás manapság az biztos. Ez úton is tiszteletem a szervezőknek!

    A virtuális tér meg a Facsebuk még egyenlőre nem vett magába, de félek nem úszom meg.
    Hogy 2 épkézláb okot is említsek az egyik ha a gyermek beleérik kénytelen kelletlen haladnom kell a korral, a másik az a madafaka Marketplace ahol minden szart el lehet adni viszonylag gyorsan. meg persze sok szart lehet is kapni viszonylag jó áron. Szar meg mindig lesz, meg szükség is lesz rá. Jófogást meg a kutya se néz manapság...
    Meg persze néha jó lehet a zavarosban csemegézni, engem mondjuk az ostobaság is bizonyos szintig szórakoztat, de félek van egy szint ahol már inkább antiszociális lennék és nem bírnám ki hogy ne írjak olyat ami nem passzol úriember mivoltomhoz, szóval egyenlőre kerülöm ezt a fajta médiumot.

  18. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  19. #632
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Van ára rendesen.
    Evo 6 TME RS, LHD, 112e euro

    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...5-370cf175f983

  20. #633
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Van ára rendesen.
    Evo 6 TME RS, LHD, 112e euro

    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...5-370cf175f983
    Máriám....
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  21. #634
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Valószínűleg nem pályabejáró meg edzős autó volt...

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Van ára rendesen.
    Evo 6 TME RS, LHD, 112e euro

    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...5-370cf175f983

  22. #635
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg nem pályabejáró meg edzős autó volt...
    Szerintem meg vagy csaló vagy amatőr. Aki egy ilyen autót akar eladni dupla áron és egy rendes képet nem képes csinálni róla a whatsapp kontaktrol nem is beszélve....

  23. 2 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  24. #636
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg vagy csaló vagy amatőr. Aki egy ilyen autót akar eladni dupla áron és egy rendes képet nem képes csinálni róla a whatsapp kontaktrol nem is beszélve....
    mennyi ilyennel találkoztam autoscout-on meg mobile-n ... első contact után jön a duma, majd a szokásos "ha kiküldöd a vételár x részét, elküldjük az autót, és y napod van rá megnézni, majd eldönteni, h kell-e vagy sem".
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  25. 2 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  26. #637
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    mennyi ilyennel találkoztam autoscout-on meg mobile-n ... első contact után jön a duma, majd a szokásos "ha kiküldöd a vételár x részét, elküldjük az autót, és y napod van rá megnézni, majd eldönteni, h kell-e vagy sem".
    ha így van/lenne, miért a világ legdrágább TME-jeként hirdeti az ember???? ki hajlandó ennek az összegnek bármennyire kis részét is előre átutalni egy ilyen autóért úgy, hogy nem is látta a kocsit???? adná fele ennyiért és 3x annyi "pénzt" szedhetne be párhuzamosan a "hülyéktől", de lehet rosszul gondolom.

    talán ez a kocsi volt fent kb. 2-3 hónapja 80.000 Eur-ért, akkor 2 hét múlva lekerült a hirdetés
    https://suchen.mobile.de/auto-insera...action=vipReco
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  27. #638
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Simán igazad lehet.

    Elkezdjünk vele levelezni?



    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg vagy csaló vagy amatőr. Aki egy ilyen autót akar eladni dupla áron és egy rendes képet nem képes csinálni róla a whatsapp kontaktrol nem is beszélve....

  28. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  29. #639
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ha te azt tudnád hányan szoppantanak be hasonlókat...



    Egy kis oktató videó.
    Érdemes elkenni rá egy ZS kategóriás film játékidejét. Megéri



    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    ha így van/lenne, miért a világ legdrágább TME-jeként hirdeti az ember???? ki hajlandó ennek az összegnek bármennyire kis részét is előre átutalni egy ilyen autóért úgy, hogy nem is látta a kocsit???? adná fele ennyiért és 3x annyi "pénzt" szedhetne be párhuzamosan a "hülyéktől", de lehet rosszul gondolom.

    talán ez a kocsi volt fent kb. 2-3 hónapja 80.000 Eur-ért, akkor 2 hét múlva lekerült a hirdetés
    https://suchen.mobile.de/auto-insera...action=vipReco

  30. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  31. #640
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Azért ez szép áron ment el... Kellett egy nagyobb levegőt vennem....

    https://silverstoneauctions.com/sa07...48&pn=1&pp=100

32. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 2230313233 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva