1-20, összesen: 652

Téma nézet

  1. #11
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    Ennek akkor lesz vége ha az utolsó Meke Muka Tógyi is átül R5-be és hagyják békében nyugdíjba vonulni az EVO-kat.
    Hogy mi marad azt megjósolni is nehéz, de mindenesetre nem lesz egyszerű életben tartani a legendát.

    Sajnos most pont azon a határmesgyén van az EVO kérdés, hogy még kellő mennyiségű fut belőle a versenyeken, ár érték arányban relatíve kis pénzből egy jó pilóta kis híjján picsánveri az R5-öket vele.
    Hogy tanult kollégát Hevesi Pistit idézzem: "ülljek át egy R2-be több pénzért aztán elől kaparóssal kergessem a mezőnyt a világ végéről". - szóval nem okosság, inkább foltozza a VI-ost ő is.

    Másik oldalról amit említett Silva kolléga hogy újgazdag hülyegyerek még megengedheti magának hogy vegyen egyet, bár nézve az árakat ettől egyre messzebb jutnak, mert azért 10 mihály környékén már én is elbizonytalanodnék rendesen, pedig se újgazdag nem vagyok se hülye gyerek, de sajnos már főleg nem gyerek. - szóval ők lassan kikopnak a mezőnyből, mert nem lesz gazdaságos egy 20 éves autó amire még egy közép afrikai ország éves GDP-jét rálapátolod egy újszerű hothatch-el szemben.

    Na ha ezeken az időszakokon túl leszünk akkor jön el a Kánaán, és élhetünk rendes klub életet, mint a Subarusok. - ha belegondoltok hány Bubu fut a mezőnyben? Talán 2- talán. Pedig tovább gyártották mint az EVO-t.
    Na okfejtésem végére érve tartsátok a cuccot amíg lehet, mert még ha majd OT rendszámmal se fog különösebben már többet érni (forintban) mint most, akkor is hallhatod majd a kérdést a kiscsávó szájából ha végigkrúzolsz a Fő street-en hogy: "apu milyen autó ez?" - és akkor lesz majd kuriózum.








    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Igazad van! Evos klubbélet nagyon rossz irányba halad.

    EVO-s Társadalmat valami féreg belülről rohasztja jó ideje. Hazudozik az autókról és mindent leszól. Valamint csalással és egyéb módokon befolyásolva, saját magának fillérekért akar autókat vásárolni. Külön örömét leli benne, hogy másokat lehúz.

    Előbb utóbb minden ilyen ember megérkezik, a neki Pont megfelelő megállóba.

    Elég nehéz így rendes klubéletet létrehozni. Pedig ezek a kocsik nagyon megérdemelnék.

    Ráadásul jönnek az újabb lelkes, magukat "evo szakértőnek kiadó" de egy suzukit sem tudnak érdemben szerelni arcok, akik még bele rúgnak ebbe az egészbe...

    Magamról én is elmondhatom, hogy több subarus rendezvényen voltam mióta evom van, mint Mitsuson (szégyen)


    De lesz ez még ígysem!

  2. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 3 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 3 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva