30. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 202829303132 ... UtolsóUtolsó
581-600, összesen: 652

  1. #581
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Ja, és kék legyen, de tényleg. Már kezdek kicsit csajos lenni, de számít a szín.
    Eddig majdnem mindenem szürke vagy ezüst volt, most már legyen kék.
    Ugye-ugye?
    Just for Fun

  2. #582
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    A népszerűség töretlen:

    https://totalcar.hu/magazin/technika/2019/10/25/eromero_mitsubishi_lancer_evo_vi/

    Celeb EVO VI JDM - yeah!

  3. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  4. #583
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Vazze, ez tényleg celeb...

    https://www.autonavigator.hu/cikkek/valodibb-nem-is-lehetne-mitsubishi-lancer-evo-vi/

    Minden autós médiában ez megy

  5. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  6. #584

  7. #585
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Pont most olvastam ez van ennyi volt jöhet valami pályára való helyette...

  8. #586
    Rezidens bzsk avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 09.
    Hely
    Eger/Budapest
    Hsz-ok
    302

    Alap

    hát ez is eljött... Nem szeretem az Égésteret hallgatni, szóval kíváncsian várom, mi lesz helyette.
    Első a Subaru! Második a sör! Harmadik a munka! Csak az asszony meg ne lássa...

  9. #587
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Hamarosan az enyém is eladó lesz....
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  10. #588
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Mi visz rá titeket? Nem is értem

    Mikit talán amiatt, mert már félti, és a Ringen meg ki tudja magát élni... Ezek már kevesebbet nem fognak érni...

    Az integetés stb..-t a mai napig kapom az emberektől a V re. Lehet mert "matricás ótóó". De tény, hogy a HF integralet többen dicsérték, ujjongták körbe.

  11. 2 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  12. #589
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan az enyém is eladó lesz....
    De miért?

  13. #590

  14. 3 tagnak tetszik simigeri hozzászólása:


  15. #591
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Értem is meg nem is.

    Nemrég beszéltem pont egy ismerősömmel, hogy egy élményautó addig élményautó amíg gátlástalanul előveszed és veretsz vele egy jót történjék bármi.
    Na ha elkezded a télen nem veszem elő, esőbe nem veszem elő, pályára nem viszem ki kifogásokat keresni akkor elveszti varázsát és válaszút elé kerülsz.

    Mit tehet az ember hát persze hogy keres egy a mai kornak megfelelő "élményautót".

    Ezzel egy bajom van nekem személy szerint: nincs a mai korban élményautó.
    Persze tudnám sorolni kívánatos sorrendben hogy: Type R, I30N, Megane RS, még akár egy nyomorult Golf GTI is, és stb...
    Kibicként mondom ezt hogy egyiket se vezettem, de egy biztos pont van ezekben, hogy megment minden körülmény között.

    Szeretett járműveink lassan veterán korba érnek ez tény, de teljesítményben hozzák a fentiek színvonalát, és nem mentenek meg. Itt ha balpöcs vagy, halott vagy. Vagy nagyon fájnak a porcikáid.
    Nekem ez a plusz kell az élményautózáshoz, ami egyben fék is hogy helyén legyen az agyam minden pillanatban.
    Az állagmegóvás meg az életem része, nálam minden olyan mind ha új lenne, nem is bírom ha nem olyan - ez betegség, de nincs rá gyógymód.

    Meg a másik, persze ez is én vagyok a többiek nevében nem beszélhetek az pedig az ekecs faktor.
    Muszáj valamit szögelnem a műhelyben különben hiányos lenne az életem. Öregszem vazze, lassan veteránoznom kell vagy mi a csöcs...
    Na meg nem elhanyagolható tény az EVO faktor. Az EVO az EVO az volt az és az is marad. Soha nem érdekelt hogy az utcán csodálják-e vagy köpködik, van szebb autó ennél, de nekem ez a szép a többit meg LSZRM...

    PEACE!

  16. 5 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  17. #592
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Értem is meg nem is.

    Nemrég beszéltem pont egy ismerősömmel, hogy egy élményautó addig élményautó amíg gátlástalanul előveszed és veretsz vele egy jót történjék bármi.
    Na ha elkezded a télen nem veszem elő, esőbe nem veszem elő, pályára nem viszem ki kifogásokat keresni akkor elveszti varázsát és válaszút elé kerülsz.

    Mit tehet az ember hát persze hogy keres egy a mai kornak megfelelő "élményautót".

    Ezzel egy bajom van nekem személy szerint: nincs a mai korban élményautó.
    Persze tudnám sorolni kívánatos sorrendben hogy: Type R, I30N, Megane RS, még akár egy nyomorult Golf GTI is, és stb...
    Kibicként mondom ezt hogy egyiket se vezettem, de egy biztos pont van ezekben, hogy megment minden körülmény között.

    Szeretett járműveink lassan veterán korba érnek ez tény, de teljesítményben hozzák a fentiek színvonalát, és nem mentenek meg. Itt ha balpöcs vagy, halott vagy. Vagy nagyon fájnak a porcikáid.
    Nekem ez a plusz kell az élményautózáshoz, ami egyben fék is hogy helyén legyen az agyam minden pillanatban.
    Az állagmegóvás meg az életem része, nálam minden olyan mind ha új lenne, nem is bírom ha nem olyan - ez betegség, de nincs rá gyógymód.

    Meg a másik, persze ez is én vagyok a többiek nevében nem beszélhetek az pedig az ekecs faktor.
    Muszáj valamit szögelnem a műhelyben különben hiányos lenne az életem. Öregszem vazze, lassan veteránoznom kell vagy mi a csöcs...
    Na meg nem elhanyagolható tény az EVO faktor. Az EVO az EVO az volt az és az is marad. Soha nem érdekelt hogy az utcán csodálják-e vagy köpködik, van szebb autó ennél, de nekem ez a szép a többit meg LSZRM...

    PEACE!
    Tudod kezd ciki lenni ha váltós a kocsid és hangos a kipuff :9 na meg Bluetooth és hibridek nélkül sem élhetünk...….. El kell engedni ez van

  18. #593
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Nekem van Bluetooth az EVOba Alpine fejegység, Telefon kihangosító funkcióval . A Hangossága egyébként néha engem is zavar, mikor csak csendben osonnék . Észrevettétek, hogy az egyik legjobban működő klíma is ezekben van? (Ráadásul DIGIT) Épp hogy csak elindul már képes jéghideget kitolni magából... Távirányítós központizár. Tekerhető kormány, Utcára néző ablakok... Enyém Fullextra

  19. 4 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  20. #594
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Kellenek is ezek dolgozni járni. főleg a Bluetooth.
    Ha kapnék, már rég villanyautóval járnék munkába. Vagy hibriddel tök mindegy. Na de az 5 évente cserélős autót ne hasonlítsuk a hobbijárműhöz.
    Most őszintén ki az aki EVO-t használ a mindennapokban...? Annak őszinte irigye vagyok.


    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Tudod kezd ciki lenni ha váltós a kocsid és hangos a kipuff :9 na meg Bluetooth és hibridek nélkül sem élhetünk...….. El kell engedni ez van

  21. #595
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Na ez az amit soha nem fogok fel aggyal.
    V-be VI-ba digit klíma. VII - IX -ig A/C gomb. Vazze, ha ezt nekem valaki megmagyarázza...
    Pedig 2002 - 2006 között még válság sem volt.
    A fejegységgel még nekem is lesz dolgom, de a kipuff ha gyári akkor vállalható szerintem.

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Nekem van Bluetooth az EVOba Alpine fejegység, Telefon kihangosító funkcióval . A Hangossága egyébként néha engem is zavar, mikor csak csendben osonnék . Észrevettétek, hogy az egyik legjobban működő klíma is ezekben van? (Ráadásul DIGIT) Épp hogy csak elindul már képes jéghideget kitolni magából... Távirányítós központizár. Tekerhető kormány, Utcára néző ablakok... Enyém Fullextra

  22. #596
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    JDM . Kipuffom pedig egy Blitz Nür Spec R... Elvileg sorozatban nem gyártottak hangosabb rendszert EVO alá .
    4. Hobbi autómba teszem az Alpine aktuális legolcsobb Bluetooth os fejét. Már mecha nélkül. Nekem be vált!

  23. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  24. #597
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Kellenek is ezek dolgozni járni. főleg a Bluetooth.
    Ha kapnék, már rég villanyautóval járnék munkába. Vagy hibriddel tök mindegy. Na de az 5 évente cserélős autót ne hasonlítsuk a hobbijárműhöz.
    Most őszintén ki az aki EVO-t használ a mindennapokban...? Annak őszinte irigye vagyok.
    En tervezem egyszer. Szuper jó dolog lenne.

  25. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


  26. #598
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    De miért?
    Talán jól érzékelteti a problémám, hogy annyi időm sincs, hogy egy tisztességes választ írjak a miértre. De majd azért megpróbálom.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  27. #599
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Talán jól érzékelteti a problémám, hogy annyi időm sincs, hogy egy tisztességes választ írjak a miértre. De majd azért megpróbálom.
    Azt hiszem tudom miről beszélsz... De egyszer találn más szelek fújnak és akkor még bánni fogod...

  28. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


  29. #600

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Őszinte cikk ...
    Épp írni akartam hogy Simigerivel elmorzsolunk egy könnycseppet . . . .

  30. 2 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


30. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 202829303132 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 6 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 6 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva