15. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 5131415161725 ... UtolsóUtolsó
281-300, összesen: 652

  1. #281
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Csak nekem tűnik RC-nek?

  2. #282
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Csak nekem tűnik RC-nek?
    Miből tűnik RC-nek?

    Szerintem az oszlop, kerítés és autó arány alapján nem RC. Hacsak nem azok is makettek.

  3. #283
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    ez nem RC, ez egy rommá törni készülő ötös
    Kell egy jó program

  4. Az alábbiaknak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  5. #284
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap











    Utoljára szerkesztette: jordan6; 2012. 05. 08. 06:03-kor

  6. #285
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap












  7. #286
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    hát igen, legyen ez örök tanulság mindenkinek aki el méri a tempót, nem kapálózni, egyenesen féken állva ki kell engedni, ha lelassult kettest dug, padló és ki jön a kavicsból egyben - lásd legutóbb Ricsivel az euroringen az jó volt nem Ricsó
    Kell egy jó program

  8. #287
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Ezt nézni is rossz volt!

  9. #288
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    egyébként emberünk felkészültségét egyértelműen jelzi az, hogy még ki sem volt tekerve a kormány balra.... igazi láma
    Kell egy jó program

  10. #289
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Sok embernek van erös gépe,de az nem jelenti azt,hogy vezetni is tud. A 2 nem jár együtt. Vagy másképp mondva van aki már megtörte az evoját és van aki megfoglya törni. Ez a delikvens már 1. táborát népesiti. [-o< mi atyánk védelmez az ilyen tapasztalatól engem és minden evos társam![-o< [-o< [-o<

  11. #290

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    egyébként emberünk felkészültségét egyértelműen jelzi az, hogy még ki sem volt tekerve a kormány balra.... igazi láma

    Miért nem elég a kormányt erősen szorítani és állóra fékezni a kerekeket ilyen esetben?
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  12. 2 tagnak tetszik nferi hozzászólása:


  13. #291
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Miért nem elég a kormányt erősen szorítani és állóra fékezni a kerekeket ilyen esetben?
    Nézd meg a képeket és akkor egyértelmü választ kapsz,hogy mi van akkor ha.......!!

  14. Az alábbiaknak tetszik peterz81 hozzászólása:


  15. #292
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    De legalább az ablaka le volt engedve.

  16. #293
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Miért nem elég a kormányt erősen szorítani és állóra fékezni a kerekeket ilyen esetben?
    ebben az esetben nem az én esetemben profin ki tolattuk a dolgot, 5 sec múlva megint pályán voltunk nemde? Mondom, profizmus
    Kell egy jó program

  17. #294
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap


  18. 5 tagnak tetszik jordan6 hozzászólása:


  19. #295
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    De legalább az ablaka le volt engedve.
    Igen ez egy érdekes kérdés, mert pl USA-ban pályanapon KÖTLEZŐEN le kell engedni az ablakot! A múltkor feltettem egy videot az NSX-ről és a kinti NSX fórumosok szinte röhögve írták, h micsoda engedékenység van itt EU-ban h felhúzott ablakkal megyünk. Ott azért kell lehúzni hogy ki tudjanak szedni az autóból gyorsabban ha valami gond van....mindekettőnek van előnye hátránya, de én special felhúzva sokkal jobban szeretem..
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  20. 2 tagnak tetszik RSTom hozzászólása:


  21. #296
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    hát igen, legyen ez örök tanulság mindenkinek aki el méri a tempót, nem kapálózni, egyenesen féken állva ki kell engedni, ha lelassult kettest dug, padló és ki jön a kavicsból egyben - lásd legutóbb Ricsivel az euroringen az jó volt nem Ricsó
    Miről beszélsz ott voltál????
    Jobban tennéd ha politikusnak mennél...
    Vagy akkora Jedi vagy hogy 4 képről megállapítod mit rontott el! Ha igen akkor te vagy a Jedi lovagok királya!!!

  22. #297
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Miről beszélsz ott voltál????
    Jobban tennéd ha politikusnak mennél...
    Vagy akkora Jedi vagy hogy 4 képről megállapítod mit rontott el! Ha igen akkor te vagy a Jedi lovagok királya!!!
    Köszi a konstruktív hozzáállást, nem tudom minek ilyen mondatokat írni, hogy minek kéne mennem, szerinted.... szerintem meg jobban tetted volna, ha lángos sütőnek mész? Így most jó?

    négy képből nem azt állapítottam meg, hogy mit rontott el, hanem azt, hogy nem volt ellenkormányzás. A gumi nyomokból azért elég egyértelmű, hogy hogy mozgott a kocsi, innen fogva azért elég valószínű, hogy be akarta venni mindenáron azt a kanyart, ahelyett, hogy kiengedte volna. És mivel a kocsin nincs ütközéses sérülés, nyilván nem kilökték, vagy egyéb külső hatás áldozata lett. Túl gyorsan ment és kész. De persze ha kötözködni akarsz, akkor nyilván semmilyen ész érv nem fog meggyőzni...

    Jedi lovagok meg nem léteznek.
    Kell egy jó program

  23. #298
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Köszi a konstruktív hozzáállást, nem tudom minek ilyen mondatokat írni, hogy minek kéne mennem, szerinted.... szerintem meg jobban tetted volna, ha lángos sütőnek mész? Így most jó?

    négy képből nem azt állapítottam meg, hogy mit rontott el, hanem azt, hogy nem volt ellenkormányzás. A gumi nyomokból azért elég egyértelmű, hogy hogy mozgott a kocsi, innen fogva azért elég valószínű, hogy be akarta venni mindenáron azt a kanyart, ahelyett, hogy kiengedte volna. És mivel a kocsin nincs ütközéses sérülés, nyilván nem kilökték, vagy egyéb külső hatás áldozata lett. Túl gyorsan ment és kész. De persze ha kötözködni akarsz, akkor nyilván semmilyen ész érv nem fog meggyőzni...

    Jedi lovagok meg nem léteznek.
    na ilyen egy tipikus UTCAI HARCOS, aki zart palyan, pl "versenykörülmenyek" között foggalma sincs hogy mit kel csinalni(megindul a segge, tolja az elejet stb stb..) varosba zöld lampatol piros-ig nagy kiraly, felengedik egy ilyen helyre elsokal, es foggalma sincs arrol hogy minek van elötte a kormany....vagy hogy ne satu fekezzen, hanem ku...jon visza 2-öt es alljon a gazon,(mert ezzel a "ne kapalozzon alljon a feken" dologgal nem ertek egyet) ez nem rally palya itt nincsnek fak, oszlopok, korlat ahogy nezem lett volna hely.....................hacsak nem toltak le a palyarol...
    Utoljára szerkesztette: Martin 87; 2012. 05. 15. 13:47-kor

  24. #299
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Martin 87: Hozzászólás megtekintése
    "ne satu fekezzen, hanem ku...jon visza 2-öt es alljon a gazon,(mert ezzel a "ne kapalozzon alljon a feken" dologgal nem ertek egyet) ez nem rally palya itt nincsnek fak, oszlopok, korlat ahogy nezem lett volna hely.....................hacsak nem toltak le a palyarol..."
    Vissza 2, és álljon rá a gázra???? Akkor gondolom a kormányt is eléggé szaporán kell forgatni, hogy ebből jól kitudjon jönni az ember!!?
    Na ez a hatalmas marhaság!!!! Ebből szokott az lenni, hogy neki csapódnak a ringen is a falnak, és nem egyszer volt már rá példa. ha Neked ez terv bejött akkor szerencsés srác vagy!
    A helyes az, hogy kinyomott kuplunggal ráállsz a fékre, és mereven tartod a kormányt! HRing. 4-es kanyarjában egyszer keresztbe fordultunk nyílt napon 100 fölött(maradandó élmény volt!), és ha nem ezt csinálja Dávid, akkor ugyanúgy járunk, mint az előttünk lévő Maseratti, vagy a Subaru akik neki csapódtak a falnak!
    Utoljára szerkesztette: Roland; 2012. 05. 15. 19:14-kor

  25. #300
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Vissza 2, és álljon rá a gázra???? Akkor gondolom a kormányt is eléggé szaporán kell forgatni, hogy ebből jól kitudjon jönni az ember!!?
    Na ez a hatalmas marhaság!!!! Ebből szokott az lenni, hogy neki csapódnak a ringen is a falnak, és nem egyszer volt már rá példa. ha Neked ez terv bejött akkor szerencsés srác vagy!
    A helyes az, hogy kinyomott kuplunggal ráállsz a fékre, és mereven tartod a kormányt! HRing. 4-es kanyarjában egyszer keresztbe fordultunk nyílt napon 100 fölött(maradandó élmény volt!), és ha nem ezt csinálja Dávid, akkor ugyanúgy járunk, mint az előttünk lévő Maseratti, vagy a Subaru akik neki csapódtak a falnak!
    "A helyes az, hogy kinyomott kuplunggal ráállsz a fékre, és mereven tartod a kormányt!" - ha ezt barmilyen autos közegben hangoztatod, necsodalkozz ha total idiotanak neznek majd !!!!!!!!!!!!!
    ha neked az nem tünt meg fel, hogy koppra allorafekezett kerekekkel, mereven tartott kormannyal csuszol tehetetlenül a semmibe, akkor sztem ne ülj autoba.
    Utoljára szerkesztette: Martin 87; 2012. 05. 15. 18:57-kor

15. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 5131415161725 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva