16. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
301-320, összesen: 652

  1. #301
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nem kapálózni, egyenesen féken állva ki kell engedni.......
    Abból szoktak lenni a kapálózások, amit Te próbáltál felvázolni, és utána szokott az történni, hogy "nem értem mi történt, pedig én mindent megtettem"!!
    Egyszer falnak vágod az autódat, és megérted, hogy miről beszéltem......

    (Martinnak)

  2. #302
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Abból szoktak lenni a kapálózások, amit Te próbáltál felvázolni, és utána szokott az történni, hogy "nem értem mi történt, pedig én mindent megtettem"!!
    Egyszer falnak vágod az autódat, és megérted, hogy miről beszéltem......

    (Martinnak)
    ezen csak röhögni tudok baszki neharagudj, de akarki csuszot mar ki, vag ycsuszot mar meg rally palyan akar cross ban en meg ilyet nemhallodtam senkitöl hogy mereven tartsd a kormanyt es allj a feken had csussza ki magat

    bazmeg HATALMAS BAROMSAG

  3. #303
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    A Maserattis srác a Te elved alapján próbálta menteni a helyzetet! Ő neki csapta a kanyar belső korlátjának az autót, mi meg csúsztunk egyenesen, és egyszer megálltunk gond nélkül! (De ez persze helyzet függő is)

  4. #304
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Abból szoktak lenni a kapálózások, amit Te próbáltál felvázolni, és utána szokott az történni, hogy "nem értem mi történt, pedig én mindent megtettem"!!
    Egyszer falnak vágod az autódat, és megérted, hogy miről beszéltem......

    (Martinnak)
    csuszol a kavics agy fele, akar fa , oszlop, fal fele, e smereven fogod a kormanyt, allsz afeken? HAHAHHA baszki gratulalok veletlenül se probald meg akar korigalni helyzettöl függöen
    gondolom ha felborulsz akkor is azt tanitottak mereven fogd a kormanyt

  5. #305
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    A Maserattis srác a Te elved alapján próbálta menteni a helyzetet! Ő neki csapta a kanyar belső korlátjának az autót, mi meg csúsztunk egyenesen, és egyszer megálltunk gond nélkül! (De ez persze helyzet függő is)
    nekeverd össze a hatsokerekest az öszkerekessel teljesen maskepp kel vezetni a 2 autot......

  6. #306
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Martin 87: Hozzászólás megtekintése
    de akarki csuszot mar ki, vag ycsuszot mar meg rally pályán
    A 2 dolog között gyakorlatban hatalmas a különbség! Az, hogy valaki megcsúszik, és ellenkormányoz az teljesen természetes, de mikor valaki elkezd forogni az autóval, és az ellenkormányzás már teljesen felejtős, akkor történik az, amit mondtam, hogy elkezdenek kapkodni, össze-vissza forgatni a kormányt, és így csapják neki a falnak az autót! Ez arra a pontra vonatkozik, amikor már nem tudsz igazából semmit se tenni az autóval! Ha elcsúszik a segge az autónak, akkor világos, hogy nem csinálod ezt, mert az őrültség lenne!!

  7. #307
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    A 2 dolog között gyakorlatban hatalmas a különbség! Az, hogy valaki megcsúszik, és ellenkormányoz az teljesen természetes, de mikor valaki elkezd forogni az autóval, és az ellenkormányzás már teljesen felejtős, akkor történik az, amit mondtam, hogy elkezdenek kapkodni, össze-vissza forgatni a kormányt, és így csapják neki a falnak az autót! Ez arra a pontra vonatkozik, amikor már nem tudsz igazából semmit se tenni az autóval! Ha elcsúszik a segge az autónak, akkor világos, hogy nem csinálod ezt, mert az őrültség lenne!!
    erröl az Evo 5 röl volt szo, es a nyomok alapjan keresztben csuszott ki nemlattam forgas nyomat...utaci tuner megcsuszott hallodta a gumi hangjat megiedt elfekezte enyi...

  8. #308
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet Martin 87: Hozzászólás megtekintése
    erröl az Evo 5 röl volt szo, es a nyomok alapjan keresztben csuszott ki nemlattam forgas nyomat...utaci tuner megcsuszott hallodta a gumi hangjat megiedt elfekezte enyi...
    na az ilyen nagy Time Attack meg palyaversenyzök birnak pontos 870 m-ig rallyba vagy crossba kell a stroker meg 490 Le mi ? egyenesbe jaszkari fektavon meg 8 mp-t kap minden kanyarban

  9. #309
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Martin 87: Hozzászólás megtekintése
    csuszol a kavics agy fele, akar fa , oszlop, fal fele, e smereven fogod a kormanyt
    Mi nem találkoztunk a Ring bukótérben se fával, se oszloppal, se fallal! De gondolom Te igen!

  10. #310
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Mi nem találkoztunk a Ring bukótérben se fával, se oszloppal, se fallal! De gondolom Te igen!
    ez eg ypelda volt öreg... ha csuszol barmi fele , legyen akarmi, olvasd at ujra. nemjarok ringre... nagy tudomany 10-en akarhany meter szeles palyan(nemtudom hany meter szeles de nem3) egyenesekbe etolni neki stb hadne mondjam többit menni...

  11. #311
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Martin 87: Hozzászólás megtekintése
    erröl az Evo 5 röl volt szo, es a nyomok alapjan keresztben csuszott ki nemlattam forgas nyomat...utaci tuner megcsuszott hallodta a gumi hangjat megiedt elfekezte enyi...
    Én a nyomok alapján nem bírom felmérni a helyzetet, mert nem vagyok nyomszakértő! PONT erről írt a "Ttop" kolléga is! Én csak azt próbáltam leírni Neked, hogy ha esetleg egyszer kicsúszol a pályáról, és elkezd forogni az autó, vagy csúszni úgy ahogy nekünk, akkor ne kezd el tekergetni össze-vissza a kormányt, és ne szúrj egy kettest, padlóval, mert abból lesz a gebasz!!!

    Segítő szándékkal! Peace!!
    (És nem sokára megtudjuk, hogy kinek volt igaza, mert itt már előttünk is volt nézeteltérés, és minket is kifognak javítani ebben biztos vagyok)

  12. #312
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Én a nyomok alapján nem bírom felmérni a helyzetet, mert nem vagyok nyomszakértő! PONT erről írt a "Ttop" kolléga is! Én csak azt próbáltam leírni Neked, hogy ha esetleg egyszer kicsúszol a pályáról, és elkezd forogni az autó, vagy csúszni úgy ahogy nekünk, akkor ne kezd el tekergetni össze-vissza a kormányt, és ne szúrj egy kettest, padlóval, mert abból lesz a gebasz!!!

    Segítő szándékkal! Peace!!
    (És nem sokára megtudjuk, hogy kinek volt igaza, mert itt már előttünk is volt nézeteltérés, és minket is kifognak javítani ebben biztos vagyok)
    na hat engem pont nemkell kioktatnod ebben... mikor 125 -ös valtos gokartal versenyeztem (nem egy evo, de mentem mar nemegy A-s stb autoval is) de 87-90kg 6 sebesseges es 48 Le szoval suly Le arany megvan ott is nemegyszer forogtunk meg altalaban ha alltal a gazon elenkezö iranyba kitekert kormanyal lelasultal es visza palyara vagy ujra iranyba.... de en meg ilyennel nem talalkoztam hogy "satu fek kormanyt meg ahogy van szoritod vagy mitirtal..." elsem tudom kepzelni hogy reflex szerüen is akar ezt csinalnam... baromsag

  13. #313

  14. 5 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  15. #314
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése


    "nem, csak ö, meg öö"

  16. #315
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Hibátlan! Örök tanulság a fórum életére ez az elmult 2 oldal !
    Just for Fun

  17. #316

    Alap

    F@szt vitatkoztok itt ilyen hülyeségen egy "tudatlan" pilótának azt kell csinálni amit Roland mond mert azt úgysem tudja megcsinálni amivel megfogja az autót!
    Aki meg tökös mint Én// az meg álljon a gázon és forgassa azt a kib@szott kormányt és majd kiadja valahogy!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  18. 2 tagnak tetszik nferi hozzászólása:


  19. #317
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    F@szt vitatkoztok itt ilyen hülyeségen egy "tudatlan" pilótának azt kell csinálni amit Roland mond mert azt úgysem tudja megcsinálni amivel megfogja az autót!
    Aki meg tökös mint Én// az meg álljon a gázon és forgassa azt a kib@szott kormányt és majd kiadja valahogy!
    Vegre B@.meg
    na ennyit erröl

  20. #318
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    F@szt vitatkoztok itt ilyen hülyeségen egy "tudatlan" pilótának azt kell csinálni amit Roland mond mert azt úgysem tudja megcsinálni amivel megfogja az autót!
    Aki meg tökös mint Én// az meg álljon a gázon és forgassa azt a kib@szott kormányt és majd kiadja valahogy!

    Ha már összkerekes el ne vedd bazki.

  21. Az alábbiaknak tetszik Sanci hozzászólása:


  22. #319

    Alap

    Egyet tanuljatok meg fék a gyávák fegyvere!!

    Igaz Sanci?
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  23. Az alábbiaknak tetszik nferi hozzászólása:


  24. #320
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Egyet tanuljatok meg fék a gyávák fegyvere!!

    Igaz Sanci?
    Én már a pedált is kiszereltettem.

16. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva