31. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 212930313233 UtolsóUtolsó
601-620, összesen: 652

  1. #601
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Őszinte cikk ...
    Most nézem a kis smilet. Te tudsz valamit?

  2. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  3. #602
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Kellenek is ezek dolgozni járni. főleg a Bluetooth.
    Ha kapnék, már rég villanyautóval járnék munkába. Vagy hibriddel tök mindegy. Na de az 5 évente cserélős autót ne hasonlítsuk a hobbijárműhöz.
    Most őszintén ki az aki EVO-t használ a mindennapokban...? Annak őszinte irigye vagyok.
    lehet használni mászkálósnak is, bár azért erősen kompromisszumos. városban én kizárólag auomata + villany/hibrid/plugin dolgot tudok elképzelni, ha nagyon hiányozna a manuál, akkor kitolom a játszóst.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  4. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  5. #603
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Na ez az amit soha nem fogok fel aggyal.
    V-be VI-ba digit klíma. VII - IX -ig A/C gomb. Vazze, ha ezt nekem valaki megmagyarázza...
    Pedig 2002 - 2006 között még válság sem volt.
    A fejegységgel még nekem is lesz dolgom, de a kipuff ha gyári akkor vállalható szerintem.
    a '96-os IV-esemben is volt digit klíma (amíg ki nem lett szedve, de a belső vezérlő panel benne maradt)
    Egyébként ezt a digit klímát rakták az összes korabeli Mitsuba (Galant, FTO, SpaceGear, stb). Elég fenszi a többi 90s kocsiban lévő klímához képest
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  6. #604
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Emlékszem a 3000 GT-ben is digit volt talán még színes is, amikor az európai vonal még csak az A/C gombot ismerte hírről.
    Azért sem értem hogy a VII-el miért nyugdíjazták a digit klímát...


    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    a '96-os IV-esemben is volt digit klíma (amíg ki nem lett szedve, de a belső vezérlő panel benne maradt)
    Egyébként ezt a digit klímát rakták az összes korabeli Mitsuba (Galant, FTO, SpaceGear, stb). Elég fenszi a többi 90s kocsiban lévő klímához képest

  7. #605
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Régen volt egy 1994-es Galantunk 4G63-al. Abban a fűtés is fenomenális volt. Azóta sem értem, hogy tud egy autó -10-ben párszáz m alatt meleget tolni...

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Nekem van Bluetooth az EVOba Alpine fejegység, Telefon kihangosító funkcióval . A Hangossága egyébként néha engem is zavar, mikor csak csendben osonnék . Észrevettétek, hogy az egyik legjobban működő klíma is ezekben van? (Ráadásul DIGIT) Épp hogy csak elindul már képes jéghideget kitolni magából... Távirányítós központizár. Tekerhető kormány, Utcára néző ablakok... Enyém Fullextra

  8. 2 tagnak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  9. #606
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Épp írni akartam hogy Simigerivel elmorzsolunk egy könnycseppet . . . .
    Érdekes, hogy csak az ő profiljából hiányzik az "Utoljára aktiv" rublika...

  10. #607
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, hogy csak az ő profiljából hiányzik az "Utoljára aktiv" rublika...
    A Tiédnél sincs...

  11. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  12. #608


  13. #609
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    csapatgatunk, csapatgatunk? és még képeket is készítünk róla.

  14. #610

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    csapatgatunk, csapatgatunk? és még képeket is készítünk róla.
    Úgy úgy, és még videót is , 2012-es képek egyébként, csak ráakadtam tegnap és jól esett nosztalgiázni.

  15. #611
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    2020-ban is megállja a helyét.


    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Úgy úgy, és még videót is , 2012-es képek egyébként, csak ráakadtam tegnap és jól esett nosztalgiázni.

  16. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  17. #612

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    2020-ban is megállja a helyét.
    Igen, sőt, amerre épp halad az autógyártás, de írhattam volna azt is hogy amerre épp halad a magyar evo-s "társadalom"
    egyre inkább jó lesz nézegetni ilyen képeket.

  18. 3 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  19. #613
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Igazad van! Evos klubbélet nagyon rossz irányba halad.

    EVO-s Társadalmat valami féreg belülről rohasztja jó ideje. Hazudozik az autókról és mindent leszól. Valamint csalással és egyéb módokon befolyásolva, saját magának fillérekért akar autókat vásárolni. Külön örömét leli benne, hogy másokat lehúz.

    Előbb utóbb minden ilyen ember megérkezik, a neki Pont megfelelő megállóba.

    Elég nehéz így rendes klubéletet létrehozni. Pedig ezek a kocsik nagyon megérdemelnék.

    Ráadásul jönnek az újabb lelkes, magukat "evo szakértőnek kiadó" de egy suzukit sem tudnak érdemben szerelni arcok, akik még bele rúgnak ebbe az egészbe...

    Magamról én is elmondhatom, hogy több subarus rendezvényen voltam mióta evom van, mint Mitsuson (szégyen)


    De lesz ez még ígysem!
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 12. 21. 19:19-kor

  20. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  21. #614
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ennek akkor lesz vége ha az utolsó Meke Muka Tógyi is átül R5-be és hagyják békében nyugdíjba vonulni az EVO-kat.
    Hogy mi marad azt megjósolni is nehéz, de mindenesetre nem lesz egyszerű életben tartani a legendát.

    Sajnos most pont azon a határmesgyén van az EVO kérdés, hogy még kellő mennyiségű fut belőle a versenyeken, ár érték arányban relatíve kis pénzből egy jó pilóta kis híjján picsánveri az R5-öket vele.
    Hogy tanult kollégát Hevesi Pistit idézzem: "ülljek át egy R2-be több pénzért aztán elől kaparóssal kergessem a mezőnyt a világ végéről". - szóval nem okosság, inkább foltozza a VI-ost ő is.

    Másik oldalról amit említett Silva kolléga hogy újgazdag hülyegyerek még megengedheti magának hogy vegyen egyet, bár nézve az árakat ettől egyre messzebb jutnak, mert azért 10 mihály környékén már én is elbizonytalanodnék rendesen, pedig se újgazdag nem vagyok se hülye gyerek, de sajnos már főleg nem gyerek. - szóval ők lassan kikopnak a mezőnyből, mert nem lesz gazdaságos egy 20 éves autó amire még egy közép afrikai ország éves GDP-jét rálapátolod egy újszerű hothatch-el szemben.

    Na ha ezeken az időszakokon túl leszünk akkor jön el a Kánaán, és élhetünk rendes klub életet, mint a Subarusok. - ha belegondoltok hány Bubu fut a mezőnyben? Talán 2- talán. Pedig tovább gyártották mint az EVO-t.
    Na okfejtésem végére érve tartsátok a cuccot amíg lehet, mert még ha majd OT rendszámmal se fog különösebben már többet érni (forintban) mint most, akkor is hallhatod majd a kérdést a kiscsávó szájából ha végigkrúzolsz a Fő street-en hogy: "apu milyen autó ez?" - és akkor lesz majd kuriózum.








    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Igazad van! Evos klubbélet nagyon rossz irányba halad.

    EVO-s Társadalmat valami féreg belülről rohasztja jó ideje. Hazudozik az autókról és mindent leszól. Valamint csalással és egyéb módokon befolyásolva, saját magának fillérekért akar autókat vásárolni. Külön örömét leli benne, hogy másokat lehúz.

    Előbb utóbb minden ilyen ember megérkezik, a neki Pont megfelelő megállóba.

    Elég nehéz így rendes klubéletet létrehozni. Pedig ezek a kocsik nagyon megérdemelnék.

    Ráadásul jönnek az újabb lelkes, magukat "evo szakértőnek kiadó" de egy suzukit sem tudnak érdemben szerelni arcok, akik még bele rúgnak ebbe az egészbe...

    Magamról én is elmondhatom, hogy több subarus rendezvényen voltam mióta evom van, mint Mitsuson (szégyen)


    De lesz ez még ígysem!

  22. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  23. #615
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    ÓÓóóó egy dolgot lehagytam ami kicsit beárnyalja a jövőt, de most eszembe jutott.

    Nem feltétlen tesz jót, hogy északi szomszédaink ráálltak a Proto gyártásra, és pesze mi mást pakolnának a buzi Fiestába mint EVO hajtásláncot.
    Remélem az Oreca kit, és az FIA kedvüket szegi, de amíg megy a móka addig fogy a cucc. Nekem ez kicsit hullarablásnak tűnik, de kövezzetek meg ha nincs igazam.

  24. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  25. #616
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    már nem veszik úgy az Evokat, mint 4-5 évvel ezelőtt. A IX-es is kezd kiöregedni, 13 éves a legfiatalabb belőle. A pénzes hülyegyerekek már nem erre mozdulnak rá, nekik már jobban a szemük előtt lebegnek a német konszernek viszonylag jól elérhető autói, amik kevesebb, mint 10 évesek (Golf R/R32/RS3/RS4 stb), 5-8M közt hozzá lehet jutni, és relatíve erősek is, összkerekesek. Lassan (de tényleg lassan) az Evok is eljutnak abba a fázisba, mint a HF Integrale-k. Kezdenek kikopni a köztudatból, aztán már csak tényleg olyan fanatikusok fogják garázsban tartani, akik kifejezetten ilyen autó birtoklását tűzték ki célnak, és nem szétrúgni meg haverok előtt gumit füstölni akarnak. Lecserélődik a célközönség, és talán ez menti meg még a megmaradt példányokat a pusztulástól.

    A Subaru szerintem nincs annyira valamiért a köztudatban, pedig olcsóbban az STI-k, mint az Evok, lehet nem volt akkora hype körülöttük, és a mainstream-be nem kerültek úgy be, mint az Evo (NFS széria, hálivudirudi BrájenOkoner Halálos Iramban ugye, stb). Talán ez a szerencséjük, több is marad meg.

    Versenyezni talán azért nem versenyeznek N-ben annyi Bubuval, mert egy közel gyárias Evoval már tökjót lehet menni, viszont a Bubut meg kell faragni, hogy jó versenyautó alap legyen belőle. A Bubu messzebbről indul kicsit, és több kell bele, hogy akár egy amatőr versenyautó lehessen. Evoba nem kell annyi, alapból már egy k*rvajó autó sok szempontból.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  26. 5 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  27. #617
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Hülye gyerek koztudatban a bubu sokkal jobban benne van! Foggal körömmel ragaszkodnak hozzá és költik, öntik bele a milkákat. Rallyba azért nem látod, mert óvatosan fogalmazva idézek "megbízhatatlan vizforraló gyenge orrtolós fos". Amik mentek a nagyobb kategóriákban közük sem volt az utcai autókhoz.(űrtechnika gyárias kinézetben, szét szervizelve) Végig néztem több barátot/ismerőst is mikor a jó nevű műhelyek által épített agyon sztárolt kocsikkal szívtak mint a torkos borz. Egy Frt t alig bírnak végig szenvedni motor vagy váltó hiba miatt a gyárias autók. Amíg egy evobol chip plusz kipu kombóval 370 lovakat is ki hoznak, a bubuk 330 fölé nehezen mennek. Motortérben tervezési bakik amiknek hála az autó saját magát tudja kivégezni. Piac pedig be is árazza őket. (legalább annyival olcsóbbak a hasonló evoknál, amennyit minimum rájuk kell még borítani). Ha nem csak az a cél, hogy a PestiEstire kigurulj vele meg haza, jó hangosan.

    Klubbéletben viszont brutálisan jók! Egy segítőkész marha jófej össze tartó csapat.(lehet a sok közös szívás miatt ) Sokat agyaltam még egy bugeye spec Cn mikor az evo t vettem, sőt gtr is volt még hasonló áron. Akkor egyik rallys barátom rendbe tette a fejemet, (köszi K. Peti! Plusz V. Feri!) emiatt végülis nem is néztem meg más autókat Angolban. Azóta mentem, vezettem mindkét anno sztárolt 4wd gépet. Úgy érzem jól döntöttem .

  28. 6 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  29. #618
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Hülye gyerek koztudatban a bubu sokkal jobban benne van! Foggal körömmel ragaszkodnak hozzá és költik, öntik bele a milkákat. Rallyba azért nem látod, mert óvatosan fogalmazva idézek "megbízhatatlan vizforraló gyenge orrtolós fos". Amik mentek a nagyobb kategóriákban közük sem volt az utcai autókhoz.(űrtechnika gyárias kinézetben, szét szervizelve) Végig néztem több barátot/ismerőst is mikor a jó nevű műhelyek által épített agyon sztárolt kocsikkal szívtak mint a torkos borz. Egy Frt t alig bírnak végig szenvedni motor vagy váltó hiba miatt a gyárias autók. Amíg egy evobol chip plusz kipu kombóval 370 lovakat is ki hoznak, a bubuk 330 fölé nehezen mennek. Motortérben tervezési bakik amiknek hála az autó saját magát tudja kivégezni. Piac pedig be is árazza őket. (legalább annyival olcsóbbak a hasonló evoknál, amennyit minimum rájuk kell még borítani). Ha nem csak az a cél, hogy a PestiEstire kigurulj vele meg haza, jó hangosan.

    Klubbéletben viszont brutálisan jók! Egy segítőkész marha jófej össze tartó csapat.(lehet a sok közös szívás miatt ) Sokat agyaltam még egy bugeye spec Cn mikor az evo t vettem, sőt gtr is volt még hasonló áron. Akkor egyik rallys barátom rendbe tette a fejemet, (köszi K. Peti! Plusz V. Feri!) emiatt végülis nem is néztem meg más autókat Angolban. Azóta mentem, vezettem mindkét anno sztárolt 4wd gépet. Úgy érzem jól döntöttem .
    őszintén szólva idén májusban, mikor elvitték a négyest, utána hetekig nézegettem a hazai piacot, én is elgondolkoztam egy Subaruban. De akárhányszor megnéztem, már-már eljutottam oda, hogy vegyek egyet, ránéztem, és baszki ... ez nem Evo ... hiába összkerék turbó 2 liter (2.5 STi-t ugye viccből se), a-k-k-o-r sem Evo. Aztán inkább becsuktam a hirdetéseket, hogy másnap ugyanúgy kinyissam, elbizonytalanodjak, majd a nap végén a huszadik Best Motoring Evo-s videó végén újra becsukjak mindent azzal a konklúzióval, hogy nekem Evo-m lesz vagy semmi, és kész.

    Subis klubbélet (ha nem csak a szimpla STiPestit nézem) valahogy jobban szervezett, és ott nem csak az Impi tulajok nyomulnak, sok a családi verda, Outback, Lega, Fori, és sok eseményt szerveznek éves szinten, a családi hétvégéjük pedig baromi jó.
    Talán ez kicsit azért is van, mert a Mitsu termékpalettája nem tud akkora réteget megmozgatni, mint a Subarué
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  30. 4 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  31. #619
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Outlander Phev vásárlás miatt be csatlakoztam a Facebook csoportba. Ott nagyon jó kis segítőkész és nagy számú csapat van. Rengeteg rendszerezett infó. Pár jó nevű guru. Sok tali!

  32. #620
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Outlander Phev vásárlás miatt be csatlakoztam a Facebook csoportba. Ott nagyon jó kis segítőkész és nagy számú csapat van. Rengeteg rendszerezett infó. Pár jó nevű guru. Sok tali!
    mármint az Outlander csoportba ?
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

31. oldal, összesen: 33 ElsőElső ... 212930313233 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 9 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 9 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva