5. oldal, összesen: 5 ElsőElső ... 345
81-85, összesen: 85

  1. #81
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Újabb fejlemény a cossi EVO VI vel.

    Programozó megjött. Rádugta a lapitopot . M800 ~10V on futott. Logba kutakodva kiderült, hogy nem hirtelen hiba. Akku-Generátor kimérve. Hiba a "kókány" kábelkötegbe van valahol. Lehúzták az ECU-t a kötegről (kimérni a betápot)--> hopp elfüstölt a 4 trafó. Mint kiderült a gyári köteg át-múkulásánál elfelejtették kirelézni őket. Plusz hiába van hengerenkénti trafó sor rajta hiányzik az a plusz 2 vezeték, amivel működne hengerenkéntiként. Így sima ikerszikrás volt. Innen már nem lehet tetézni, nah de mééégis.... A trafókról a szám lecsiszolva. De felderítő munkának hála kiderült, hogy nem Mitsu motorsportosak, hanem OPEL trafók .

    99% ig biztos vagyok benne, hogy az előző tulaj nem így tudta a dolgokat... Amennyi pénzt ráköltött az autóra ~10M, nem hiszem, hogy gondot okozott volna még 100-200E Ft neki, hogy ezt a frankón megépített és összeválogatott hardwert rendesen meg lehessen hajtani.

    A beépített 4 állású "program választó"-ról kiderült, hogy simán csak a turbónyomást emeli.

    Fojt.- köv kb 2 hét múlva. Addig megpróbáljuk kijavítani a hibákat.

  2. 2 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  3. #82
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Légyszi csinálj már egy topicot neki ha Tiéd az autó, vagy akié akkor ő. És akkor átpakolom innen oda ami odavaló. Köszi!

  4. Az alábbiaknak tetszik Miki hozzászólása:


  5. #83
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Légyszi csinálj már egy topicot neki ha Tiéd az autó, vagy akié akkor ő. És akkor átpakolom innen oda ami odavaló. Köszi!
    Autó nem az enyém, a tulajjal vagyok jóba.(szerencsére az enyém hibátlan :P) Amibe tudunk segítünk egymásnak, plusz autózgatunk-bulizunk ha lehet
    Külföldön van jelenleg, ezért a kocsival kapcsolatos dolgokat ha felmerülnek én intézem. Ha hazajött szólok neki a Topic miatt! Legutóbb mikor beszéltünk az EVO//klub-ról a regisztrációval bajlódott.

    Üdv!

  6. #84
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ha nem tud regisztrálni valamiért, írjon nekem bátran!

    Az autóhoz nekem régebben volt szerencsém, de az jópár éve volt. Akkor egyáltalán nem tűnt rossznak, és az biztos hogy akkor olyan programozta aki profi. Persze azóta nem tudom mi volt a kocsi sorsa.

  7. #85
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Ha nem tud regisztrálni valamiért, írjon nekem bátran!

    Az autóhoz nekem régebben volt szerencsém, de az jópár éve volt. Akkor egyáltalán nem tűnt rossznak, és az biztos hogy akkor olyan programozta aki profi. Persze azóta nem tudom mi volt a kocsi sorsa.
    Programozó maradt ugyan az! Mielőtt először jött jelezte, hogy régen se volt az igazi az autó, amiatt is lett kutatva a moci probléma, és derült ki a vezérműtengely fokolási gond!

5. oldal, összesen: 5 ElsőElső ... 345

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Műszaki vizsga 2010-től
    By Miki in forum Minden egyéb
    Hsz-ok: 159
    Utolsó hozzászólás: 2015. 05. 05., 20:55
  2. 2010-es Porshce Cup Gumik!
    By nferi in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2011. 07. 23., 12:18
  3. Extrém Autó Show 2010
    By robee1328 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 10
    Utolsó hozzászólás: 2011. 03. 07., 15:17
  4. Ferrari Racing Days 2010
    By robee1328 in forum Motorsport
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2010. 09. 05., 20:52
  5. IX. Evo Klub találkozó - 2010. 05. 15. 16:00 Infopark
    By Miki in forum Találkozók, események
    Hsz-ok: 603
    Utolsó hozzászólás: 2010. 05. 21., 20:44

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva