1-20, összesen: 32

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap Szilentek

    Szerintetek hol kell/érdemes szilenteket cseréltetni?

  2. #2
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    szilentbe milyenre gondoltál mert a powerflex merem ajánlani eddig csak jót hallottam róla és örökgarival árulják még ami hibásan van beszerelve és bármi baja lesz azt is kicserélik

  3. #3
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Ahha, szóval nem márkára, meg szervizre gondoltam, hanem konkrétan az autóban lévőkre, hogy a gyári helyett hova kerüljön erősebb?

  4. #4

    Alap

    A motortartóbakot érdemes mert a gyáriak sok mozgást engednek terhelésváltásoknál,ha mind a négyet cseréled egy pici vibrációt át fog adni a kaszninak,ha ez zavarna elég a két billenésgátló bakot cserélni.

    A hátsó futóműnél a két hossztartó karosszériához csatlakozó részén is érdemes,gyorsitáskor stabilabb lesz tőle. A többi helyen ha cseréled nem sok változást fogsz észrevenni.

  5. #5
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    hátsó difitartót még

  6. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Köszönöm!

    Itt van még egy kis segítség.. Ralliart és Powerflex.

    http://www.powerflex.co.uk/products/...%29-221/1.html

    http://www.rallispec.com/prod_chart_evobush.htm

    Mindkét oldalon király kis kép van arról, hogy hol helyettesíthető a gyári!

  7. #7
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    hátsó difitartót még

  8. #8
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Kérdeztem kedves barátomat akinek a BMW jében sárga Motortartó bakok vannak. Azt mondja, hogy rezonál. Emiatt érdeklődtem. Nem szeretném, hogy rezonálljon az EVO

    A Diffi tartók mindenképp PU k lesznek.

    Hol tudok gyárit rendelni motortartókból? (CP9A)

    MR197532
    MR333022
    MR197547
    MR369306
    RA197518K1
    RA171989K1

    Ha jól tévedek
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2021. 11. 03. 14:47-kor

  9. #9
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    A legegyszerűbben ha az ismerősöd által regisztrált telefonszámmal bemész a B-betűvel kezdődő nagykerbe és a fogalmatlanul mosolygó kolléga arcába diktálod a gyári cikkszámokat.
    Ha nincs ilyen ismerősöd akkor pont 5%-al fizetsz többet az alkatrészért mert a gyárira nem él a 45%-os kedvezmény, szóval az sem baj.
    10 munkanapon belül mehetsz a motyóért de általában 5 nap alatt megjön.
    Én már ezt alkalmazom, mert a leggyorsabb legegyszerűbb és semmit sem spórolsz az alternatív megoldásokkal szemben.
    FUN FACT: a Mitsubishi szalonból is oda küldtek mert azt mondták hogy ők olcsóbban szerzik be a gyári alkatrészt mint maga a szalon.


    Aztán ha szeretsz böngészni a 4turbo.pl a beszállítód.
    Igen korrekt csapat, nekem a hátsó végáttétel onnan jött. 2 nap alatt megérkezett. Nagyon frankóságos cucc ajándék lengyel vajkaramellával amiből még van a spájzba mert nem egy Kinder Bueno.
    Hátrány: Sajnos nincs minden a shop-ban de gyanítom be tudnak szerezni bármit.
    Előny: EU tagállam, tehát hozza a GLS a motyót.


    Ha már a lengyelek is kifogytak a jóból akkor jöhet az orosz vakcina: megazip.net a látszat ellenére valóban orosz, de ott minden is van.
    FUN FACT: A termék vagy japánból jön vagy az UAE-ből.
    Érdemes úgy pakolni a kosarat hogy a kívánt alkatrészek egy country of origin-ből származzon, mert a szállítás így olcsóbb ami így is drága.
    Előnye: tényleg minden van, komplett autót tudsz építeni nagyjából a nulláról. Vannak akciós kupon kódok 10 - 20% értékben.
    Hátránya: ungaricshe metalitét: kúrjuk halálra az importot forevör. A szállításra is fizeted az ÁFÁT, VÁMOT, postai ügyintéző díjat, postás vazelinjét, és még sorolhatnám. A termék 1 héten belül a abszurdisztánba ér, de a NAV 1 hónapig ismerkedik a csavarokkal hogy valóban mire is kellhetnek azok neked, majd megkérdezik, és innen már gördülékenyen 2 héten belül megkapod.






    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Kérdeztem kedves barátomat akinek a BMW jében sárga Motortartó bakok vannak. Azt mondja, hogy rezonál. Emiatt érdeklődtem. Nem szeretném, hogy rezonálljon az EVO

    A Diffi tartók mindenképp PU k lesznek.

    Hol tudok gyárit rendelni motortartókból? (CP9A)

    MR197532
    MR333022
    MR197547
    MR369306
    RA197518K1
    RA171989K1

    Ha jól tévedek

  10. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  11. #10
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Szevasztok!

    Motor épp nincs a kocsimba (revízió 22 év után). A motortartó bakok is érettek a cserére. Még nincs végük, de akkor 1 füst alatt letudnám. Nézegetem neten, de nem nagyon van már gyári. Mi a vélemény a Sárga Powerflex ről? Kb annyiba lenne a 4db mint egy gyári szett. (csak nem kellene vadászni)

    Hátsó diffi (AYC-s) szilentjeit biztos, hogy cserélem Polira.

    Esetleg valakinek elfekvőben Gyári motortartó szilentek és Poli Hátsó Diff?

    Köszi

  12. #11
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    Tudsz rendelni gyárit, de szerintem a sárga Powerflex-et simán teheted.

    EVO-hoz komplett szett van, én is gondolkoztam hogy átszilentezem az egészet de még nem érett meg az elhatározás.
    Van amit érdemes azt mondják van amit kevésbe de szerintem az előre - hátra mozgó elemeknél lehet jelentősége.
    Bár merevségbe tesz hozzá a poli a fellinghez úgy gondolom.



    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok!

    Motor épp nincs a kocsimba (revízió 22 év után). A motortartó bakok is érettek a cserére. Még nincs végük, de akkor 1 füst alatt letudnám. Nézegetem neten, de nem nagyon van már gyári. Mi a vélemény a Sárga Powerflex ről? Kb annyiba lenne a 4db mint egy gyári szett. (csak nem kellene vadászni)

    Hátsó diffi (AYC-s) szilentjeit biztos, hogy cserélem Polira.

    Esetleg valakinek elfekvőben Gyári motortartó szilentek és Poli Hátsó Diff?

    Köszi

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva