2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-32, összesen: 32

  1. #21
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet Dino74: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Ki forgalmazza itthon a Powerflexet?
    Pl. Bálna.

  2. Az alábbiaknak tetszik Miki hozzászólása:


  3. #22
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Szevasztok!

    Motor épp nincs a kocsimba (revízió 22 év után). A motortartó bakok is érettek a cserére. Még nincs végük, de akkor 1 füst alatt letudnám. Nézegetem neten, de nem nagyon van már gyári. Mi a vélemény a Sárga Powerflex ről? Kb annyiba lenne a 4db mint egy gyári szett. (csak nem kellene vadászni)

    Hátsó diffi (AYC-s) szilentjeit biztos, hogy cserélem Polira.

    Esetleg valakinek elfekvőben Gyári motortartó szilentek és Poli Hátsó Diff?

    Köszi

  4. #23
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Tudsz rendelni gyárit, de szerintem a sárga Powerflex-et simán teheted.

    EVO-hoz komplett szett van, én is gondolkoztam hogy átszilentezem az egészet de még nem érett meg az elhatározás.
    Van amit érdemes azt mondják van amit kevésbe de szerintem az előre - hátra mozgó elemeknél lehet jelentősége.
    Bár merevségbe tesz hozzá a poli a fellinghez úgy gondolom.



    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok!

    Motor épp nincs a kocsimba (revízió 22 év után). A motortartó bakok is érettek a cserére. Még nincs végük, de akkor 1 füst alatt letudnám. Nézegetem neten, de nem nagyon van már gyári. Mi a vélemény a Sárga Powerflex ről? Kb annyiba lenne a 4db mint egy gyári szett. (csak nem kellene vadászni)

    Hátsó diffi (AYC-s) szilentjeit biztos, hogy cserélem Polira.

    Esetleg valakinek elfekvőben Gyári motortartó szilentek és Poli Hátsó Diff?

    Köszi

  5. #24
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Kérdeztem kedves barátomat akinek a BMW jében sárga Motortartó bakok vannak. Azt mondja, hogy rezonál. Emiatt érdeklődtem. Nem szeretném, hogy rezonálljon az EVO

    A Diffi tartók mindenképp PU k lesznek.

    Hol tudok gyárit rendelni motortartókból? (CP9A)

    MR197532
    MR333022
    MR197547
    MR369306
    RA197518K1
    RA171989K1

    Ha jól tévedek
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2021. 11. 03. 15:47-kor

  6. #25
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    A legegyszerűbben ha az ismerősöd által regisztrált telefonszámmal bemész a B-betűvel kezdődő nagykerbe és a fogalmatlanul mosolygó kolléga arcába diktálod a gyári cikkszámokat.
    Ha nincs ilyen ismerősöd akkor pont 5%-al fizetsz többet az alkatrészért mert a gyárira nem él a 45%-os kedvezmény, szóval az sem baj.
    10 munkanapon belül mehetsz a motyóért de általában 5 nap alatt megjön.
    Én már ezt alkalmazom, mert a leggyorsabb legegyszerűbb és semmit sem spórolsz az alternatív megoldásokkal szemben.
    FUN FACT: a Mitsubishi szalonból is oda küldtek mert azt mondták hogy ők olcsóbban szerzik be a gyári alkatrészt mint maga a szalon.


    Aztán ha szeretsz böngészni a 4turbo.pl a beszállítód.
    Igen korrekt csapat, nekem a hátsó végáttétel onnan jött. 2 nap alatt megérkezett. Nagyon frankóságos cucc ajándék lengyel vajkaramellával amiből még van a spájzba mert nem egy Kinder Bueno.
    Hátrány: Sajnos nincs minden a shop-ban de gyanítom be tudnak szerezni bármit.
    Előny: EU tagállam, tehát hozza a GLS a motyót.


    Ha már a lengyelek is kifogytak a jóból akkor jöhet az orosz vakcina: megazip.net a látszat ellenére valóban orosz, de ott minden is van.
    FUN FACT: A termék vagy japánból jön vagy az UAE-ből.
    Érdemes úgy pakolni a kosarat hogy a kívánt alkatrészek egy country of origin-ből származzon, mert a szállítás így olcsóbb ami így is drága.
    Előnye: tényleg minden van, komplett autót tudsz építeni nagyjából a nulláról. Vannak akciós kupon kódok 10 - 20% értékben.
    Hátránya: ungaricshe metalitét: kúrjuk halálra az importot forevör. A szállításra is fizeted az ÁFÁT, VÁMOT, postai ügyintéző díjat, postás vazelinjét, és még sorolhatnám. A termék 1 héten belül a abszurdisztánba ér, de a NAV 1 hónapig ismerkedik a csavarokkal hogy valóban mire is kellhetnek azok neked, majd megkérdezik, és innen már gördülékenyen 2 héten belül megkapod.






    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Kérdeztem kedves barátomat akinek a BMW jében sárga Motortartó bakok vannak. Azt mondja, hogy rezonál. Emiatt érdeklődtem. Nem szeretném, hogy rezonálljon az EVO

    A Diffi tartók mindenképp PU k lesznek.

    Hol tudok gyárit rendelni motortartókból? (CP9A)

    MR197532
    MR333022
    MR197547
    MR369306
    RA197518K1
    RA171989K1

    Ha jól tévedek

  7. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  8. #26
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    B betűssel kezdtük. Aztán jött a Szlovák Mitsubishi, az összes többin is túl vagyok. (a győri szerviz vezetője haver)

    a lengyeleknek sincs már ami kéne. Söt! nem is gyártják már. Találtam eBay en, arra licitálok, valamint a Ross Sports oldalán. Hidd el nem ma kezdtem én sem.

    Amiatt kérdeztem, hogy valakinek otthon elfekvőbe esetleg.
    Ami 1 éve még polcon volt azonnal, az most nem is rendelhető.

    Az orosz oldalt arra használom, hogy cikkszámokat az ottani képek alapján könnyű kikeresni.

  9. #27
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Tudom hogy nem ma kezdted. Bocsánat ha túl tudományos voltam, gyakran megesik, pedig már sokat fejlődtem ezen a téren.

    Ja tényleg a 8-assal van 5-6 év előnyöm ahhoz talán még azért van alkatrész.
    Bele kell húznom a restaurálással mert nemsokára nem lesz miből.

    A megazip-en mutat készletet a motortartókból igaz arany árba de van.
    A balck friday-kor 20% kedvességet adnak akkor rendeltem tavaly én is.

    Ha esetleg rendelsz szólj légyszíves mert csapódok én is pár aprósággal és akkor felezzük a postát.




    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    B betűssel kezdtük. Aztán jött a Szlovák Mitsubishi, az összes többin is túl vagyok. (a győri szerviz vezetője haver)

    a lengyeleknek sincs már ami kéne. Söt! nem is gyártják már. Találtam eBay en, arra licitálok, valamint a Ross Sports oldalán. Hidd el nem ma kezdtem én sem.

    Amiatt kérdeztem, hogy valakinek otthon elfekvőbe esetleg.
    Ami 1 éve még polcon volt azonnal, az most nem is rendelhető.

    Az orosz oldalt arra használom, hogy cikkszámokat az ottani képek alapján könnyű kikeresni.

  10. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  11. #28
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Szólok mindenképpen! Sajnos a 456 nál már nagyon nincs alkatrész. MEGAZIP ről még nem rendeltem. Mit kell róla tudni ( azon kívül, hogy horror+áfa+vám?)

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Tudom hogy nem ma kezdted. Bocsánat ha túl tudományos voltam, gyakran megesik, pedig már sokat fejlődtem ezen a téren.

    Ja tényleg a 8-assal van 5-6 év előnyöm ahhoz talán még azért van alkatrész.
    Bele kell húznom a restaurálással mert nemsokára nem lesz miből.

    A megazip-en mutat készletet a motortartókból igaz arany árba de van.
    A balck friday-kor 20% kedvességet adnak akkor rendeltem tavaly én is.

    Ha esetleg rendelsz szólj légyszíves mert csapódok én is pár aprósággal és akkor felezzük a postát.

  12. #29
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Sima webáruház semmi extra.
    A robbantott ábrák igen jók, máshol sem láttam jobbat. Fel van minden cikkszámozva.
    Ahogy írtam is célszerű vagy Japán vagy UAE készletet rendelni, mert ha 2 helyről szeded össze a kosarat akkor dupla szállítási díj lesz. A japán azt hiszem olcsóbb volt.
    Ha a kezdőlapon van kuponkód azt mindenképp írd be a fizetés előtt. 10% általában mindig van valamire hivatkozva, de előfordul 20% is.

    Én Paypal-t használok fizetés gyanánt abban hiba még nem volt.

    Ha valami még sincs akkor a gyors kommunikáció után visszaküldik a különbözetet.

    A Vám + áfa a végösszegre jön rá, de ebben már van rutinod szerintem.




    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Szólok mindenképpen! Sajnos a 456 nál már nagyon nincs alkatrész. MEGAZIP ről még nem rendeltem. Mit kell róla tudni ( azon kívül, hogy horror+áfa+vám?)

  13. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  14. #30
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Sima webáruház semmi extra.
    A robbantott ábrák igen jók, máshol sem láttam jobbat. Fel van minden cikkszámozva.
    Ahogy írtam is célszerű vagy Japán vagy UAE készletet rendelni, mert ha 2 helyről szeded össze a kosarat akkor dupla szállítási díj lesz. A japán azt hiszem olcsóbb volt.
    Ha a kezdőlapon van kuponkód azt mindenképp írd be a fizetés előtt. 10% általában mindig van valamire hivatkozva, de előfordul 20% is.

    Én Paypal-t használok fizetés gyanánt abban hiba még nem volt.

    Ha valami még sincs akkor a gyors kommunikáció után visszaküldik a különbözetet.

    A Vám + áfa a végösszegre jön rá, de ebben már van rutinod szerintem.
    PK mennyi jött rá neked?

  15. #31
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    66 USD.
    Japánból jött a cucc 263 USD értékben.



    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    PK mennyi jött rá neked?

  16. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  17. #32
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Valakinek Powerflexre esetleg jó beszerzési forrása? ( Occóó kedvecméynesz) Papír nem kell

2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva