16. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
301-320, összesen: 1266

  1. #301

  2. #302
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    kb 5 éve megfogadtam, hogy addig nem dobom fel a pacskert amíg nem fog egy ilyen a garázsomban csücsülni

    --

    Már régóta be akarok linkelni egy videót, pár éve láttam youtube-on, egy 800 whp-s r34-est belő kamerával az autópályán. (Kintről is veszik egy EVO 8-assal ami AMS tuningolt).
    Beér egy kamiont, az megy ilyen 100 környékén, lemegy a kamion, vissza gang 2, 140 körül húzza el a 3-ast azt tartja 200-ig ott a 4, az elmegy olyan 250 körülig, 5-ösbe 320, kiakad a kilóméter óra és akkor húzza el neki 11K-s fordulaton a 6-ikat.
    5 perces videó, ez a gyorsulás 100-ról 20 másodperc környékén volt az 5-ik végéig, borzalmasan ment. Egy fehér GT-R volt, anyós ülésen (bal 1 ) a faszi végig sikít amikor elkezdenek gyorsulni, az evo-t meg úgy lépi le mintha ott se lenne. Pedig amikor átvált a kamera és az EVO-ból veszik üvöltenek, hogy "push-push-push"... De nem sokat ér

    Smicy a videó kódex, nem tudod belinkelni? - én sehol nem találom sajna.
    Utoljára szerkesztette: FQ-400; 2009. 03. 18. 18:52-kor

  3. #303
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    kb 5 éve megfogadtam, hogy addig nem dobom fel a pacskert amíg nem fog egy ilyen a garázsomban csücsülni

    --

    Már régóta be akarok linkelni egy videót, pár éve láttam youtube-on, egy 800 whp-s r34-est belő kamerával az autópályán. (Kintről is veszik egy EVO 8-assal ami AMS tuningolt).
    Beér egy kamiont, az megy ilyen 100 környékén, lemegy a kamion, vissza gang 2, 140 körül húzza el a 3-ast azt tartja 200-ig ott a 4, az elmegy olyan 250 körülig, 5-ösbe 320, kiakad a kilóméter óra és akkor húzza el neki 11K-s fordulaton a 6-ikat.
    5 perces videó, ez a gyorsulás 100-ról 20 másodperc környékén volt az 5-ik végéig, borzalmasan ment. Egy fehér GT-R volt, anyós ülésen (bal 1 ) a faszi végig sikít amikor elkezdenek gyorsulni, az evo-t meg úgy lépi le mintha ott se lenne. Pedig amikor átvált a kamera és az EVO-ból veszik üvöltenek, hogy "push-push-push"... De nem sokat ér

    Smicy a videó kódex, nem tudod belinkelni? - én sehol nem találom sajna.
    Én is találtam egyet ahol 2 db r34 megy a belga autópályán:
    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=wiEMKAfkl9M[/ame]

    Rendesen tolják neki.

  4. #304
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    itt egy verda ami megy :-D

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=FsNulEYQutI[/ame]
    Kell egy jó program

  5. #305
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    lol kicsit off, de beszartam ettől a top fuel verdától- kéne egy ilyen blokk az evoba :-D

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=CIRSR10F-ws[/ame]
    Kell egy jó program

  6. #306
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése

    Na ez brutális!!!!

  7. #307
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Már régóta be akarok linkelni egy videót, pár éve láttam youtube-on, egy 800 whp-s r34-est belő kamerával az autópályán. (Kintről is veszik egy EVO 8-assal ami AMS tuningolt).
    Beér egy kamiont, az megy ilyen 100 környékén, lemegy a kamion, vissza gang 2, 140 körül húzza el a 3-ast azt tartja 200-ig ott a 4, az elmegy olyan 250 körülig, 5-ösbe 320, kiakad a kilóméter óra és akkor húzza el neki 11K-s fordulaton a 6-ikat.
    5 perces videó, ez a gyorsulás 100-ról 20 másodperc környékén volt az 5-ik végéig, borzalmasan ment. Egy fehér GT-R volt, anyós ülésen (bal 1 ) a faszi végig sikít amikor elkezdenek gyorsulni, az evo-t meg úgy lépi le mintha ott se lenne. Pedig amikor átvált a kamera és az EVO-ból veszik üvöltenek, hogy "push-push-push"... De nem sokat ér
    Nem erre gondolsz?

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=L78rv1COlTw[/ame]

    (ha ez az,akkor tényleg rég láttad )

  8. #308
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Nem, de ez is ott van a szeren - ezt is rég láttam

  9. #309
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Kár érte. Az Evo-nak gyönyörű hangja van:
    http://www.autoblog.hu/videok/video_...an_gtrrel.html


  10. #310
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    hát ez mekkora loooser, ahogy az evos nem mutatja, hogy hol kell lassulni, bele megy a falba... öcsém!
    Kell egy jó program

  11. #311
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Azért a GTR elég szépen tartja magát az EVO-hoz képest... pedig az evo legalább olyan erős mint a gtr ha nem erősebb... és a gtr nehezebb....

  12. #312
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Azért a GTR elég szépen tartja magát az EVO-hoz képest... pedig az evo legalább olyan erős mint a gtr ha nem erősebb... és a gtr nehezebb....


    Ezt komolyan irtad?

  13. #313
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    400 kiló különbség van a 2 autó között, ahoz képest egész jól jön. Ezt arra írtam. Erőben meg a leírás alapján nem lehet sok különbség...

    -

    NOTE!!! my evo is HEAVILY MODDED! its got 3 twin scroll ball bearing turbos, direct port nitrous injection, and all the vtac there is boostin mad crazy off the heazy.
    Utoljára szerkesztette: FQ-400; 2009. 03. 21. 10:43-kor

  14. #314
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    400 kiló különbség van a 2 autó között, ahoz képest egész jól jön. Ezt arra írtam. Erőben meg a leírás alapján nem lehet sok különbség...

    -

    NOTE!!! my evo is HEAVILY MODDED! its got 3 twin scroll ball bearing turbos, direct port nitrous injection, and all the vtac there is boostin mad crazy off the heazy.
    Szerintem a gyári Evo nem erősebb, súly ide vagy oda, persze a tuningolt az más tészta, de gtr-ből is van tuningolt: 650-690Le-nél tartanak keréken mérve és nem főtengelyen.
    A legnagyobb gond a nagy súly, amit nem könnyű csökkenteni.
    Elég masszívra megépítették az autót, ahogy nézem azt a pár töröttet ami van egyikben sem haltak meg, pedig van egy ami igencsak kuka lett.
    Azért az Evo nagy előnye a kisebb súly ami miatt kevesebb erővel is jól megy(hát még többel) és jól irányítható, bár a legújabbak gondolom egyre nehezebbek.

    Jut eszembe még nem hívtatok, ma raktam fel a végleges rendszámot az autóra, mostmár minden papír rendben van és végleges, jövő héttől többet fogom használni, megyek teljesítménymérésre, kiváncsi vagyok mit mutat, meg mennyit dob rá a Cobb a valóságban keréken mérve. ( a korrigált adatnak szerintem nincs értelme)
    Utána elkezdem a kipufogót intézni, mert kell a hang, meg az a kis plussz erő amit ad.

  15. #315
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Jut eszembe még nem hívtatok, ma raktam fel a végleges rendszámot az autóra, mostmár minden papír rendben van és végleges, jövő héttől többet fogom használni, megyek teljesítménymérésre, kiváncsi vagyok mit mutat, meg mennyit dob rá a Cobb a valóságban keréken mérve. ( a korrigált adatnak szerintem nincs értelme)
    Utána elkezdem a kipufogót intézni, mert kell a hang, meg az a kis plussz erő amit ad.
    Hova viszed meretni, mert nem mind1, ha jol tudom ket osszkerekes meropad van mar mo-n?

  16. #316
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Igaz, teljesen kiment a fejemből! :S
    Ha úgy alakul akkor ma felhívlak, és egyeztetünk!

  17. #317
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet wolfblind: Hozzászólás megtekintése
    Hova viszed meretni, mert nem mind1, ha jol tudom ket osszkerekes meropad van mar mo-n?
    Három tuti van. (1stDriver, MAHA, ATC).

  18. #318
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Ma mentem kicsit az M7-en.
    A fogyasztás az nem volt gyenge, kb városban 17-20, pályán kisebb tempónál 160 körül 13L na de most 30L-t evett, kétszázig nagyon megy 260-270-ig jól megy de felette már kevésbé gyorsul, 292-ig próbáltam, nem volt elég hely, meg féltem hogy valami idióta kisautós kijön, hiába mentem refivel, van akit még ez sem zavart.
    Talán az állandó visszagyorsítás miatt evett ennyit.
    Azért még emelkedőn felfelé is kényelmesen tartotta a 265-öt és még gyorsult is, elég erős szél volt, talán ez is volt a baj. Mind1 a lényeg hogy a 300 feletti tempó könnyű eléréséhez kell még +150-200 LE, de nekem elég lesz még az a plusz 50-80 amit még ki lehet hozni.

  19. #319
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Mérd meg azt legyszives, hogy 200-250 hány mp?
    Úgy ,hogy 150 ról nyomod ,hogy legyen lendület.

  20. #320
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Jut eszembe még nem hívtatok, ma raktam fel a végleges rendszámot az autóra, mostmár minden papír rendben van és végleges
    Holnap hívlak, de ma már nem zargatlak, késő van.

16. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 5 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 5 vendég)

Hasonló témák

  1. Subaru Impreza általában
    By Miki in forum Subaru
    Hsz-ok: 414
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 07., 11:11
  2. Elektromos autók általában
    By SomaG in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 58
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 05., 10:06

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva