9. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 78910111959 ... UtolsóUtolsó
161-180, összesen: 1266

  1. #161
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    USA-ban szinte minden autón az van.

  2. #162
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    USA-ban szinte minden autón az van.


    Tökre gáz.
    Mindenre jó ,de semmire.

  3. #163
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    az oké h az usaban hülyék ezt én is láttam ott még a p zero bol is van 4évszak de azért egy GTR-re rádobni..

  4. #164
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    az oké h az usaban hülyék ezt én is láttam ott még a p zero bol is van 4évszak de azért egy GTR-re rádobni..
    Azért annyira nem gáz ez a gumi, elég komolynak tűnik, majd ha lesz egy kis csúszós havas idő, kipróbálom hogy mennyire használható, a nyári potenza re70 használhatatlan hóban jégen az biztos, ezt a 4 évszakos gumit kimondottan gtr-hez fejlesztették ebben a méretben, mint ahogy az re70 -es potenzát meg a téli változatát a blizzakot.

  5. #165
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2007. 09.
    Hsz-ok
    33

    Alap

    Írígykedem, sajnos nekem megmarad álomnak a GT-R azt hiszem.

  6. #166
    MASSCF
    Vendég

    Alap

    Bejáratás után Cobb AP rátöltés, HKS Y cső és HKS kipufogó felszerelése, meg HKS sportszűrőbetétek, egyenlőre ennyi elég is lesz.

    Ezen a kerámiabetétes keékcsapágygarnitúrán meg ékszíjtárcsákon még gondolkozok, nem tudom pár tized miatt érdemes e kicserélni őket kb félmillió Ft-ért.[/quote]


    Majd kerselek ezekkel kapcsolatosan én is ha megjön a kocsi.HKS cuccokat tudsz olcsóbban mint ami a HKSUSA.com-on irnak?

  7. #167
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet MASSCF: Hozzászólás megtekintése
    Bejáratás után Cobb AP rátöltés, HKS Y cső és HKS kipufogó felszerelése, meg HKS sportszűrőbetétek, egyenlőre ennyi elég is lesz.

    Ezen a kerámiabetétes keékcsapágygarnitúrán meg ékszíjtárcsákon még gondolkozok, nem tudom pár tized miatt érdemes e kicserélni őket kb félmillió Ft-ért.
    Majd kerselek ezekkel kapcsolatosan én is ha megjön a kocsi.HKS cuccokat tudsz olcsóbban mint ami a HKSUSA.com-on irnak?[/QUOTE]
    Ha olcsóbban nem is tudok, de legalább nem drágább, és nem kell az usa-ból még hazahozni, meg vámolni stb.
    A jövő héten fogom megrendelni az embertől, az egyik ismerősöm a hks importőr itthon, remélem jó árat ad.
    Legamax kipufogó lesz, meg HKS kansai Y cső , meg sportlégszűrő. Remélem márciusra itt van, addig már eléggé bejáratom, a cobb tuning is ideér 1 hónapon belül, egyből 2-őt veszek mert az embert nehéz rávenni hogy megvegye, legalább lesz az egyik autóhoz is amit eladok, ha valakinek kell tud venni 200-ért.
    Meg van még első hátsó európai fehér oldallámpám
    is még egy garnitúra, az is jó lesz az egyik feketére, azon nagyon hülyén mutat a sárga elöl.

  8. #168
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Huh, latom lesz itt GT-R rendesen, asszony elvezhette gondolom a vezetest.

    Vezess.hu tesztben az a hang gyorsitasnal nem kicsit jo.

  9. #169
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet wolfblind: Hozzászólás megtekintése
    Huh, latom lesz itt GT-R rendesen, asszony elvezhette gondolom a vezetest.

    Vezess.hu tesztben az a hang gyorsitasnal nem kicsit jo.
    Melyikben láttad?
    A pirosban hétfőn vagy a feketében ma dél körül.

    Az a hang nekem már kicsit sok, így a videón jó, de élőben kicsit hangos, még 1km -ről is hallottam az autót amikor ment el tőlünk, ezzel hamar kiutálnának a környékről, ha a turbó utáni katalizátoros leömlőt nem bántom, csak ami utána van akkor nem ekora hangja, de nagyon kellemes tónusu lesz csak egy picivel csöndesebb, gyárilag nagyon halk ezért mindenképpen kell a kipuff. rá, egyedül mélygarázsban 2e fordulaton hallom hogy nem egy egyszerű autó halad hanem egy gtr.
    A Cobb tuningom már jövő héten a kezemben lesz, igaz az csak plusz 63Le, de középtartományban nagyon nagyot dob rajta, csak bejáratás után töltöm fel rá,a kipuffok meg szerintem márciusra jönnek meg, 1-2 napon belül megrendelem a cimbitől, csak legyen időm rá.

    Már csak 1-2 vevő kéne a többire, hogy ne csak nekem legyen ilyen, de hát válság van , ez van.
    Utoljára szerkesztette: gtr; 2009. 01. 07. 21:18-kor

  10. #170
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Meg a pirosban, jol szol gyarilag is, ez a Cobb tuning realis alternative lehet, mert ugy nez ki a SpecV -bol csak nehany 100db lesz, lehet csak jobbosban.

    A videon keresztul nem tunt olyan hangosnak, bar lehet eloben ahogy mondtad kivulrol hangos, bar ez a 2,9s adat santithat azert vagy mennyit dob az a 100LE rajta, az 1000LE-s Veyron szinte csak "alig" gyorsabb?

  11. #171

  12. #172
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Úgy látom ez a spec-v nem lesz túl nagy durranás, ezeket a dolgokat a simára is fel lehet pakolni, ezért ne kerüljön közel a duplájába, az a nismo sport kerék csomag meg kipufogó rendszer több mint 50e dollárba kerül, de megvehető a mostaniakhoz is.

  13. #173
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet wolfblind: Hozzászólás megtekintése
    Meg a pirosban, jol szol gyarilag is, ez a Cobb tuning realis alternative lehet, mert ugy nez ki a SpecV -bol csak nehany 100db lesz, lehet csak jobbosban.

    A videon keresztul nem tunt olyan hangosnak, bar lehet eloben ahogy mondtad kivulrol hangos, bar ez a 2,9s adat santithat azert vagy mennyit dob az a 100LE rajta, az 1000LE-s Veyron szinte csak "alig" gyorsabb?
    És pontosan hol láttad?
    Nem volt ott egy fekete is előtte mögötte valahol?
    Százig nagyon gyorsul gyárilag is rövid az 1-es és pillantok alatt leforog, LC-vel 3,2s alatt is 97-en van ha éppen jól indul az ember, száz fölött már kell a tuning, de 300 körül már alig gyorsul, nekem elég ez a plusz száz ló, de kint szerintem hamarosan lesznek 7-800 lovas példányok is csak a váltót kell megerősíteni hogy bírja a nagyobb erőt, a motor ki fogja bírni.
    Egy kis tuninggal nem elképzelhetetlen a 2,9s-es gyorsulás százig, csakhogy a veyron 200-nál is ugyanúgy megy ez meg már nem, már alig várom hogy be legyen járatva hogy egy kicsit nyomhassam neki, meg felrakhassam a cobbot, utána meg a kipufogókat.

  14. #174
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet wolfblind: Hozzászólás megtekintése
    Meg a pirosban, jol szol gyarilag is, ez a Cobb tuning realis alternative lehet, mert ugy nez ki a SpecV -bol csak nehany 100db lesz, lehet csak jobbosban.

    A videon keresztul nem tunt olyan hangosnak, bar lehet eloben ahogy mondtad kivulrol hangos, bar ez a 2,9s adat santithat azert vagy mennyit dob az a 100LE rajta, az 1000LE-s Veyron szinte csak "alig" gyorsabb?
    Élőben az ezüst nagyon hangos, nekem is tetszik az a hang ami jön belőle gyorsuláskor, csak egy picivel halkabb kiadásban, meg ahogy jár az autó olyan kiherélt kipufogó érzésem van, ő nem nyúlt a hátsó rendszerhez.
    Én kicserélem először azt hogy lássam mennyivel lesz szebb hangja tőle meg mennyivel erősebb, 15whp(kint padon mérték) dob rá a hks legamax kipuf rendszer és csak 1db-vel hangosabb de sokkal szebb hangja lesz tőle állítólag, és hks y csővel együtt összesen 30Le megy rá és még hangosabb lesz, de belül nem fog rezonálni, mint sok y cső, mert nem szeretném ha bent is hangosabb lenne, van így is elég zaj, nem egy luxusautó az tény ami a menetzajt és a rugózást illeti, de hát valamit valamiért.

  15. #175
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 12.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    367

  16. #176
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet (EVO)Ron-D: Hozzászólás megtekintése
    Nincs valaki ezt itthon árulja?
    Már régen kinéztem, vennék is de elég macerás kintről rendelni.

  17. #177
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 12.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    367

    Alap

    nálunk még asszem nincs..:S

  18. #178

  19. #179
    Kibic
    Vendég

    Alap

    Üdv Mindenkinek!
    Szeretem a gyors kocsikat, és nagyon tetszik a GTR Megkerestem a neten amit csak el lehetett érni, és végigolvastam a fórumot is. Módom volt egy kicsit megvizsgálgatni egy R 35-öt, és egy light próbaútra is elvittek vele. Fel szeretnék vetni egy kérdést, hogy most mire van egy kis kínálat végre, egy kicsit beinduljon a fórum. Mit szólnátok, ha azt mondanám, hogy az R-35 egy igazi valóravált álom, de ugyanakkor egy nem szériaérett tanulmányautó, ami reklám célból került gyártásba, hogy a gyárat feldobja, vagy megmentse.
    A 997-es Turbó és a többi nagyágyú lerajtolására és körrekord döntésre építették. Azt meg is tudja oldani, ha nem is annyival, mint ahogy az elején beharangozták. A nehéz és nagy kocsi hihetetlenül kitűnően kanyarodik, és a Potenzával talán páratlanul is fékez. Ám ahogy láttam és tapasztaltam is ehhez kellett az egy betonkemény és a végletekig kikönnyített futómű is, ami nem lehetséges, hogy túl jól bírja a zárt pályán kívüli világot, még lágy fokozatban is kihullik tőle az ember fogtömése. Ha a bemutató óta összegyűlt infókat összenézzük, akkor úgy néz ki, hogy a legjobban a 0-97-et csinálja, de azt azért nem lehet, mert tudjuk már, hogy könnyen szétlőheti a kuplungot vagy a váltót, aminek a horror árát kifizetni a legnehezebb (garancia erre nincs) , de megszerezni és adaptálni sem lehet valami egyszerű. A szenzáció odáig jutott, hogy azt a funkciót amiben a legjobb, kivették a gyártásból, és ma már csak Lc. nélkül készül. Aztán megjelentek lassan olyan videók, amik szerint a korábbi erőgépek 5-800m nél már elfüstölnek mellette, ami azért az életben sokkal jobban elő tud fordulni, mint a 400 méter állóhelyből. Persze van a Cobb és a többi tuning, de mi lenne akkor a garival, meg az amúgy is gyengélkedő erőátvitellel ? És itt van az a kérdés: ha a mai gazdasági helyzetben végre valamit ennyire el lehet adni, hogy két évet kell várni, akkor miért nem próbálnak meg egy kicsit átcsoportosítani a gyártására? Egy áldogáló gyárban ez igen ésszerűtlen, hacsak nem a garanciális és előállítási löltségek, nem lennének súlyosabbak mint a haszon.
    Lehet, hogy ezeknek a csodálatosan szép, és kiváló kidolgozású mesterműveknek, inkább a gyűjtők raktáraiban és a kereskedések kirakatában a helyük? Lehet, hogy a fizika is kezd avégére érni, vagy egy kicsit már túl is van? És a gyorsulási versenyek pedig lehet, hogy az EVO-k és az STI-k világa marad, mert az ha néha szét is ugrik, azért kipróbált ipari kivitel, és viszonylag javítható.
    Őszintén szeretem a GTR-t, de méginkább tisztelném, ha meggyőznétek a fentiek ellenkezőjéről.
    Kibic

  20. #180
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Blitz Nissan GT-R
    Bár csak 2010-re ígérik, hogy az új GT-R teljesen drift specifikussá válik, már most komoly fejlesztéseken esett át az idei évben kiállított autó. Már az is örömteli hír, hogy kuplungot és egy kézi váltót látni a belső térben, ugyanis a Godzilla féle összkerékhajtás rendszerrel felhagyva egy ízig vérig D1 kompatibilis autót próbálnak faragni. Az igen komplex ATESSA-ETS rendszert egyszerűen kihajították és egy NISMO GT R34-es önzáró difit építettek az autó alá. Természetesen semmi felesleges kiegészítőt nem hagytak az autóban, így a nagy melegben megfőhetünk benne és az egyébként rendkívül impozáns belsőteret is keményen átszabták. A motortérben egy 3.8 literes V6 twin-turbós erőforrás dolgozik majd azon, hogy a 20"-os 285/35-ös gumikra megfelelő hatást gyakoroljon.

9. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 78910111959 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Subaru Impreza általában
    By Miki in forum Subaru
    Hsz-ok: 414
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 07., 11:11
  2. Elektromos autók általában
    By SomaG in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 58
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 05., 10:06

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva