12. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 210111213142262 ... UtolsóUtolsó
221-240, összesen: 1266

  1. #221
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Én azt halottam ,hogy csak a gyári olajat lehet a váltójába beleönteni mert az való bele ,és különben szétmegy. Vagy ez csak marketing ,hogy vidd a nissan szervízbe???
    Ezt a willall olajat egy ausztrál csóka kimondottan ehhez az autóhoz fejlesztette ki.
    Sz ezüst tulaja szerint nagyon jó anyag, a gyàri olaj meg szar nem védi eléggé a váltót, lehet választani hogy az ember veszi a drága gyári olajat amivel Nagy igénybevételnél meghal a váltó előbb utóbb, vagy veszi ezt ami sokkal jobban védi a váltót és emellett sokkal de sokkal csendesebb lesz és lemond az amúgy sem sokat érő gyári garanciáról de nagyobb valószinüséggel nem is lesz szükség rá.
    Amúgy ez az olaj drágább mint a gyári és ritkábban kell cserélni versenykörülmények között.
    Majd az idő eldönti hogy hosszútávon milyen lesz

  2. #222
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Rendesen felcseszték az agyam a Totalcar-on.

  3. #223
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Rendesen felcseszték az agyam a Totalcar-on.
    A sok németautó buzi
    Japán sportgépet még egyik se látott közelről, de fikázni azt tudnak

  4. #224
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Rendesen felcseszték az agyam a Totalcar-on.
    Melyik topikban?

  5. #225
    MASSCF
    Vendég

    Alap

    Megkérdeztem a Nissant ,eddig 10 alatt rendelték meg a GTR-t és valószínű hogy a 2008-as megrendeléseket egyszerre kapják meg a tulajok 2010 első negyedévébe.
    Egy hét múlva ígértek választ arra hogy aki 2008-ba rendelte meg magának,az most az eredeti autót kapja LC-vel, vagy az újabb kivitelt LC nélkül.
    Engem különösen érdekel melyiket,mert ha már előrendeltem és előleget fizettem azt adják amit akkor rendeltem-amit állítólag gyártási listára tettek azonnal-/A rendelés után még a bőrkárpiton se lehetett változtatni,nehogy most kitalálják hogy nem lesz LC benne ! /
    Ha mégse LC-set kapnék erősen elgondolkodnék hogy a foglalot milyen eszközökkel hajtsam vissza és inkább megveszem azt a feketét egy kis alkuval...

  6. #226
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet MASSCF: Hozzászólás megtekintése
    Megkérdeztem a Nissant ,eddig 10 alatt rendelték meg a GTR-t és valószínű hogy a 2008-as megrendeléseket egyszerre kapják meg a tulajok 2010 első negyedévébe.
    Egy hét múlva ígértek választ arra hogy aki 2008-ba rendelte meg magának,az most az eredeti autót kapja LC-vel, vagy az újabb kivitelt LC nélkül.
    Engem különösen érdekel melyiket,mert ha már előrendeltem és előleget fizettem azt adják amit akkor rendeltem-amit állítólag gyártási listára tettek azonnal-/A rendelés után még a bőrkárpiton se lehetett változtatni,nehogy most kitalálják hogy nem lesz LC benne ! /
    Ha mégse LC-set kapnék erősen elgondolkodnék hogy a foglalot milyen eszközökkel hajtsam vissza és inkább megveszem azt a feketét egy kis alkuval...
    Lc ügyben úgy áll a dolog hogy mégsem kiveszik hanem módosították a progit és lejjebb vették a fordulatot 4500-ról 3000-re és már fel is töltötték több ami autóra kint és jól működik a dolog, mivel kevésbé pörög ki a kerék és megy bekapcsolt vdc mellett is időben tudja azt amit a régi Lc-vel.
    Ma volt itt az egyik feketére valaki remélem megveszi
    az ezüst-ösnek a haverja. Jövő héten kiderül a dolog.
    Az enyémet viszem ki németbe forgalombahelyezni, és ot egy nissanos érdeklődött utánuk, lehet kiviszem az összeset egyenként ha addig nem mennek el, mert kint én vagyok a legolcsóbb és még így is 2M-al többet kapnék érte mint itthon, mind1 tanulságot levontam ebben a gazd helyzetben nem szabad ide behozni semmit, ha a dollár árf-ot nézem akkor több M-ós bukta mindegyik, de az enyémenk azért örülök.
    Az ezüstön most lett váltóolaj cserélve willall -ra és nagyon jó lett a tulaj szerint azt mondta hogy ilyen jó olajat még nem látott, csendes lett nagyon jó lett tőle.

  7. #227
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet MASSCF: Hozzászólás megtekintése
    Megkérdeztem a Nissant ,eddig 10 alatt rendelték meg a GTR-t és valószínű hogy a 2008-as megrendeléseket egyszerre kapják meg a tulajok 2010 első negyedévébe.
    Egy hét múlva ígértek választ arra hogy aki 2008-ba rendelte meg magának,az most az eredeti autót kapja LC-vel, vagy az újabb kivitelt LC nélkül.
    Engem különösen érdekel melyiket,mert ha már előrendeltem és előleget fizettem azt adják amit akkor rendeltem-amit állítólag gyártási listára tettek azonnal-/A rendelés után még a bőrkárpiton se lehetett változtatni,nehogy most kitalálják hogy nem lesz LC benne ! /
    Ha mégse LC-set kapnék erősen elgondolkodnék hogy a foglalot milyen eszközökkel hajtsam vissza és inkább megveszem azt a feketét egy kis alkuval...
    Én soha nem tudnék éveket várni egy autóra sem, addigra az enyém már 1,5 éves lesz ha nem fogják még tovább tologatni az időpontokat, az amiknál is ezt csinálták hogy volt aki februárban megrendelte és csak év végén kapta meg, inkább eladta a dealer pl nekem 20e-vel többért és aki rendelte az meg vár szépen, rengeteg reklamáció volt a rendelések körül kint ilyen gusztustalanok még soha nem voltak a nissan kereskedők egy tipusnál se, de ennyire nem is akartak az emebrek egy tipust se eddig.

  8. #228
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    valaki magára ismer?

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    nagyon nézegette az EVO-t, mi meg a GTR-t

  9. #229
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    valaki magára ismer?

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    nagyon nézegette az EVO-t, mi meg a GTR-t
    Gondoltam hogy te lehettél, mert látom hogy szentendrei vagy, mint én, azért néztem annyira.

  10. #230
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam hogy te lehettél, mert látom hogy szentendrei vagy, mint én, azért néztem annyira.
    Te is szentendrei vagy? akkor téged láthattalak párszor fekete GTR-ben?

    mert rohangál itt egy fekete is.

    -- jöttünk hazafelé, te akkor kezdted a 11-esen a bal kanyart amikor mi kijöttünk a híd alól, és onnan láttam, hogy GTR ment azonnal a teli, hogy beérjünk

  11. #231
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Te is szentendrei vagy? akkor téged láthattalak párszor fekete GTR-ben?

    mert rohangál itt egy fekete is.

    -- jöttünk hazafelé, te akkor kezdted a 11-esen a bal kanyart amikor mi kijöttünk a híd alól, és onnan láttam, hogy GTR ment azonnal a teli, hogy beérjünk
    Igen
    A Fekete nem én vagyok,azt is ősszel hozták és sárga talán luxemburgi rsz van rajta, az én két feketém garázsban pihen a pirossal együtt .
    Nagy gázt nem kell adni hogy utolérj mert nem nyomom még csak 300km van benne.

  12. #232
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Nagyon szép színe van!
    Amúgy van az a fekete is amiről te beszélsz, de van egy rendes Magyar rendszámos fekete is. Utóbbi itt szokott járkálni az utcánkban szóval az valahol a Pismányban lakik
    Utoljára szerkesztette: FQ-400; 2009. 02. 08. 19:10-kor

  13. #233
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Azert jo lenne ha itthon kelnenek el a masinak...

  14. #234
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet wolfblind: Hozzászólás megtekintése
    Azert jo lenne ha itthon kelnenek el a masinak...
    Én is örülnék neki, több lenne, többször lehetne találkozni gtr-el.

  15. #235
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szép színe van!
    Amúgy van az a fekete is amiről te beszélsz, de van egy rendes Magyar rendszámos fekete is. Utóbbi itt szokott járkálni az utcánkban szóval az valahol a Pismányban lakik
    A magyar rendszámost még soha nem láttam.
    Imádom ezt a színt, sajnos 1 éves szín volt, csak kevés készült belőle, néha szürke néha arany, vagy egy kicsit barnás attól függ hogy kapja a fényt.
    És ez az egy ami még nem volt soha lemosva, és alig látszik rajta, pedig amikor hazahoztam akkor is szakadt az eső.

  16. #236
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Egy igazi szörnyeteg ez az autó!!!! Ultrabrutál a hangja, iszonyat, ahogy megindul!
    Nem is terelte rosszul a srác. (bár lehet többet ül a kocsiban, mint én a munkahelyemen:-)
    Hát ment vele az tény, de fékeket meg gumit venni kell rá, mert 0-án van mind2. Kevesebb mint tiz e km alat legyalulta.

  17. #237
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Már csak a képeket is érdemes megnézegetni ha valaki nem értené.
    http://www.autobild.de/artikel/fuenf...-r_839272.html
    Remélem nem volt még..

  18. #238
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    itt már volt storker?

  19. #239

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    itt már volt storker?
    Éppenhogycsak , előző este lett bejáratva és egy alap programmal , éles próba volt
    Azóta jobb picit.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  20. #240
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Vele mentem (nem biztos) a Hring döntőbe tavaly.

    http://www.youtube.com/watch?v=7vq_2GS1b-k

    Gyors autó a GTR.
    Milyen tuning van az autódon?

12. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 210111213142262 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Subaru Impreza általában
    By Miki in forum Subaru
    Hsz-ok: 414
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 07., 11:11
  2. Elektromos autók általában
    By SomaG in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 58
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 05., 10:06

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva