22. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 12202122232432 ... UtolsóUtolsó
421-440, összesen: 1266

  1. #421
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Ennek nagyon szabadkozás szaga van....

  2. #422
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    kicsit kettős érzelmeim vannak- egyrészről hülyére röhögtem magam amikor el mondják tök fa arccal, hogy amit az egész világon Launch Control alatt értenek az a Nissánéknál nem más mint a sármenekülő program.

    Másrészről viszont tökéletesen megértem a technikai hátteret és teljesen belátható, hogy nem igen lehet olyan hétköznapi technikát megfizethetően gyártani ami ki bírja az amcsik szadizmusát. Nem lehet ilyen nyomatékkal büntetlenül folyamatosan rajtolgatni- ezt még sok evo tulaj sem képes felfogni.

    Én úgy gondolom, hogy a tulajok felelőssége, hogy mennyire vágják szét a saját kocsijukat- nem gondolom, hogy gyári gariban kéne sorban cserélni a váltókat amikor egymás után rajtolgatnak vele éjjel nappal.
    Kell egy jó program

  3. #423
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.792

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    kicsit kettős érzelmeim vannak- egyrészről hülyére röhögtem magam amikor el mondják tök fa arccal, hogy amit az egész világon Launch Control alatt értenek az a Nissánéknál nem más mint a sármenekülő program.

    Másrészről viszont tökéletesen megértem a technikai hátteret és teljesen belátható, hogy nem igen lehet olyan hétköznapi technikát megfizethetően gyártani ami ki bírja az amcsik szadizmusát. Nem lehet ilyen nyomatékkal büntetlenül folyamatosan rajtolgatni- ezt még sok evo tulaj sem képes felfogni.

    Én úgy gondolom, hogy a tulajok felelőssége, hogy mennyire vágják szét a saját kocsijukat- nem gondolom, hogy gyári gariban kéne sorban cserélni a váltókat amikor egymás után rajtolgatnak vele éjjel nappal.
    Tök igazad van.
    A leginkább az az érdekes kérdés merül fel bennem, hogy a garancia nem érvényes verseny használatra. Tudnám, hogy nem verseny használatban mikor használ valaki rajtautomatikát? Minden lámpánál úgy indul?
    Persze annak is igaza van aki azt mondja, hogy van garancia 100e km-re és gyárilag van benne rajtautomatika, akkor annak a használatára is ki kell terjedjen a garancia.

    Esetleg le kéne irni, mondjuk garancia 3év vagy 100e km vagy 100 rajtolás mondjuk, ha már beletették. Szépen számolja a rajtolások számát azt ha szétment a hajtás akkor 100 alatt gari (valószínűleg anyaghiba) 100 felett ohne-gari (szétütötte). Persze a 100 csak úgy irtam lehet 10 vagy 1000, mit tudom én.

  4. #424
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Tök igazad van.
    A leginkább az az érdekes kérdés merül fel bennem, hogy a garancia nem érvényes verseny használatra. Tudnám, hogy nem verseny használatban mikor használ valaki rajtautomatikát? Minden lámpánál úgy indul?
    Persze annak is igaza van aki azt mondja, hogy van garancia 100e km-re és gyárilag van benne rajtautomatika, akkor annak a használatára is ki kell terjedjen a garancia.

    Esetleg le kéne irni, mondjuk garancia 3év vagy 100e km vagy 100 rajtolás mondjuk, ha már beletették. Szépen számolja a rajtolások számát azt ha szétment a hajtás akkor 100 alatt gari (valószínűleg anyaghiba) 100 felett ohne-gari (szétütötte). Persze a 100 csak úgy irtam lehet 10 vagy 1000, mit tudom én.
    Ha nem lesz új NSX, akkor a következő autóm a GT-R lesz, tök mindegy mennyi idő alatt van százon!

  5. #425
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Ha nem lesz új NSX, akkor a következő autóm a GT-R lesz, tök mindegy mennyi idő alatt van százon!
    Én már vezettem
    bebebe

  6. #426
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Én már vezettem
    bebebe
    Én is.
    Sőt mindegyiket amikben idáig ültél.

  7. #427
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Én is.
    Sőt mindegyiket amikben idáig ültél.
    Valóban.

  8. #428

  9. #429
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Ha nem lesz új NSX, akkor a következő autóm a GT-R lesz, tök mindegy mennyi idő alatt van százon!
    Én még nem próbáltam a rajtprogramot, de így is nagyon megy százig, de még 200-ig is.
    Százig nincs ellenfél, se autó se motor semmi.
    Bár azért várom a váltóprogram frissitését amiben az új kisebb fordulatszámú rajt van mert azt lehet büntetlenül használni, és indulásnál az is biztos számit egy kicsit.
    Elég nehezen indul az autó, viszonylag finoman engedi fel a kuplungot, nem durván nagyot rántva, és emiatt eltelik pár tized, de utána gyakorlatilag fel akarja tépni az aszfaltot, az első pár másodpercben közel 1G-s a gyorsulás.
    Azért picit erősítgetem még de csak amiatt hogy 200 felett is nagyon menjen, bár egy hétköznapi autóhoz képest nagyon megy ilyen tempónál is de nem vagyok elájulva a gyorsulásától 200 felett, ezért kell a tuning, nagyobb nyomás meg kipuf.
    Még az injektorokon is gondolokozom mert így is sokat eszik ha nyomja neki az ember, nem hiszem hogy csak a nagyobb injektorok miatt a dupláját enné és legalább bírná az 1,3-1,4 baros nyomást.

  10. #430
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    én úgy tudom, hogy azért vannak olyan utcai motorok amik gyárilag jobbat mennek 100-ra mint 3.5 sec. És a megcsinált evok is tudnak ennyit kb. Persze 100 után van a nagy fejvakarás illetve a GTR formás hátsójának tanulmányozása :-D
    Kell egy jó program

  11. #431
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én úgy tudom, hogy azért vannak olyan utcai motorok amik gyárilag jobbat mennek 100-ra mint 3.5 sec. És a megcsinált evok is tudnak ennyit kb. Persze 100 után van a nagy fejvakarás illetve a GTR formás hátsójának tanulmányozása :-D
    A 0-100 valóban parádés, de azért egy ügyes speed motoros elveri egy jó motorral 100 ig is. Egy gyári GTR úgy megy mint az E55 ösöm. A barátomal próbáltuk 80-ról 260 ig és 230-240 től elmegy a GTR nek az E55 amg!!! Az én STi-m max G je 1.16 volt vagy 1.19 nem tudom már.

  12. #432
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    A 0-100 valóban parádés, de azért egy ügyes speed motoros elveri egy jó motorral 100 ig is. Egy gyári GTR úgy megy mint az E55 ösöm. A barátomal próbáltuk 80-ról 260 ig és 230-240 től elmegy a GTR nek az E55 amg!!! Az én STi-m max G je 1.16 volt vagy 1.19 nem tudom már.
    még szép, hogy el megy, mivel kétszer annyi newton van benne :-D de nem annyira széria az a merga ugye mester :-D :-D
    Kell egy jó program

  13. #433
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    még szép, hogy el megy, mivel kétszer annyi newton van benne :-D de nem annyira széria az a merga ugye mester :-D :-D

    Pontosan, nem teljesen széria! Hanem a 2007 (SL 55amg )softver van rátöltve ami 517 le, 720 nm a 476 le és a 700nm hoz képest.

  14. #434
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    A 0-100 valóban parádés, de azért egy ügyes speed motoros elveri egy jó motorral 100 ig is. Egy gyári GTR úgy megy mint az E55 ösöm. A barátomal próbáltuk 80-ról 260 ig és 230-240 től elmegy a GTR nek az E55 amg!!! Az én STi-m max G je 1.16 volt vagy 1.19 nem tudom már.
    Ezt látta más is?

  15. #435
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Pontosan, nem teljesen széria! Hanem a 2007 (SL 55amg )softver van rátöltve ami 517 le, 720 nm a 476 le és a 700nm hoz képest.
    Akkor most már értem a Hring 2:18.22-es körödet

  16. #436
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet bsz: Hozzászólás megtekintése
    Ezt látta más is?

    A párod pont velem volt!

  17. #437
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Akkor most már értem a Hring 2:18.22-es körödet

    Sokan nem értik ne félj! 1850 kg ,automata ,hátsókerék,no speer, utcai gumi....

  18. #438
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Sokan nem értik ne félj! 1850 kg ,automata ,hátsókerék,no speer, utcai gumi....
    Én értem Ez azért nem olyan rossz konfig a 2:18-hoz....

  19. #439
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    A 0-100 valóban parádés, de azért egy ügyes speed motoros elveri egy jó motorral 100 ig is. Egy gyári GTR úgy megy mint az E55 ösöm. A barátomal próbáltuk 80-ról 260 ig és 230-240 től elmegy a GTR nek az E55 amg!!! Az én STi-m max G je 1.16 volt vagy 1.19 nem tudom már.
    Ezért kell erősíteni egy kicsit a gtr-t, hogy nagyobb tempónál is nagyon menjen.
    Kiváncsi vagyok hogy utána mi lesz az eredmény az e55-el indulva.

  20. #440
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Sokan nem értik ne félj! 1850 kg ,automata ,hátsókerék,no speer, utcai gumi....
    na de a sófőr - hmmm best of the best :-D
    Kell egy jó program

22. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 12202122232432 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Subaru Impreza általában
    By Miki in forum Subaru
    Hsz-ok: 414
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 07., 11:11
  2. Elektromos autók általában
    By SomaG in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 58
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 05., 10:06

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva