23. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 13212223242533 ... UtolsóUtolsó
441-460, összesen: 1266

  1. #441
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Ezért kell erősíteni egy kicsit a gtr-t, hogy nagyobb tempónál is nagyon menjen.
    Kiváncsi vagyok hogy utána mi lesz az eredmény az e55-el indulva.
    Nem a GTR szar ,a E55 a durva. De a speed motor az más kaliber. Csak a speed motor kontra GTR re reagáltam a AMG-GTR versenyt. A Gyurival is versenyeztünk 150 ről 260 ig kaptam 15 métert! Ami közel sem gyári!

  2. #442
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Én értem Ez azért nem olyan rossz konfig a 2:18-hoz....

    Nem olyan rossz konfig , csak kicsit melósabb mint az evo-sti. Folyamatosan korrigálsz minden kanyarban, mert hanem akkor viszlát. Konkrétan a barátom jött mögöttem, és amikor kiszáltuk a végén beszélni ,röhögve mondta ,hogy folyamatosan jár a kocsim segge minden kanyarban. Nem tudsz elmenni az ALESI-n max félgázon azt is úgy ,hogy 1 méterrel arrébb van a segge a kocsinak.

  3. #443
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Nem a GTR szar ,a E55 a durva. De a speed motor az más kaliber. Csak a speed motor kontra GTR re reagáltam a AMG-GTR versenyt. A Gyurival is versenyeztünk 150 ről 260 ig kaptam 15 métert! Ami közel sem gyári!
    Hol szoktatok versenyezni, ahol van hosszú egyenes nulla forgalommal.

  4. #444
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Hol szoktatok versenyezni, ahol van hosszú egyenes nulla forgalommal.

    Uj nullás, hajnal 1-2-3 senki sehol

  5. #445
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Uj nullás, hajnal 1-2-3 senki sehol
    Én is ott szoktam tolni neki, még nappal is egész jól lehet haladni, 220-250-et is el lehet érni, egyszer az m3 fölött ahogy átmegy olyan üres volt vas délután, hogy 280-at is sikerült egy kis részen elérni.
    A reptér és a xvi ker között van jó hosszú egyenes, lehet én is kinézek egyszer és megpróbálom a végét.
    Ezt a rohadt kipufogót várom már nagyon meg a többi cuccot de ember feladta konténerbe pedig megbeszéltük hogy elküldi repülővel.

  6. #446
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Én is ott szoktam tolni neki, még nappal is egész jól lehet haladni, 220-250-et is el lehet érni, egyszer az m3 fölött ahogy átmegy olyan üres volt vas délután, hogy 280-at is sikerült egy kis részen elérni.
    A reptér és a xvi ker között van jó hosszú egyenes, lehet én is kinézek egyszer és megpróbálom a végét.
    Ezt a rohadt kipufogót várom már nagyon meg a többi cuccot de ember feladta konténerbe pedig megbeszéltük hogy elküldi repülővel.


    Rúgd seggbe ha ilyen pöcs

  7. #447
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Rúgd seggbe ha ilyen pöcs
    Végre mennyit megy az e55 amg?

  8. #448
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Végre mennyit megy az e55 amg?
    260 tiltással (a nélkül 316 ot mentek már vele amikor 476 le volt.)

  9. #449
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Ez tök jó,hogy ide leírtad.

  10. #450
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO8: Hozzászólás megtekintése
    Ez tök jó,hogy ide leírtad.
    lol

  11. #451
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO8: Hozzászólás megtekintése
    Ez tök jó,hogy ide leírtad.

    ????

  12. #452
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    ????
    töröltem hogy illetéktelen személyek ne lássák!

  13. #453
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    töröltem hogy illetéktelen személyek ne lássák!
    Értem.

  14. #454
    Bennfentes atom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Aargau/Svájc
    Hsz-ok
    52

    Alap gt-r

    sziasztok

    látom it is téma a gt-r, nálunk a németnyelvü evo forumban is.
    nekem 40 valahány oldaltmutat ez a téma, nem olvastam mind el, csak a véleményemet és a tényt akkarom elörehozni:

    nem tuddom hogy magyarországon hogy van azegész, de it nálunk és amugy mindenhol csak cirkusz van az uj gt-r -el!!!
    ha 1-szer kikapcsolja az ember az esp-t, akkor meszünik azzonal a garancia!!!!! ha 1-szer megy az ember egy versenyszakaszra, megszünik a garancia!!!! és ami még szuper, még vezetö-edzésre sem szabad menni. az autora nem szabad semmi féle kipufogót rakna, semmi féle mapping-et csinálni, SEMMIT!!!! és az autoban van egy box, amivel a nissan high performance center-ek mindend kitudnak olvasni. ha nem ugy tartod el az autot ahogy ök gondolják, akkor is megszünhet!
    rövidben mondval: a nissan sokat igért és mondot, és ugy van hogy nem tudgyák betartani.
    hozzá jön, hogy a szerviszárak katasztrofálisak. amijota gyártasák a gt-r -t problémájuk van a hajtómüvel!!! már nem tuddom menyiknél tönkrement! és egy uj 20'000-30'000 € közzöt kerül!
    a szervisznél a hajtómü mijat nagyon sürün kell cserélni a hajtómüolajat. 10l a tartái és németben és amerikában 1l abol az olajbol kb 100€ kérnek! szerintem szemtelenszég! és az sem oké, hogy nem kapható egy normál-váltos. én nem tudok semmit sem kezdeni a sst-vel.
    ezek a dolgok mijat egyedül németországban(társak a németnyelvü evo-forumban) 6 vagy 7 emberböl, akki egy éve már megrendelte a gtr-t és még kb 2-3 holnapot kellett Mög volna várni, viszaléptek a vásártol!!!!!

    az autohoz:
    edig kettö gt-r -rel vezetem. egyszer volt egy nürburgring trackday, ahol mindenki ot kapott egy gt-r -t és egy kollegámnak kb másfél holnap ota van egy.
    nekem elöszö nagyon ronda az auto.
    amugy nagyon jol megy és tényleg gyors, de nincsen az autonak lelki rezdülés. valahogy unalmas járni vele, mindent maga csinál(vezesetek egy porsche gt3-at vagy a mi evonkat és tudgyátok hogy miröl beszélek). és nekem sok benne az eletronika, az nem valo oda!
    és ami engemet majdnem a legjobban zavart, hogy egy orijási hajó!!!
    hát szerintem majdnem ojan széles mind egy mercedes s-klasse!!! és igy az ember a sujat és észrevesz! van gt-r 33 és gt-r 34-es ismerösöm, és nekem csak azok(és a gtr-32) igazi gtr-ek. és az uj gtr-35-ös motor bisztos nem is jobb mind a régebi RB26DETT motorok a töbi tipusoknál.
    azzok meg könyebek, szebek és ha normálisan megvanak csinálval gyorsabak is.

    én aszt tuddom mondani, hogy bisztos gyors az auto, de amugy NEKEM nem tecik semmi bene. ha az árcsoportot nézem a gtr-töl, akkor inkáb még egy kicsit ráfizetnék és egy GT-3-at venék.

    it még a nagyság az autotol, amit mondtam!:



  15. #455
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap



    Ilyennel vittek tegnap Hockenheimringen, szkeptikus voltam elotte, de utana minden ketseg szertefoszlott. Ez valami nagyon jo kis auto, nem hittem volna egy tobb mint 17mazsas femdarab igy fog kanyarodni, de kellemesen csalodtam, modositasok : semi-slick, KW futomu ill. 600LE korul.

    Tuner GP volt, volt mindenfele csemege a palyan AC Cobra, rengeteg fele Porsche GT2, Turbo, GT3 RS anyam kinja, a Porscheket siman verte a GT-R, igaz en csak keveset tudtam ulni benne. Sokan szidjak a GT-R-t de jo kis kocsi, 0-100-ig iszonyat tol a valto, nagyon tetszett, es most nem mellegedett tul, a srac is mondta, neha tulmelegszik sajnos...

    Volt Veyron is, abba sajnos nem lehetett behuppani, figura nem kuldte annyira, egyenesben azert igen, rettenet hangja van es halad is, elozott le, mindent, kiveve a 750LE-s AC Cobra-t , azzal olyan egalba lehettek, bar folyamatosan kapart ossze vissza, ill. megpordult parszor.
    Ami kedvenc volt meg az Audi S1, jol ment csak a futomuve nem palyara volt hangolva.
    Evo 9 kombi jopofa mutacio ill. a Toyota Soarer mint unikum, ill. meg millio kulonleges auto.






    Utoljára szerkesztette: wolfblind; 2009. 06. 28. 18:05-kor

  16. #456

  17. #457
    Bennfentes atom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Aargau/Svájc
    Hsz-ok
    52

    Alap -

    a GTR és a Evo Kombi Kollegáimé

  18. #458
    Bennfentes atom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Aargau/Svájc
    Hsz-ok
    52

    Alap -

    és a KW futomü a gtr-en nem eredeti, aszt az alex terveszte a kw-val!
    és hijábe beszéltek 600LE, még majdnem eredeti az auto. kb 3 hete kapta. még majdnem eredeti. és neki van a leg gyorsag evo 6 egesz németországban.
    a evo kombi is az alex-é volt, de aszt egy két hete egy kollegájának ata el.

  19. #459
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Evo kombi elég egyedi darab europában.

  20. #460
    Bennfentes atom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Aargau/Svájc
    Hsz-ok
    52

    Alap -

    it az alexnak a szentelt-gépje


23. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 13212223242533 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 6 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 6 vendég)

Hasonló témák

  1. Subaru Impreza általában
    By Miki in forum Subaru
    Hsz-ok: 414
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 07., 11:11
  2. Elektromos autók általában
    By SomaG in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 58
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 05., 10:06

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva