24. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 14222324252634 ... UtolsóUtolsó
461-480, összesen: 1266

  1. #461
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    nekem így nem jön be hogy fehér az egész eleje- jobb lenne eredetiben aka egy fehér háromszög kéne a géptetőre - az király lenne
    Kell egy jó program

  2. #462
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Alkatrészárak azért nem semmik nálunk a gt-r -hez.
    Kaptam egy kavicsot a múlt hét közepe felé, hazajöttem, kb egy óra múlva 20cm-t berepedt a szélvédő kb szemmagasággban a bal szélétől, na a guta megütött egyből, még aznap kijöttek megcsinálni megállítani sikerült, feltöltötték meg minden, de nem lett tökéletes sajnos, látszik egy kb tíz cm-es rész mintha egy mély karc lenne, a többi részen nem venni észre a repedést annyira jól kitöltötte a rést a ragasztó.
    Azért egy kicsit zavaró, ez van így marad egyenlőre.
    Megkérdeztem a nissanban itthon mennyi bele az új üveg és elképesztő horror 380e ft-ot mondtak rá meg 20e a felső keret(szegély), na ez a nem gyenge kb 2-3x szorzóval dolgoznak az amikhoz képest(itthon nem veszek bele semmit), kint megnéztem nem is a legolcsóbb helyen 680$ az üveg ez sem kevés de a magyar ár szerintem a világelső. A váltóolajcsere is állitólag 500e ft, amiknál meg 1L 57$ a tíz L meg 570$ ami kell bele munkadíjjal együtt sem lehet több 700$-nál ami kevesebb mint a harmada az itteni árnak.

  3. #463

  4. #464
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Mindjár kipróbálok egy vendégét C-:
    Freude am Fahren

  5. #465
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    Idézet Lonni: Hozzászólás megtekintése
    Mindjár kipróbálok egy vendégét C-:

    ez egy jó autó, kéne?. Nagyon???
    Kényelmes, hátbarugós gyorsítása van, de nem vadállati, úgy kanyarodik mint egy dodgem, a fék talán picit gyenge??

    Nagyon kéne??


  6. #466
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet manumission: Hozzászólás megtekintése
    ez egy jó autó, kéne?. Nagyon???
    Kényelmes, hátbarugós gyorsítása van, de nem vadállati, úgy kanyarodik mint egy dodgem, a fék talán picit gyenge??

    Nagyon kéne??

    A legtöbb dolgon lehet javítani.
    Azért a kényelmes csak jó úton érényes, ezeken a hitvány magyar utakon néha szétrázza az embert egy luxuslimuzinhoz képest.
    Szerintem jó a fék gyárilag rajta, és versenybetétekkel meg jobb tárcsákkal még tovább javítható.
    A gyorsulás is nagyon hátbaverős 100-ig utána kétszázig is nagyon megy és 200 felett kéne még egy kis erő, mert 300-ra már elég nehezen gyorsul fel.
    Remélem jövő héten belekerülnek végre a cuccok amiket vettem hozzá, holnapután megyek a kipufogókért végre megjött a konténer.
    Szeretném a 300-as gyorsulás idejét levinni 30s alá.
    Remélem ez a plussz 150-200Le amit kap az autó az már elég lesz ehhez.

  7. #467
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    A legtöbb dolgon lehet javítani.
    Azért a kényelmes csak jó úton érényes, ezeken a hitvány magyar utakon néha szétrázza az embert egy luxuslimuzinhoz képest.
    Szerintem jó a fék gyárilag rajta, és versenybetétekkel meg jobb tárcsákkal még tovább javítható.
    A gyorsulás is nagyon hátbaverős 100-ig utána kétszázig is nagyon megy és 200 felett kéne még egy kis erő, mert 300-ra már elég nehezen gyorsul fel.
    Remélem jövő héten belekerülnek végre a cuccok amiket vettem hozzá, holnapután megyek a kipufogókért végre megjött a konténer.
    Szeretném a 300-as gyorsulás idejét levinni 30s alá.
    Remélem ez a plussz 150-200Le amit kap az autó az már elég lesz ehhez.


    30.sec alatt, 300km/h, hát nem tudom.
    Ha 40.sec alatt vagy, már akkor bivaly erős a kocsid!
    Felfelé nem olyan könnyen megy az!
    A GT-R köztudottan gyenge 200-300 ra.
    De sikerüljön!

  8. #468
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Idézet manumission: Hozzászólás megtekintése
    ez egy jó autó, kéne?. Nagyon???
    Kényelmes, hátbarugós gyorsítása van, de nem vadállati, úgy kanyarodik mint egy dodgem, a fék talán picit gyenge??

    Nagyon kéne??

    Csak szórakozik a tegnapi beírásom a subaruklubon, de itt közé teszem.

    Uraim! Megvalósult egy leányálom. Vezetem egy Nissan Skyline-t

    Egy vendég érkezett egy feketével alig egy hetes, 1000 km se volt benne.

    Megdicsértem az autót, ő meg azon bajlódik, hogy mennyire komplikált.

    Adja nekem lol gondoltam magamban.
    Az ember minden évben jön hozzánk, mert P-ringre szokott menni Porsche Cup-ra asszem GT3-asa van versenyekre utcára mindig mással jön, tavaly például 130i-vel az elött M3 CSL, közben vett egy M6-ost azt cserélte erre mult héten, jól megy neki, picit félt a japán autóktól, nem tudom miért, úgy tűnik eddig csak német autója volt.

    Lényeg a lényeg

    11-re kért a tag egy transzfert a haverjának, és odamentem hozzá, hogy megkérdezzem kelleni fog-e. Persze a saját Skodánkkal go

    Aszondja, 11.30-kor még itt lesz a transzfer, mondtam szükösen, de megvárja, kérdezi, hogy ki csinálja, mondom én. Akkor ad majd plussz borravalót.

    Majd kérdi, akarja a transzfert az én kocsimmal csinálni.

    Hát erre nem tudok mit mondani, majd hozzám dobta a kulcsot.

    Skyline-al fogok menni hihihihihihihihihihihihihihihihihihi gondoltam magamban.

    A tegnapi rövid beszámoló az autóról, amikor még nem voltam magamnál így szólt

    ez egy jó autó, kéne. Nagyon.
    Kényelmes, hátbarugós gyorsítása van, de nem vadállati, úgy kanyarodik mint egy dodgem, a fék talán picit gyenge.

    Nagyon kéne.
    _________________

    A hosszú amit ma írtam így...

    Ami még egy kicsit fura volt, hogy kicsi a forduló körre, például a szűk kapunkra, amivel a Hondaval egyből rá tudok fordulni, ezzel vissza kellet tollatni, hogy jó szögben be tudjak menni, a fék az olyan amerikaisan puha, szokatlan volt számomra, de végülis megállt. De mennék vele pályán, asszem az esküvő és a második gyerekem születése után elkezdek rá gyüjteni. Talán 10 év mulva össze is jönne egy használtra való, örökre szóló élmény. Az az érdekes benne, hogy nem vadállati mint egy evo vagy sti, hanem ilyen finom de határozott úrias viselkedése van. És lehet vele normálisan közlekedni, de amikor odalépsz neki, felvisít mint egy vadászrepülő és váááááá, az autómata váltó kicsit fura, de kibaszott gyorsan vált, elindulsz vele visí majd dug dug dug dug és már 6.-ban van. Nagy feeling ilyen gyorsan váltani én se tudnék. és ahogy betoll az ülésbe, a kanyar sebesség óriási miközben tényleg teljesen uralja a helyzetet. Féltem egy kicsit, hogy el fog pattogni az utakon, de nagyon jól viselte, comfort állásban volt a futómű.

    Az egész autó rám lett szabva, valahogy kifogom ezt, bár az is lehet, olyan méretű emberek tervezik az autó amilyen én vagyok. Beültem a kocsiba nagyon hátra tolltam az ülsét (a tulaj eléggé kisember ) És olyan volt mint az anyaméhben, körbe ölelt, és egyből megnyugottam, előtte alig bírtam lábon állni úgy remegtem az izgalomtól, hogy a kedvenc autóm egyikébe nem csak hogy beleülhetek, de vezethetem is.

    Amikor indultunk néztem a kilométer órát, hogy miért nem növekszik a sebessége, aztán mondta, csak hogy mérfőld van nekie, a kicsi számokat nem is láttam amit a km/h mutatja. Meg van valami bazi nagy közép konzol, amihez nem mertem hozzányúlni, de rengeteg infó volt rajta, olajhőfok, mikor menstruál leközelebb a barátnőm, mikor van apa anya hug, jóbarát szadam hussein szülinapja, stb stb, talán touch screenes. Bose hifi rendszer van emlékeim szerint, amit konkrétan le se szartam, mert ez a motor kipuffogó biturbó hang ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ geci jó.

    SUBARUSK írta:
    Lonni24 írta:
    ez egy jó autó, kéne. Nagyon.
    Kényelmes, hátbarugós gyorsítása van, de nem vadállati, úgy kanyarodik mint egy dodgem, a fék talán picit gyenge.

    Nagyon kéne.


    Magánvélemény..... A kocsi témnyleg ilyen csak nem illendő ezt egy "transzfer" alatt kitapasztalni. Ha az én kocsim lenne nem örülnék neki. Nagyon nem!


    Tartsd meg magadnak
    Nagyon élveztem, és hogy megnyugtassalak, mondta, hogy lépjek oda neki, de azért vigyáztam rá nyugi.

    Miután hazaértem hajnali 3-ig ilyen széles mosollyal ültem a székben I-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------I

    Egyszerüen kurva jó, remélem ma is berugnak, és megint el kell vinni.
    Freude am Fahren

  9. #469
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Subarursk magánvéleménye bekerült copy paste ő írta,
    Freude am Fahren

  10. #470
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    bocsánat, csak egy apró igazítás a pontosság kedvéért, bár úgy is mindenki tudta miről írtál. Szóval nem Skyline-t vezettél, hanem egy Nissan GT-R-t.
    Kell egy jó program

  11. #471
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    bocsánat, csak egy apró igazítás a pontosság kedvéért, bár úgy is mindenki tudta miről írtál. Szóval nem Skyline-t vezettél, hanem egy Nissan GT-R-t.

    Jaja, sajnos mindenki úgy hívja hogy Skyline.....
    Pedig nemaz
    EVO X GSR

  12. #472
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Felőlem hívhatjátok kakijamamoto kaki Ganbarehnak, Ez R35 az előd R34 ergó Skyline útod én adtam a topik címet, én mondom mi ez.

    Ez kurvajó, csak irígykedtek amúgy is
    Freude am Fahren

  13. #473
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet Lonni: Hozzászólás megtekintése
    Ez R35 az előd R34 ergó Skyline

    Megmondjam mi a Skyline?

    Ez:


    Ez a legújabb, az előző pedig amerikában Infinity G35 Coupe néven futott. Japánban pedig Nissan Skyline.

    Ergo, az új amit mindenki ilyen néven illet, nem jól mondja, mert az
    a Nissan GT-R, amcsiban is, japánban is.
    Európában is úgy fogják árusítani
    EVO X GSR

  14. #474
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Ez hátul nem is kerek lámpás...
    Nem baj, nem radirozod le a vigyort az arcomról!!!

    Akkor is jó
    Freude am Fahren

  15. #475
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet Lonni: Hozzászólás megtekintése
    Ez hátul nem is kerek lámpás...
    Nem baj, nem radirozod le a vigyort az arcomról!!!

    Akkor is jó
    Jajj dehogyis, nem az volt a célom, énis virulnék
    EVO X GSR

  16. #476
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    30.sec alatt, 300km/h, hát nem tudom.
    Ha 40.sec alatt vagy, már akkor bivaly erős a kocsid!
    Felfelé nem olyan könnyen megy az!
    A GT-R köztudottan gyenge 200-300 ra.
    De sikerüljön!
    A henessey által tuningolt gt-r 24,7s alatt futja a 300-at, és csak nagyobb injektor meg turbo upgrade( a gyári turbóban kicserélik a belsejét) van neki plusszba a mi cuccainkhoz képest.
    Pénteken már rakják be a lacinak a motyókat(enyém csak jövő héten kerül sorra), remélem jövő hét végére meglesz a hozzá való cobb program is. HA kész mérünk illetve mértek egyet úgyis neked van ilyen g-tec -ed.
    A nagyobb injektort intézzük de pár hét biztos lesz mire idekerül, Deatchwerks 800cc választottuk, a gyári asszem 600 -as vagy 660cc-as.
    A turbóval még érdemes várni mert nagyon húzós 1,3M körül és a gyárit alakítják át, majd ha lesz komplett másik amit csak fel kell rakni és a gyári megmarad és kijön 1M körül akkor belevágunk, és meglesz a 25 s 300-ra.

  17. #477
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    A henessey által tuningolt gt-r 24,7s alatt futja a 300-at, és csak nagyobb injektor meg turbo upgrade( a gyári turbóban kicserélik a belsejét) van neki plusszba a mi cuccainkhoz képest.
    Pénteken már rakják be a lacinak a motyókat(enyém csak jövő héten kerül sorra), remélem jövő hét végére meglesz a hozzá való cobb program is. HA kész mérünk illetve mértek egyet úgyis neked van ilyen g-tec -ed.
    A nagyobb injektort intézzük de pár hét biztos lesz mire idekerül, Deatchwerks 800cc választottuk, a gyári asszem 600 -as vagy 660cc-as.
    A turbóval még érdemes várni mert nagyon húzós 1,3M körül és a gyárit alakítják át, majd ha lesz komplett másik amit csak fel kell rakni és a gyári megmarad és kijön 1M körül akkor belevágunk, és meglesz a 25 s 300-ra.
    Király lenne mert a porsés arc nagyon el van durranva a 27,5 mpjétől..

    Szivesen látnám ahogy elsírja magát

  18. #478
    Bennfentes atom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Aargau/Svájc
    Hsz-ok
    52

    Alap -

    Idézet Lonni: Hozzászólás megtekintése
    Csak szórakozik a tegnapi beírásom a subaruklubon, de itt közé teszem.

    Uraim! Megvalósult egy leányálom. Vezetem egy Nissan Skyline-t

    Egy vendég érkezett egy feketével alig egy hetes, 1000 km se volt benne.

    Megdicsértem az autót, ő meg azon bajlódik, hogy mennyire komplikált.

    Adja nekem lol gondoltam magamban.
    Az ember minden évben jön hozzánk, mert P-ringre szokott menni Porsche Cup-ra asszem GT3-asa van versenyekre utcára mindig mással jön, tavaly például 130i-vel az elött M3 CSL, közben vett egy M6-ost azt cserélte erre mult héten, jól megy neki, picit félt a japán autóktól, nem tudom miért, úgy tűnik eddig csak német autója volt.

    Lényeg a lényeg

    11-re kért a tag egy transzfert a haverjának, és odamentem hozzá, hogy megkérdezzem kelleni fog-e. Persze a saját Skodánkkal go

    Aszondja, 11.30-kor még itt lesz a transzfer, mondtam szükösen, de megvárja, kérdezi, hogy ki csinálja, mondom én. Akkor ad majd plussz borravalót.

    Majd kérdi, akarja a transzfert az én kocsimmal csinálni.

    Hát erre nem tudok mit mondani, majd hozzám dobta a kulcsot.

    Skyline-al fogok menni hihihihihihihihihihihihihihihihihihi gondoltam magamban.

    A tegnapi rövid beszámoló az autóról, amikor még nem voltam magamnál így szólt

    ez egy jó autó, kéne. Nagyon.
    Kényelmes, hátbarugós gyorsítása van, de nem vadállati, úgy kanyarodik mint egy dodgem, a fék talán picit gyenge.

    Nagyon kéne.
    _________________

    A hosszú amit ma írtam így...

    Ami még egy kicsit fura volt, hogy kicsi a forduló körre, például a szűk kapunkra, amivel a Hondaval egyből rá tudok fordulni, ezzel vissza kellet tollatni, hogy jó szögben be tudjak menni, a fék az olyan amerikaisan puha, szokatlan volt számomra, de végülis megállt. De mennék vele pályán, asszem az esküvő és a második gyerekem születése után elkezdek rá gyüjteni. Talán 10 év mulva össze is jönne egy használtra való, örökre szóló élmény. Az az érdekes benne, hogy nem vadállati mint egy evo vagy sti, hanem ilyen finom de határozott úrias viselkedése van. És lehet vele normálisan közlekedni, de amikor odalépsz neki, felvisít mint egy vadászrepülő és váááááá, az autómata váltó kicsit fura, de kibaszott gyorsan vált, elindulsz vele visí majd dug dug dug dug és már 6.-ban van. Nagy feeling ilyen gyorsan váltani én se tudnék. és ahogy betoll az ülésbe, a kanyar sebesség óriási miközben tényleg teljesen uralja a helyzetet. Féltem egy kicsit, hogy el fog pattogni az utakon, de nagyon jól viselte, comfort állásban volt a futómű.

    Az egész autó rám lett szabva, valahogy kifogom ezt, bár az is lehet, olyan méretű emberek tervezik az autó amilyen én vagyok. Beültem a kocsiba nagyon hátra tolltam az ülsét (a tulaj eléggé kisember ) És olyan volt mint az anyaméhben, körbe ölelt, és egyből megnyugottam, előtte alig bírtam lábon állni úgy remegtem az izgalomtól, hogy a kedvenc autóm egyikébe nem csak hogy beleülhetek, de vezethetem is.

    Amikor indultunk néztem a kilométer órát, hogy miért nem növekszik a sebessége, aztán mondta, csak hogy mérfőld van nekie, a kicsi számokat nem is láttam amit a km/h mutatja. Meg van valami bazi nagy közép konzol, amihez nem mertem hozzányúlni, de rengeteg infó volt rajta, olajhőfok, mikor menstruál leközelebb a barátnőm, mikor van apa anya hug, jóbarát szadam hussein szülinapja, stb stb, talán touch screenes. Bose hifi rendszer van emlékeim szerint, amit konkrétan le se szartam, mert ez a motor kipuffogó biturbó hang ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ geci jó.

    SUBARUSK írta:
    Lonni24 írta:
    ez egy jó autó, kéne. Nagyon.
    Kényelmes, hátbarugós gyorsítása van, de nem vadállati, úgy kanyarodik mint egy dodgem, a fék talán picit gyenge.

    Nagyon kéne.


    Magánvélemény..... A kocsi témnyleg ilyen csak nem illendő ezt egy "transzfer" alatt kitapasztalni. Ha az én kocsim lenne nem örülnék neki. Nagyon nem!


    Tartsd meg magadnak
    Nagyon élveztem, és hogy megnyugtassalak, mondta, hogy lépjek oda neki, de azért vigyáztam rá nyugi.

    Miután hazaértem hajnali 3-ig ilyen széles mosollyal ültem a székben I-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------I

    Egyszerüen kurva jó, remélem ma is berugnak, és megint el kell vinni.

    mikor én vezetem, nehezen tünt nekem az auto. az is bisztos, hogy nem ojan agresziv a motor és szerintem sosem jön race-feeling fel. unalmas valahogy vezetni(az nem aszt jelenti, hogy nem gyors!!!!!). és a hangja elmegy. az igazi gyors GTR-ek és régi skyline-ok is mind csak egy nagy turboval járnak és nem ketövel.
    én számoltam, hogy ha eladnám az evomat már jövöre rendelhetnek egyek, de nem fogok. nagyon megvagyok elégedvel az evomal és én sokal többet vártam a GTR-töl(és szerintem nagyon ronda). és ha mégecer fizetnék sok pénszt egy autoért, bisztos nem GTR-t, hanem Porsche GT3-t vagy Porsche Turbo-t venék.
    de még azokért sem adnám lehet az evo-t oda

    és nem i tuddom hogy érdemes mégecer drága autot venni. it svájcban ojan kibaszott drágák a házak, hogy sokan életükben nem tuddnak venni. inkáb probálok egy házra sporolni és a garágban lesz az evo :-D
    és melete egy kis valami más auto. és az a másik, ugy is mindig valaki gyorsab(hogy evo-t, gtr-t, porsche-t, ferrari-t............ vezet az ember)
    Utoljára szerkesztette: atom; 2009. 07. 15. 22:59-kor

  19. #479
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    EVO-val még nem mentem, úgyhogy arról nem tudok nyílatkozni.
    Freude am Fahren

  20. #480
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Tegnap végre fel lett rakva a kat nélküli y cső meg a hks legamax kipufogórendszer.
    Hát van hangja az biztos, nagyon komoly hangja lett olyan versenyautós, régen meg néma volt.
    Először az y csövet rakattam fel külön és azzal is beindítottam, már attól nagyon szép hangja lett össze sem hasonlítható a gyárival, erre a hátsó rendszer még rátett egy lapáttal. Felraktam még a Cobb stage 2 map-et is , elvileg ezzel picit nagyobb a nyomás.
    Így kb 560-570Le főtengelyen legalábbis az angol gtc-s oldal szerint.
    Jövő héten megméretem, és szerintem a másik autóval együtt amiben már bent van a hks boost control, gyertyák, meg az actuator, meg a cat nélküli leömlő cső még plusszba, de nincs legamax rendszer, kiváncsi vagyok az eredményekre.
    Most így ezzel a kis kipuf meg stage 2-vel is azt vettem észre hogy a VDC sokkal többet dolgozik még 70-80-nál is ki akarnak pörögni a kerekek.
    Már megrendeltem a nagyobb 800c-s injektorokat, utána kap egy custom cobb tuningot és amit lehet megtettem hogy a maximumot hozzam ki a gyári turbókból.
    Arra meg még várni kell amig olcsóbb lesz a nagyobb turbó kit.
    Most inkább a futóművet nézem hogy mit lehetne javítani rajta hogy hunevo6 gyurit iézzem ne billegjen a bódé annyira.
    Azért annyira nem billeg de van mit javitani rajta, talán elsőként állítható rugókészlet van amivel lejjebb lehet ültetni meg keményebbek a rugók és még van állítható feszesebb kanyarstabilizátor készlet is, talán ezek megteszik egyenlőre.

24. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 14222324252634 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 3 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 3 vendég)

Hasonló témák

  1. Subaru Impreza általában
    By Miki in forum Subaru
    Hsz-ok: 414
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 07., 11:11
  2. Elektromos autók általában
    By SomaG in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 58
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 05., 10:06

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva