5. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 345671555 ... UtolsóUtolsó
81-100, összesen: 1266

  1. #81
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Nissan GT-R itthon

    Nem hittük volna, de a Nissan szupersportkocsija Magyarországon is kapható lesz, sőt, már az árát is nyilvánosságra hozták.

    A GT-R itthon a Nissan Gablininál lesz kapható, amely megkapta a különleges Nissan ügyfélközpont minősítést, és ezzel a jogot a típus árusítására és utógondozására. A 480 lóerős, összkerék-hajtású szörny április eleje óta meg is rendelhető a kereskedésben bruttó 22,4 millió forintos alapáron, ami nem kevés, de ebben a kategóriában kifejezetten kedvezőnek számít. Az azonos teljesítményű Porsche 911 Turbért bő 41 millió, de a jóval gyengébb GT3-asért is több mint 34 millió forintot kérnek, míg például a 388 lóerős Mercedes SL 500 vagy a 420 lovas Audi R8 31,5, a BMW M6-os pedig 30,8 millió forintba kerül.
    Ugyanakkor a GT-R-re még majdenm egy évet kell várni: az első példányok csak 2009 márciusában érkeznek meg, és aki sokat töpreng a vásárláson, az még ez után is hosszas sorbaállásra számíthat: Európában csak az első héten 1200 megrendelés futott be a Nissanhoz.

    forrás: totalcar.hu
    SÁÁÁÁÁÁÁÁNYIIIÍÍÍ rendelj egyet plíííííz
    Kell egy jó program

  2. #82
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap Összehas, EVO-val is

    Beteszem ide is a linket, elvégre az az autó adja a teszt aprópóját.

    http://www.edmunds.com/insideline/do...ticleId=126453

    De azért egy EVO X is szerepel benne. Kellemes hétvégi időtöltést hozzá.

    TéZé

  3. #83
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    azért az nagyon durva, hogy az EVO X leverte a sokkal drágább Porsche-t :-D méghozzá nem is kevéssel !!

    Az új subaru meg ezek szerint igen is csalódást nyújt, mert lassú és alulkormányzott.
    Kell egy jó program

  4. #84
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    azért az nagyon durva, hogy az EVO X leverte a sokkal drágább Porsche-t :-D méghozzá nem is kevéssel !!

    Az új subaru meg ezek szerint igen is csalódást nyújt, mert lassú és alulkormányzott.
    Idáig az összes teszten a Subaru bucira verte a EVO X-et. Sajnos én most már nem tudom kinek kéne hinni. Ami biztos hogy az EVO 200 kg val nehezebb nem erősebb a motorja és a váltója sem remekel hosszú távon......

  5. #85
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Idáig az összes teszten a Subaru bucira verte a EVO X-et. Sajnos én most már nem tudom kinek kéne hinni. Ami biztos hogy az EVO 200 kg val nehezebb nem erősebb a motorja és a váltója sem remekel hosszú távon......
    Az sti-től nem nehezebb csak 25 kilóval, és csak az automata nehezebb. A kéziváltós ugyanolyan súlyú.
    Asszem ha jól értettem ez MR változat volt.

  6. #86
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Ami itt teszteltek az volt a duplakuplungos pont azt hangsúlyozták ki hogy a váltások miatt veri az STI-t. Szóval nekem ez sehogy se stimmel. Azt se értem hogy a Lotus miért kap ki ennyire, amikor annak a súly lóerő aránya legalább olyan jó és a súlypontja se rossz.

  7. #87
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Ami itt teszteltek az volt a duplakuplungos pont azt hangsúlyozták ki hogy a váltások miatt veri az STI-t. Szóval nekem ez sehogy se stimmel. Azt se értem hogy a Lotus miért kap ki ennyire, amikor annak a súly lóerő aránya legalább olyan jó és a súlypontja se rossz.
    a lotus azért szopta meg, mert azt mondták, hogy a futómű ideges és elpattogott- ezt még el is tudom hinni. Az evo vs sti időknél lehet, hogy ténylegesen az van, hogy a fejletebb hajtása miatt az X-el egy átlag teszter hamarabb tud kigyorsítani, míg a profi japók, akiktől és is láttam tesztet tudják, hogy hogyan kell orr túratás helyett rendesen berakni az sti-t a kanyarba. Az átlag ember akinek fingja nincs, hogy mi fán terem az összkerék hajtás úgy vettem észre, hogy hajlamos a kocsit kanyarsebességre fékezni még a kanyar előtt, majd a kanyarban padló gázt ad, ami csak arra jó, hogy a kocsi rá ül a hátsó kerekekre, megkönnyebbül az orra és szépen letúrja magát az ívről. Ezt számos olyan embernél láttam akinek oda adtam a kocsimat. Lehet, hogy itt is csak ezért kapott ki az sti.
    Kell egy jó program

  8. #88
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

  9. #89
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    jó szarul váltják a dollárt

  10. #90
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Gyaaaaa, nagyon helyeske!!!!!!!
    Just for Fun

  11. #91

  12. #92
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Ha valaki nem bírná kivárni míg Gablini-hoz megérkezik, és olcsóbb is:

    http://www.duen.hu/hirdetes.php?o=hi...1f01769&s=3985

  13. #93
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    580

    Alap

    Ez az autó iszonyat állat és motmár nem csak jobb kormányos változatt lesz.

  14. #94

  15. #95
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    sajnos rosz hireim vannak a GT-R valtojarol.

    http://www.nagtroc.org/forums/index.php?showtopic=25361

    "I was driving my gtr two weeks ago and I heard a loud noise coming from the rear. I turned immediately had my gtr towed to crown nissan st. petersburg fl. They didn't touch my car only called some techs from tennessee to look at the car and record the noise, 4 days later two guys from japan to download some info from the car then left. Then I get a call from the dealer to tell me the news, and they told me that the car was driven without vdc too much and nissan will not warranty the transmission which they said was destroyed, I asked them how much to fix it they told me 20k, no freaking way I will pay 20k on top of what i just paid for the car. I called the gtr number and also talked to nissan consumer affairs got nowhere, now the car is sitting at the dealer. I know we shouldn't launch the car but why own it if you cant use this function, don't sell a car that goes 0-60 in 3.4 sec if the only way you can achieve this speed is to void the warranty , false advertising. Here is the bad news people were fearing it has happened to me and Nissan has told me there are already three people in my shoes, if you are one of these people email me, we have got to get together on this. Just think if any of you guys have taken the vdc off just a few times you have already voided your warranty, good luck what a joke nissan."

    nagyjabol az a lenyeg , hogy nehany rajtolas utan. Mivel az auto a VDC kikapcsolasaval volt vezetve es el rajtolva, a valto tonkrement. A Nissan erre hivatkozva. nem csinlaja meg az autot garanciaban es a valto maga 20 ezer dollarba kerul...

    Es mar legalabb 3 ember ugyan ezzel a problemaval all szemben...

    Szoval ha csak nehanyszor kikapcsolod a VDC akkor mar a garanciadnak koszonhetsz.

    Es mind ez teljesen gyari autokkal tortenik. Szoval roviden a GT-R valtoja nem birja a kemeny vezetest es rajtot. Arrol nem is beszelve .hogy nem tudsz a 4 -bol bvissza valtani kettesbe direct. Kapcsolnod kell a 3 ast is.
    Nem ugy mint a X SST valtojanal.

  16. #96
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 12.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    367

    Alap

    nem akartam elhinni tegnap este..Forgách utcára előttem fordult be egy ezüst színű példány aza hang és aza látvány atyámuram.. nem lehet leirni kb nem tértem magamhoz. rendszámot nem láttam sajnos de nem hiszem h magyar lett volna..

  17. #97
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet (EVO)Ron-D: Hozzászólás megtekintése
    nem akartam elhinni tegnap este..Forgách utcára előttem fordult be egy ezüst színű példány aza hang és aza látvány atyámuram.. nem lehet leirni kb nem tértem magamhoz. rendszámot nem láttam sajnos de nem hiszem h magyar lett volna..
    Az M6 Hamann-os srácnak van egy Z-s rendszámmal, tegnap kinnt volt illegálon, ill. egy másik emberke is hozott be most kettőt-hármat eladásra.

  18. #98
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 12.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    367

    Alap

    ez kedves tegnap partyból kijövet mamut előtt olyan 4 fele suhant el az M6-ossal

  19. #99
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet (EVO)Ron-D: Hozzászólás megtekintése
    ez kedves tegnap partyból kijövet mamut előtt olyan 4 fele suhant el az M6-ossal
    Állítólag az M6, már nem az övé, eladta nemrég. A jogsiját is bevonják egy időre, összeszedett pár pontot, hacsak nem tudja kiváltani "máshogy". Legalábbis tegnap ezt hallottam.

  20. #100
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    580

    Alap

    De egyébként az igaz, hogy a régebbi Skylineokat (R32,R33) kitiltották Amerikából? mert tuningolták mint az állat

5. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 345671555 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 5 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 5 vendég)

Hasonló témák

  1. Subaru Impreza általában
    By Miki in forum Subaru
    Hsz-ok: 414
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 07., 11:11
  2. Elektromos autók általában
    By SomaG in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 58
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 05., 10:06

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva