11. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 9101112132161 ... UtolsóUtolsó
201-220, összesen: 1266

  1. #201
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    hát... én most fogtam padlót..
    Remélem a tiéddel majd kinézel februárban az EVOklub találkozóra

    - most meg ne kérdezd, hogy a 4 közül melyikkel..

  2. #202
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Nem, most az jönn hogy februárban jönn még 4. Szóval melyikkel a 8-ból.Bocs, nem tudtam kihagyni.
    Egyébként bátor vagy eladásra 3 ilyen nagy értékűt hozni. Mibe fáj egy ilyen most nálad?

  3. #203
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Nem egyenlőre, minden üzlet behalt, egyenlőre csak vegetálás megy, a lényeg hogy van mit enni meg van gtr.
    2 fér el a garázsban és 2 előtte a tető alatt.
    Az a8-amat ki kellett rakni a hidegbe, mindig garázsban állt, de a gtr-t mégsem rakhatom ki, amióta kint áll az a8 meghalt a kulcs nélküli vezérlője és a navi meghajtója.
    Engem nem találtál meg, pedig GT-R-t akartam!

  4. #204
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Szep kinalat, de hihetetlen , hogy nem kellnek el, pedig ha Mo-n rendeli az ember meg sokat is kell varni ra.

  5. #205
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet wolfblind: Hozzászólás megtekintése
    Szep kinalat, de hihetetlen , hogy nem kellnek el, pedig ha Mo-n rendeli az ember meg sokat is kell varni ra.
    Igen, de ugyanúgy más is behozhatja magának usa-ból, mint ahogy meg is tették már páran.

  6. #206
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Nem egyenlőre, minden üzlet behalt, egyenlőre csak vegetálás megy, a lényeg hogy van mit enni meg van gtr.
    2 fér el a garázsban és 2 előtte a tető alatt.
    Az a8-amat ki kellett rakni a hidegbe, mindig garázsban állt, de a gtr-t mégsem rakhatom ki, amióta kint áll az a8 meghalt a kulcs nélküli vezérlője és a navi meghajtója.
    Sok pénz, nagy bátorság, végtelen önbizalom, és mindezt közzé is teszed. Mit mondjak, irigyellek.

  7. #207
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Igen, de ugyanúgy más is behozhatja magának usa-ból, mint ahogy meg is tették már páran.
    230-as dollárnál nem hiszem hogy bármit is megéri behozni bárhonnan, meg a 300-as eurót se felejtsük el.
    Ide semmit sem szabad behozni.

  8. #208
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    230-as dollárnál nem hiszem hogy bármit is megéri behozni bárhonnan, meg a 300-as eurót se felejtsük el.
    Ide semmit sem szabad behozni.
    Pont ezért gondolom, hogyha most nem adod el, akkor soha!

  9. #209
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Pont ezért gondolom, hogyha most nem adod el, akkor soha!
    Én is örülnék neki ha csak mondjuk 8 kerekem lenne már tavaszra, most pl külföldről kezdtek érdeklődni utánuk, lehet kiviszem németbe az összeset, hátha ott jobb a helyzet valamivel, jövő héten körülnézek mert viszem az enyémet forgalombahelyezni, van kint egy nissanos aki érdeklődött, hátha el tudná adni, mivel autója nincs, ha rendel valaki éveket kell rá várni, 1-et rendeltek nála még tavaly nyáron az is ősszel jön meg.
    És ilyen árfolyamok mellett mindenképpen jobb ha kint adja el az ember.

  10. #210
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Én is örülnék neki ha csak mondjuk 8 kerekem lenne már tavaszra, most pl külföldről kezdtek érdeklődni utánuk, lehet kiviszem németbe az összeset, hátha ott jobb a helyzet valamivel, jövő héten körülnézek mert viszem az enyémet forgalombahelyezni, van kint egy nissanos aki érdeklődött, hátha el tudná adni, mivel autója nincs, ha rendel valaki éveket kell rá várni, 1-et rendeltek nála még tavaly nyáron az is ősszel jön meg.
    És ilyen árfolyamok mellett mindenképpen jobb ha kint adja el az ember.
    Ezek USA verziók?

  11. #211
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Ezek USA verziók?
    Természetesen azok.
    Európai még nincs is, ebben a hónapban kezdik gyártani, japánt meg nem érdemes hozni a jobbkormányossága miatt.
    Aki nem az első 3 napon rendelte meg tavaly tavasszal vagy nyár elején amikor indult az értékesítés, az meg sem kapja idén, ha most rendeled akkor meg 2011 -re gyártják le, nevetséges.
    Az usa verzió nem különbözik kívülröl semmiben csak a sárga meg piros oldallámpákban amit kicseréltem az összesen, belül is ugyanaz, a mértékegységeket át lehet állítani menüből kmh,celsius,L/100km, kpa- ra
    A műszerfalon is kiírja ha akarjuk digitálisan a sebességet kmh-ban, csak az analóg órában látszik az mph-s skálázás de belül ott van kmh-ban is.
    Ezek a módosítások amit az európain csináltak a nagyja csak marketing, vagy rontottak vagy csak minimális a változás, de majd élőben meglátjuk ha itt lesz egy olyan.
    A navi HDD-s, az európaiban is az lesz, de csak ősztöl addig nincs is navi meg bluetooth az európaiban, a vinyó sima laptop vinyó 30gb toshiba, kóddal van védve, de kint már kikódolták és lehet akár nagyobbat is berakni, meg a térkép partíciót átvenni máshonnan, ha lesz európai térkép vagy veszünk egy vinyót amin előre van telepítve vagy fel lehet tölteni rá consult3-mal.

  12. #212
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Természetesen azok.
    Európai még nincs is, ebben a hónapban kezdik gyártani, japánt meg nem érdemes hozni a jobbkormányossága miatt.
    Aki nem az első 3 napon rendelte meg tavaly tavasszal vagy nyár elején amikor indult az értékesítés, az meg sem kapja idén, ha most rendeled akkor meg 2011 -re gyártják le, nevetséges.
    Az usa verzió nem különbözik kívülröl semmiben csak a sárga meg piros oldallámpákban amit kicseréltem az összesen, belül is ugyanaz, a mértékegységeket át lehet állítani menüből kmh,celsius,L/100km, kpa- ra
    A műszerfalon is kiírja ha akarjuk digitálisan a sebességet kmh-ban, csak az analóg órában látszik az mph-s skálázás de belül ott van kmh-ban is.
    Ezek a módosítások amit az európain csináltak a nagyja csak marketing, vagy rontottak vagy csak minimális a változás, de majd élőben meglátjuk ha itt lesz egy olyan.
    A navi HDD-s, az európaiban is az lesz, de csak ősztöl addig nincs is navi meg bluetooth az európaiban, a vinyó sima laptop vinyó 30gb toshiba, kóddal van védve, de kint már kikódolták és lehet akár nagyobbat is berakni, meg a térkép partíciót átvenni máshonnan, ha lesz európai térkép vagy veszünk egy vinyót amin előre van telepítve vagy fel lehet tölteni rá consult3-mal.
    Kár, hogy nem találkoztunk korábban. Én az elsők között akartam rendelni, de a Gablininél olyan fokú "hozzánemértéssel" találkoztam, hogy elrettentett a vásárlástól. Tulajdonképpen csak az árat és a szállítási határidőt nem tudták megmondani!!! Én többet tudtam az autóról, mint az értékesítő! És ez itthon a kiemelt és kizárólagos GT-R értékesítési pont! Ez tényleg nevetséges!
    Mondjuk még nem tettem le róla teljesen, mert az EVO is csak most érkezik meg és ha nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, akkor csere. Annál is inkább, mert a válság miatt a többi nagyágyú nem fog megszületni (NSX) és lehet, hogy a megfizethető szuperautók között a GT-R lesz az utolsó hírmondó!

  13. #213
    Rezidens tomcat avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hely
    Tata/Tatabánya
    Hsz-ok
    966

    Alap

    Ja, egyet kérdeznék még: A rádió működik rendesen? A frekvenciákra gondolok.

  14. #214
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet tomcat: Hozzászólás megtekintése
    Ja, egyet kérdeznék még: A rádió működik rendesen? A frekvenciákra gondolok.
    2 tizedenként megy, de csak pl a roxy miatt hiányzik
    Szerintem a hardware nem különbözik, idôvel lesz ember aki átrakja 1 tizedes lépésekre, viszont igen jól szól a gyári zene

  15. #215
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    http://totalcar.hu/magazin/hirek/?ma....02.03.&375587

    Erdekes, vagyis ugy volt idaig, hogy nem lesz nagy kulonbseg a sima ill. a SpecV kozott.

  16. #216

  17. #217

  18. #218
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Ezek utan lehet csinalnak egy kezivaltot.

  19. #219
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet wolfblind: Hozzászólás megtekintése
    Ezek utan lehet csinalnak egy kezivaltot.
    Nem lesz kéziváltó, ez a váltó gyorsabb és jó is csak nem bírja a 800+ Le-t de azt egyik sem,
    Ma volt olajcsere a váltójában az ezüstnek és nagyon jó lett tőle Willall került bele, ég és föld a gyárihoz képest.

  20. #220
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Nem lesz kéziváltó, ez a váltó gyorsabb és jó is csak nem bírja a 800+ Le-t de azt egyik sem,
    Ma volt olajcsere a váltójában az ezüstnek és nagyon jó lett tőle Willall került bele, ég és föld a gyárihoz képest.

    Én azt halottam ,hogy csak a gyári olajat lehet a váltójába beleönteni mert az való bele ,és különben szétmegy. Vagy ez csak marketing ,hogy vidd a nissan szervízbe???

11. oldal, összesen: 64 ElsőElső ... 9101112132161 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 8 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 8 vendég)

Hasonló témák

  1. Subaru Impreza általában
    By Miki in forum Subaru
    Hsz-ok: 414
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 07., 12:11
  2. Elektromos autók általában
    By SomaG in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 58
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 05., 11:06

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva