7. oldal, összesen: 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
121-140, összesen: 161

  1. #121
    Rezidens Feka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Páty
    Hsz-ok
    548

    Alap

    Idézet kemszi: Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem,hogy valaha lenne olyan autó ,ami letaszítani nálam az első helyről...
    Sajnos ez a korszak nekem ,csak "felvételről" van meg,de már kisgyerekként rám ragasztotta a Delta mániát kereszttesóm,remélem egyszer lesz is szerencsém egyhez testközelből
    http://www.rallylegend.com/2014/index.php/en/
    Itt mindenféle formálya megtalálható.
    A verseny és a helyszín fantasztikus, csak ajánlani tudom.

  2. Az alábbiaknak tetszik Feka hozzászólása:


  3. #122
    Rezidens kemszi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 03.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    384

    Alap

    Már egy ideje tervben ,hogy kimegyek/megyünk rá,a videókat mindig megnézem róla.Sok folyadékot kell oda vinni mert a folyamatos nyálcsorgásban kiszárad az ember

  4. Az alábbiaknak tetszik kemszi hozzászólása:


  5. #123
    Rezidens kemszi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 03.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    384

    Alap

    ázdmeg....
    van angol felirat

  6. #124
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap



    Az egyiknek elegge 5 hengeres audi hangja van...

  7. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


  8. #125

    Alap

    Ha már csak úgy támadnak mostanában a Lanciás sztorik :

    http://rallycars.us/felipe-massa-ali...y-car-onboard/

  9. #126
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    https://www.hasznaltauto.hu/auto/lan...grale-11158609

    Erre is lehet költeni ha valaki szeretne (D.CS. matricával.....)

  10. #127
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    https://www.hasznaltauto.hu/auto/lan...grale-11158609

    Erre is lehet költeni ha valaki szeretne (D.CS. matricával.....)
    Ez kb 10 éve DCS nél állt minimum 3-4 évig csak félre "dobva". Ha jól tudom a tulaj nem fizette ki, amiatt került parkoló pályára. Motorban/Hajtásban AKKOR minden finomság benne volt. De a kasztni már kb 8 éve is menthetetlennek tűnt sajnos
    https://www.youtube.com/results?sear...tegrtale+lajos Itt nagyon sok vidi van róla fennt.


    Utoljára szerkesztette: Silva; 2017. 03. 11. 19:37-kor

  11. #128
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Nem Delta de nagyon beteg


  12. 5 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  13. #129

  14. #130

    Alap

    Mikor az evot csak képen láttam még , ez egy rally sprint volt a Mecsekben. Itt volt először sisak a fejemen, nem mentem előtte sehol még. Emlékszem a navigátor megkérdezte mi a f@szért nem vágom le a balos kanyarokat , mert eddig csak utcán mentem baszki, azért ! ! Maradjunk annyiban hogy azt sem tudtam hogy hívnak, és milyen rendezvényen vagyok , előtte nem is mentem a kocsival sehol, épp csak elkészült. Egy full "A"-s autó volt, szűkítő nélkül, imádtam.
    Szerencsére profi navigátorom volt, sokat segített. Az első gyorsot megnyertem, a másodikon bent maradt a váltó kettesben, így hiába nyeretem még három gyorsot , buktuk a győzelmet.

    [IMG]/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]ű


    [IMG][/IMG]


    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]



  15. #131
    Rezidens Sz.Ricsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hsz-ok
    274

    Alap

    Kicsit többet kellett gépészkedni mint egy 6ossal Kemény

  16. #132
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Raliznod kellett volna tovább!

  17. #133
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Tetszik a kocsi főleg a kormány


  18. 6 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  19. #134

    Alap

    Haha, a Lancia Delta nekem örökre összeforrt a Sega Rally Schampionship játékkal. https://hu.flatfy.com/elad%C3%B3-lak%C3%A1s-budapest Valaki még emlékszik rá?
    Utoljára szerkesztette: kovacsszandra345; 2019. 07. 21. 16:43-kor

  20. #135
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Még a második részében is benne volt a játéknak. Igaz, kellett hozzá egy kis trükközés de, elő lehetett hívni a GT-Four-al együtt.
    Just for Fun

  21. #136
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap


  22. 3 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  23. #137
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap



    Ultrabeteg

  24. 5 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  25. #138
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap



    A legszebb !

  26. 12 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  27. #139

    Alap

    Tavaly nyáron egy nyugodt vasárnap délután kaptam egy hívást, egy szimpatikusnak tűnő középkorú úriember keresett azzal hogy a napokban hozzákerült két Lancia Delta, az egyik egy Integrale. Gyorsan közbe is vágtam milyen szerencsés, " Hát persze, azért ez nem ilyen egyszerű sztori." válaszolta. Elmondása szerint az Integrale majd 20 évet állt egy helyben, mikor lerohadt róla ponyva húztak rá egy másikat, mindezt egy ausztriai udvarban. De egy eredeti gr "A"-s 8 szelepes autóról van szó, ami Ferjáncz Attila autója volt valamikor fénykorában. A kezdeti lelkesedésem itt alább is hagyott, Magyarországon minden Lancia vagy Rangáé, vagy Ferjánczé volt, na persze, ezeket a sztorikat már fiatalabb koromban sem hittem el, nem most , abban maradtunk ha arra felé járok majd hívom és megnézem, de sok energiát nem szántam volna a sztorira. Pár hét múlva újra hívott, másnap volt a közelbe egy utam, így megígértem beugrom, és milyen jól tettem. Egy ipartelep műhelyében állt a két autó, az 1.3-as egy sima delta, de jó állapotban, gyorsan átsiklottam felette és az Integrale-ra helyeztem a hangsúlyt. Kívülről egy fehér színű utólag szélesített autó volt, nem annyira vészes állapotban. Körbenéztem, semmi extra nem látszott rajta, hátul aláhajoltam, kezdett izgalmas lenni a dolog. Egy full Abarth gr A-s futómű látványa fogadott, annak minden kiegészítőjével, picit emelkedett a testhőmérsékletem, de még nem volt vészes , jobbról kerülve belenéztem, két nagy Marelli doboz látványa fogadott, tudtam hogy létezik ilyen de még soha nem láttam élőben, IAW 070 típusú gr A-s motorvezérlő pihent a jobb oldali taposón, bekábelezve. A hőemelkedés mellé kezdtek bizseregni a végtagjaim, ha idén történt volna azonnal Covid-ra gondolok . Innentől az első futóműnél már nem volt meglepetés amit láttam, eredeti Abarth futómű, az utolsó csavarig, annyira eredeti hogy az a féktárcsa védő lemez is megvan amit szintén csak a homológ lapokon láttam eddig. Nem volt kérdés , ez egy gyári autó. A motortérben a 8 szelepes motor megvan, szinte minden gr A-s kiegészítőjével együtt, a váltó hiányzik, tönkrement, emiatt tették le sok évvel ezelőtt. Leülünk és kézbe kaptam az autó papírjait, egy vaskos lefűzött mappában, és ezek még tudták tetézni a látottakat. Évekre visszamenőleg rengeteg fénymásolat, régi képek, gépkönyv, egy kilyukasztott magyar forgalmi, és egy törzskönyv. Ez volt valamikor Ferejáncz Attila egyik autója.
    Percekig néztem a papírokat, majd az autót, kerestem a szavakat, szinte hihetetlen volt az egész sztori. A kezdeti sokk elmúlása után lassan megismertem a kocsi addig ismert történetét, azóta persze kiderítettem több dolgot róla. Attila ezzel ment a hazai bajnokságban, és pár külföldi versenyen, majd Szabó Faragó András kapta kölcsön tőle pár futamra, később ment vele Horner Bubu Péter, az itthoni utolsó futama elvileg 1996 Esztergom Rally volt. Elkerült Szombathelyre, nem tudni kihez mert egy cégnéven volt. Itt alakították át szélesebbre, de nincs róla információ hogy mentek volna vele. Innen elkerült Ausztriába, rallycrosszozni akartak vele, de leesett róla a váltó, nem volt hozzá másik és letették a parkoló legtávolabbi sarkába és feledésbe merült. Az időtájt nem képviselt túl nagy értéket egy ilyen viharvert Lancia. Itt pihent évekig, majd az úriember aki felhívott kiment üzletelni a parkoló tulajához, egy Toyota AE86-ot hozott volna el. De meglátta a kilógó OZ kerekeket a ponyva alatt, rákérdezett mi az ott. ÁÁÁ, az csak régi Lancia jött a válasz, végül is régi az igaz . emberünk felhajtotta a ponyvát, alánézett és innentől esze ágában sem volt Toyotával hazajönni. Megkérdeztem mi a terve a kocsival, elsősorban el szeretné adni jött a válasz, kérdeztem egy árat. Az autó értékéhez képest rendkívül kedvező összeg hangzott el de még így is szabad szemmel jól látható mennyiségű pénzről volt szó. Ott abban a pillanatban nem mondtam semmit , elköszöntem, és emésztgettem a látottakat, volt mit. Majd napok múlva újra elmentem, még egyszer körbejártam, és eldöntöttem hogy ezt szeretném megvenni. A napokban sikerült megegyeznünk, majd jött még egy nem várt fordulat, jó lenne ha egy dobozossal mennék érte mert el is felejtette mondani hogy egy kis raktár teli van tartalék alkatrészekkel. Hát a tartalék alkatrészek nagy része is gr A-s, egy nagy Ducato-val alig tudtam hazahozni , Abarth R50-es váltók szétszedve kosárban, osztóművek, difik, stb.

    A hazahozatal előtti képek :























    És fénykorában:









    Utoljára szerkesztette: B.Janika; 2020. 10. 25. 17:32-kor


  28. #140
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ebből veretés lesz. Aztán meg ki se dugom az orrát nehogy baja legyen fejvakarás...

  29. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


7. oldal, összesen: 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Dino Lancia Delta Evo
    By Dino74 in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 54
    Utolsó hozzászólás: 2017. 03. 11., 10:23
  2. Lancia Delta Integrale
    By Feka in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 118
    Utolsó hozzászólás: 2015. 01. 30., 16:04
  3. B.Janika - Lancia Delta Integrale EVO Gr.A replika
    By B.Janika in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 57
    Utolsó hozzászólás: 2015. 01. 21., 14:17
  4. Lancia Delta Hf
    By Martin 87 in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2012. 02. 18., 14:04

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva