8. oldal, összesen: 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
141-160, összesen: 161

  1. #141

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Ebből veretés lesz. Aztán meg ki se dugom az orrát nehogy baja legyen fejvakarás...
    Hazudnék ha azt mondanám hogy egy métert sem megyek vele, de hogy race nem lesz az tuti. Sokkal többet ér attól minthogy szétüssem, és azért egy 1988 Lancia hiába VB-s cucc, eljárt felette az idő.

  2. 2 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  3. #142
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Azért ez a bukócső nagyon kemény, nem ez volt az autó erőssége . Ha jól tudom volt alu is a Lanciában valaha, meg persze gázzal töltött.

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Hazudnék ha azt mondanám hogy egy métert sem megyek vele, de hogy race nem lesz az tuti. Sokkal többet ér attól minthogy szétüssem, és azért egy 1988 Lancia hiába VB-s cucc, eljárt felette az idő.

  4. #143
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Gratulálok az autóhoz! Vissza alakítod majd a bódét eredetire? Ha írni akarod az ecu t, lehet találok a padlason egy Commodore 64 et.

    Gondolom úgy lenne igazán nagy érték, hogy restaurálás. Lehet le fogtok hurrogni, de nem szentimentáliskodnék azzal tönkre téve az autót, hogy Ferjancz replikat építek belőle. Csak a hullámos Martini racing

  5. 4 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  6. #144

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok az autóhoz! Vissza alakítod majd a bódét eredetire? Ha írni akarod az ecu t, lehet találok a padlason egy Commodore 64 et.

    Gondolom úgy lenne igazán nagy érték, hogy restaurálás. Lehet le fogtok hurrogni, de nem szentimentáliskodnék azzal tönkre téve az autót, hogy Ferjancz replikat építek belőle. Csak a hullámos Martini racing
    Pontosan ez a terv ahogy írod , visszaalakítom a bódét a keskenyebb szélesítésre, full homokszórás, stb. Sokat gondolkodtam milyen legyen kívülről de annyival szebb a Martini csíkozás hogy az lesz. Az alvázszámból úgyis kiderül kié volt , a Ferjáncz név azért ismert volt külföldön is, így ha megőrülök és eladom értéknövelő akkor is ha nem Camel-es a kocsi hanem a korhű VB-s fényezés van rajta.
    Ami ilyen volt :



    Nekem is jobban tetszik a hullámos, de ez így lesz szinte eredeti.

  7. 2 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  8. #145

    Alap

    Ez volt a 16 szelepes fényezés :



    És ugye a mindent vivő :



    1992 nem most volt, de ez a forma ezzel a fényezéssel számomra überelhetetlen.

  9. 4 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  10. #146
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Szuper! Akkor jöjjön a leg szemetebb kérdés
    Akkor szárny sem lesz rajta?

  11. #147

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Szuper! Akkor jöjjön a leg szemetebb kérdés
    Akkor szárny sem lesz rajta?
    Nem bizony. Arra próbálok törekedni hogy minél jobban korhű legyen.
    És ugye megvan még az a szintén gr A-s kocsim is amiről pár poszttal ezelőtt írtam
    , az persze nem gyári kocsi, Varga Szilárdtól, Horner Bubu Pétertől, és Fazekas Tibitől
    összevásárolt cuccokboól van. Szóval azt lefényezem a 92-es csíkozásra, és azon ott a szárny , jól fognak mutatni egymás mellett.

  12. Az alábbiaknak tetszik B.Janika hozzászólása:


  13. #148
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Az a zűd? . Szegény autót mindig is sajnáltam azért a színkombinációért. Jól fog esni neki az új ruha! Akkor most van Integrale GrA , Integrale EVO"3 " GrA. EVO VI utcai, EVO 6 Time Attack (annak is jól állna egy Malboro fényezés . Lassan kell neked egy külön hangár, mert ezeket vétek kint tartani!
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 10. 29. 09:36-kor

  14. 3 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  15. #149
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Meg amit még nem láttál, és nem olvastál a fórumon.
    Egyszer voltam Janinál és ha netán tartana egy lomtalanítást mindenképp jelentkeznék egy dobozos furgonnal, meg egy trélerrel.



    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Az a zűd? . Szegény autót mindig is sajnáltam azért a színkombinációért. Jól fog esni neki az új ruha! Akkor most van Integrale GrA , Integrale EVO"3 " GrA. EVO VI utcai, EVO 6 Time Attack (annak is jól állna egy Malboro fényezés . Lassan kell neked egy külön hangár, mert ezeket vétek kint tartani!

  16. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  17. #150
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Több mint 10 éve láttam utoljára Jani műhelyét. Akkor is csak kívülről. Sejtem, hogy vannak ott még "finomságok". Hallottam olyat, hogy Épített egy Subarut is Mesélsz róla Jani? Vagy tartasz tőle, hogy megsértődnek a rózsaszín csillagosok?
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2020. 10. 29. 18:38-kor

  18. #151

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Az a zűd? . Szegény autót mindig is sajnáltam azért a színkombinációért. Jól fog esni neki az új ruha! Akkor most van Integrale GrA , Integrale EVO"3 " GrA. EVO VI utcai, EVO 6 Time Attack (annak is jól állna egy Malboro fényezés . Lassan kell neked egy külön hangár, mert ezeket vétek kint tartani!
    Igen, a zűd. Gondolom nem nehéz kitalálni hogy a zöld a becsípődésem, mivel a Time Attack evo is zöld. Mikor építettem a Lanciát nem akartam martinist, mert szinte minden versenyautó olyan. Az a zöld mondjuk nem saját ötlet, sok sok évvel ezelőtt láttam egy ugyanolyan zöld Integrale Evot Pesten ilyen színben és nagyon megtetszett, elkértem a színkódját és így lett olyan a Lancia. De még egyszer nem lenne zöld, csak a Martin Racing.
    Az autóim listáját inkább hagyjuk is, gyűjtögetem egy ideje őket, szinte egyik sem járóképes, vannak közöttük nagy kincsek, és átlagos turbo 4wd-k. Régebben mondogattam hogy öreg koromra jók lesznek nyugdíjnak annyit fognak érni , ez mára igaz is lett, csak annyi van hogy ha holnap bezárnék akkor mondjuk 5 évig nem unatkoznék. Idén telephelyet bővítettem, elkészültek egy nagyobb csarnok tervei, és tavasszal már fedett, száraz helyen lesznek a kincsek:
    Audi S2 1991-es, full érintetlen, tuningmentes, akksi bele és megy, piros
    Lanci Delta Integrale 8V , rozsda, törés és tuning mentes , szétszedve, fehér
    Lancia Delta Integrale16V 45000 km-el !! rozsda, törés és tuning mentes , szétszedve, grafit metál
    Lancia Delta Integrale16V pici rozsda, pici tuning, szétszedve, piros
    Lancia Delta Integrale16V , tuning mentes, pici rozsda, akksi bele és megy, fehér
    Lancia Delta Integrale Evo 2, utolsók egyike, klímás ! rozsda nem vészes, de van, simán lakatolható, vaj bőr nagy Recaro,
    pici tuning, szétszedve, piros
    Lancia Delta gr A , gyári kocsi, ex Ferjáncz féle, szétszedve, picit hiányos, picit rozsdás,
    Lancia Delta gr A, nem gyári kocsi,full rozsdamentes, szétszedve.
    Lancer Evo 4 jobbos (még), pici rozsda , hiányos, szétszedve, ezüst
    Lancer Evo 5 jobbos volt, rozsda mentes, szétszedve, ezüst
    Lancer Evo 6 GSR jobbos volt, nagy tuning , sok rozsda, bal hátul törött, akksi bele és indul, fehér
    Lancer Evo 6 GSR jobbos volt, már rozsdamentes, tuning mentes, szétszedve, metál kék (nagyon szép kékben amúgy)
    Lancer Evo 6 RS gyári balos,picit hiányos, de az értékek megvannak, rozsdamentes, fehér
    Lancer Evo 6 TME gyári balos piros !!, rozsdamentes, szétszedve,
    Lancer Evo 6 Time Attack
    Lancer Evo 6 rally autó, full patika állapotban, szétszedve, mindene megvan , sok spéci ralliart motyóval
    Lancer Evo 9 GSR gyári balos, szétszedve, törött volt, ezüst, tuning
    Lancer Evo 9 RS gyári balos, rozsda mentes , szétszedve, picit hiányos, fehér
    Subaru Blobeye STI,szép állapot, nagy tuning, most készül a motorja, kék
    Subaru Bugeye STI szédszedve, tuningmentes, rozsdamentes (mostmár) ezüst

    Csak a turbo 4wd
    Utoljára szerkesztette: B.Janika; 2020. 10. 29. 20:10-kor

  19. 10 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  20. #152

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Több mint 10 éve láttam utoljára Jani műhelyét. Akkor is csak kívülről. Sejtem, hogy vannak ott még "finomságok". Hallottam olyat, hogy Épített egy Subarut is Mesélsz róla Jani? Vagy tartasz tőle, hogy megsértődnek a rózsaszín csillagosok?






    Készülök róla írni egy kis történetet, lehet meg is teszem a napokban, ha már jól szét offoltuk ezt a topikot.

  21. 3 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  22. #153
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Szóhoz sem jutok!

  23. #154
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 04.
    Hsz-ok
    229

    Alap

    JÓÓÓ kis nyugdíjad van!

  24. #155
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    El megy majd, hogy nyugdíjba "dolgozhasson" rajtuk...

  25. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  26. #156
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    János!

    Ebből a felsorolásból hiányzik egy patika 8-as.
    Szóval ha a gyári balos 6 TME-t összeraktad a legfaszább motyókból csörgess meg, és cserélünk.
    Most nagy a szám, de valószínűleg azért elbizonytalanodnék a csörögne a telefon, bár erre sok esélyt nem látok.

    Amúgy szép kis lista, pár év és kezdődhetnek a nyugdíjas évek, nem gondolod?



    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Igen, a zűd. Gondolom nem nehéz kitalálni hogy a zöld a becsípődésem, mivel a Time Attack evo is zöld. Mikor építettem a Lanciát nem akartam martinist, mert szinte minden versenyautó olyan. Az a zöld mondjuk nem saját ötlet, sok sok évvel ezelőtt láttam egy ugyanolyan zöld Integrale Evot Pesten ilyen színben és nagyon megtetszett, elkértem a színkódját és így lett olyan a Lancia. De még egyszer nem lenne zöld, csak a Martin Racing.
    Az autóim listáját inkább hagyjuk is, gyűjtögetem egy ideje őket, szinte egyik sem járóképes, vannak közöttük nagy kincsek, és átlagos turbo 4wd-k. Régebben mondogattam hogy öreg koromra jók lesznek nyugdíjnak annyit fognak érni , ez mára igaz is lett, csak annyi van hogy ha holnap bezárnék akkor mondjuk 5 évig nem unatkoznék. Idén telephelyet bővítettem, elkészültek egy nagyobb csarnok tervei, és tavasszal már fedett, száraz helyen lesznek a kincsek:
    Audi S2 1991-es, full érintetlen, tuningmentes, akksi bele és megy, piros
    Lanci Delta Integrale 8V , rozsda, törés és tuning mentes , szétszedve, fehér
    Lancia Delta Integrale16V 45000 km-el !! rozsda, törés és tuning mentes , szétszedve, grafit metál
    Lancia Delta Integrale16V pici rozsda, pici tuning, szétszedve, piros
    Lancia Delta Integrale16V , tuning mentes, pici rozsda, akksi bele és megy, fehér
    Lancia Delta Integrale Evo 2, utolsók egyike, klímás ! rozsda nem vészes, de van, simán lakatolható, vaj bőr nagy Recaro,
    pici tuning, szétszedve, piros
    Lancia Delta gr A , gyári kocsi, ex Ferjáncz féle, szétszedve, picit hiányos, picit rozsdás,
    Lancia Delta gr A, nem gyári kocsi,full rozsdamentes, szétszedve.
    Lancer Evo 4 jobbos (még), pici rozsda , hiányos, szétszedve, ezüst
    Lancer Evo 5 jobbos volt, rozsda mentes, szétszedve, ezüst
    Lancer Evo 6 GSR jobbos volt, nagy tuning , sok rozsda, bal hátul törött, akksi bele és indul, fehér
    Lancer Evo 6 GSR jobbos volt, már rozsdamentes, tuning mentes, szétszedve, metál kék (nagyon szép kékben amúgy)
    Lancer Evo 6 RS gyári balos,picit hiányos, de az értékek megvannak, rozsdamentes, fehér
    Lancer Evo 6 TME gyári balos piros !!, rozsdamentes, szétszedve,
    Lancer Evo 6 Time Attack
    Lancer Evo 6 rally autó, full patika állapotban, szétszedve, mindene megvan , sok spéci ralliart motyóval
    Lancer Evo 9 GSR gyári balos, szétszedve, törött volt, ezüst, tuning
    Lancer Evo 9 RS gyári balos, rozsda mentes , szétszedve, picit hiányos, fehér
    Subaru Blobeye STI,szép állapot, nagy tuning, most készül a motorja, kék
    Subaru Bugeye STI szédszedve, tuningmentes, rozsdamentes (mostmár) ezüst

    Csak a turbo 4wd

  27. #157
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    János wazzeeee!

    Egyszer álmodtam egy olyat (tán itt le is irtam), hogy láttam egy gyári GTIR Gr A-t. Álmodni is kurva jó volt.
    Te nem álmodtad, és még meg is tudtad venni.
    Baromira örülök, és gratulálok!

  28. Az alábbiaknak tetszik simigeri hozzászólása:


  29. #158
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Komoly a kis film jó arc az ember


  30. 6 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  31. #159
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap


  32. 4 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  33. #160
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Na ez igazán kívánatos lenne...

    https://player.hu/auto-motor-2/megor...-lancia-delta/

  34. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


8. oldal, összesen: 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Dino Lancia Delta Evo
    By Dino74 in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 54
    Utolsó hozzászólás: 2017. 03. 11., 10:23
  2. Lancia Delta Integrale
    By Feka in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 118
    Utolsó hozzászólás: 2015. 01. 30., 16:04
  3. B.Janika - Lancia Delta Integrale EVO Gr.A replika
    By B.Janika in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 57
    Utolsó hozzászólás: 2015. 01. 21., 14:17
  4. Lancia Delta Hf
    By Martin 87 in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2012. 02. 18., 14:04

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva