1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 41

  1. #1
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap Evo VIII RS Mivec

    Sajna úgy néz ki,hogy mire készlet meg kell válnom szeretett társamtól anyagi megfontolásból.
    2004-es gyártási év
    GARANTÁLTAN sérülésmentes!A motor magyarországi papíros 2007-es Evo IX rs-ből való 20e km van benne, 6sebességes váltó, Rs hajtás, Evo IX bilstein futómű.Új kuplung.Evo IX belső.Makulátlan nincs széthajtva újszerű állapotban!
    Ár: 4.500.000.- + regadó (500.000.-)

  2. #2
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Racevétem, remélem történik valami "csoda" és nem kell eladnod ennyi törődés után!

  3. #3
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Hát...ezt nem nagyon szeretném elhinni!! Miért jutottál erre a döntésre?

  4. #4
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Elég hosszú a történet,de röviden annyi,h 2éve pereskedek az egyik albérlőmmel mert nem tudom kitenni mert csak úgy nem lehet hiába nincs szerződés szóval az ügyvédköltségekbe lassan az egekbe.Így ezek a megszorítások először mint tudjuk a hobbira hatnak ki és ezért vissza kell vennem az erre szánt keretből.röviden ennyi, hidd el nekem sem öröm és hátha jön a csoda és esetleg jobb lesz.Azt,hogy nekem mennyibe van inkább hagyjuk nem számolom össze(most is éppen az első lökhárítót fényezik mert megy fel rá a 9-es).
    Mindenesetre rosszul biztos nem jár senki ha megveszi(rajtam kívül)

  5. #5
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    Elég hosszú a történet,de röviden annyi,h 2éve pereskedek az egyik albérlőmmel mert nem tudom kitenni mert csak úgy nem lehet hiába nincs szerződés szóval az ügyvédköltségekbe lassan az egekbe.Így ezek a megszorítások először mint tudjuk a hobbira hatnak ki és ezért vissza kell vennem az erre szánt keretből.röviden ennyi, hidd el nekem sem öröm és hátha jön a csoda és esetleg jobb lesz.Azt,hogy nekem mennyibe van inkább hagyjuk nem számolom össze(most is éppen az első lökhárítót fényezik mert megy fel rá a 9-es).
    Mindenesetre rosszul biztos nem jár senki ha megveszi(rajtam kívül)
    Ismerős a dolog... nem rúghatod ki mert akkor "csövi" lesz és ezért védi a törvény... Undorító..
    Remélem hamarosan megoldódik a gondod és nem kell eladni a vasat.
    Just for Fun

  6. #6
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    Elég hosszú a történet,de röviden annyi,h 2éve pereskedek az egyik albérlőmmel mert nem tudom kitenni mert csak úgy nem lehet hiába nincs szerződés szóval az ügyvédköltségekbe lassan az egekbe.Így ezek a megszorítások először mint tudjuk a hobbira hatnak ki és ezért vissza kell vennem az erre szánt keretből.röviden ennyi, hidd el nekem sem öröm és hátha jön a csoda és esetleg jobb lesz.Azt,hogy nekem mennyibe van inkább hagyjuk nem számolom össze(most is éppen az első lökhárítót fényezik mert megy fel rá a 9-es).
    Mindenesetre rosszul biztos nem jár senki ha megveszi(rajtam kívül)

    Ezt nagyon sajnálom Találkozóra még kijössz, ha addigra nem veszi meg valaki az autót?

  7. #7
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Ezt nagyon sajnálom Találkozóra még kijössz, ha addigra nem veszi meg valaki az autót?
    MINDENFÉLEKÉPPEN!!!!!!!!!!

    hülyén hangzik,de nem viszem túlzásba a hirdetést hátha megoldódik másképpen a dolog...

  8. #8
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Ismerős a dolog... nem rúghatod ki mert akkor "csövi" lesz és ezért védi a törvény... Undorító..
    Remélem hamarosan megoldódik a gondod és nem kell eladni a vasat.
    Plussz mivel nem tudom kitenni, az építési engedélyem lassan lejár mert ugye 2éven belül nem kezdtem el,de már el is ment a kedvem az egésztől.

  9. #9
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    Plussz mivel nem tudom kitenni, az építési engedélyem lassan lejár mert ugye 2éven belül nem kezdtem el,de már el is ment a kedvem az egésztől.

    Én mondjuk ezt nem értem! Ennyi erővel az összes hajléktalant beköltöztethetnék egy üres albérletbe, hogy ne legyenek hajléktalanok!! Mi az, hogy nem teheted ki? Azzal nem lehet érvelni, hogy te oda szeretnél költözni? Vagy akármi mással?........

  10. #10
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Mondjuk. Ha lehetne, akkor gondolom már érveltél volna! De ez akkor is durva.

  11. #11
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Ismerős a dolog... nem rúghatod ki mert akkor "csövi" lesz és ezért védi a törvény... Undorító..
    Remélem hamarosan megoldódik a gondod és nem kell eladni a vasat.
    Én kitettem őket, mint a szart, kaptak elég haladékot, nem fizettek, mentek. Ha meg ennyire elfajulnak a dolgok, mint nálad, lehet egyszerübb lett volna nem hivatalosan intézni, bár nem ismerem az előzményeket.
    De anyagilag is tuti olcsóbban jöttél volna ki.
    Persze nekünk kívülállóknak egyszerű pofázni...
    Azért sajnálom.

  12. #12
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Én mondjuk ezt nem értem! Ennyi erővel az összes hajléktalant beköltöztethetnék egy üres albérletbe, hogy ne legyenek hajléktalanok!! Mi az, hogy nem teheted ki? Azzal nem lehet érvelni, hogy te oda szeretnél költözni? Vagy akármi mással?........
    Azzal azért nem mert van lakása. Abban az esetben ha a bejelentett lakását pl elvinné a bank tartozás/jelzálog fejében vagy hasonlók akkor van "elsőbbsége" a lakásra. Mindaddig amíg a tulaj feje fölött van a lakás te nem költözhetsz oda. Legalábbis valami ilyen hülyeség van a törvényben.
    Nevetséges, hogy a saját tulajdonodért kell perelni, hogy tudd használni.
    Kb olyan mintha bérelnél egy autót és nem adod vissza mert nincs autód de pénzt se fizetsz érte.. és nem is vehetik el tőled mert "szegény autó nélkül marad"...
    Just for Fun

  13. #13
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Én kitettem őket, mint a szart, kaptak elég haladékot, nem fizettek, mentek. Ha meg ennyire elfajulnak a dolgok, mint nálad, lehet egyszerübb lett volna nem hivatalosan intézni, bár nem ismerem az előzményeket.
    De anyagilag is tuti olcsóbban jöttél volna ki.
    Persze nekünk kívülállóknak egyszerű pofázni...
    Azért sajnálom.
    +1 Csak azzal is vigyázni kell mert visszafelé is elsülhet.. Gyorsan és nagyon csendben kell intézni azt is. És lehetőleg úgy, hogy Neked ne legyen belőle károd, pl megmaradjon az ajtó+ablak meg hasonlók amikor "rájuk törik a lakás"
    Just for Fun

  14. #14
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Az egy dolog, h nem tehetem ki,de még a bérleti díjat sem emelhetem meg neki csak úgy, 25éve lakik egy 55nm-es különálló házban és 5e ft fizet+rezsi hiába küldött értékbecslőt a bíróság nem fogadta el az emelést és felebezett ,h ő már öreg,beteg,stb(majd a talin elmesélem hosszú tényleg)

  15. #15
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Én kitettem őket, mint a szart, kaptak elég haladékot, nem fizettek, mentek. Ha meg ennyire elfajulnak a dolgok, mint nálad, lehet egyszerübb lett volna nem hivatalosan intézni, bár nem ismerem az előzményeket.
    De anyagilag is tuti olcsóbban jöttél volna ki.
    Persze nekünk kívülállóknak egyszerű pofázni...
    Azért sajnálom.

    Szívesen kitettem volna így én is az öreglányt,de mivel én vele együtt örököltem a házat ezért ő régebb óta lakik ott ,kvázi a szomszédok neki hisznek bármit mondok (ők csak annyit látnak,h jöttem és kitettem)és mivel Magyarországon vagyunk ha így tenném ki már aznap kapnék egy vagyonosodásit valamelyik szomszédtól.

  16. #16
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    Az egy dolog, h nem tehetem ki,de még a bérleti díjat sem emelhetem meg neki csak úgy, 25éve lakik egy 55nm-es különálló házban és 5e ft fizet+rezsi hiába küldött értékbecslőt a bíróság nem fogadta el az emelést és felebezett ,h ő már öreg,beteg,stb(majd a talin elmesélem hosszú tényleg)

    Jól van! Azért fel a fejjel, és próbáld megoldani mi hamarabb! Én a részemről szurkolok neked!

  17. #17
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    Szívesen kitettem volna így én is az öreglányt,de mivel én vele együtt örököltem a házat ezért ő régebb óta lakik ott ,kvázi a szomszédok neki hisznek bármit mondok (ők csak annyit látnak,h jöttem és kitettem)és mivel Magyarországon vagyunk ha így tenném ki már aznap kapnék egy vagyonosodásit valamelyik szomszédtól.
    Értem!

  18. #18
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    Sajna úgy néz ki,hogy mire készlet meg kell válnom szeretett társamtól anyagi megfontolásból.
    2004-es gyártási év
    GARANTÁLTAN sérülésmentes!A motor magyarországi papíros 2007-es Evo IX rs-ből való 20e km van benne, 6sebességes váltó, Rs hajtás, Evo IX bilstein futómű.Új kuplung.Evo IX belső.Makulátlan nincs széthajtva újszerű állapotban!
    Ár: 4.500.000.- + regadó (500.000.-)
    rossz "hallani". remélem megoldódik!

  19. #19

  20. #20
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    szép lett a 9es lökös

    a kerekeidet külön nem adod el?
    Utoljára szerkesztette: qby2k; 2010. 08. 21. 19:04-kor

1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva