2. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 80

  1. #21
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Én sosem voltam egy BMW párti, sőt... De tény, az M3-as nekem is baromira bejön, ennek ellenére nem vennék BMW-t

    Cigus féle M3 viszont korrekt

  2. #22
    Bennfentes cabrio3er avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    52

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Kivételesen jót szóltál
    ritkán, de akkor jót

  3. #23
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    Még a 335i vs EVO témához.
    Konkrétan volt alkalmam menni ilyen biturbó szörny ellen, az enyém most kb. 320 paci, a bimmer 306 és csak tempóból tudott elmenni, de akkor is csak nagyon lassan. Utána mentem és is vele, nagyon meggyőző teljesítményt tud felmutatni, nekem bejött a bmw. Főleg az teccett, ahogy alulról ment.

  4. #24
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Tehát összegezzük: száraz, egyenes aszfalton nagyjából egál, minden máshol meg... Hm

  5. #25
    Haladó Passionata avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 12.
    Hsz-ok
    25

    Alap

    ma mentunk egy M6 al,hat az se hulye aki olyat vesz.
    -------------------------------------------------------
    MY2005 Mitsubishi Outlander TURBO

  6. #26
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet lezle: Hozzászólás megtekintése
    én igaz nem állóból és nem evo-val, de egy régi gt-vel olyan ronda 150-200 métert adtam egy ilyen bmw csodának m3-ason kb.80-ról 170-ig hogy utána kénytelen voltam bevárni, hogy lecsekkoljam hogy elsőre is jól láttam a hátán a 335 feliratot
    a gyári adata meg full kamu mint minden bmw-nél, azt csak tesztpilóta tesztpályán slick-el tudja...
    ahogy a miki mondja jók a bmw ék csak másra valók...mondjuk autópályára...az a gt kontra 335 öt 150 méter kicsit erősmentem 335 el...100 tól meggyözőnekem gt ém van...cserélnék

  7. #27
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    ahogy a miki mondja jók a bmw ék csak másra valók...mondjuk autópályára...az a gt kontra 335 öt 150 méter kicsit erősmentem 335 el...100 tól meggyözőnekem gt ém van...cserélnék
    lezle GT-je nem egészen gyári

  8. #28
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    ahogy a miki mondja jók a bmw ék csak másra valók...mondjuk autópályára...az a gt kontra 335 öt 150 méter kicsit erősmentem 335 el...100 tól meggyözőnekem gt ém van...cserélnék

    NEm kell hanyatt esni a 335i től....
    Az STi vel 320 lóerős volt akkor és 0-ról 100-ról és 200-ról is jobb volt az STi.
    Picit ,de jobb volt az STi.

  9. #29
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    lezle GT-je nem egészen gyári
    A lezle GT-je ha kettesből indul akkor is meg kell ennie a 335i-t!!!!!!!!!!!!

  10. #30
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    ...egy M3-ast is

  11. #31
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    ahogy a miki mondja jók a bmw ék csak másra valók...mondjuk autópályára...az a gt kontra 335 öt 150 méter kicsit erősmentem 335 el...100 tól meggyözőnekem gt ém van...cserélnék
    hűű, ezt a post-omat mélyről hoztad elő
    nem tudom megmondani, hogy akkor kb. milyen erő volt a gt-mben, de hidd el, egész jól ment akkor is, a leírásod alapján viszont én nem cserélném el a gt-t a tiédre

  12. #32
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet lezle: Hozzászólás megtekintése
    hűű, ezt a post-omat mélyről hoztad elő
    nem tudom megmondani, hogy akkor kb. milyen erő volt a gt-mben, de hidd el, egész jól ment akkor is, a leírásod alapján viszont én nem cserélném el a gt-t a tiédre
    enyém széria...és tényleg nem irigylésre méltó...menni is ugy megy ,mint 1 széria és gondolom a tied is ugy ment,mint 1 széria,mert akkor tudunk beszélni gt ről...nem de?ha már dugot cserélsz,és tudsz neki nyomást adni,akkor nem gt...akkor 1 felhúzott bmw vel kell össze akaszkodni,mondjuk szerintem 100és 170 között 1 sti vel is pariba van

  13. #33
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    szerintem 100és 170 között 1 sti vel is pariba van
    LE kivételével nem sok hasonlóságot tudok felsorolni egy BMW(akármilyen), és egy EVO/STI között. míg előbbit akárki, akinek jogsija van bármikor, bárhová elvezeti, utóbbiakhoz kell némi fizikai erő, elhivatottság és legfőképpen jó értelemben vett bolondság. (persze az elmúlt 10 évek BMW-iről beszélek és nem mondjuk egy E30 M3-ról)
    az meg, hogy egyenesben partiban vannak nem hiszem, hogy sok EVO/STI tulajt érdekelne, én eddig 1x mentem 170-el, maradok 130 alatt autópályán.

    majd ha 50 éves leszek, lehet elgondolkozom, hogy milyen szépek is a "bömbik".

  14. #34
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    enyém széria...és tényleg nem irigylésre méltó...menni is ugy megy ,mint 1 széria és gondolom a tied is ugy ment,mint 1 széria,mert akkor tudunk beszélni gt ről...nem de?ha már dugot cserélsz,és tudsz neki nyomást adni,akkor nem gt...akkor 1 felhúzott bmw vel kell össze akaszkodni,mondjuk szerintem 100és 170 között 1 sti vel is pariba van
    akkor bocsánat, valóban nincs miről beszélni, mivel az enyém már nem gt, hanem egy átalakított impreza, vagy hívd aminek jól esik
    össze akaszkodást meg nem szoktam erőltetni
    üdv,
    l

  15. #35
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet lezle: Hozzászólás megtekintése
    akkor bocsánat, valóban nincs miről beszélni, mivel az enyém már nem gt, hanem egy átalakított impreza, vagy hívd aminek jól esik
    össze akaszkodást meg nem szoktam erőltetni
    üdv,
    l
    a Tied már nem csajozós autó, kéne a francnak, meg nekem!

  16. #36
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Örülök,hogy itt ilyen sokan emlegetik az E30 M3-at!

  17. #37
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    LE kivételével nem sok hasonlóságot tudok felsorolni egy BMW(akármilyen), és egy EVO/STI között. míg előbbit akárki, akinek jogsija van bármikor, bárhová elvezeti, utóbbiakhoz kell némi fizikai erő, elhivatottság és legfőképpen jó értelemben vett bolondság. (persze az elmúlt 10 évek BMW-iről beszélek és nem mondjuk egy E30 M3-ról)
    az meg, hogy egyenesben partiban vannak nem hiszem, hogy sok EVO/STI tulajt érdekelne, én eddig 1x mentem 170-el, maradok 130 alatt autópályán.

    majd ha 50 éves leszek, lehet elgondolkozom, hogy milyen szépek is a "bömbik".
    a nagy lófaszt, egyszerübb egy imprezát kanyarban tartani 180-nál mint egy BMW-t
    Freude am Fahren

  18. #38
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    és egy EVO/STI között. míg előbbit akárki, akinek jogsija van bármikor, bárhová elvezeti, utóbbiakhoz kell némi fizikai erő, elhivatottság és legfőképpen jó értelemben vett bolondság. (persze az elmúlt 10 évek BMW-iről beszélek és nem mondjuk egy E30 M3-ról)
    pont azért adtam el az EVO-mat mert túl könnyű volt vezetni :-)

  19. #39
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    pont azért adtam el az EVO-mat mert túl könnyű volt vezetni :-)
    Vegyél egy nagy polskit

  20. #40
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet Lonni: Hozzászólás megtekintése
    a nagy lófaszt, egyszerübb egy imprezát kanyarban tartani 180-nál mint egy BMW-t
    jó de nagymama nem megy 180-nal kanyarban. viszont élvezi, hogy mindent elvégez helyette az elektrónika, és neki csak kományozni, gázt nyomni és fékezni kell.

2. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 17
    Utolsó hozzászólás: 2014. 01. 11., 19:11
  2. Hsz-ok: 112
    Utolsó hozzászólás: 2012. 10. 25., 07:14

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva