3. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 80

  1. #41
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    pont azért adtam el az EVO-mat mert túl könnyű volt vezetni :-)
    átlag feletti képességekkel rendelkezel, ezt nem kalkuláltam bele.

  2. #42
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Vegyél egy nagy polskit
    ott a pont :-)

  3. #43
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    átlag feletti képességekkel rendelkezel, ezt nem kalkuláltam bele.
    sajnos nem
    amúgy meg pályán való tapasztalatokról beszélek viccet félretéve szerintem egy kicsit húzott evo (380-400Le, nagy fék, futómű, slick) nagyoon nagyon kezesbárány és kifejezetten könnyen vezethető egy hátsókerekeshez képest. Nagyon gyors ez nem vitás....de nekem túl kezesbárány

  4. #44
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    sajnos nem
    amúgy meg pályán való tapasztalatokról beszélek viccet félretéve szerintem egy kicsit húzott evo (380-400Le, nagy fék, futómű, slick) nagyoon nagyon kezesbárány és kifejezetten könnyen vezethető egy hátsókerekeshez képest. Nagyon gyors ez nem vitás....de nekem túl kezesbárány

    Mi lesz helyette?

  5. #45
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Mi lesz helyette?
    Lecseréltem egy 3 éves autót 5000km-el egy 17évesre 100,000km-el az órában
    NSX...teljesen megferőződtem!

  6. #46
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Lecseréltem egy 3 éves autót 5000km-el egy 17évesre 100,000km-el az órában
    NSX...teljesen megferőződtem!
    piros, "automata" rendszámtáblával?

  7. #47
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    piros, "automata" rendszámtáblával?
    nem, az a barátomé ami megfertőzött. Euroringen is azzal mentem a végén 5-6 kört. Imádom..gyári motor csak egy leömlő és egy kipuff van rajta (290LE körül) Tein illetve slick gumi (sajna elég kicsi mert csak 245ös hátul és bőven elférne a 285is és kéne is) 1:21.2 5 kör alatt....
    Viszont az enyém is piros csak 1 évvel fiatalabb :-) 1992-es :-)

  8. #48
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    nem, az a barátomé ami megfertőzött. Euroringen is azzal mentem a végén 5-6 kört. Imádom..gyári motor csak egy leömlő és egy kipuff van rajta (290LE körül) Tein illetve slick gumi (sajna elég kicsi mert csak 245ös hátul és bőven elférne a 285is és kéne is) 1:21.2 5 kör alatt....
    Viszont az enyém is piros csak 1 évvel fiatalabb :-) 1992-es :-)
    VTEC FTW, eddig csak álló NSX-ben(Zsoláé) ültem, biztos felejthetetlen körözni vele!

  9. #49
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    miért van az,hogy az e 36 m3 ak,agyon vágják rallytúrában az összes összkerekest?beleértve engem isjó én béna vagyok...de a lovász az csak a mult évi bajnok.a kocsija is türhető...ha nem is agyon,de minimum pariba vannak a töredékéből,mint 1 mitsu vagy 1 subaru.tudom szűkitő!de az m3 ak szériák...nincs váltó,nincs als,nincs aktiv hajtás,nincs reiger,nincs motec...és ezek e 36 osok,azt hiszem 11 éve nem gyártják őket...

  10. #50
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Sztem simán annyi, hogy az Evo (illetve a 4x4 turbó) 0-100-ig jobb, a BMW meg 100-tól felfelé. Nincs hajtási veszteség, széles, erős.

    És ezek szerint a pályák gyorsak, és jó minőségüek. Ja, és aszfaltosak!

  11. #51
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Sztem simán annyi, hogy az Evo (illetve a 4x4 turbó) 0-100-ig jobb, a BMW meg 100-tól felfelé. Nincs hajtási veszteség, széles, erős.

    És ezek szerint a pályák gyorsak, és jó minőségüek. Ja, és aszfaltosak!
    bárcsak így lenneakkor megtudnám magamnak is magyaráznirte!gyorspálya?tele lassitózva...jó vannak gyors részek!de dobálos vagdosos...tardos -bikol(tele bukkanal igazi rally pálya),lábatlan-bajna(ahol a végseb.számitott volna ott lassitó volt és az is 1 jó dobálós pálya)nem megyünk véget,mert jön 1 lassitó...az aszfalt stimmel

  12. #52
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Annyi hogy Dávidka ügyes
    M3 súlypontja nagyon jó! Főleg ha ki van könnyítve.
    És mivel azoknak a nyomatéka nagyobb tartományban áll rendelekzésre, és még tovább is pörög. Az utcai váltóval sem veszít annyit, mint te aki állandóan cibálod a váltókart (MÉG KANYARBA IS).
    Ők "csak" végig tólják. És futómű ott is van!!!!!

  13. #53
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    igazából nem is ez a lényeg!én 4kerekes fan vagyok,nincs ezzel gond,mondjuk a hó és a murva miatt leginkább,de aszfalton is imádom őket,de elismerem ha 1 autó legalább olyan jó...tudom ez 1 evo klubde akkor is k...va jók a bömbik és élvezhetők és nem csak 50 év felletieknek valók,szerintem egy bmw vel jólközlekedni is kell elég nagy tehetség,meg azt az elektronikát ki is lehet kapcsolni,mellesleg onnan élvezhetővan ahol össze hasonlítható 1 evo val.mondjuk télre ponyvát rá...

  14. #54
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Annyi hogy Dávidka ügyes
    M3 súlypontja nagyon jó! Főleg ha ki van könnyítve.
    És mivel azoknak a nyomatéka nagyobb tartományban áll rendelekzésre, és még tovább is pörög. Az utcai váltóval sem veszít annyit, mint te aki állandóan cibálod a váltókart (MÉG KANYARBA IS).
    Ők "csak" végig tólják. És futómű ott is van!!!!!
    nem csak rólam van szó,mert az enyém ill.maricseké azért elmarad az evoktol.és nem csak a dávidrol van szó...ott a rafi,vagy akár a barna amig m3 al ment.(egyébként nem cibálok én semmitmax.a hajamat a beiróban)

  15. #55
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Olyanod sose volt!
    Nekem egyik legnagyobb élményem E30 M3 volt! Addig sose vezettem hátókerekes autót az pedig pont olyan volt mintha abba születtem volna! Szóval azok hibátlan autók!

  16. #56
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Azért ez a bmw-s dolog rte-ben nem annyira új keletű szerintem, a Niesz Feri se ment egyszerűen az E30-assal, s az nem is volt annyira erős, mint az E36 alapból.

  17. #57
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Azért ez a bmw-s dolog rte-ben nem annyira új keletű szerintem, a Niesz Feri se ment egyszerűen az E30-assal, s az nem is volt annyira erős, mint az E36 alapból.
    hagyjuk a feri kocsiját...az szerintem erősebb,mint a cigányé,ja és az tényleg versenyautó...az 1 német pálya autó volt,csak átalakitották rallira,ott minden komoly.nem is adja ellehet a subarunak elöbb elengedné a kezét...mondjuk azt is szereti.de azért ő meg volt verve a rendes kocsikkal,bosh peti,kis érdi,pintér...

  18. #58
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    hagyjuk a feri kocsiját...az szerintem erősebb,mint a cigányé,ja és az tényleg versenyautó...az 1 német pálya autó volt,csak átalakitották rallira,ott minden komoly.nem is adja ellehet a subarunak elöbb elengedné a kezét...mondjuk azt is szereti.de azért ő meg volt verve a rendes kocsikkal,bosh peti,kis érdi,pintér...
    A Feri kocsijában a saját honlapja szerint a 2,3L motor van/volt, s ~280LE/260Nm (ez a motor gyárilag 215LE, tehát faragva van már rendesen), ezzel szemben a Dávid kocsija 1281 kilogramm, 321 lóerős, 350 Nm + PROFLEX gátló, AP fék, szerintem nincs itt semmi csoda, jól megy a srác és kész.

  19. #59
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ez itt most végképp OFF, de egyre több helyen van GT kategória raliban. Porsche 911 GT3, Aston Martin... Kurvajól néznek ki, és aszfalton verik az N4-et, WRC közelében vannak!

    Rali topicba be is írom :P

  20. #60
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    hagyjuk a feri kocsiját...az szerintem erősebb,mint a cigányé,ja és az tényleg versenyautó...az 1 német pálya autó volt,csak átalakitották rallira,ott minden komoly.nem is adja ellehet a subarunak elöbb elengedné a kezét...mondjuk azt is szereti.de azért ő meg volt verve a rendes kocsikkal,bosh peti,kis érdi,pintér...
    részletes képek, beszámoló a kocsi újjáépítéséről:

    http://www.bmwpower.hu/forum/viewtopic.php?t=332

3. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 17
    Utolsó hozzászólás: 2014. 01. 11., 19:11
  2. Hsz-ok: 112
    Utolsó hozzászólás: 2012. 10. 25., 07:14

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva