1-20, összesen: 116

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens Dino74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.530

    Alap

    Én a pöcsömet kenegetem habanero-val mert nincs lóvém vasaltatni
    Bocs azt mondta a lány, hogy bizonytalan ideig, mert forszíroztam, hogy meddig kell hiányolnom, elnézést a torzításért.
    Atti én járok be nem is keveset, nekem hazai pálya, már akkor jártam amikor még a mosó büféje volt, aztán a double ott több cimbim is dologzott, meg rendelek is esténként haza, de napközben nem tudom megoldani a beülést.
    Megoldom majd nyugi, megszerzem

  2. 2 tagnak tetszik Dino74 hozzászólása:


  3. #2
    Bennfentes Georg avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    85

    Alap

    Kérhetnénk némi infót a Ráday utcai Papírtigris Miniről? Valamelyik nap vettem észre hazafelé sétálva, és nagyon megörültem neki! Rendszeresen rendelünk tőletek, de mivel ez közelebb van, ide be is fogunk ülni.

  4. #3
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Georg: Hozzászólás megtekintése
    Kérhetnénk némi infót a Ráday utcai Papírtigris Miniről? Valamelyik nap vettem észre hazafelé sétálva, és nagyon megörültem neki! Rendszeresen rendelünk tőletek, de mivel ez közelebb van, ide be is fogunk ülni.

    Szia,

    Köszönöm az érdeklődést. Igen 05.21.- én nyitottuk a Ráday utca 33/a alatt. Ez egy nagyon pici étterem, házhoz szállítás innen nincs, tehát ha rendelsz az továbbra is a Bécsi úti üzletből fog menni. A Neve is ezért lett Mini, illetve azért, mert a "nagy" étterem étlapjának egy harmadát adjuk csak itt. Ami újdonság még nekem is, hogy itt nincs felszolgálás, hanem önkiszolgáló rendszerrel működik, bár lehet ezen változtatni fogunk, de az elmúlt pár nap tapasztalata az, hogy a vendégek szeretik ezt a banki behívós rendszert. Ennek az a lényege, hogy bent megrendeled, kifizeted, és kapsz egy sorszámot, amint kész az étel, a falon lévő kijelzőn látod a számot és jöhetsz érte. Várunk titeket és mindenkit szeretettel. Ha fent vagy a facebookon érdemes lájkolni mindkettőt, mert ott vannak a friss infók.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  5. 6 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  6. #4
    Bennfentes Georg avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    85

    Alap

    Jelentem, a héten kétszer is hoztunk el a Miniből kaját (tegnap délután is, nem lehet, hogy te is bent voltál?)! Nagyon tetszik, nagyon finom, és szerintem bőven elég oda az étlap. Szeretem nézni, ahogy készül a kaja, komoly a konyha és az elszívó is, semmi ételszag nincs bent. Szeretem a csípőset, kértem, hogy bátran tegyen bele chilit, kb. egy marokkal kaptam, még a lány is megjegyezte a séfnek, hogy ez jó csípős lesz, vörös lett a sült rizs . Ettől még teljesen ehető volt, nem kérhetnék esetleg oda valami durva cuccot?
    A lényeg: gratulálunk!

  7. Az alábbiaknak tetszik Georg hozzászólása:


  8. #5
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Georg: Hozzászólás megtekintése
    Jelentem, a héten kétszer is hoztunk el a Miniből kaját (tegnap délután is, nem lehet, hogy te is bent voltál?)! Nagyon tetszik, nagyon finom, és szerintem bőven elég oda az étlap. Szeretem nézni, ahogy készül a kaja, komoly a konyha és az elszívó is, semmi ételszag nincs bent. Szeretem a csípőset, kértem, hogy bátran tegyen bele chilit, kb. egy marokkal kaptam, még a lány is megjegyezte a séfnek, hogy ez jó csípős lesz, vörös lett a sült rizs . Ettől még teljesen ehető volt, nem kérhetnék esetleg oda valami durva cuccot?
    A lényeg: gratulálunk!

    Nagyon örülök, hogy így bejött Annak pedig még jobban, hogy szerinted jó a légtechnika Mert pont küzdök velük, a minap az arcukba is mondtam Feri kedvenc mondását, amin megsértődtek Ez a csípős cucc az "átlagnak" elég durva azért, de valamit intézünk majd Én nem voltam bent, csak zárás környékén szoktam ott lenni.

    A lényeget pedig NAGYON KÖSZÖNÖM!
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  9. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  10. #6
    Törzsvendég Sipos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Mi is ettünk nálatok a hétvégén a III. kerületben. Minden szuper volt.
    Klubkártyat felmutatva rögtön kedvezményt is kaptunk! Köszönjük!!!

  11. Az alábbiaknak tetszik Sipos hozzászólása:


  12. #7
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Georg: Hozzászólás megtekintése
    Jelentem, a héten kétszer is hoztunk el a Miniből kaját (tegnap délután is, nem lehet, hogy te is bent voltál?)! Nagyon tetszik, nagyon finom, és szerintem bőven elég oda az étlap. Szeretem nézni, ahogy készül a kaja, komoly a konyha és az elszívó is, semmi ételszag nincs bent. Szeretem a csípőset, kértem, hogy bátran tegyen bele chilit, kb. egy marokkal kaptam, még a lány is megjegyezte a séfnek, hogy ez jó csípős lesz, vörös lett a sült rizs . Ettől még teljesen ehető volt, nem kérhetnék esetleg oda valami durva cuccot?
    A lényeg: gratulálunk!
    Az a baj, hogy igazi friss durva chili paprikát luxus tartani egy étteremnek, mert nagyjából 10-en vagyunk a városban akik igénylik. Zsolti megpróbálta ezeket a különféle nagyon-csipős szószokat, de azok meg szarok, mert ugyan csíp mint a barom, de semmi paprika íze nincs, sőt még kicsit keserű is. Nem jó.

    A legjobb még mindig az lenne, ha tudnátok Zsolti venni egy nagy adag rendes habanero-t pl Red Savina, vagy esetleg vegyetek Bhut Jolokiát - azaz ghost chilit / Naga Jolokiát tök mindegy az egymillió SU-sok közül melyiket választod - lol. Ebből csinálni kell egy krémet és akkor mindenki boldog. Azért krém, mert az nem romlik meg - nálam hűtőben egy évet eláll és isteni íze van! Egy kedves plusz lenne az ilyen őrülteknek mint Georg meg én.

    Az étterem számomra is gyönyörű, nagyon igényesen van megcsinálva! Mindenki rendeljen/menjen bátran!

    Üdv!
    Kell egy jó program

  13. 2 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  14. #8
    Bennfentes Georg avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    85

    Alap

    Támogatnám, de baromira megértem, ha egy étteremnek ez luxus, de inkább nyűg, egy-két beteg állat miatt. Az van, hogy talán nekünk kéne csinálni ilyen krémet, csak itthon beletenni már késő, mert sütés alatt kell. Levinni meg nem viszem rendeléskor, mert elfelejtem/lusta/nyűgös vagyok.
    a másik Gyuri

  15. 2 tagnak tetszik Georg hozzászólása:


  16. #9
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Türelem srácok, valamit megoldok. Bár a bécsire a Gyuri egy időben hozott magának, ott volt a hűtőben, ha jött kérte. Ez nem gond. A nagyobb gond az, ha azt szeretnétek, hogy ez az elkészüléskor kerüljön bele, akkor azt a wokkot kb 150x kell elmosni, hogy jó legyen. Mert hiába mosod el rendesen, csípős lesz a következő étel, és az elég kellemetlen, egy nem csípős dolognál. Arról nem beszélve, hogy a szakács is megvakul. Ugye egyszer volt ez, hogy Gyurinak bele is wokkoztuk, minden szakács meg is siratta, aki a konyhán volt. De valamit kitalálok.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  17. 2 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. "Papírtigris" Evo9 2,2 stroker
    By B.Janika in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 148
    Utolsó hozzászólás: 2018. 04. 23., 20:14
  2. Hsz-ok: 80
    Utolsó hozzászólás: 2015. 01. 01., 19:53
  3. XXIV. Evo Klub találkozó, 2013. 12. 14. szombat Papírtigris
    By Miki in forum Találkozók, események
    Hsz-ok: 45
    Utolsó hozzászólás: 2013. 12. 16., 06:15
  4. Wasabi/Papírtigris
    By Papírtigris in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 06., 19:16

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva