6. oldal, összesen: 6 ElsőElső ... 456
101-116, összesen: 116

  1. #101
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Georg: Hozzászólás megtekintése
    Jelentem, a héten kétszer is hoztunk el a Miniből kaját (tegnap délután is, nem lehet, hogy te is bent voltál?)! Nagyon tetszik, nagyon finom, és szerintem bőven elég oda az étlap. Szeretem nézni, ahogy készül a kaja, komoly a konyha és az elszívó is, semmi ételszag nincs bent. Szeretem a csípőset, kértem, hogy bátran tegyen bele chilit, kb. egy marokkal kaptam, még a lány is megjegyezte a séfnek, hogy ez jó csípős lesz, vörös lett a sült rizs . Ettől még teljesen ehető volt, nem kérhetnék esetleg oda valami durva cuccot?
    A lényeg: gratulálunk!

    Nagyon örülök, hogy így bejött Annak pedig még jobban, hogy szerinted jó a légtechnika Mert pont küzdök velük, a minap az arcukba is mondtam Feri kedvenc mondását, amin megsértődtek Ez a csípős cucc az "átlagnak" elég durva azért, de valamit intézünk majd Én nem voltam bent, csak zárás környékén szoktam ott lenni.

    A lényeget pedig NAGYON KÖSZÖNÖM!
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  2. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  3. #102
    Törzsvendég Sipos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Mi is ettünk nálatok a hétvégén a III. kerületben. Minden szuper volt.
    Klubkártyat felmutatva rögtön kedvezményt is kaptunk! Köszönjük!!!

  4. Az alábbiaknak tetszik Sipos hozzászólása:


  5. #103
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Georg: Hozzászólás megtekintése
    Jelentem, a héten kétszer is hoztunk el a Miniből kaját (tegnap délután is, nem lehet, hogy te is bent voltál?)! Nagyon tetszik, nagyon finom, és szerintem bőven elég oda az étlap. Szeretem nézni, ahogy készül a kaja, komoly a konyha és az elszívó is, semmi ételszag nincs bent. Szeretem a csípőset, kértem, hogy bátran tegyen bele chilit, kb. egy marokkal kaptam, még a lány is megjegyezte a séfnek, hogy ez jó csípős lesz, vörös lett a sült rizs . Ettől még teljesen ehető volt, nem kérhetnék esetleg oda valami durva cuccot?
    A lényeg: gratulálunk!
    Az a baj, hogy igazi friss durva chili paprikát luxus tartani egy étteremnek, mert nagyjából 10-en vagyunk a városban akik igénylik. Zsolti megpróbálta ezeket a különféle nagyon-csipős szószokat, de azok meg szarok, mert ugyan csíp mint a barom, de semmi paprika íze nincs, sőt még kicsit keserű is. Nem jó.

    A legjobb még mindig az lenne, ha tudnátok Zsolti venni egy nagy adag rendes habanero-t pl Red Savina, vagy esetleg vegyetek Bhut Jolokiát - azaz ghost chilit / Naga Jolokiát tök mindegy az egymillió SU-sok közül melyiket választod - lol. Ebből csinálni kell egy krémet és akkor mindenki boldog. Azért krém, mert az nem romlik meg - nálam hűtőben egy évet eláll és isteni íze van! Egy kedves plusz lenne az ilyen őrülteknek mint Georg meg én.

    Az étterem számomra is gyönyörű, nagyon igényesen van megcsinálva! Mindenki rendeljen/menjen bátran!

    Üdv!
    Kell egy jó program

  6. 2 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  7. #104
    Bennfentes Georg avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    85

    Alap

    Támogatnám, de baromira megértem, ha egy étteremnek ez luxus, de inkább nyűg, egy-két beteg állat miatt. Az van, hogy talán nekünk kéne csinálni ilyen krémet, csak itthon beletenni már késő, mert sütés alatt kell. Levinni meg nem viszem rendeléskor, mert elfelejtem/lusta/nyűgös vagyok.
    a másik Gyuri

  8. 2 tagnak tetszik Georg hozzászólása:


  9. #105
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Türelem srácok, valamit megoldok. Bár a bécsire a Gyuri egy időben hozott magának, ott volt a hűtőben, ha jött kérte. Ez nem gond. A nagyobb gond az, ha azt szeretnétek, hogy ez az elkészüléskor kerüljön bele, akkor azt a wokkot kb 150x kell elmosni, hogy jó legyen. Mert hiába mosod el rendesen, csípős lesz a következő étel, és az elég kellemetlen, egy nem csípős dolognál. Arról nem beszélve, hogy a szakács is megvakul. Ugye egyszer volt ez, hogy Gyurinak bele is wokkoztuk, minden szakács meg is siratta, aki a konyhán volt. De valamit kitalálok.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  10. 2 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  11. #106
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Türelem srácok, valamit megoldok. Bár a bécsire a Gyuri egy időben hozott magának, ott volt a hűtőben, ha jött kérte. Ez nem gond. A nagyobb gond az, ha azt szeretnétek, hogy ez az elkészüléskor kerüljön bele, akkor azt a wokkot kb 150x kell elmosni, hogy jó legyen. Mert hiába mosod el rendesen, csípős lesz a következő étel, és az elég kellemetlen, egy nem csípős dolognál. Arról nem beszélve, hogy a szakács is megvakul. Ugye egyszer volt ez, hogy Gyurinak bele is wokkoztuk, minden szakács meg is siratta, aki a konyhán volt. De valamit kitalálok.
    Hát igen - emlékszem amikor jöttek ki szépen a konyháról mint a hangyák - full bukkake fejjel és kérdezték, hogy melyik BALFASZ volt ez aki napalmmal akarja enni a kajáját?? Én nagyon röhögtem. Viszont komolyra fordítva - azt is megértem, hogy ez nem megoldás a chef-nek. Ő sem arra szerződött, hogy elmeroggyantak miatt szopjon egy ilyen chili-vel. Sajnos nincs jó megoldás igazából Talán ha egyszer nekiveselkedik és lesüt egy nagyobb adag ilyen paprikát, aztán meg lefagyasztja és később amikor jövünk, akkor már csak hozzá kell keverni a wok folyamat végén - úgy szerintem íze is lenne, meg talán nem annyira szállna belőle a levegőbe.

    Mindenesetre köszi Zsolti, hogy egyáltalán meghallgatsz! Én nagyra értékelem. Főleg azért, mert aki tényleg csípősen szereti, annak rohadtul nem mindegy, hogy egy féltöketlen chili szószból önt a chef kínjában nagyon sokat, vagy egy igazi combos chili paprikából egy keveset. Az első egy elbaszott étel lesz amiben dominál a gyakran szar ízű pép és még talán így sem elég erős - a másik viszont egy nagyon pipec ízű, igazi természetes hővel rendelkező chili kaja lesz. Sajnos ezt nem értik meg az emberek, csak mondjuk 1000-ből egy.

    Na mindegy - bízunk benned Zsoltikám!
    Kell egy jó program

  12. #107
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Már lassan ez lett az egyik legpörgöbb topik ezért gondoltam kipróbálom.
    Nem kellett csalódnom. Nagyon jó a kókuszos málnaleves, a tészta is szuper. És a felszolgálók is kedvesek, csinosak .

  13. Az alábbiaknak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  14. #108
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    Már lassan ez lett az egyik legpörgöbb topik ezért gondoltam kipróbálom.
    Nem kellett csalódnom. Nagyon jó a kókuszos málnaleves, a tészta is szuper. És a felszolgálók is kedvesek, csinosak .
    Örülök, hogy tetszett és minden rendben volt
    Gyertek máskor is
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  15. #109
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Még mindig ugyan olyan jó ide betérni mint "régen" köszi!

  16. #110
    Bennfentes Georg avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    85

    Alap

    Ma egy hirtelen jött ötlettől vezérelve beugrottunk kora délután a Bécsire, ettem egy Pho levest, nagyon ízlett! A Minit pedig továbbra is nagyon szeretjük, sokszor mentett már meg minket, amikor hirtelen hazaestünk, és nem volt erőnk főzni.

  17. #111
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Szuper, örülök. A Mini már nem létezik, a bécsire gyertek, de ismét szállítunk a IX. -kerületbe is
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  18. #112
    Bennfentes Georg avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    85

    Alap

    Basszus, ez fel sem tűnt, még jó, hogy oda mentünk. Nem régen zárhattátok be, de durva, hogy észre sem vettem. Akkor ezek szerint nem jött be a helyszín... Nagy kár.

  19. #113
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Nem zárt be, csak más néven fut, és nem én csinálom. A többit bonyolult lenne itt mondani
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  20. #114
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Köszönjük a kifogástalan vacsorát! Külhonba szakadt ínyenc barátom is degeszre ette magát...
    Az új lány kedvességgel és odafigyeléssel kompenzálja a még hiányos ismereteit, megvettük a produkciót

  21. #115
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Szuper, örülök

    Hát igen, első napja volt a "kislánynak"
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  22. #116
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    Ma igénybe vettük a papírtigris "2. számú üzemegységének" szolgáltatásait. A hely a felszolgálás és az étel is csillagos 5-ös! Köszi

  23. 2 tagnak tetszik SXV450 hozzászólása:


6. oldal, összesen: 6 ElsőElső ... 456

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. "Papírtigris" Evo9 2,2 stroker
    By B.Janika in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 148
    Utolsó hozzászólás: 2018. 04. 23., 21:14
  2. Hsz-ok: 80
    Utolsó hozzászólás: 2015. 01. 01., 20:53
  3. XXIV. Evo Klub találkozó, 2013. 12. 14. szombat Papírtigris
    By Miki in forum Találkozók, események
    Hsz-ok: 45
    Utolsó hozzászólás: 2013. 12. 16., 07:15
  4. Wasabi/Papírtigris
    By Papírtigris in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 06., 20:16

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva