1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 54

  1. #1
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Felkiáltójel EVO behozatal kintről (USA, EU)

    Sziasztok!

    Gondoltam nyitok egy témát behozatallal kapcsolatban. Szeretném a segítségeteket kérni, mert az elkövetkezendő időben szeretnék venni, (hozni) magamnak egy 8 vagy 9 es evot. Mivel ebbe a témába elégé csekély a tudásom gondoltam akik végigmentek ezen a procedúrán tudnának segíteni ebben. Ilyen 13.000-17.000 dollár körül gondolkodom 2004-2006 közötti modellekben. A verzió igazából mindegy, viszont kicsit(nagyon) a fehér szín fele húzz a szívem. Amerikai autót mennyire nehéz eu-ba forgalomba helyezni és levizsgáztatni (Magyarországon vagy Szlovákiában)? Az alkatrészek mennyire hasonlóak az európai testvéreikhez képest (pl előfordulhat olyan, hogy eu-ba nincs hozzá alkatrész?) Rengeteg a kérdés számomra ezzel kapcsolatban. Konkrétan valami ilyesmire gondolnék: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsu...tem#vi-content
    Mondjuk egy ilyet behozz az ember és valami nagy problémára fény derül pl: motorcsere, váltó vagy turbó, hajtás esetleg, az milyen költségekkel járhat külön külön.
    Ha bármi javaslat ötlet adódik ne habozzatok írjátok le!
    Érdekel minden vélemény negatív pozitív egyaránt.Nem célom az sem, hogy minél olcsóbb romhalmaz legyen.
    Köszi a figyelmet.

  2. #2
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Gondoltam nyitok egy témát behozatallal kapcsolatban. Szeretném a segítségeteket kérni, mert az elkövetkezendő időben szeretnék venni, (hozni) magamnak egy 8 vagy 9 es evot. Mivel ebbe a témába elégé csekély a tudásom gondoltam akik végigmentek ezen a procedúrán tudnának segíteni ebben. Ilyen 13.000-17.000 dollár körül gondolkodom 2004-2006 közötti modellekben. A verzió igazából mindegy, viszont kicsit(nagyon) a fehér szín fele húzz a szívem. Amerikai autót mennyire nehéz eu-ba forgalomba helyezni és levizsgáztatni (Magyarországon vagy Szlovákiában)? Az alkatrészek mennyire hasonlóak az európai testvéreikhez képest (pl előfordulhat olyan, hogy eu-ba nincs hozzá alkatrész?) Rengeteg a kérdés számomra ezzel kapcsolatban. Konkrétan valami ilyesmire gondolnék: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsu...tem#vi-content
    Mondjuk egy ilyet behozz az ember és valami nagy problémára fény derül pl: motorcsere, váltó vagy turbó, hajtás esetleg, az milyen költségekkel járhat külön külön.
    Ha bármi javaslat ötlet adódik ne habozzatok írjátok le!
    Érdekel minden vélemény negatív pozitív egyaránt.Nem célom az sem, hogy minél olcsóbb romhalmaz legyen.
    Köszi a figyelmet.
    http://evoklub.hu/forum/showthread.php?t=600&page=3

    lehet olvasgatni...

  3. #3
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Érdemes lenne csinálnod egy excel táblázatot, kiirogatva az összegeket, a topikokból, amiket már írtunk. Ha jól emlékszem AttiEvo7 az alkatrész árakat is beírta a Mit tudunk róla topicban. Így csak behelyettesíted, amit találtál kint és máris megvan a végösszeg. Én is így kezdtem, érdemes rászánni az időt és végigolvasnod az összes témát ezzel kapcsolatban, és kigyűjteni az infókat.
    Az biztos, és itt a fórumon is belefutottak páran, hogy USA-ból elég rizikós, ha nem tudod megnézetni ismerőssel kint, mert gyakran hiányzik ez-az (és nem apró tételek...)

  4. #4
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Köszi akkor elkezdek olvasni.Egyébként ,ha tudtok linkelhettek olyat ami szerintetek jó megéri stb..........

  5. #5
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Köszi akkor elkezdek olvasni.Egyébként ,ha tudtok linkelhettek olyat ami szerintetek jó megéri stb..........
    Itt már jártál?
    http://www.copart.com/c2/homeSearch....&filterZipCode=

  6. #6
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Igen elég sűrűn nézem köszi.Te mikor hoztad a kocsid?

  7. #7
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Köszi akkor elkezdek olvasni.Egyébként ,ha tudtok linkelhettek olyat ami szerintetek jó megéri stb..........
    BSZ evo 6-osa??
    Kell egy jó program

  8. #8
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    BSZ evo 6-osa??
    Szia.
    Minél újabbat szeretnék 8as vagy 9- es ből. Meg mindennapi használatra nem tudom mennyire lenne komfortos egy 6-os.(amúgy nagyon tetszenek főleg a TME-k, 3. vagy 4. kocsinak ha lottót nyerek megveszem).Meg annyiért amennyiért hirdeti tényleg kapok egy 8-9-et, de tutira jó gyönyörű autó így képről legalább is. BSZ írj egy pü-t ha olvasod, hogy mi az ára(hátha).

  9. #9
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Szia.
    Minél újabbat szeretnék 8as vagy 9- es ből. Meg mindennapi használatra nem tudom mennyire lenne komfortos egy 6-os.(amúgy nagyon tetszenek főleg a TME-k, 3. vagy 4. kocsinak ha lottót nyerek megveszem).Meg annyiért amennyiért hirdeti tényleg kapok egy 8-9-et, de tutira jó gyönyörű autó így képről legalább is. BSZ írj egy pü-t ha olvasod, hogy mi az ára(hátha).
    igen, az övé TME és legutoljára szegény elkeseredésében már azt mondta, hogy mondjon rá a vevő valamit és az lesz. Szerintem keresd meg. Ilyen olcsón sose fogsz TME 6-ost venni az biztos.
    Kell egy jó program

  10. #10
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Egyébként copart-on kinéztem ezt: http://www.copart.com/c2/homeSearch....SEARCH_RESULTS
    Vandalizmus!Jó esetbe ahogy nézzem 2 ülés meg hátsó kárpitozással rendbe is van.Amúgy érdekes, hogy az egyik képen még a normális ülésekkel van lefotózva.
    A baj csak az, hogy Hawaii-on van . Gondolom egy vagyon lenne hazahozni.(ja meg hátsó üveg)

  11. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Én megjártam az USA-t autó miatt. Ha nem tudod megnézni személyesen, és nem tudod Te magad bepakolni a konténerbe, és intézni mindent, akkor iszonyat nagy lutri, hogy mi jön meg, mit csomagolsz ki itthon (vagy bármely európai kikötőben) a konténerből. Végighúzhatják az autót a dokkban dolgozó vendégmunkások bepakolás közben, leszarják, hogy történik-e az autóval valami, nem az övék. Ez a jobbik eset, de ha lerabolják a fél elejét akkor az súlyos pénzbe kerülhet itthon. Ha meg bevállalod, hogy kiutazol, és intézel mindent, az +5k-t jelent. Ráadásul ha behozod, hónapokig tart az ügyintézés. Én azt javasolom, hogy európán belül gondolkodj, de az a legjobb ha egy ismert előéélettel bíró autót veszel meg itthon. És lehet, hogy 1m-val beljebb lennél - elvileg -, de azért az életben ez sosem így van. Soha semmi sem megy simán.

  12. #12
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    BSZ evo 6-osa??
    Az egy nagyon jó vétel!
    bár 17.000USDért nem hiszem hogy odaadná!

  13. #13
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Nem igazán értem miért kell az USA-ból EVO-t hozni,amikor itthon is van egy csomó,amit árulnak.Hiába jó autó,szinte eladhatatlan.Ráadásul ahogy már más is említette,zsákba macskát veszel,garantált,hogy nem azt kapod amire számítasz.Levizsgáztatni sem egyszerű,nekem a GTR-nél csak a zsebre menő rész lenne 300.000 forint.

  14. #14
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hsz-ok
    97

    Alap

    Az a baj, hogy itthon nem találok egy hófehér 8ast vagy 9est sem, teljesen gyárit kevés km-el. Németbe nagyon drágák, 6-7millió minimum + az apróságok, amcsiba vannak kb 20.000$ körül, csak rizikós is, nehéz jó autót találni elfogadható áron.

    talán még az jöhet szóba hogy venni egy teljesen más színűt és elvinni teljes autó fóliáztatásra, csak az +400-500ezer ft

  15. #15
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Igen elég sűrűn nézem köszi.Te mikor hoztad a kocsid?
    2009. augusztus

  16. #16
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán értem miért kell az USA-ból EVO-t hozni,amikor itthon is van egy csomó,amit árulnak.Hiába jó autó,szinte eladhatatlan.Ráadásul ahogy már más is említette,zsákba macskát veszel,garantált,hogy nem azt kapod amire számítasz.Levizsgáztatni sem egyszerű,nekem a GTR-nél csak a zsebre menő rész lenne 300.000 forint.
    Igazából igazad vanDe itthon is lehet sz.rt venni!Jó persze igaz itt meg lehet személyesen nézni, ami nem hátrány főleg egy ilyen autónál.Az a furcsa számomra, hogy nagyok az árbeli különbségek itthon.Valaki azért árulja arany áron mert rengeteg pénzt beleőlt a tunningolásába,csak azt kell látni úgy gondolom, hogy ezt a mai piac nem fizeti meg!Ez olyan mintha azt mondom egy eladó telekre hogy drágább 1millióval mert ültettem rá 3 gyümölcsfát.(senkit sem érdekel).

  17. #17
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet lendrax: Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy itthon nem találok egy hófehér 8ast vagy 9est sem, teljesen gyárit kevés km-el. Németbe nagyon drágák, 6-7millió minimum + az apróságok, amcsiba vannak kb 20.000$ körül, csak rizikós is, nehéz jó autót találni elfogadható áron.

    talán még az jöhet szóba hogy venni egy teljesen más színűt és elvinni teljes autó fóliáztatásra, csak az +400-500ezer ft
    a km másodlagos, egy Evot 1000km alatt is tönkre lehet baszni, de ha vigyázva van rá és rendszeresen karbantartva elmegy 200.000et is para nélkül. Ha meg utazós autót szeretnél rossz helyen keresel...

  18. #18
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Igazából igazad vanDe itthon is lehet sz.rt venni!Jó persze igaz itt meg lehet személyesen nézni, ami nem hátrány főleg egy ilyen autónál.Az a furcsa számomra, hogy nagyok az árbeli különbségek itthon.Valaki azért árulja arany áron mert rengeteg pénzt beleőlt a tunningolásába,csak azt kell látni úgy gondolom, hogy ezt a mai piac nem fizeti meg!Ez olyan mintha azt mondom egy eladó telekre hogy drágább 1millióval mert ültettem rá 3 gyümölcsfát.(senkit sem érdekel).

    Aki drágán árulja itthon,az előbb utóbb leviszi az árát,vagy rajta marad.SZVSZ nézd folyamatosan a haználtauto.hu-t.Előbb utóbb lesz olyan EVO ami tetszeni fog.

  19. #19
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Aki drágán árulja itthon,az előbb utóbb leviszi az árát,vagy rajta marad.SZVSZ nézd folyamatosan a haználtauto.hu-t.Előbb utóbb lesz olyan EVO ami tetszeni fog.
    Igen-Igen bújom a ha.hu-t nyár óta!Mike-al már majdnem megegyeztünk amit árult fehéret, csak eladta egy olyasmi megfelelne(fehér)

  20. #20
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Igen-Igen bújom a ha.hu-t nyár óta!Mike-al már majdnem megegyeztünk amit árult fehéret, csak eladta egy olyasmi megfelelne(fehér)


    Pedig azzal jól jártál volna!

1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Japánbol alkatrész behozatal
    By Gábor in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 16
    Utolsó hozzászólás: 2016. 02. 04., 08:49

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva