2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 54

  1. #21
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Pedig azzal jól jártál volna!
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  2. #22
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Én odaadom az enyémet 4,7-ért ha valakit érdekel. Az sem rossz szerintem.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  3. #23
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Én odaadom az enyémet 4,7-ért ha valakit érdekel. Az sem rossz szerintem.
    Hol lehet megnézni?Van róla valahol fent kép?Mit kell róla tudni? (kor, verzió, erő, motyók benne, km.......?)Sokszor azt nem értem amúgy amikor beszélgetek egy-két emberrel akinek ilyen autója van legyen az subaru vagy evo, hogy mindig mondja a többség, hogy végülis az enyém tulajdonképpen eladó, csak mondj egy árat Ennyire megakartok szabadulni tőlük?vagy csak eladó az egész világ feeling Mert aki ilyen autót vesz azt gondolom, hogy ragaszkodik hozzá, azért csak nem egy 4-es golf vagy egy bármi off autó.

  4. #24
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Hétköznap egy ilyennel járni halál, legalábbis nem tudom, hogy ki az aki első számú autónak ezt tartja. Kivéve a X-esek.
    No meg a jelen gazdasági helyzetben nem is biztos, hogy mindenki megteheti azt, hogy "legyen egy játszó autója". Ami mellesleg fenntartási árában annyi mint 5 másik.
    Ellenben iszonyat élményt tud nyújtani.
    Amúgy wasabi/papírtigris autója a felfelé nyíló ajtajú 8-as. De a topicjában megtalálod az autót.
    Just for Fun

  5. #25
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Hétköznap egy ilyennel járni halál, legalábbis nem tudom, hogy ki az aki első számú autónak ezt tartja. Kivéve a X-esek.....
    11 hónap alatt 25000 km-t tettem bele, a kuplungom sokkal keményebb (1250 kg) mint a gyári és a felfüggesztést is hamarosan, keményebb KW-ra cserélem. A szűk utcákban tényleg nehéz kanyarodni, de azért van a kézi fék. Szerintem, ha valaki ezt nem élvezi, akkor az ne ilyen autót vegyen...

  6. #26
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    11 hónap alatt 25000 km-t tettem bele, a kuplungom sokkal keményebb (1250 kg) mint a gyári és a felfüggesztést is hamarosan, keményebb KW-ra cserélem. A szűk utcákban tényleg nehéz kanyarodni, de azért van a kézi fék. Szerintem, ha valaki ezt nem élvezi, akkor az ne ilyen autót vegyen...
    én is nyomnám EVOval, de nekem évi 50k km, ebböl sok pályán ahol menni nem igazán lehet gyorsan, pakolni is kell meg hajót húzni, szal nem látom értelmét az Evonak mint mindennapi járgány MAGAMNAK.
    Mondjuk kb 2 hetente végnézem a használtautót az aktuális IXesek miatt, de mindig meggyözöm magam hogy ááááá nem éri meg.
    Haladni marad az OFF, inkább lecserélem az Avensist egy Pajero-ra majd idövel az a 200le Dizel nagyon tecc, játszani meg amit a pénztárca megenged!!! (Most Subi, majd remélem TME vagy IX pár éven belül!)

    Viszont HA nem Magyarország-Németország-Svajc lenne az útvonalom rendszeresen hanem otthon élnék szerintem én is Evoval közlekednék
    üdv, K

  7. #27
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Nekem "nem lenne gond a fenntartása" mert csak városba használnám zömében max hétvégenként túrázni.Nagy túrára van diesel. Viszont Angliából még senki nem hozott?Mennyire lehet ezeket balosítani?

  8. #28
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Sokszor azt nem értem amúgy amikor beszélgetek egy-két emberrel akinek ilyen autója van legyen az subaru vagy evo, hogy mindig mondja a többség, hogy végülis az enyém tulajdonképpen eladó, csak mondj egy árat Ennyire megakartok szabadulni tőlük?vagy csak eladó az egész világ feeling Mert aki ilyen autót vesz azt gondolom, hogy ragaszkodik hozzá.
    Hobbi autó.
    A hobbi pedig változik.
    Kupás GT3-at és Vath V60RS-t is meg lehet unni.

  9. #29
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Nekem "nem lenne gond a fenntartása" mert csak városba használnám zömében max hétvégenként túrázni.Nagy túrára van diesel. Viszont Angliából még senki nem hozott?Mennyire lehet ezeket balosítani?
    Többen hoztak már, járték vég a balositást akár Evoval akár Subaruval. olyan hogy "fix ár" a balositáshoz nincs, igények & aktuális alkatrészárak szabják meg a határokat, de általában 1m+ körül mozognak az ilyen hekkelések!
    átalakitott Evokkal rendelkezö fórumtagoktol több segitséget kaphatsz esetleg...

  10. #30
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    HI!
    Amerikai autó Szlovákiai forgalomba helyezésében tud majd valaki segíteni ha arra kerülne a sor?Csinált már valaki ilyet?(a lakhely nem gond mert élnek kint Kassán rokonok).

  11. #31
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Nekem "nem lenne gond a fenntartása" mert csak városba használnám zömében max hétvégenként túrázni.Nagy túrára van diesel. Viszont Angliából még senki nem hozott?Mennyire lehet ezeket balosítani?
    Én ezt az utat választottam végül...utólag nem jön kis olcsóbban, mintha kivársz egy akciós echte balost. Csak az anyagra 600e-et kell számolni (nem légzsákos, nem utcai, hogy minden benne legyen tip top), plusz fényezés, + lakatolás, stb. Lassan egy éve épülget, úgyhogy ha az idő is számít akkor nagyon kivételes ajánlat kell szerintem, hogy belevágj.
    Szállításra 120-180e-ig lehet számolni Bp-i átvétellel. Vagy kimész és hazagurulsz vele. Szerintem ne kapkodd el.

  12. #32
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Én ezt az utat választottam végül...utólag nem jön kis olcsóbban, mintha kivársz egy akciós echte balost. Csak az anyagra 600e-et kell számolni (nem légzsákos, nem utcai, hogy minden benne legyen tip top), plusz fényezés, + lakatolás, stb. Lassan egy éve épülget, úgyhogy ha az idő is számít akkor nagyon kivételes ajánlat kell szerintem, hogy belevágj.
    Szállításra 120-180e-ig lehet számolni Bp-i átvétellel. Vagy kimész és hazagurulsz vele. Szerintem ne kapkodd el.
    Köszi szépen.(balosítás kilőve, lassan usa kilőve, lehet marad a Botka-féle)

  13. #33
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen.(balosítás kilőve, lassan usa kilőve, lehet marad a Botka-féle)

    ...gyere be nézd meg(át) kitalálunk rá valami akciós árat...

  14. #34
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet Mike81: Hozzászólás megtekintése
    ...gyere be nézd meg(át) kitalálunk rá valami akciós árat...
    Szerintem az lesz.Szombat délelőtt megyek pestre, akkor benézek hozzád.
    Addig is byby

  15. #35
    Bennfentes EvoPeti avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Wallington,NJ
    Hsz-ok
    69

    Alap

    Most talaltam:
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsu...b#ht_524wt_854

    Ha v.kinek van egy torott vagy ugyis epitene bele motort-valtot...

  16. #36

  17. #37
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Szia!

    Az első valóban jó! Itthon jóval drágább egy ilyen. Kíváncsi leszek mennyiért megy el. Szerintetek mennyi az a max összeg amit érdemes még kicsengetni érte úgy, hogy megérje a hazaszállítással együtt? Itthoni műszakíztatás nagyon nehézkes egy ilyennél?

  18. #38
    Bennfentes EvoPeti avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Wallington,NJ
    Hsz-ok
    69

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Az első valóban jó! Itthon jóval drágább egy ilyen. Kíváncsi leszek mennyiért megy el. Szerintetek mennyi az a max összeg amit érdemes még kicsengetni érte úgy, hogy megérje a hazaszállítással együtt? Itthoni műszakíztatás nagyon nehézkes egy ilyennél?
    Melyikre gondolsz? A kek palya Evora?!

  19. #39
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Azért 8.3 M forint egy pálya evóért... Hmm, mennyiből állhatna meg itthon? 10 környéke vámmal együtt?
    Just for Fun

  20. #40
    Bennfentes EvoPeti avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Wallington,NJ
    Hsz-ok
    69

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Azért 8.3 M forint egy pálya evóért... Hmm, mennyiből állhatna meg itthon? 10 környéke vámmal együtt?
    Olvasd el miket koltott ra! Min. $50ezer. Ha Te epited magadnak lenne vagy 20 milla. Marmint a donor Evoval egyutt.

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Japánbol alkatrész behozatal
    By Gábor in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 16
    Utolsó hozzászólás: 2016. 02. 04., 08:49

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva