4. oldal, összesen: 4 ElsőElső ... 234
61-71, összesen: 71

  1. #61

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Erről van szó ez az irány nem divat a kuplung már.......
    De automatán versenyezni olyan mint klímával kb. moslék és kész, ettől függetlenül óriási élmény egy gtr minden tekintetben jó kocsi nagyon.
    (nekem azért kéne belőle egy kézi váltós becsövezve)
    Olyan nekem is csak még annyi hogy ne legyen benne az a sok buzi elektronika!
    Parasztba táncoljon az úton ha gázt adok neki!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  2. Az alábbiaknak tetszik nferi hozzászólása:


  3. #62
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Erről van szó ez az irány nem divat a kuplung már.......
    De automatán versenyezni olyan mint klímával kb. moslék és kész, ettől függetlenül óriási élmény egy gtr minden tekintetben jó kocsi nagyon.
    (nekem azért kéne belőle egy kézi váltós becsövezve)
    A kuplung számomra nem divat, hanem része a vezetésnek. Nekem annyival több egy manuális váltós kocsit vezetni.

    Ez olyan mint otthon a szimulátor. Te automatával mész - vagy inkább szereted csapni neki a váltót..

    Én imádok váltani - kuplungolni - minden.

    Ha majd a GTR 2018-as modelljébe egy neurointerfészt raknak és még kormányozni se kell, csak arra gondolni, hogy merre menjen, akkor az lesz majd a még jobb? Szerintem nem - bár biztos, hogy gyorsabb lesz.

    Ez olyan mint egy légcsavaros műrepülőgéppel menni, vagy be ülni egy utasszállítóba...
    Kell egy jó program

  4. Az alábbiaknak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  5. #63
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Erről van szó ez az irány nem divat a kuplung már.......
    De automatán versenyezni olyan mint klímával kb. moslék és kész, ettől függetlenül óriási élmény egy gtr minden tekintetben jó kocsi nagyon.
    (nekem azért kéne belőle egy kézi váltós becsövezve)
    Azért mert nincs kuplungpedál attól még nem autómata, kézi váltó felépítésű a váltó alapvetően, a kuplungot és a váltást intézi autómatika. De a kézi üzemmód az valódi kézi R módban.

  6. Az alábbiaknak tetszik gtr hozzászólása:


  7. #64
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Azért mert nincs kuplungpedál attól még nem autómata, kézi váltó felépítésű a váltó alapvetően, a kuplungot és a váltást intézi autómatika. De a kézi üzemmód az valódi kézi R módban.
    Igazad van ilyen a tizes váltója is amit volt szerencsém jó sokat vezetni és persze Ati mellett a gtr-ben is csücsültem már párszor, és így sem a kedvencem gondolkodós az egész nem olyan direkt mint egy "sima" váltó nekem.
    Valószínűleg a baj velem van megint régi módi vagyok tudom, de imádom érezni csúsztatni ha kell odarúgni hogy elrakja magát a vas robotok nélkül azonnal nem 1 sec múlva és ne írjon ki öt perc múlva valamit azt letilt.

    De a GTR a világ egyik legjobb autója akkor is.


    "3 pedal ever"

  8. 2 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  9. #65
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Igazad van ilyen a tizes váltója is amit volt szerencsém jó sokat vezetni és persze Ati mellett a gtr-ben is csücsültem már párszor, és így sem a kedvencem gondolkodós az egész nem olyan direkt mint egy "sima" váltó nekem.
    Valószínűleg a baj velem van megint régi módi vagyok tudom, de imádom érezni csúsztatni ha kell odarúgni hogy elrakja magát a vas robotok nélkül azonnal nem 1 sec múlva és ne írjon ki öt perc múlva valamit azt letilt.

    De a GTR a világ egyik legjobb autója akkor is.


    "3 pedal ever"
    Az nagyon idegesítő amikor letilt az AWD clutch overheat felirat kiséretében.
    Nemsokára meglesz az ellenszer és ki lehet kapcsolni ezt belőle, mert valójában nem melegszik semmi túl csak egy védelem a programban hogy bizonyos idejű hátsó kerékkipörgés után beteszi ezt és kb fél percig nincs erő, aztán meg eltűnik mintha nem is lett volna.
    Azért kikapcsolt VDC-vel ez is eldobja magát, nem avatkozik be semmi csak az összkerék van.
    Ettől még a váltóra nem lehet kuplungot(pedált) tenni.

  10. 3 tagnak tetszik gtr hozzászólása:


  11. #66
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Ezzel nem értek egyet.
    Nekem nagy élmény vezetni a gtr-t mindig még ha nem is vagyok olyan profi sofőr mint ti.
    De szép lassan fejlődök(elég lassan) a cél 2:10 alatti idő ami szerintem simán meglesz slick-el a hringen, 2sec-re vagyok tőle kopott toyokkal. Ha ezt elértem akkor 2:05 környéke a következő cél és fogok tanulni amennyit csak lehet, jövőre mindenképpen 2:10 alatti stabil idők a cél.
    A drag egy baromság szerintem, de azért addig megyek még párszor amig nem lesz stabil 9-es időm, aztán hagyom a pumának a versengést, abban tényleg nem sok élvezet van hpgy megyünk 9-10sec-et előre egy zárt egyenes pályán 400m-t. A távoli jövőben a 2:05 körüli időkhöz se akarom az autó utcai használhatóságát érdemben csökkenteni, mert bár nem sokat megyek vele, de ebben épp ez a jó hogy utcán is használható relatív kényelemben meg komfort extrák mind jelen vannak, viszont pályán képes megközelíteni az épített, utcára alkalmatlan pályagépeket.
    Szerintem az iminek az idén meglehet slick-el a 2:05 -ös idő.
    Még nem vezettem GTR-t, sőt még a jobb1-en sem ültem de most már ki fogok próbálni egyet, mert kíváncsi vagyok milyen lehet az NSX után...csal-e annyi mosolyt az arcomra mint a Milka, vagy az NSX, köridőre gyorsabb lesz az tuti
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  12. #67
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Még nem vezettem GTR-t, sőt még a jobb1-en sem ültem de most már ki fogok próbálni egyet, mert kíváncsi vagyok milyen lehet az NSX után...csal-e annyi mosolyt az arcomra mint a Milka, vagy az NSX, köridőre gyorsabb lesz az tuti
    Te azért nem vezethetsz GTR-t - sajnálom - mert akkor az életben nem tudjuk a tesztjelleggel felállított köridőidet majd megdönteni - és ez úgy ciki lenne nekünk
    Kell egy jó program

  13. 7 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  14. #68
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Te azért nem vezethetsz GTR-t - sajnálom - mert akkor az életben nem tudjuk a tesztjelleggel felállított köridőidet majd megdönteni - és ez úgy ciki lenne nekünk
    hüjjjjjjjjje.....
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  15. #69
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    GT-R-rel pályázóknak: van rá 18-as kerék, videó itt:




    Speedline 2120, a könnyű motorsportos verzió. Fehér szín. (Speedline Turini, rally autókon van ilyen, meg szerintem nekkem is az Evon, csak ezek 10x18-asok ill. 11x18") Eredetileg Aston Martinokra csinálták, de nem fogy, egész olcsón árulják. Előre nyomtávszélesítővel megy fel! 10,8 kg/felni.

    Ha valakit érdekel, szóljon!

  16. #70
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    GT-R-rel pályázóknak: van rá 18-as kerék, videó itt:




    Speedline 2120, a könnyű motorsportos verzió. Fehér szín. (Speedline Turini, rally autókon van ilyen, meg szerintem nekkem is az Evon, csak ezek 10x18-asok ill. 11x18") Eredetileg Aston Martinokra csinálták, de nem fogy, egész olcsón árulják. Előre nyomtávszélesítővel megy fel! 10,8 kg/felni.

    Ha valakit érdekel, szóljon!
    Zsír. De már vettem TSW nurburgring-et 19"x10.5" méretben ET27 elöl hátul.
    11kg darabja, már csak gumi kéne rá nagyobb mennyiség.
    Szerintem jobb a 19 mert nagyobb átmérő illetve azonos átmérő mellett alacsonyabb az oldalfal, talán stabilabb vele meg nagyobb hely van a fékeknél.
    Dragra jó a 18-as.
    Ha olcsó akkor lehet vennék kettőt hátra drag gumihoz 11 szélest.
    Utoljára szerkesztette: gtr; 2012. 10. 25. 00:54-kor

  17. #71
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    van benne kakaó

    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  18. 2 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


4. oldal, összesen: 4 ElsőElső ... 234

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. ECU tuning
    By VGergo in forum Motor
    Hsz-ok: 418
    Utolsó hozzászólás: 2020. 10. 15., 08:46
  2. VAG tuning
    By bunker in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 29
    Utolsó hozzászólás: 2016. 12. 09., 12:33
  3. Hűtés tuning
    By MES-Racing in forum Motor
    Hsz-ok: 60
    Utolsó hozzászólás: 2014. 03. 27., 10:39
  4. chip tuning
    By quattromann in forum Motor
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2008. 07. 02., 09:12
  5. chip tuning
    By quattromann in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2008. 07. 01., 14:11

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva