Érdekes hogy az E85 azóta lett nálam gyakran hallott téma mióta ide regisztráltam.
Nem volt homokba dugva a fejem eddig sem, de a polgári használata igen csak macerás. Legalább is ez volt a nép véleménye.
Mindenféle átalakító meg átprogramozás kellett hogy tisztán azzal mehessen a polgár. - soha nem mélyedtem bele a témába megmondom őszintén.

Nyilván versenyzői és fanatikus körökben egy ECU testre szabása egy enter + dupla klikk, de gondolj csak bele mit kezdjen szegény Józsi bácsi H Astra 1.4 benyás járművével ha megitatja tisztán E85-el.
Szóval lehet hogy MOL lobbi meg összeesküvés elmélet meg stb, de ami nem úgy működik hogy kinyitod, elfordítod majd mész, az a népnek macerás.
Bevétel pedig a forgalomból van, a forgalmat meg nem a 100 fanatikus generálja egy 8-9 milliós országban.

Egyébbként soha semmilyen különbségen nem véltem felfedezni az előtte és utána állapotok között bármit is tankoltam bárhol.
Bocsánat egy kivétel volt, amikor a 80-as évjáratú 1.6 GTI-t megitattam 2002-ben szlovák ólmozott 98-as super benzinnel. Azzal a rendes pirossal, na az teljesítményben és főleg kifinomult járásban meghálálta.
Utána olvastam a szervizkönyvben (képzeljétek megvolt a kesztyűtartóban) hogy a gyártói ajánlás ez is volt 1980-ban...




Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
arról, hogy meddig ér el a schwechati finomítóból származó 100-as OMV, megoszlanak a vélemények. Lehet hallani ezt is, meg azt is ... csak az ország nagyon nyugati felébe viszik ki, mástól meg azt hallottam, hogy felhozzák pesti kutakra is. Valószínűleg addig viszik, ameddig még megéri a tartálykocsinak elmásznia (szerintem Pestig nem hozzák már fel).

nem éreztem különbséget a szombathelyi OMV-n tankolt 100-as és a pesti közt (bezzeg a 100 vs E85 ... régi szép idők ... )