11. oldal, összesen: 14 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
201-220, összesen: 265

  1. #201
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    nyomul a mol:

    Alkoholmentes Szilveszter? Igen!
    Készülj a Szilveszter Rallyera az alkoholmentes MOL Racing Fuel 102+ versenybenzinünkkel!
    A MOL Racing Fuel 102+ lelkes csapata részt vesz a December 27-29
    ig tartó Szilveszter Rallyen a Hungaroringen, ahol megismerkedhettek a kategóriájában egyedülálló ár/érték arányú versenybenzin teljesítményével.
    De hogyan győződhetsz meg 100%ban a hatékonyságról? Próbával! Ehhez csupán 3 egyszerű, de fontos lépést kell megtenned!
    1.Tölts MOL Racing Fuel 102+-t a tankodba 2014.december 17-én a mogyoródi MOL töltőállomáson 780 Ft helyett csak 590 Ft/liter csak aznapi akciós kuponos áron!
    2.Állítsd be a motorod előgyújtását a 102 oktánszámú versenybenzinünkre optimalizálva, hogy kihozd a megfelelő teljesítménytöbbletet!
    3.Teszteld a teljesítményt előre és nyerd meg a futamod a MOL Racing Fuel 102+-t használva!
    Jó hír, hogy a versenybenzin alkoholmentes, így a műanyag és szivacsos alkatrészeket nem károsítja!
    2014. december 17-én az 590 Ft/literes kedvezményes árat kuponregisztrációval veheted igénybe

  2. 2 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  3. #202
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Erröl jut eszembe, van valaki képben, Olaszországban lehet-e és milyen kúton 100as benzint kapni? Januárban megyünk a Montéra, és szeretnék Evoval menni, de ha ott sincs csak max 98 akkor marad az offos auto.
    EVO VIII GSR

  4. #203
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Erröl jut eszembe, van valaki képben, Olaszországban lehet-e és milyen kúton 100as benzint kapni? Januárban megyünk a Montéra, és szeretnék Evoval menni, de ha ott sincs csak max 98 akkor marad az offos auto.
    Shell és V-power van bőven mehetsz evoval

    http://www.shell.hu/products-service...-locator.html#

  5. #204
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Erröl jut eszembe, van valaki képben, Olaszországban lehet-e és milyen kúton 100as benzint kapni? Januárban megyünk a Montéra, és szeretnék Evoval menni, de ha ott sincs csak max 98 akkor marad az offos auto.
    Shell tutira van.

    (Atti, a fenti hozzászólásodért mindenhová T-Mobile meg Telekom reklámokat fogok tenni )

  6. Az alábbiaknak tetszik Miki hozzászólása:


  7. #205
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Shell tutira van.

    (Atti, a fenti hozzászólásodért mindenhová T-Mobile meg Telekom reklámokat fogok tenni )
    mert?...

  8. #206
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Shell és V-power van bőven mehetsz evoval

    http://www.shell.hu/products-service...-locator.html#
    Itt néztem már, de ha rámész, hogy vpower nitro+ vagy mi, akkor Olaszországba nem hoz egy darabot se... a ferrari országában nincs 100as benzin?Vagy én vagyok balf.sz?
    EVO VIII GSR

  9. #207
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Itt néztem már, de ha rámész, hogy vpower nitro+ vagy mi, akkor Olaszországba nem hoz egy darabot se... a ferrari országában nincs 100as benzin?Vagy én vagyok balf.sz?
    Két hete még tuti volt

  10. #208
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Két hete még tuti volt
    Igen van, bocsi, csak a keresöben a nitro+ ra tudsz rászükiteni, de ott még sima v-power néven fut azért lehet ha hazamegyek iratunk rá egy 98as progit is, vagy egy ethanolost, bár azzal meg messzire nem jutunk a hegyekbe
    EVO VIII GSR

  11. #209
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Szeretném kérdezni, hogy a Shell V power nitro + evo hyper alles 100 üzemanyagában hivatalosan mekkora az etanol tartalom.
    Tól-ig, illetve jellemző értéket szeretnék megtudni, akár évszaktól függően.
    Az oldalukon persze csak a Ferrari együttműködésbe ütközötk mindenhol, etanol, oktán, ron98 stb mit sem ér a keresőben...

  12. #210
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Szeretném kérdezni, hogy a Shell V power nitro + evo hyper alles 100 üzemanyagában hivatalosan mekkora az etanol tartalom.
    Tól-ig, illetve jellemző értéket szeretnék megtudni, akár évszaktól függően.
    Az oldalukon persze csak a Ferrari együttműködésbe ütközötk mindenhol, etanol, oktán, ron98 stb mit sem ér a keresőben...
    5% (Egy ideje minden benzinben ennyinek kell lennie.)

  13. Az alábbiaknak tetszik Miki hozzászólása:


  14. #211
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    5% (Egy ideje minden benzinben ennyinek kell lennie.)
    S a "KELL" azt jelenti, hogy 5.00-nak kell lennie, vagy mondjuk minimum 5%, de akár lehet 7-8-10 is?
    Gonbolom olcsóbb mint az olaj párlat, igy akár érdekük is lehet a cefrével való "dúsitás".

    Meg most olvasom, bár nem friss:
    "Az uniós tagországok 2-5 százalék bioetanolt kevernek a benzinbe. A 4,8 százalékos magyarországi bekeverési arány az elmúlt három évben nem nőtt, a vonatkozó, 2010 végi szabályozás 2014. január 1-jei határidőt szabott az újbóli emelésre.'

  15. #212
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Lassan egy éves cikk.
    Nem tudom, jelenleg milyen rendelkezések vannak életben, mert a németeknél nagy csiki volt az E10-ből.
    http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014/01/24/jol_nezze_meg_mit_tankol/

  16. #213
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 06.
    Hsz-ok
    179

    Alap

    Helló!
    Szlovéniába mennénk, de nem találok infót E85 kutakról. Lehetséges, hogy ott nem lehet kapni?

  17. #214
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 11.
    Hsz-ok
    33

    Alap

    Sziasztok

    Van valakinek infoja horvátországban milyen a 100as? Azt tudom hogy nem gyakori holló de a petrolnál van. Ma este indulunk ki és elég érzékeny a technika....

  18. #215
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Hegylakó: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Van valakinek infoja horvátországban milyen a 100as? Azt tudom hogy nem gyakori holló de a petrolnál van. Ma este indulunk ki és elég érzékeny a technika....
    nem akarok okoskodni, de az INA az nem a MOL tulajdona ? ergó nem kéne nekik kint is kínálni 100ast ? INA kút mégis több van (picivel talán).
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  19. #216
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 11.
    Hsz-ok
    33

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    nem akarok okoskodni, de az INA az nem a MOL tulajdona ? ergó nem kéne nekik kint is kínálni 100ast ? INA kút mégis több van (picivel talán).
    Egy hónapja voltunk kint akkor néztük de inan nem láttunk petrolnál ki volt irva. Nem tudom max minden kútra bemegyünk )

  20. #217
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Hegylakó: Hozzászólás megtekintése
    Egy hónapja voltunk kint akkor néztük de inan nem láttunk petrolnál ki volt irva. Nem tudom max minden kútra bemegyünk )
    tavaly Károlyváros (Karlovac) környékén tankoltunk INA-nál, csak pislogtak, mikor a MOL-os kártyát odaadtam nekik. pár perc kellett, mire rájöjjenek, hogy mi a szitu

    INA-nak van EUROSUPER BS 98+ , QMax-nál van 100 ( http://www.petrol.eu/gas-stations/map#Q%20Max%20100# )
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  21. #218
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Arrol van valakinek infoja, hogy mi lesz az E85 "üzletággal", hogyha majd MOL-lá változnak az Agip kutak?
    ///// Ceofang /////

  22. #219
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Arrol van valakinek infoja, hogy mi lesz az E85 "üzletággal", hogyha majd MOL-lá változnak az Agip kutak?
    spinoffolják a történetet - van, ahol már csak a készletet árulják ki az AGIP kúton.
    Mobil Petrol marad, meg pár magánkút
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  23. #220
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    spinoffolják a történetet - van, ahol már csak a készletet árulják ki az AGIP kúton.
    Mobil Petrol marad, meg pár magánkút
    Mobil Petrol-nál már két hete nem volt a gödöllői kúton, majdnem be is szoptam.

    Kell egy E85 szenzor és ha van E85 akkor mehet hegyesen, ha bármilyen tank állapotban rá kell tankolni, akkor meg a benzines és az E85-ös program között megoldja az ecu.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  24. 2 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


11. oldal, összesen: 14 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 03., 00:37
  2. Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 22., 13:57

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva