5. oldal, összesen: 14 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
81-100, összesen: 265

  1. #81
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem ez az oka. Én sem minden évben fejlesztek. És volt nekem is kvázi széria sok sok éven keresztül. Akkor is azt gondolom, hogy az a 10 forint per liter nem szabad, hogy számítson és ezt gondoltam már akkor is amikor szaros seat 1.8t-vel bénáztam. Azt meg végkép nem gondolom, hogy azzal, hogy talál egy olcsóbb kutat és megspórol tankolásonként 400 forintot !!!! majd eléri a hőn áhított álmot. Igen is továbbra is fenntartom: akinek 400 forint / tankon jár az esze, az nem biztos, hogy alkalmas evo üzemeltetésre.

    Most lehet fikázni

    Ez nem csak evora igaz, hanem bármilyen nagy teljesítményű autóra.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  2. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  3. #82
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Na, na, na - álljunk meg egy szóra! Jó?

    Sosem volt leeresztve a kereke!
    De még lehet, ha sokat okoskodsz itt
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  4. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  5. #83
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Ez nem csak evora igaz, hanem bármilyen nagy teljesítményű autóra.
    Nem vagy szimpi, általában hülyeségeket beszélsz, a kocsid is gyenge - de most nagyon bele találtál. OTT A PONT!!!
    Kell egy jó program

  6. #84
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Aki majmot tart legyen pénze banánra!

  7. 3 tagnak tetszik Viktor hozzászólása:


  8. #85
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    Aki majmot tart legyen pénze banánra!
    Tanult barátom teljesen rendben való módon összefoglalta! Ennyi.

    Egyébként Zsoltinak teljesen igaza van: ha csak 30 perc többlet odamenni az olcsó kúthoz, majd 30 perc el onnan, akkor már az jön ki, hogy egy normális sztenderd bérrel rendelkező emberke is többet keres ezen idő alatt, mint a -10 forint / liter spórolás - szóval ez csak deficit lehet. Ha meg lista béres, akkor nem benzinkútért rohangászik, hanem dolgozik.
    Kell egy jó program

  9. #86
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    ...a pontgyűjtő kártyákat meg okosan, mert figyelik
    Ez mindenhol így van - repcsi, tankolás stb....

  10. #87
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Tanult barátom teljesen rendben való módon összefoglalta! Ennyi.

    Egyébként Zsoltinak teljesen igaza van: ha csak 30 perc többlet odamenni az olcsó kúthoz, majd 30 perc el onnan, akkor már az jön ki, hogy egy normális sztenderd bérrel rendelkező emberke is többet keres ezen idő alatt, mint a -10 forint / liter spórolás - szóval ez csak deficit lehet. Ha meg lista béres, akkor nem benzinkútért rohangászik, hanem dolgozik.
    Én nem pont erre gondoltam, mert szerintem a kérdező sem külön menne tankolni, hanem gondolom ha tudná nézegetni neten hol olcsóbb, aszerint állítaná össze az útvonalát, a mindennapokban. De én azt gondolom, hogy amíg a neten ezzel pöcsörögnék, és még utána azon agyalnék hogyan is menjek hogy jó legyen a benzin ár, az idő alatt mondjuk átolvashatok egy szerződést figyelmesen, vagy mondjuk seggbe rúghatom a sushi szakácsot, és ez többet hoz, mint a ft/liter hozna.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  11. #88
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    [QUOTE=Papírtigris;117174]
    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    akkor most eladom az Evo-t, mert én szoktam nézegetni
    sajna amíg nincs off autó, addig rengeteget kell vele járnom napi szinten...

    -C0pp3rM!n3-[/QUOTE

    E85 azt lehet nézegetni a holtankoljakon
    arra fel kell progiztatni. majdnem keresztre feszítettek egy másik topicban, mikor írtam, hogy 1/3-2/3-ban már mentem e85-tel

    -C0pp3rM!n3-
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  12. #89
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Engem akkor sem győztök meg. Mert ha ritkán használod, akkor minek érdekel hogy hol olcsóbb 10-20 ft al hiszen alig várod hogy mehess. Viszont ha minden nap használod és naponta 40 liter üzemanyagot égetsz el, akkor ok, hogy az akár napi 800ft is lehet, és havi mittudomén is, de aki megteheti ezt, annak viszont többet kell keresnie az idő alatt míg az olcsó kutakat nézegeti, mint amennyit hoz a dolog szerintem. De igazából nekem mindegy, a pontgyűjtő kártyákat meg okosan, mert figyelik
    napi szinten 40 litert nem égetek el. az alap kérdés inkább úgy szól, hogy van-e különbség 100-as kutak közt, és ha van, akkor melyiknél érdemes tankolni.
    10-20 huf-ért természetesen nem megyek ki a világ végéből, de ha 30 feletti a difi, és útba is esik az olcsóbb kút, akkor spúrkodás ide vagy oda, ott tankolok (minimális kitérő belefér).
    Amint a mindennapi használatú autóról visszaavanzsál az Evo hétvégi / játszós státuszba, le fogom szrni, hogy mi mennyi. De most jelenleg nem így megy a fáma, céges autóm csak jövő áprilisban lesz, és az offos autómat eladtam nemrég.

    -C0pp3rM!n3-
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  13. #90
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Én nem pont erre gondoltam, mert szerintem a kérdező sem külön menne tankolni, hanem gondolom ha tudná nézegetni neten hol olcsóbb, aszerint állítaná össze az útvonalát, a mindennapokban. De én azt gondolom, hogy amíg a neten ezzel pöcsörögnék, és még utána azon agyalnék hogyan is menjek hogy jó legyen a benzin ár, az idő alatt mondjuk átolvashatok egy szerződést figyelmesen, vagy mondjuk seggbe rúghatom a sushi szakácsot, és ez többet hoz, mint a ft/liter hozna.
    Ár miatt nem nagyon izgatom magamat bár ha otthon és az irodám környéke között 20 ft van, de a kiszolgálás miatt simán autózom extra 5-km-t

  14. #91
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    napi szinten 40 litert nem égetek el. az alap kérdés inkább úgy szól, hogy van-e különbség 100-as kutak közt, és ha van, akkor melyiknél érdemes tankolni.
    10-20 huf-ért természetesen nem megyek ki a világ végéből, de ha 30 feletti a difi, és útba is esik az olcsóbb kút, akkor spúrkodás ide vagy oda, ott tankolok (minimális kitérő belefér).
    Amint a mindennapi használatú autóról visszaavanzsál az Evo hétvégi / játszós státuszba, le fogom szrni, hogy mi mennyi. De most jelenleg nem így megy a fáma, céges autóm csak jövő áprilisban lesz, és az offos autómat eladtam nemrég.

    -C0pp3rM!n3-
    Na, hogy ne csak a kretén kommenteket nyomassam: szerintem nagyon jó áron ad jó benzint ott a Kspeed mögött a MOL kút - én legalábbis erre progiztam fel a kocsimat és szépen ment
    Kell egy jó program

  15. #92
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Én mióta megvan otthon csak omw100-al járok,semmi más bele,bár nem tudom a shellnek ez az új benzine milyen lehet...
    EVO VIII GSR

  16. #93
    Rezidens Mike avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.026

    Alap

    Évek óta csak mol100 ártól függetlenül MERT EZ VÁLT BE. Játszós autóba meg főleg ne az ár számítson mar szerintem vagy ha számít akkor Toyota priust kell venni.

  17. Az alábbiaknak tetszik Mike hozzászólása:


  18. #94
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Biztos fogtok szeretni érte, de gázolaj!
    Gondolom sokaknak van a játszós autó mellett egy "gazdaságos" is.
    Kiváncsi lennék ezzel kapcsolatos tapasztalatokra.
    Olyasmikre gondolok, hogy pl a Renault-ba 95%ban Shell naftát kapott, 5% Agip, s amikor a kipu kilukadt, a szerelő nem győzte kirázni a kormot a csövekből, s sopánkodott nagyon, hogy valami nagyon szart tankolhatok.
    Bár ez gondolom betudható a sok városi cammogásnak, illetve a kicsit amúgy is füstölő rendszernek.
    Szal vannak valami hirek az adalékokról, pancsolásokról, stb?

  19. #95
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Biztos fogtok szeretni érte, de gázolaj!
    Gondolom sokaknak van a játszós autó mellett egy "gazdaságos" is.
    Kiváncsi lennék ezzel kapcsolatos tapasztalatokra.
    Olyasmikre gondolok, hogy pl a Renault-ba 95%ban Shell naftát kapott, 5% Agip, s amikor a kipu kilukadt, a szerelő nem győzte kirázni a kormot a csövekből, s sopánkodott nagyon, hogy valami nagyon szart tankolhatok.
    Bár ez gondolom betudható a sok városi cammogásnak, illetve a kicsit amúgy is füstölő rendszernek.
    Szal vannak valami hirek az adalékokról, pancsolásokról, stb?
    Normális autóba normális kúton tankolj lehetőleg mindig ugyanott én ezt teszem és működ.
    (életemben 1x kannáztam a 2.0D primerámat azonnal jelezte hogy porlasztócsúcs csere FCK azóta eszembe sem jut,szerencsére ez már céges.)

  20. #96
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Természetessen a tdi nálam is jelen van. Sokat megyek,igyekszem egyhelyen tankolni,de mol-omv-shell a favorit,mindegyikkel probálkoztam tartóssan. (több tízezer km t jelent a tartós) Egetverö külömbséget sose vettem észre,volt amikor az egyik,vagy a másikkal ment jobban az autó. Szerintem egyformán szar a hazai cucc. A neve nincs kutaknál nemtudom mivan,de gondolom az se jobb. Az elmúlt 9 évbe kb 700 000 km t mentem tdi vel,mindig külföldön láttam csodát fogyasztás-teljesítmény stb. viszonylatba. Volt 1-2 kirívó élményem, tesco shell kút nem egyenlö a normál shellkúttal.(legalábbis fehérváron) Meg jött a melegebb idö és 140 nél jobban nem ment az autó,szervízbe néztek bután, (nem kellett hozzá megeröltetniúk magukat) átmentem másik kútra rögtön volt erö az autómba. Meg ilyenek és hassoló balesetek történtek az éveksorán.

  21. Az alábbiaknak tetszik peterz81 hozzászólása:


  22. #97
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet peterz81: Hozzászólás megtekintése
    Természetessen a tdi nálam is jelen van. Sokat megyek,igyekszem egyhelyen tankolni,de mol-omv-shell a favorit,mindegyikkel probálkoztam tartóssan. (több tízezer km t jelent a tartós) Egetverö külömbséget sose vettem észre,volt amikor az egyik,vagy a másikkal ment jobban az autó. Szerintem egyformán szar a hazai cucc. A neve nincs kutaknál nemtudom mivan,de gondolom az se jobb. Az elmúlt 9 évbe kb 700 000 km t mentem tdi vel,mindig külföldön láttam csodát fogyasztás-teljesítmény stb. viszonylatba. Volt 1-2 kirívó élményem, tesco shell kút nem egyenlö a normál shellkúttal.(legalábbis fehérváron) Meg jött a melegebb idö és 140 nél jobban nem ment az autó,szervízbe néztek bután, (nem kellett hozzá megeröltetniúk magukat) átmentem másik kútra rögtön volt erö az autómba. Meg ilyenek és hassoló balesetek történtek az éveksorán.
    szomszédunk vmi 2.2 DI-D nagyonződ nagyon eco Avensisbe tankolt ŐemFau kúton, rá egy hétre meghót a motorgya a zautóban. motorcsere lett belőle. bár én kétlem, hogy sz.rhígfhos gázolajtól így meg tudna mekkenni egy ótó.

    -C0pp3rM!n3-
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  23. #98
    Rezidens Sz.Ricsi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hsz-ok
    274

    Alap

    Céges Ford Connect, 1.8TDCI 90le (elég kényesek a gázolajra), Siemens rendszeres, zsír új kora óta Evo Neo Diesel-t kap, 200.000 nél jár és hibátlan, 6 lieres fogyasztással.
    Saját Passat 1,9 PDTDI 130le, 330.000km full gyári, kap minden félét (kanna, neo, shell, stb ...) és mindennel megy, standard 6,5 literes fogyasztással.

  24. #99
    Rezidens balage018 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hely
    Bp.- Eger
    Hsz-ok
    459

    Alap

    Ugye itt az a baj, hogy mi a ruszkiktól kapjuk a kőolajat ami köztudottan egy magas kéntartalmú cucc ellenben mondjuk a nyugati északi tengerről származó kedvezőbb összetételű kőolajnál, így hát Százhalombattán se tudnak csodát művelni belőle..ergó nyugatabbra mindig is jobb minőségű volt/lesz az üzemanyag mint itt

  25. #100
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet balage018: Hozzászólás megtekintése
    Ugye itt az a baj, hogy mi a ruszkiktól kapjuk a kőolajat ami köztudottan egy magas kéntartalmú cucc ellenben mondjuk a nyugati északi tengerről származó kedvezőbb összetételű kőolajnál, így hát Százhalombattán se tudnak csodát művelni belőle..ergó nyugatabbra mindig is jobb minőségű volt/lesz az üzemanyag mint itt
    Háááát,nem csak nyugatra jobb a gázolaj románoknál is horvátok is jobbat adnak.

5. oldal, összesen: 14 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 03., 00:37
  2. Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 22., 13:57

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva