14. oldal, összesen: 14 ElsőElső ... 4121314
261-265, összesen: 265

  1. #261
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    A 2.2 Honda i-CTDi-vel is 6 literrel jártam 140 -el, és az 1.4 TSI fosvágennel is 6 literrel járok 140-el.

    Igaz a Honda nagyság rendekkel jobb volt mert Honda, de ha a fogyasztást nézzük nincs különbség...



    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    A benzin soha nem fogja azt hozni mint a diesel es a diesel soha nem fog olyat tudni mint a benzin. Az egyiknel a nyomatek es fogyasztas a masiknal a teljesitmeny es tisztabb uzem.

    Megneznek egy csucsrafejlesztette benzines kaminont mennyit fogyasztana... kb mint a regi orosz teherautok. 100on 150et...

  2. #262
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    A 2.2 Honda i-CTDi-vel is 6 literrel jártam 140 -el, és az 1.4 TSI fosvágennel is 6 literrel járok 140-el.

    Igaz a Honda nagyság rendekkel jobb volt mert Honda, de ha a fogyasztást nézzük nincs különbség...
    Igen. De ha azt nezed, hogy 6 literrel meghajt egy forgotomegre 3x nagyobb motort akkor mar jo az ertek. Es raakasztasz egy lakokocsit es elmesz 8.5 literrel.
    Az 1.4 tsire raakasztasz egy lakokocsit ott helyben meg is ellik miutan leeg a kupplung es lefogazza magat a valto es csapagyasra verte magat a muanyag csapagyhaz. Vicc.
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2018. 06. 08. 11:00-kor

  3. #263
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    En ugy tudtam hogy ott is diesel. A kisteherautok is javaban dieselesek. De lehet tevedek. Na es mi a fogyasztas?
    - Igazad van. Utanaolvastam es kb 60%-ban dizel teherautok vannak. A benzin inkabb a kis es mid-size teherautoknal van, a nagyokbol ott is ritka a benyas.
    ///// Ceofang /////

  4. #264
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Mindent amire való!
    Nem akasztottam arra se semmit hanem élveztem a nyomatékos gyorsulást 200-ig minden pillanatban amikor elgurult a gyógyszer. Sajnos gyakran elgurult.
    A TSI-vel ilyen baj nincs, mert nincs akkora nyomaték. Ott nem kell gyorsulgatni.
    A hétköznapi polgári használatban (pl. dolgozni járni) nagyjából ma már teljesen mindegy hogy diesel vagy benzin. Nincs nagy különbség se fogyasztásban se dinamizmusban. Na meg a bűvös megtérülési ráta is jócskán eltolódott, bár manapság a "diesel pestis" idején occsón lehet olyat kapni.
    Lassan a nagy ccm szívó benya lesz az arany ár kft.

    Ez úgy változik ahogy az autóipari lobbi diktálja, vagy ahogy éppen az ízlés alakul...


    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Igen. De ha azt nezed, hogy 6 literrel meghajt egy forgotomegre 3x nagyobb motort akkor mar jo az ertek. Es raakasztasz egy lakokocsit es elmesz 8.5 literrel.
    Az 1.4 tsire raakasztasz egy lakokocsit ott helyben meg is ellik miutan leeg a kupplung es lefogazza magat a valto es csapagyasra verte magat a muanyag csapagyhaz. Vicc.

  5. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  6. #265
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Azért a teherautóba és a tank-ba inkább diesel motor legyen...

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    - Igazad van. Utanaolvastam es kb 60%-ban dizel teherautok vannak. A benzin inkabb a kis es mid-size teherautoknal van, a nagyokbol ott is ritka a benyas.

14. oldal, összesen: 14 ElsőElső ... 4121314

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 03., 01:37
  2. Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 22., 14:57

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva