3. oldal, összesen: 14 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 265

  1. #41
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Nekem nemrég lett gázosítva az a8-am, és elégedett vagyok vele.
    Észre sem venni a jelenlétét, talán egy picit gyengébb de ezt majd lemérem nem biztos.
    Kb 20-22ft-al olcsóbb km-enként, 17-18-at eszik gázból ami 199 itt ahol tankolok.
    Olyan mintha 9-10L 95-öst enne költségileg, ez nem rossz egy a8-tól.
    A költségével sosem volt gond, mindig "megérte". Csak a motort hazavágja-e?

  2. #42
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    A költségével sosem volt gond, mindig "megérte". Csak a motort hazavágja-e?
    Volt régen egy gázos navigator-om abba belement 100ekm, azóta gondolom még ugyanannyi és még mindig megy.
    Amelyik motor hidrotőkés azok birják, ahol nem aut szelephézag kiegyenlités van ott lehet gond, meg amibe könnyitett üreges szelep van az se szereti a gázt.

  3. #43
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    A költségével sosem volt gond, mindig "megérte". Csak a motort hazavágja-e?
    Németeknén nagyon sokat gázositanak és a Subaruk sorra hullanak mint a legyek. Van egy STi ami gázositva 70.000kmnél már a 3ik motort gyötri, és az embe nem bir rájönni hogy a gáz vágja haza minden egyes alkalommal.

    Szívó Forestereknél is álandóan vannak bajok, nekem nem szimpatikus a gáz, akkor inkább E85, bár ki tdja abba is mit raknak otthon...

    Szerencsére az esetek 80% külföldön tankolok, itt "normális" az üzemanyag, kb 10-20% kevesebbet fogyasztok mint otthoni üzemanyaggal!!!! (Dizel kb 20, benzin kb 10% külömbség)

    A ruszki köolaj lehet ennyire szar vagy tréül finomitják?

  4. #44
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Németeknén nagyon sokat gázositanak és a Subaruk sorra hullanak mint a legyek. Van egy STi ami gázositva 70.000kmnél már a 3ik motort gyötri, és az embe nem bir rájönni hogy a gáz vágja haza minden egyes alkalommal.

    Szívó Forestereknél is álandóan vannak bajok, nekem nem szimpatikus a gáz, akkor inkább E85, bár ki tdja abba is mit raknak otthon...

    Szerencsére az esetek 80% külföldön tankolok, itt "normális" az üzemanyag, kb 10-20% kevesebbet fogyasztok mint otthoni üzemanyaggal!!!! (Dizel kb 20, benzin kb 10% külömbség)

    A ruszki köolaj lehet ennyire szar vagy tréül finomitják?
    Nem ilyen autókba való a gáz, a gtr-be én sem raknék soha, de az a8 szereti, sokan járnak gázzal ilyen motorral és bírja van aki már 100e felett belerakott hiba nélkül.

  5. #45
    Rezidens Blindmouse avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 08.
    Hely
    Föld bolygó.. többnyire..
    Hsz-ok
    605

    Alap

    Idézet stari: Hozzászólás megtekintése
    Én a Mol-nál jártam ugyan így.És hiába vitatkoztam ki kellet fizessem. Igaz azota nem jártam oda tankolni.
    És hogyan bizonyítják rátok hogy azt ti beletankoltátok?
    mert a videón az látszana...
    Уважаемые товарищи! Hozzászólásomat remélem nem érzi elvtársai számára befogadhatatlannak, "népköztársaságunk" cenzúrát felügyelő állami bizottsága...

    "Az elvek olyanok mint a fos, tartod ameddíg birod - Gyuri"

  6. #46
    Törzsvendég stari avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 06.
    Hsz-ok
    142

    Alap

    Idézet Blindmouse: Hozzászólás megtekintése
    És hogyan bizonyítják rátok hogy azt ti beletankoltátok?
    mert a videón az látszana...
    A rám bizonyítás ebben az esetben az hogy ki néz az ablakon és látja hogy az én autóm van a 4-es kútnál,és nem fogja ö kifizetni.
    Az ott kialakult helyzetben az ember nem nagyon akar foglalkozni avval hogy lehet e bizonyítani,mert én úgy vagyok vele hogy tankolok és húzok a francba. Viszont tovább nem erőlködtem,ki fizettem.De ezáltal el vesztettek egy klienst,tudom hogy öt nem érdekli de ez van.
    Starion is egy fajta betegség

  7. #47
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap



    90-ben már meg volt a Jawa Babettám, s akkor is kijött még a teli tank 100Ft-ból jattal együtt
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  8. #48
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Én is emlékszem hogy a Simsonba 35-ért tankoltam még...

    A gázolaj meg 22 Ft volt, a HTO meg 9, és akkor még nem színezték

  9. #49
    Rezidens Dino74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.530

    Alap

    de fordítva volt a 92-es volt a szuper és a 98 az extra 86 meg a normál, szinekkel is volt asszem a piros volt a 86 kék volt a 92 és zöld a 98

  10. #50
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Ha a fagyi árakkal vagy az iskola tejjel hasonlítom össze, akkor a Benzinnek nem is nőt meg annyira az ára

  11. #51
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    91-ben napi két rongyért tankoltam a ladába és egész nap mentem (agyonhegyezve)
    de jó lenne ez ma......

  12. #52
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Meg az is érdekes, hogy volt időszak, amikor évekig nem emeltek árat. aztán persze behozták, olajválság meg a többi.

  13. #53
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2011. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    9

    Alap

    Sehol sem sikerül folyamatosan jó minőségű 100 OKT. BENZINT tankolnom, bár mostanában a MOL EVO Neo egész jónak tűnik. Utánanéztem kicsit és erre a régi a cikkre akadtam!
    http://www.mazdaklub.hu/magazin/vers...zin-100-recept

    Ebben azért lehet valami! A 99 okt. benzin +10% aceton nem tűnik veszélyesnek!

  14. #54
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet Richmond69: Hozzászólás megtekintése
    Sehol sem sikerül folyamatosan jó minőségű 100 OKT. BENZINT tankolnom, bár mostanában a MOL EVO Neo egész jónak tűnik. Utánanéztem kicsit és erre a régi a cikkre akadtam!
    http://www.mazdaklub.hu/magazin/vers...zin-100-recept

    Ebben azért lehet valami! A 99 okt. benzin +10% aceton nem tűnik veszélyesnek!
    A Mol Evo Neo nem százas szerintem, én nem javaslom a turmixolást semmiképpen nagyon könnyen oda lehet egy fincsi moci ha pici hiba van......

  15. #55
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2011. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    9

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    A Mol Evo Neo nem százas szerintem, én nem javaslom a turmixolást semmiképpen nagyon könnyen oda lehet egy fincsi moci ha pici hiba van......
    Ez igaz!

  16. #56
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2011. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    9

    Alap

    Még1 kérdés. Ezek az oktánszám növelők VALÓBAN érnek valamit? Nem a "gagyi" Wynns-re gondoltam, hanem mondjuk a PRO-TEC féle minőségibb adalékokra! Egyébként azért lovagolok ezen, mert akárhányszor "felülírják" az ECU-t padon, 1-2 mérésig tudja a 380PS aztán meg a benzin miatt becsörög és visszavesz durván az elektronika. (340PS) Múlthéten pénteken egész nap a Dynoprojectnél voltam és nem jutottunk előrébb, csak a benzin maradt már mint lehetőség!

  17. #57
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Richmond69: Hozzászólás megtekintése
    Még1 kérdés. Ezek az oktánszám növelők VALÓBAN érnek valamit? Nem a "gagyi" Wynns-re gondoltam, hanem mondjuk a PRO-TEC féle minőségibb adalékokra! Egyébként azért lovagolok ezen, mert akárhányszor "felülírják" az ECU-t padon, 1-2 mérésig tudja a 380PS aztán meg a benzin miatt becsörög és visszavesz durván az elektronika. (340PS) Múlthéten pénteken egész nap a Dynoprojectnél voltam és nem jutottunk előrébb, csak a benzin maradt már mint lehetőség!
    esetleg próbáld ki ezt:
    http://spuri-adalek.hu/content/view/12/37/

    keverés:
    20L Mol Evo Neo 99 + 1,5-2dl spuri JG-2
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  18. #58
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    nekem OMV 100 abszólút bevált. igaz nincs 380lovam, de eddig bárki olvasta ki az ECU-mat azt mondta jó benzint tankolok.

  19. #59
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    nem találtam jobb helyet:

    http://biouzemanyag.blog.hu/2011/11/...legitarsasagok

    "Szakemberek becslései szerint ezeken a „zöldjáratokon” mintegy 10 százalékkal kevesebb káros gázkibocsátás történik, ugyanakkor a járatok üzemanyaga sokkal drágább a társaságoknak, mivel a főzőolajért hatszor többet kell fizetniük, mint a megszokott kerozinért."

  20. #60
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Nah kezdem én is megtapasztalni ezt a benzin problémát,az autot Gergö ömv100ra lötte be,eddig nem is kapott mást,sajna az utolso tankolasnal nem volt épp a közelben ömv kut,ezért kapott osztrák v-powert (ami elvileg tényleg 100as,nem ugy mint otthon),tegnap voltunk egy kisebb túrán,és kb150km alatt megevett a gép majd egy tank benyát...valoszinüleg itt is van valami geb.sz a v-powerrel,még a szaga se olyan a kipufogonak mint az omv-ssel,inenntöl sziguruan omv100as,mégha 50km-t kell is menni érte...

3. oldal, összesen: 14 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 03., 01:37
  2. Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 22., 14:57

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva