5. oldal, összesen: 5 ElsőElső ... 345
81-88, összesen: 88

  1. #81

  2. 4 tagnak tetszik Tomó hozzászólása:


  3. #82
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Kár érte



  4. #83
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Kár érte


    Fasz. Megint ekes bizonyitekot tett a tudasarol. Locsova van a penz mindenre de egy kibaszott tuzolto rendszer hianyzik

  5. #84
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Messze nem védeni akarom, de kilyukadt a váltója. Belsőbe hallani is, hogy nincs fokozat. Az olaj gondolom ráfolyt a kipufogóra, ott meg úgyse lenne szórófej a poroltóhoz.

    Továbbra is fakezűnek tartom, de ez nem vezetési, sokkal inkább Fordokra jellemző váltó hiba volt.

    Viszont ezt először egy magyar oldalon láttam és a kommentekből kiderült mennyi embernek példaképe, és csak úgy röpködtek az "óriási tehetség", "hihetetlen vezetési tudás"...
    Sajnálom őket, mert gondolom nem tudják ki volt az a Mcrae, Bugalski..., ki az a Loeb, Ogier, Hirvonen, Latvala... vagy csak simán vakok és a cipős erős médiája elvakítja mindet (mondjuk ez nagyon szomorú lenne).

  6. Az alábbiaknak tetszik Tomó hozzászólása:


  7. #85
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Messze nem védeni akarom, de kilyukadt a váltója. Belsőbe hallani is, hogy nincs fokozat. Az olaj gondolom ráfolyt a kipufogóra, ott meg úgyse lenne szórófej a poroltóhoz.

    Továbbra is fakezűnek tartom, de ez nem vezetési, sokkal inkább Fordokra jellemző váltó hiba volt.

    Viszont ezt először egy magyar oldalon láttam és a kommentekből kiderült mennyi embernek példaképe, és csak úgy röpködtek az "óriási tehetség", "hihetetlen vezetési tudás"...
    Sajnálom őket, mert gondolom nem tudják ki volt az a Mcrae, Bugalski..., ki az a Loeb, Ogier, Hirvonen, Latvala... vagy csak simán vakok és a cipős erős médiája elvakítja mindet (mondjuk ez nagyon szomorú lenne).

    Attol, hogy eppen keresztbemeneskor kaputtol le a valto attol meg nem kell megdobatni a belso iven a buckan es kell fejtetore rakni.

    A legtobb valoszinu nem tudja kik az emlitett versenyzok mert olyan eros a hoonigan media h mindent elnyomnak... sajnos.

    ( mivel az auto labra erkezett es a lang a motorterbol csapott fel /lehet valto olaj volt - de a lang nem volt olyan fustos szerintem/ ezert lehetett volna esely eloltani mert a gepteto is a kocsin maradt... de olto rendszer mukodoset nem veltem felfedezni. Vagy csak vaķ vagyok)
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2018. 07. 23. 21:38-kor

  8. #86
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Messze nem védeni akarom, de kilyukadt a váltója. Belsőbe hallani is, hogy nincs fokozat. Az olaj gondolom ráfolyt a kipufogóra, ott meg úgyse lenne szórófej a poroltóhoz.

    Továbbra is fakezűnek tartom, de ez nem vezetési, sokkal inkább Fordokra jellemző váltó hiba volt.

    Viszont ezt először egy magyar oldalon láttam és a kommentekből kiderült mennyi embernek példaképe, és csak úgy röpködtek az "óriási tehetség", "hihetetlen vezetési tudás"...
    Sajnálom őket, mert gondolom nem tudják ki volt az a Mcrae, Bugalski..., ki az a Loeb, Ogier, Hirvonen, Latvala... vagy csak simán vakok és a cipős erős médiája elvakítja mindet (mondjuk ez nagyon szomorú lenne).
    miután ő inkább a show bizniszbe csapott bele, így érthető, hogy a mainstream vonal őt jobban ismeri. Egy Latvala az átlag embernek nem mond sokat, de a Ken Block név viszont innen vagy onnan már ismerős lehet. Meg ugye ott vannak a játékok és a reklámok. Azon azért én is röhögni szoktam, mikor istenítik, hogy mekkora rally legenda - persze ilyenkor megkérdezem, hogy ugyan mondjanak még pár mostani ismert WRC/ERC menőt, aki vetélytársa Ken Blocknak
    Utoljára szerkesztette: Coppermine; 2018. 07. 24. 14:49-kor
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  9. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  10. #87
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ezt ennél XXI. századibban megfogalmazni nehéz lett volna.
    2 dolog biztos. Pénz az végtelen nála, és köszönhetően a profi stábnak a videók is látványosak.
    A Faszbook, a titter, meg a minden faszom követős meg lájkolós világban mi kell még???



    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    miután ő inkább a show bizniszbe csapott bele, így érthető, hogy a mainstream vonal őt jobban ismeri. Egy Latvala az átlag embernek nem mond sokat, de a Ken Block név viszont innen vagy onnan már ismerős lehet. Meg ugye ott vannak a játékok és a reklámok. Azok azért én is röhögni szoktam, mikor istenítik, hogy mekkora rally legenda - persze ilyenkor megkérdezem, hogy ugyan mondjanak még pár mostani ismert WRC/ERC menőt, aki vetélytársa Ken Blocknak

  11. #88

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Messze nem védeni akarom, de kilyukadt a váltója. Belsőbe hallani is, hogy nincs fokozat. Az olaj gondolom ráfolyt a kipufogóra, ott meg úgyse lenne szórófej a poroltóhoz.

    Továbbra is fakezűnek tartom, de ez nem vezetési, sokkal inkább Fordokra jellemző váltó hiba volt.

    Viszont ezt először egy magyar oldalon láttam és a kommentekből kiderült mennyi embernek példaképe, és csak úgy röpködtek az "óriási tehetség", "hihetetlen vezetési tudás"...
    Sajnálom őket, mert gondolom nem tudják ki volt az a Mcrae, Bugalski..., ki az a Loeb, Ogier, Hirvonen, Latvala... vagy csak simán vakok és a cipős erős médiája elvakítja mindet (mondjuk ez nagyon szomorú lenne).
    A tavalyi rallycross VB-n ő volt a legnagyobb ripacs, a legnagyobb sztár a rajtelőkészítőben, Loeb, Solberg, Ekström már mind az autóval voltak elfoglalva, mérnökükkel beszélték meg a dolgokat, a legnagyobb alázattal álltak hozzá a versenyhez. Ha nem ismerném őket fogalmam nem lett volna a látottak alapján hogy mind világsztár, és nem kell már mit bizonyítaniuk. Emlékszem Loeb tavalyi Norvég versenyén bemutatott esős produkciójára, a rallycross topikba le is írtam akkor, zseniális volt !
    Ez a ripacs pedig fotózkodik, pózol, a szép ezüst középső fogával. . . . A csapattársa harcban volt a VB címért 2017-ben, ő pedig a döntőbe is alig jutott be. Persze abba is hagyta a rallycross szereplést.

  12. 2 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


5. oldal, összesen: 5 ElsőElső ... 345

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 3 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 3 vendég)

Hasonló témák

  1. USA rally
    By Robevo in forum Motorsport
    Hsz-ok: 293
    Utolsó hozzászólás: 2019. 03. 14., 21:15
  2. 18-as rally slick
    By Tomó in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2016. 04. 15., 22:26
  3. Evo + rally
    By Miki in forum Képek, videók versenyekről
    Hsz-ok: 343
    Utolsó hozzászólás: 2016. 01. 21., 06:14
  4. Evo X rally car modell
    By Robevo in forum Off topic
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 01. 20., 21:34
  5. US rally cross
    By Robevo in forum Motorsport
    Hsz-ok: 11
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 10., 23:17

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva