Az ördög a részletekben rejlik.
Nagyjából szerintem bármit rázórsa lehet égetni, így az irány mindenképp a csavaros tárcsa (biztos van szebb neve is, de nekem ez jut róla eszembe. ) Nem occsóért mérik, de szerintem az lehet az egyetlen megoldás.
Nem vagyok meggyőződve arról hogy a széria X-es fék +30 mm-el megnövelt átmérője az V-ösön hoz annyi plusszt mint ha a IX-es fékedhez veszel egy jó tárcsát.

Szóval szerintem nézz egy jó kis 320-as csavaros tárcsát + racsing betétet, aztán az már elegendő upgrade.

valami ilyesmit:
https://www.4turbo.pl/ap-racing-brake-disc-front-left-to-evo-7-8-9-oem-b,3,25869,13177

Apropó EVO X fék... csak az eleje nagyobb a 7-8-9-hez képest vagy a hátulja is más?
Hátha egyszer én is upgrade-lni akarom.


Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
Sajnos az ebc nálam nagyon csúnyán le szerepelt. Ebc turbo Groowed tárcsa Yellowstuff betét...

Hamar el melegítem és akkor el kezd rázni. Egyre több embertől hallom, hogy hasonló cipőben jár (BMW M ek...) Plusz a külföldi forumokon is panaszkodnak rá. Ezért gondolkozom a nagyobb szetten. Ajánlatot már kaptam is Evo X nyeregre meg tárcsára. A nyereg jó áron. A tárcsa viszont meglepően drága 700 eur...

Evo 9 nyergek vannak már fent, most néztük át.,összes dugattyú hibátlan, a folyadék új motul, a csapágy nem lóg. Stb stb...