5. oldal, összesen: 28 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
81-100, összesen: 555

  1. #81
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    A kocsi alatt fix fém csövek futnak,ezeket meg kell vágni csatlakozókat kialakítani felhozni flexi csővel.
    Vagy kicserélted a főféktől komplett a csöveket?
    És a munkahengerhez is kellene elérhetőség,plíz.

  2. #82
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    nem kell végigcsövezni az egész kocsit, ott kell megbontani ahol csatlakozik a rézfékcső a gumifékcsővel(hátsó kerékdobban van)
    kell hozzá kb 7méter teflonfékcső, és 8 db fitting.
    A gyári rézfékcső hollandia 10x1menetű, ide kell 2db fitting , és 4db a kézifék munkahengerhez , és 2db a hátsó féknyeregre.
    Szerintem van itt a forúmon is aki árúl ilyen dolgokat, nem akarom rontani senki üzletét , de ha nem találsz akkor írj és megmondom hol kapsz, van minden raktáron .

  3. #83
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    nem kell végigcsövezni az egész kocsit, ott kell megbontani ahol csatlakozik a rézfékcső a gumifékcsővel(hátsó kerékdobban van)
    kell hozzá kb 7méter teflonfékcső, és 8 db fitting.
    A gyári rézfékcső hollandia 10x1menetű, ide kell 2db fitting , és 4db a kézifék munkahengerhez , és 2db a hátsó féknyeregre.
    Szerintem van itt a forúmon is aki árúl ilyen dolgokat, nem akarom rontani senki üzletét , de ha nem találsz akkor írj és megmondom hol kapsz, van minden raktáron .
    Jöhet magánban is,de szerintemmást is érdekelne ez a dolog.
    Tedd közzé légyszi.

  4. #84
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    www.speedy.hu megtalálsz mindent , de fékcső és fittingek lehet hogy olcsobb a Fodor Gyurinál, az ő száma 30/9 525-430. Általában minden csapat tőlük vásárol ilyen cuccokat.


    Üdv: Roli

  5. #85
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Mama csereltem fekbeteteket es rajottem,hogy az elso stimmel a Volvo S60R-bol a hatso meg az Opel Speedster-bol.Eleg jol muzsikalnak.Ja az elsok textar,tarox lyukas-mart fektarcsakkal a hatso pedig ferodo eredeti tarcsakkal.

  6. #86
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    hmmmm

    Szerintem az első elég rossz választás volt , nagyon hamar el fog melegedni . A ferodo az 2000?

  7. #87
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    hát igen a ferrodo 2500 kéne előlre, amíg meg nem eszi a fék tárcsád, aztán meg tessék venni egy PFC-t.
    Kell egy jó program

  8. #88
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    nem tud nekem valaki Evo IX-hez gyári betéteket, és tárcsát olcsón ?
    a alíg használt is jó lenne , a lényeg az hogy gyári Brembo legyen , ne lángos, mert az még vélrtlenűl sem ugyanaz.

  9. #89
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    nem tud nekem valaki Evo IX-hez gyári betéteket, és tárcsát olcsón ?
    a alíg használt is jó lenne , a lényeg az hogy gyári Brembo legyen , ne lángos, mert az még vélrtlenűl sem ugyanaz.
    A lángos brembo az nem brembo?

  10. #90
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    de az !

    csak nem az a minőség, van több fajta is belőle, és sajna a gyári minőséget csak a márkakereskedésbe kapod meg poton 108 ezerért .
    És véleményem szerint nagyon jó a gyári utcai kocsizáshoz , de nem ér 108 ezret .

  11. #91
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    de az !

    csak nem az a minőség, van több fajta is belőle, és sajna a gyári minőséget csak a márkakereskedésbe kapod meg poton 108 ezerért .
    És véleményem szerint nagyon jó a gyári utcai kocsizáshoz , de nem ér 108 ezret .
    Nekem és másnak is a Tatabányai Láng-ban hoztak gyárit X-eshez. Rajta van a gyári mitsu cikkszám meg minden és bár nem volt olcsó azért a márkaszervíz 127e árának a feléből kijött.
    Persze az sem jó ár.

  12. #92
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    nézd meg a gyári betét hátoldalán a belenyomott számsorokat ,szerintem nem ugyanaz ,mint amit te kaptál , de vannak véletlenek

  13. #93
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    ha az eleje hátulja 108eHUF akkor annyira nem is mondtak rossz árat a gyári betétekre ! 220$ x 2 posta nélkül kint az eleje hátulja.

    EBC piros nem lenne jobb ? első hátsó posta kb 80e kintről . de ha kell tárcsa is meg betét is akkor kérdezz rá Gyurinál mivel megy a videon elég meggyöző a fékhatás !

  14. #94
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    nézd meg a gyári betét hátoldalán a belenyomott számsorokat ,szerintem nem ugyanaz ,mint amit te kaptál , de vannak véletlenek
    Nekem egyezett a gyárival, és ugyanolyan fékhatás volt ugyanazok a preoblémák és kb. ugyanannyit birt ki is.

  15. #95
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    ha az eleje hátulja 108eHUF akkor annyira nem is mondtak rossz árat a gyári betétekre ! 220$ x 2 posta nélkül kint az eleje hátulja.

    EBC piros nem lenne jobb ? első hátsó posta kb 80e kintről . de ha kell tárcsa is meg betét is akkor kérdezz rá Gyurinál mivel megy a videon elég meggyöző a fékhatás !
    Mondjuk nekem az elsők lett volna 127e

  16. #96
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    ti tényleg a Cseh 2-t nézitek?? Ezerszer be lett már postolva, hogy PFC-re (Performance Friction) kell át állni a gyáriról mert olcsóbb és kb 20x jobban lassít és bírja a meleget- gyakorlatilag elmelegíthetetlen és ezt most komolyan mondom. És az élettartam is jóval több. Tessék Miki-nek írni egy püt- hogy most mennyi a cucc és kész. Gyári nyereggel megy természetesen, adját a fékharangot, szalagot (ebből a fineszesek máris kiokoskodhatják, hogy ez egy profi két részes cucc- úszó fékszalaggal) illetve adják az über zsír profi karbon fékbetéteket. Az egész hóbelebanc olcsóbb mint egy gyári tárcsa+betétek szett.
    Kell egy jó program

  17. #97
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    ti tényleg a Cseh 2-t nézitek?? Ezerszer be lett már postolva, hogy PFC-re (Performance Friction) kell át állni a gyáriról mert olcsóbb és kb 20x jobban lassít és bírja a meleget- gyakorlatilag elmelegíthetetlen és ezt most komolyan mondom. És az élettartam is jóval több. Tessék Miki-nek írni egy püt- hogy most mennyi a cucc és kész. Gyári nyereggel megy természetesen, adját a fékharangot, szalagot (ebből a fineszesek máris kiokoskodhatják, hogy ez egy profi két részes cucc- úszó fékszalaggal) illetve adják az über zsír profi karbon fékbetéteket. Az egész hóbelebanc olcsóbb mint egy gyári tárcsa+betétek szett.
    Természetesen tudjuk már, hogy ez a tuti. De a kérdés gyári betétre vonatkozott.

  18. #98
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Én ProjectMu betétet használok elöl hátul,gyári tárcsával.Kibajó a fék.

  19. #99
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    na

    az első gar betét 108 ezer, és a hátsó is kb annyi .
    van nekem is jó fajta betétem amivel nagyon jó a fékhatás(carbone lorraine 32ezer az első gar)csak az vele a gond hogy nem lehet vele elmenni lopni vagy idegenbe csajozni , mert azt hiszik hogy a csuklós busz jött meg , és tudja mindenki hogy merre gurulok.
    Ezért keresek gyárit. A PFC az tényleg nagyon jó, lehet rendelek én is bele 1 szettet .

  20. #100
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    na akkor kintről 108 ért van első hátsó EBC pirossal outlanderen nincs hangja csak a mart tárcsanak. na de írtunk pár megoldást ebből már lehet válogatni

5. oldal, összesen: 28 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 3 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 3 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva