1. oldal, összesen: 28 12311 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 555

  1. #1
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Az mitől lehet, hogy ha nagy sebességnél erősebben fékezek akkor - ha minimálisan is, de - berezonál a kormány? Szóval úgy remeg picit.. Nagyon zavaró.. :?
    Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de ha éppen csak gurulok az autóval akkor viszont néha olyan hangja van mintha összeérne, surlódna valami a kerekeknél..

    Attól tartok, hogy az észlelt problémák egy tőről fakadnak. Talán valami nincs beállítva rendesen.. nem tudom! Van ötletetek?

  2. #2
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet edoc:
    Az mitől lehet, hogy ha nagy sebességnél erősebben fékezek akkor - ha minimálisan is, de - berezonál a kormány? Szóval úgy remeg picit.. Nagyon zavaró.. :?
    Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de ha éppen csak gurulok az autóval akkor viszont néha olyan hangja van mintha összeérne, surlódna valami a kerekeknél..

    Attól tartok, hogy az észlelt problémák egy tőről fakadnak. Talán valami nincs beállítva rendesen.. nem tudom! Van ötletetek?
    Féktárcsa! Milyen van rajta?

  3. #3
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Féktárcsa csere sztem vagy szabályzás. Nézd + mekkora vála van a tárcsának!

  4. #4
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Még a gyári van rajta, ugyan egyszer már a "válla" le lett esztergálva. De ilyenkor a tárcsa "közepéhez" elvileg nem nyúlnak, tehát annak - ahol érintkezik a betéttel - ugyanolyan simának kellene lennie, nem? Vagy min múlik, hogy beremeg? Amúgy attól nem lehet, hogy szarul van felrakva? Tehát nincs jól összeillesztve a tárcsa-betét páros, vagy mi!? De akkor meg folyamatosan rossznak kellene érezzem ugye? Meg remélem akkor biztosan nem futómű mert az nagyobb gáz, nem?

  5. #5
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Sztem elkopott a tárcsád föleg ha 1 szer már lett szabályozva!
    Roszul nemlehet feltenni öszekopik elég hamar.
    Nekemis ugyanez a jelenség volt tárcsa csere és megint jó minden!
    Ha kell gyári tárcsa irjál nekem vagy mikinek ő is tud biztos.

  6. #6
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Sőt... A gyárinál inkább jobb tárcsát javaslok, a gyárival három komolyat fékezel egymás után, és már hullámos :?
    A Brembo még hagyján, de ez a Bradi, ami elvileg ugyanaz, na az egy kalap kaki.

  7. #7
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    De akkor miért teszik fel az autóra a gyárban!? Nem értem.. De köszönöm a kimerítő válaszaitokat. Elkezdek gyűjteni.. Nagyságrendileg hova tovább?

  8. #8
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet edoc:
    De akkor miért teszik fel az autóra a gyárban!? Nem értem.. De köszönöm a kimerítő válaszaitokat. Elkezdek gyűjteni.. Nagyságrendileg hova tovább?
    A sofőrök 90%-ának tökéletesen elég, és messze jobb. mint a piacon lévő autók 90%-áé. Mi, akik itt vagyunk, no mi vagyunk a maradék 10%

    Dobj egy pü-t ha gondolod, megírom hogy milyen megoldások vannak

  9. #9
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Amíg 300 lo körűl volt az autóm addig elvoltam dölve a féktöl a 90% ba tartoztam
    Mostis oda tartozom csak erősseb az autó mint amit kezelni tudnék és néha nagyot kéne mondom kéne fékezni és ehez valoban qrva kevés a gyári fék!

  10. #10
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Mér most hány lóerős a kocsid?

  11. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Oké, köszönöm.

    Egyébként én is azt hittem, hogy 300 paci körül van az autóm, de miután egy új leon cupra 3-as fokozatban már elment mellettem nagyot csalódtam.. Próbálgattuk, 1-be, 2-be... igaz, nem volt ennyire hideg, és tudom, sokkal újabb, meg 6 fokozatú váltó meg minden de akkor is szar érzés volt, merthogy papíron gyengébb... És tudom, hogy ez már nem is ehhez a témához tartozik, de annyira nyomta a lelkem..

  12. #12
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    300++ nemtom nem volt mérve. Pisti szerint alaphangon 400 ,van 1 plusz progi magasabb nyomás kevesebb benzin más gyujtás ugy erösebb kb 450 körűl de lehet mégtöbb nemtudom, ezt csak rövid ideig bírja. ijen drag program szerű. Igazábol nemis érzem a különbséget a 2 program között de ha a nyomásmérő órát nézem akkor látom ,hogy többet tölt.
    2 program között kapcsolóval tudok váltani. Maradjunk max 400 Le ben annyi biztos megvan!

  13. #13
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet EvoSasa:
    300++ nemtom nem volt mérve. Pisti szerint alaphangon 400 ,van 1 plusz progi magasabb nyomás kevesebb benzin más gyujtás ugy erösebb kb 450 körűl de lehet mégtöbb nemtudom, ezt csak rövid ideig bírja. ijen drag program szerű. Igazábol nemis érzem a különbséget a 2 program között de ha a nyomásmérő órát nézem akkor látom ,hogy többet tölt.
    2 program között kapcsolóval tudok váltani. Maradjunk max 400 Le ben annyi biztos megvan!
    Az igen...
    Motorod stoker?

  14. #14
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Edoc elhiszem tényleg szar érzés! viszont érdekes ha 1 jóval gyengébb kocsi pl a seat 1 sec el elöbb elkezd gyorsítani igen igen kapaszkodni kell hogy beérje az ember pedig akár 100 Le vel több van alattunk!

  15. #15
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    nem, sima 2.0 persze nem gyári. kicsit OFF oljuk a témát kikapunk!!

  16. #16
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Szétválasztottam a témát.
    Sasa Evoját meg ki lehet tárgyalni a saját topicjában, itt:
    http://evoklub.hu/forum/viewtopic.php?t=34

  17. #17
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Idézet EvoSasa:
    Edoc elhiszem tényleg szar érzés! viszont érdekes ha 1 jóval gyengébb kocsi pl a seat 1 sec el elöbb elkezd gyorsítani igen igen kapaszkodni kell hogy beérje az ember pedig akár 100 Le vel több van alattunk!
    Szörnyű.

    De aztán megmutattam ahol a Nagyszőlős utca felkanyarodik a Budaőrsi útra a vasút alatt, hogy mi az amit egy cupra nem tud.. 8)

  18. #18
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap


  19. #19
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Ráhajtottál a sinekre és kieresztetted a gőzt?

  20. #20
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Méghozzá keresztbe!!
    8)

1. oldal, összesen: 28 12311 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva