1-15, összesen: 15

  1. #1
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap 2007 Avensis DCAT Executive - német papiros

    Sziasztok

    nem tudom mennyire érdekes itt egy német rendszámos autót hirdetni, de hátha valakinek ez opció és pont ilyet / hasonlót szeretne.
    A kocsi 20.000kmes kora óta nálam van, szinte csak Genf-Zürich-München-BP/Balaton útvonalon mentek bele a kilométerek.
    A német Executive felszereltségen (ami felülmulja az itthonit) a kocsi felszereltségéhez tartozik egy levehetö, levett állapotban láthatatlan Westfalia vonóhorog, egy Webasto távirányitós állofütés, TTE ültetörugók (gyári Toyota katalógusbol rendeltem anno) és egy gyári iPod csatlakozó.
    Ha bármi kérdésetek lenne a kocsival kapcsolatban jelentkezzetek!
    Klubtagoknak kedvezmény!
    üdv
    Kristóf

    Link: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...l?id=143755999 (ez valszeg csak reggel lesz elérhetö)
    Utoljára szerkesztette: HUN337; 2011. 03. 29. 01:31-kor

  2. #2
    Rezidens bsz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    556

    Alap

    Hoppá hoppá...
    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    nem tudom mennyire érdekes itt egy német rendszámos autót hirdetni, de hátha valakinek ez opció és pont ilyet / hasonlót szeretne.
    A kocsi 20.000kmes kora óta nálam van, szinte csak Genf-Zürich-München-BP/Balaton útvonalon mentek bele a kilométerek.
    A német Executive felszereltségen (ami felülmulja az itthonit) a kocsi felszereltségéhez tartozik egy levehetö, levett állapotban láthatatlan Westfalia vonóhorog, egy Webasto távirányitós állofütés, TTE ültetörugók (gyári Toyota katalógusbol rendeltem anno) és egy gyári iPod csatlakozó.
    Ha bármi kérdésetek lenne a kocsival kapcsolatban jelentkezzetek!
    Klubtagoknak kedvezmény!
    üdv
    Kristóf

    Link: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...l?id=143755999 (ez valszeg csak reggel lesz elérhetö)
    EVO VI TME

  3. #3
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Sziasztok

    ujra eladó a verda, imár 165.000km van benne. Tavaly óta a következö dolgok változtak:

    Új gátlók (KYB), új vízhütö (Toyota OEM), új Kupplung (tárcsa & szerkezet; Toyota OEM). Még mindig 15.000ként olajcsere (MOTUL), egy deci olajat nem eszik. 8 Kerék van hozzá (16" téli, 17" nyári), szinte csak hosszu utakat tettem meg benne. Soha nem hagyott cserben.

    Képeket hamarossan rakok fel!

    iÁ: 2.800.000 HUF ahogy van, a regadó kb 2 kiló.... garantáltan törésmentes, full gyári állapotban a TTE rugón kívül.

    üdv

    Kristóf

  4. #4
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Na mégegyszer!

    Kiköltöztem Svájcba végleg és kisebb kocsit szeretnék venni Svájci rendszámmal...

    199k km van a kocsiban, azóta is fullos Avensis (amit lehetett bele rendelni mind van benne + Westfalia vonóhorog + Webasto távirányitós állófütés).
    Kapott idén egy új turbót (igazábol nem volt nagy baja, nem lógott a tengelye, de nem akartam felujittatni stb...). A régi megvan még valahol - felujitható akár de nem fog kelleni soha...
    Olajat még soha nem fogyasztott, 15ezrenként kapott friss Motul-t, minden folyadék cserélve lett az elmult 10k km-en belül.
    Épp otthon van a kocsi, nagytakaritás & lökös fényezés (kavicsok miatt), 1-2 pici horpadás ami lett rajta ki lesz javitva, ki lesz takaritva telyesen és polirt is kap.

    MOST vettem rá zsír uj Bridgestone LM32 téli gumit (100km sincs még benne, 16os gyári Lexus alufelnin van), nyári gumit is adok hozzá a gyári felnin (nem tudom még milyet, ez lehet alku tárgya mert van 18" kerék is hozzá...).

    Ha valaki keres egy megbízható, erös utazós kocsit ez hibátlan.

    az ára: 8000€ így ahogy van, mindennel. Ha valakit érdekel Érden megtekinthetö!

    írjatok privit, küldjétek el a számotokat és visszahívlak (külföldön vagyok, egyszerübb igy valszeg).

    üdv
    Kristóf

  5. #5
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    alkudni lehet

  6. #6
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    7500€?

    Még egy hétig otthon lesz a kocsi, utánna kihozom Svájcba...

    üdv
    K

  7. #7
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    7500€, azaz 2.2m HUF!

    Ez egy igazán törésmentes, valós KM-es, végig szervizelt & karbantartott kocsi. 2013ban vettem rá gyári Toyota Féket elöre (tárcsa & betét), új téli gumit, új Turbót (nem volt baja csak kezdett egy icipicit lógni a tengely, inkább kicsréltem. a régi is megvan, meg lehet nézni) most lesz felpolirozva és kiszedik belöle a pár picike horpadást, lefényeztetem a lököst elöl a köfelverödések miatt. Szinte csak pályán használtam. 2 garnitúra kereket adok hozzá (gyári 17", Lexus 16" a Bridgestone LM32 téligumival amiben 100km sincs). Müszakilag tipp topp a kocsi. TTE 2,5cm ültetörugó van új ('12) Kayaba gátlókon, full bör, nagy érintöképernyös Navi, ülésfütés, bi-xenon, webasto állófütés (távirányitós, 1km körzetben be lehet inditani ), tolatóradar, Westfalia levehetö vonóhorog, két zónás klíma, tempomat. SOHA egy deka olajat nem evett, friss benne minden folyadék. 177LE, 400NM - megy 230at de tud 6 litert is fogyasztani utazva. öszinte 200ezer km van benne, Genf melett éltem és gyakran jártam vele haza. Több mint 4 éve nálam van, soha nem hagyott cserben. Most Zürichbe költöztem, ebbe a városba nagy a kocsi sajna, nem férek el vele a parkolókban, nem kell ide ekkora kocsi nekem, kisebbre cserélem.

    A német papir ma már nem gond, elintézem a honositást, regadó kb 200k HUF. Mindenestül 2,5m HUF kb, Magyar rendszámmal a nevedre írva. Ez így a legolcsóbb a HaHu-hoz is képest.

    Szerintem ha valaki ilyet keres nagyon jó vétel, minden pici gyári hibáját kijavitottam és egy nagyon szép kocsit adok tovább. Hívjatok bátran 30 három29 3egy 77

    üdv
    Kristóf
    Utoljára szerkesztette: HUN337; 2013. 02. 06. 01:03-kor

  8. #8
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Ha elöbb tudom...januárban vettünk egy kombit...
    EVO VIII GSR

  9. #9
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Ha elöbb tudom...januárban vettünk egy kombit...

    én sem tudtam elöbb, gondoltam de nem tudtam. Mult hét pénteken adódott egy lehetöség és lecsaptam rá, így április közepén meglesz az utód (használt kocsi, fönökömtöl, ö akkor kapja meg az új "családi Kombit" mert Augusztusban jön a gyerek - E63 AMG Sportpaket Kombi 4matic, kell a babának az 587le) és nem szeretnék két kocsit fenntartani...

    De nem izgulok, ha nem kell el beszámittatom egy használt Yarisba az öcsémnek, most lesz meg a jogsija

    Mit vettetek végül?

    üdv
    Kristóf

  10. #10
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése

    én sem tudtam elöbb, gondoltam de nem tudtam. Mult hét pénteken adódott egy lehetöség és lecsaptam rá, így április közepén meglesz az utód (használt kocsi, fönökömtöl, ö akkor kapja meg az új "családi Kombit" mert Augusztusban jön a gyerek - E63 AMG Sportpaket Kombi 4matic, kell a babának az 587le) és nem szeretnék két kocsit fenntartani...

    De nem izgulok, ha nem kell el beszámittatom egy használt Yarisba az öcsémnek, most lesz meg a jogsija

    Mit vettetek végül?

    üdv
    Kristóf
    Hát néztünk használtban avensiseket,apósomnak nagyon bejönnek,de végülis betévedtünk egy hyundai kereskedésbe és egy új I40 kombi lett belöle...K.va jól néz ki,marha nagy és 5év teljes gari van rá,24órás ingyenes assistance-al,csomó ajándék elektromos kütyüvel,2garnitúra alufelni gumival...Meggyöztek a koreaiak
    EVO VIII GSR

  11. #11
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Te mire csaptál le Kristóf?
    EVO X GSR

  12. Az alábbiaknak tetszik Stunczer hozzászólása:


  13. #12
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Stunczer: Hozzászólás megtekintése
    Te mire csaptál le Kristóf?
    Majd ha mar nalam lesz...

    Az egyik fönököm "téli munkabajarós" kocsija, 30k km lesz benne amig megkapom aprilis 12én, akkor szedi elö a garazsbol a nyari munkabajarost -egy '12es 911 Turbo S Cabriot

    még két hónap amig meglesz...

    Amugy az Avensis tovabba Érden megtekinthetö, 2.7m HUF kb. beregisztralva - szerintem abszolut fair ar érte...


    üdv
    Kristóf
    Utoljára szerkesztette: HUN337; 2013. 02. 15. 12:59-kor Ok: ekezetek miatt olvashatatlan volt

  14. #13
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Majd ha màr nàlam lesz...

    Az egyik fönököm "téli munkàbajàrós" kocsija, 30k km lesz benne amig megkapom àprilis 12én, akkor szedi elö a garàzsbol a '12es 911 Turbo S Cabriot

    még két hónap amig meglesz...

    Amugy az Avensis tovàbbà Érden megtekinthetö, 2.7m HUF kb. beregisztràlva - szerintem abszolut fair àr érte...


    üdv
    Kristóf

    Eléggé kiolvashatatlan amit irtál.
    Egy 911 turbo S Cabriod lesz?
    Mert akkor ne találkozzunk DDDD
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  15. #14
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Eléggé kiolvashatatlan amit irtál.
    Egy 911 turbo S Cabriod lesz?
    Mert akkor ne találkozzunk DDDD
    Jaj most latom, buzi svajci billentyuzet - most ekezetek nelkul irok...

    Nem, sajna annyira meg nem megy jol a bolt, a fonokomnek van az mint nyari munkabajaro, a teli kocsijat veszem meg tole...

  16. #15
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Elkelt - zàrhato! toyotaklubbrol megvették, Györben lesz ezentul

    Folyt köv àprilis 12én

  17. 2 tagnak tetszik HUN337 hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Segítség kellene német Ebay-en
    By LaMitsu in forum Off topic
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 04., 21:22
  2. 2007 EVO IX eladó
    By qby2k in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2011. 05. 16., 18:07
  3. Eladó Toyota Avensis Wagon 2.2 D-CAT Executive
    By tomcat in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 8
    Utolsó hozzászólás: 2011. 03. 04., 18:04
  4. Hivatalos bemutató: 2007. 10. 01.
    By Miki in forum Motor
    Hsz-ok: 25
    Utolsó hozzászólás: 2007. 10. 06., 00:23
  5. Mecsek Rally 2007
    By Miki in forum Találkozók, események
    Hsz-ok: 8
    Utolsó hozzászólás: 2007. 09. 25., 15:34

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva