1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 50

  1. #1
    Zöldfülű Dancos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 02.
    Hsz-ok
    10

    Alap fék kuplung

    Üdv!

    Ma este tapasztaltam ezeket amit leírok.
    Fék: bal oldalt első hátsó túl melegedve alufelnit is alig lehet megfogni mi halt meg vajon és mennyibe fog fájni.
    Kuplung?!: 1s OK 2s már itt érdekes 3s turbo megy motor pörög kocsi nem megy
    szintén a kuplung lehet a ludas? (szinter) plusz mennyibe kerül egy új szerkezet kinyomó csapágy kuplung tárcsa ez mennyibe van kb?:/
    Bocsi hogy itt irogatok de nem bírom már kivárni a reggelt mikor felhívom a szerelőt aki életébe nem látott ilyen autót.

  2. #2
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap Kuplung

    Sziasztok! Kellene egy kis segítség .. Vásároltam még decemberben egy evo 8 lancert és a az egyest fokozatot és a kettes fokozatot nehezen veszi be.. Ha 2 X kuplungolok akkor simán veszi... nem csúszik ha terhelés alatt! De kezd bosszantani a dolog.
    Köszönöm a segítségeteket előre is!
    Joci..

  3. #3
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet sms31: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Kellene egy kis segítség .. Vásároltam még decemberben egy evo 8 lancert és a az egyest fokozatot és a kettes fokozatot nehezen veszi be.. Ha 2 X kuplungolok akkor simán veszi... nem csúszik ha terhelés alatt! De kezd bosszantani a dolog.
    Köszönöm a segítségeteket előre is!
    Joci..
    Lehetséges, hogy szinkronos.

  4. #4
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2010. 11.
    Hsz-ok
    10

    Alap kuplung

    Idézet sms31: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Kellene egy kis segítség .. Vásároltam még decemberben egy evo 8 lancert és a az egyest fokozatot és a kettes fokozatot nehezen veszi be.. Ha 2 X kuplungolok akkor simán veszi... nem csúszik ha terhelés alatt! De kezd bosszantani a dolog.
    Köszönöm a segítségeteket előre is!
    Joci..
    Hali. Nekem a kuplungmunkahenger adta meg magát. Az also. Azért megy csak a 2.re . Elengedi a nyomást.

  5. #5
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ..

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Lehetséges, hogy szinkronos.
    Az előző gazdi azt mondta tavaly cserélték benne a szinkronokat valami 300.000 ért... Nem tudom hogy igaz e...semmi hangja nincsen a váltónak...de viszont azt ma vettem észre ha beteszem 1 fokozatba és letaposom a gázt akkor olyan mintha nem emelne ki rendesen a kuplung mert mozdítja az autó is.. lehet levegős lenne az alsó munkahenger ?

  6. #6
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ...

    Idézet B Balázs: Hozzászólás megtekintése
    Hali. Nekem a kuplungmunkahenger adta meg magát. Az also. Azért megy csak a 2.re . Elengedi a nyomást.
    lehet meg is nézem holnap... lehet venni bele felújító készletet vagy vegyek egy egész munkahengert?

  7. #7
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2010. 11.
    Hsz-ok
    10

    Alap x

    Idézet sms31: Hozzászólás megtekintése
    lehet meg is nézem holnap... lehet venni bele felújító készletet vagy vegyek egy egész munkahengert?
    A készlettel nem lessz jo . Az uj 150 euroért hozták. Vagy kérdezz meg valami cimborát aki evoval versenyez , mert abban nem a széria van. azt tudom. Ha nem talász megoldást, intézhetek neked .

  8. #8
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ...

    Idézet B Balázs: Hozzászólás megtekintése
    A készlettel nem lessz jo . Az uj 150 euroért hozták. Vagy kérdezz meg valami cimborát aki evoval versenyez , mert abban nem a széria van. azt tudom. Ha nem talász megoldást, intézhetek neked .
    Köszönöm!! Van éppen egy szerelő aki ilyenek csinál és rákérdek. Ha nem megy akkor írok!

  9. #9
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet sms31: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Kellene egy kis segítség .. Vásároltam még decemberben egy evo 8 lancert és a az egyest fokozatot és a kettes fokozatot nehezen veszi be.. Ha 2 X kuplungolok akkor simán veszi... nem csúszik ha terhelés alatt! De kezd bosszantani a dolog.
    Köszönöm a segítségeteket előre is!
    Joci..
    Nekem is volt ilyen, de nem munkahenger volt hanem a gumicső, volt szar 2x cseréltem gyárira nem lett jó. Fémcsövet raktunk fel, azóta jó lett.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  10. #10
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ....

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt ilyen, de nem munkahenger volt hanem a gumicső, volt szar 2x cseréltem gyárira nem lett jó. Fémcsövet raktunk fel, azóta jó lett.
    Már én sem értem most hogy mi lehet a probléma, mert olvasgatok itt a fórumban a váltókról és vannak másoknak is ilyen jellegű problémájuk .... De nekik szinkronos a váltó... Körbenéztem most az enyémet de nem látok szivárgást sem.
    csövek mindenhol rendben vannak. Ha 2 X kuplungolok akkor oké minden ..
    Szerelő lesz a vége ennek a gondnak.

  11. #11
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet sms31: Hozzászólás megtekintése
    Már én sem értem most hogy mi lehet a probléma, mert olvasgatok itt a fórumban a váltókról és vannak másoknak is ilyen jellegű problémájuk .... De nekik szinkronos a váltó... Körbenéztem most az enyémet de nem látok szivárgást sem.
    csövek mindenhol rendben vannak. Ha 2 X kuplungolok akkor oké minden ..
    Szerelő lesz a vége ennek a gondnak.
    Nekem sem szivárgott egy csepp olaj sem, olyan volt mintha a cső megnyúlna? Mondjuk nekem az erősebb kuplung után kezdte ezt.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  12. #12
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet sms31: Hozzászólás megtekintése
    Már én sem értem most hogy mi lehet a probléma, mert olvasgatok itt a fórumban a váltókról és vannak másoknak is ilyen jellegű problémájuk .... De nekik szinkronos a váltó... Körbenéztem most az enyémet de nem látok szivárgást sem.
    csövek mindenhol rendben vannak. Ha 2 X kuplungolok akkor oké minden ..
    Szerelő lesz a vége ennek a gondnak.
    Légtelenítésen még nem gondolkoztál? Nekem utána javult meg. Az is igaz, hogy nem gyári csöveim vannak.

  13. #13
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2010. 11.
    Hsz-ok
    10

    Alap x

    Idézet sms31: Hozzászólás megtekintése
    Már én sem értem most hogy mi lehet a probléma, mert olvasgatok itt a fórumban a váltókról és vannak másoknak is ilyen jellegű problémájuk .... De nekik szinkronos a váltó... Körbenéztem most az enyémet de nem látok szivárgást sem.
    csövek mindenhol rendben vannak. Ha 2 X kuplungolok akkor oké minden ..
    Szerelő lesz a vége ennek a gondnak.
    Ja hát ránézésre az enyém is jo volt. 2 nyomás és működött. Amúgy a cső sem rossz , ha már kiszedted.

  14. #14
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ....

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Légtelenítésen még nem gondolkoztál? Nekem utána javult meg. Az is igaz, hogy nem gyári csöveim vannak.
    De ... És most pillanatnyilag jó....

  15. #15
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap Kuplung...

    Sziasztok! Új jelenség van a kuplung pedálomon.... Elindulás előtt benyomom és mikor engedem kifelé a pedált érzek rajta remegés... de pici hangja kint is van. A szerkezetem haldoklik? mert csúszni nem csúszik meg még terhelés alatt sem! Mi lehet ez? Ajánlottak most éppen egy új " N " csoportos kuplungot 150 eft valami dupla tárcsás motyó a nevét azt nem tudom mtx vagy valami ilyesmi. Volt már valakinek ilyen jelensége?
    Köszönöm!
    Joci..

  16. #16
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ....

    Ha netalán cserélni kellene akkor mit ajánlanátok bele? Olvasgattam és mindenki a HKS esküszik.. Ezt hol lehet beszerezni és kb menyibe kerülhet? Tárcsa és szerkezet...?

  17. #17
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Utcai harcos vagy racing driver?

  18. #18
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ....

    Idézet HKSTOMEVO9: Hozzászólás megtekintése
    Utcai harcos vagy racing driver?
    Utcai...Csak picit elszabadulnak néha a paripák és volt mostanában pár darab rajtprogis indulás..

  19. #19
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Két verzió van most megállsz és megúszod pár százasért vagy az ég sem ment meg utána.
    A HKS cucc nem utcai barát,csomó dolog kell a cseréjéhez,hogy ne a földről szedd össze az erőátviteled.
    De szóltam előre.

  20. #20
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO9: Hozzászólás megtekintése
    Két verzió van most megállsz és megúszod pár százasért vagy az ég sem ment meg utána.
    A HKS cucc nem utcai barát,csomó dolog kell a cseréjéhez,hogy ne a földről szedd össze az erőátviteled.
    De szóltam előre.
    =D>
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. ATC kuplung
    By DéDé in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2013. 01. 26., 10:24
  2. kuplung
    By FQ-500 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 07., 14:10
  3. Duplatárcsás kuplung
    By Miki in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 38
    Utolsó hozzászólás: 2010. 06. 25., 22:09
  4. Milyen kuplung ez?
    By visitor in forum Hajtás
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2009. 04. 03., 07:55
  5. HKS kuplung
    By hunevo6 in forum Hajtás
    Hsz-ok: 44
    Utolsó hozzászólás: 2008. 10. 14., 08:56

Téma címkéi

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva